Expositie Nella, Josine en Camille van Os Leoni Jansen met prachtig programma in De Beun H E I L O O De Waterspuwer 11 Corso BOEK VAN DE WEEK Mis(s) kerst, gamen en oud en nieuw in Buk Buk Bob en de Blue Band in de Lantaarn Bride Flight De Waterspuwer door Andrew Davidson kfUVJ DEUTEKOM UITKIJKPOST 23 DECEMBER 200 Leoni Jansen gaf een voorstelling in de Beun. Aangeleverde foto HEILOO - 26 december, tweede kerstdag is het tijd voor de Mis(s) kerstverkiezing in Buk Buk. Mis(s) kerst is elk jaar weer een hot item in Buk Buk! Wie o wie zal er dit jaar tot Mis(s) kerst verkozen worden? Trekje meest kersterige pakje aan en waag een poging op de catwalk! De 27ste is het tijd voor een avond je mad gamen in Buk Buk! Verschillende spellen voor verschil lende consoles op groot scherm. Alle singleplay en multiplay spellen die er iets toe doen zullen te bespe len zijn in het café of in de zaal. Ook dit jaar net als voorgaande jaren weer een New years party in Buk Buk. Op 1 januari barst het feest om 01.00 los en zal tot 05.00 doorgaan! Dj Hugo en consorten zullen voor de muzikale hoogstand jes zorgen. De kaarten zijn alleen aan de deur van Buk Buk te verkrij gen op de avond zelf a 8,- LIMMEN - Bob en de Blue Band is begonnen als gezellige Rock en Roll band, opgericht als muzikale onder steuning tijdens een examenstunt. Gezellig zijn ze nog steeds, maar ondertussen heeft de band zich ont wikkeld tot uitgebreide en veelzijdi ge coverband. Met een repertoire van Rock and Roll afgewisseld met originele popnummers van oma's tot moeders tijd staan ze garant voor een altijd uiterst sfeervolle, dansbare en originele feestavond. Origineel vooral omdat alle bandle den steeds hun eigen ideeën en sfeer aan de nummers blijven toe voegen. Maar niet alleen de muziek is bepalend voor de spreekwoorde lijke voetjes van de vloer. Juist ook het enthousiasme en vrijblijvende uitstraling draagt veel steentjes bij aan het feestgedruis. Omdat Bob en de Blue Band het als jonge honden geweldig vinden om met elkaar muziek te maken en op te treden is het op het podium, en daardoor ook in de zaal, altijd een vrolijke en energieke aangelegenheid. De aan vang is 21.00 uur Om te ontsnappen aan het naoor logse klimaat van Nederland en om een nieuw begin te maken in hun jonge leven emigreren drie jonge bruiden, Maijorie, Ada en Esther, in 1953 naar Nieuw-Zeeland. Vol van dromen en verlangens over hef de, geluk en succes reizen ze tij dens de beroemde luchtrace van Londen naar Nieuw Zeeland hun verloofdes achterna. Vol enthousi asme over de toekomst beginnen ze aan de vlucht. Tijdens de Bride Flight worden hun levens voor altijd verbonden. Aan boord van de vlucht ontmoeten de drie meiden de jonge en ambitieuze Frank. Hij heeft plannen om als wijnboer for tuin te maken. Hij is aantrekkelijk, anders dan hun Nederlandse ver loofdes en een vrij man. Ieder voor zich voelen de vrouwen zich tot hem aangetrokken, maar ze besef fen nog niet dat de ontmoeting grote gevolgen heeft voor de rest van hun nieuwe leven. Na aan komst gaan ze ieder hun eigen weg, in de veronderstelling dat ze elkaar nooit meer zullen zien. Acteurs van verschillende genera ties spelen mee in de film, waarin heden en verleden door elkaar lopen. door Andrew Davidson voor 24,90 HEILOO - Het gebeurde afge lopen zaterdagavond in de pauze van het optreden van zangeres Leoni Jansen. Ineens stond er een fles champagne op het toneel van De Beun. De fles op het toneel was een spontaan en ook spannend onder deel van het liedjesprogramma Second Wind. Leoni en haar bege leiders hadden er, ondanks een lich te verkoudheid van de zangeres, zin in; de zaal was uitverkocht en leefde voelbaar mee met haar zang vol melancholie maar ook optimisme. Niet lang geleden maakte Leoni een voettocht van 800 kilometer. Van de Franse grens naar het Spaanse bedevaartsoord Santiago de Compostela. Ze zag onderweg mooie en minder mooie landschap pen, ontmoette mensen van allerlei nationaliteit en hoorde in de slaap zalen snurkers van verschillende snorkerigheid. Daar vertelde ze boeiend over. En ze leidde er som mige bedjes mee in. Haar voettocht was zwaar en ergens onderweg pro testeerden Leoni's knieën. Ze was niet de enige die last kreeg. Ook een Duitser die na drie eerdere been breuken de pelgrimage toch wilde volbrengen, had het moeüijk. Hij sprak met Leoni af dat als ze Compostela zouden halen, ze samen champagne zouden drinken. En ze haalden het eindpunt. Maar cham pagne was er niet te krijgen. De Duitser beloofde Leoni plechtig toch ooit champagne met haar te zullen drinken. Die stond in de pauze op het Beun-toneel. De Duitser was speciaal uit Hannover naar Heiloo gereisd om de belofte in te lossen... Leoni kon in de don kerte van de zaal niet gewaar wor den dat het haar bondgenoot van de voettocht de gulle gever was. Maar toén hij na afloop opdook in de foyer waar Leoni cd's signeerde, was haar verbazing en vreugde-uit barsting groot. De meeste aanwezigen van de mooie zangavond hebben dat niet meer meegekregen. Hun voldoe ning zat 'm in het sfeer- en kwab- teitsvol optreden, hetgeen onder meer bleek uit een ovationeel applaus na afloop. Leoni was na afloop dolbbj met haar succes in Heiloo. „Wat een leuke sfeer, wat een fijn publiek", was haar reactie. En de Duitser? Die reisde nog dezelfde avond terug naar Hannover. De Waterspuwer gaat over een eeuwenlange zoektocht naar spiri tuele verlossing. Een uitzonderüjke romance, waarin de befde een hels vuur doorstaat en waarmee Davidson de lezer laat geloven in het onmogehjke. De verteher van De Waterspuwer is een aantrekke- bjke dertiger, type hip en cynisch, zoekende in het morele vacuüm van het moderne leven. In een donkere nacht ziet hij een zwerm brandende pijlen, recht op zijn auto af. Hij ver best de macht over het stuur en stort in een ravijn. Hij belandt in het ziekenhuis, waar medepatiente Marianne Engel hem gezelschap houdt tijdens het lange, pijnhjke herstel. Ze vertelt hem dat ze eerder gebefden waren en kent details van zijn leven die ze onmogehjk kan weten. Hij raakt in de ban van prachtige verhalen die ze vertelt over oneindige befde. Dan breekt het moment aan om de verhalen in te ruilen voor de werkehjkheid bui ten het ziekenhuis. Welk lot wacht hun hervonden befde ditmaal? bruik zien. Neba is als docent ver bonden aan de vereniging 'Perspectief' in Bakkum, en geeft daarnaast les in haar eigen ateber. Josine van Os, kreeg de creativiteit met.de paplepel ingegoten. Zij stu deerde kunstgeschiedenis aan het Damlandcobege, volgde de oplei ding Creatieve Handvaardigheid 'Crejat' en volgde vele kunstcursus sen. Naast tekenen en schilderen, houdt zij zich ook bezig met kera miek, beeldhouwen en het bewer ken van speksteen. Zij geeft les op verschibende locaties in Noord Hoband en ook in haar eigen ateber in Wormerveer. Camibe van Os, is Vanaf 20 december exposeert Nella van Os met haar beide dochters Josine en Camille, in de kapel GGZ NHN, Kennemerstraatweg 464, in Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - Vanaf 20 december exposeert Nella van Os met haar beide dochters Josine en Camille, in de kapel GGZ NHN, Kennemerstraatweg 464, in Heiloo. van jongs af aan bezig met klei en vormgeving. Na diverse beeldhouw- cursussen, volgde zij de Vrije Academie in Nunspeet. Zij ontwik kelde een geheel eigen stijl. Haar sculpturen in klei, brons en steen tonen een fascinatie voor beweging en kracht van mens en dier. Camibe exposeert in binnen- en buitenland en werkt ook in opdracht. Naast de prachtige werken van moeder en dochters van Os, die er in de kapel te zien zijn, kunt u ook nog een beetje kerstsfeer proeven. De grote kerststal is te zien en ook de prachtige bloemenversieringen, gemaakt in de kassen van GGZ NHN. De expositie is vrij toegankehjk op 20, 26, 27 en 28 december en 1, 3 en 4 januari tussen 14.00 en 17.00 uur. Neba van Os, tegenwoor dig woonachtig in Limmen groeide op in Amsterdam en verhuisde later naar Den Helder, waar zij werkte bij de 'Noorderkunstkring'. Zij kreeg les van Cor Heeck en Karei Gomes. Haar schbderijen in oheverf en aquarel laten een krachtig kleurge- Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo KflH naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl f

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 11