contact i minzamefing HEILOO Gewijzigde openingstijden GEMEENTE H nieuws en informatie .voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Wmo in Heiloo Burgerzaken mKam M8 UITKIJKPOST 23 DECEMBER 2008 leder jaar organiseert de gemeente aan het begin van het nieuwe jaar een kerstboominzameling. Deze keer wordt de inzameling gehouden op woensdag 7 januari 2009 tussen 11.30 en 16.00 uur. De kerstbomen kunt u aanbieden op de volgende plaatsen: - de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje - het parkeerterrein bij De Loet - het parkeerterrein bij de Hucht (Ypsalon) Verzoeken om verzamelde kerstbomen bij particulieren op te halen kunnen we niet inwilligen. Graag de kerstbomen zelf aanbieden op één van de drie genoemde plaatsen. Voor iedere ingeleverde kerstboom krijgt u een bon die recht geeft op een versnapering. Maar u kunt er ook voor kiezen om 8 bonnen in te leveren voor een Bart Smit-bon van 2,50 of 15 bonnen voor een Bart Smit-bon van 5,00, Minder belasting voor het milieu Al vele jaren worden de kerstbomen niet meer verbrand, maar versnipperd. De belasting voor het milieu is zo minder groot. Ook hopen wij dat er door de geplande inzameldag weinig of geen kerstbomen bij het huisafval of in de plantsoenen terechtkomen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoon nummer 072 535 68 68. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 -15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Met Kerst en Nieuwjaar gelden gewij zigde openingstijden, zie hiervoor de mededeling elders op deze pagina. De groene rolemmers worden ook andere dagen geleegd zie onder afval en milieu Gemeente Heiloo sluit nieuwe contracten hulp bij huishouden De gemeente Heiloo heeft samen met vierentwintig gemeenten in de regio's Noord-Kennemerland, Kop van Noord- Holland en West-Friesland op 12 december jl. nieuwe contracten afge sloten voor hulp bij het huishouden. Aanbieders die in 2007 en 2008 al zorg boden en een offerte hebben ingediend, blijven deze zorg ook na 1 januari 2009 bieden. Voor bijna alle cliënten betekent dit dat zij gebruik kunnen blijven maken van hun ver trouwde hulp. En omdat de gemeentes samenwerken houden cliënten optima le keuzevrijheid. Zorgaanbieders in Heiloo Voor Heiloo heeft een aantal zorgin stanties zich ingeschreven om na 1 januari 2009 hun diensten .aan te bie den. Vanaf 1 januari 2009 kunt u hulp bij het huishouden ontvangen van de volgende aanbieders: - Actie Thuishulp B.V. (Actiezorg) - Evean Kennemerland B.V. - Stichting Magentazorg - Stichting Omring - Stichting ViVa! Zorggroep - Zorgkompas B.V. Stichting Eckmunde, een zorgaanbie der die in 2008 nog actief was in Heiloo, heeft besloten om niet mee te doen in de aanbesteding en levert vanaf 1 januari 2009 geen zorg meer in Heiloo. De klanten, die zorg ontvan- gen van Eckmunde, weten dit al en ontvangen in het nieuwe jaar zorg van een andere aanbieder. Samen aanbesteden In Wet maatschappelijke ondersteu ning (Wmo) is geregeld dat gemeenten verantwoordelijk zijn voor de hulp bij het huishouden. Dit jaar is, evenals in 2006, gekozen voor een gezamenlijke aanbesteding door de drie regio's Noord-Kennemerland, Kop van Noord- Holland en West-Friesland. Alleen de gemeenten Stede Broec en Hoorn hebben een eigen aanbestedingstra ject uitgezet. Door gezamenlijk con tracten af te sluiten met zorgorganisa ties zijn ook cliënten in dunner bevolkte gebieden verzekerd van optimale zorg en keuzevrijheid. Uurtarieven De gemeenten betalen de zorgorgani saties twintig euro per uur voor een voudige huishoudelijke hulp en vieren twintig euro per uur voor meer gespeci aliseerde huishoudelijke hulp. De gemeenten gaan ervan uit dat de zor gaanbieders met deze tarieven een goede dienstverlening kunnen blijven bieden en meer mensen in vaste dienst kunnen nemen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het loket Maatschappelijke Ondersteuning, telefoonnummer 072 535 67 00. Burgerlijke stand tot en met 19 december 2008 Geboren Job Vader'z.v. D. Vader en H.C.M. Kerssens Luca Koopman z.v. M.J.R. Koopman en I. Veel Elders geboren Sophie A.S.E. Steeman d.v. R.C.G. Steeman en M.B.M. Duzink Tobi E. Dekker z.v. J. Dekker en S.C. Vanner Thomas H.E. Daniels z.v. E.A.C. Daniels en A.M.C. van Saase Danja M. Bakker d.v. C.A. Bakker en Y.M. Brandt Jule Pepping d.v. T.J.G. Pepping en M.E. Wolters Huwelijken I gereg. Partnerschappen H.T. van Gent en M.J. van Vessem J.H. Kluiver en C.J. Simons Elders overleden W.S. Osinga ev Nessen H. Vink wv van het Kaar Rond kerst Het gemeentehuis en de Afvalbrengplaats aan het Rosendaal 2 zijn op don derdag 25 en vrijdag 26 december 2008 de gehele dag gesloten. Ook vervalt de zaterdagopenstelling van de Afvalbrengplaats op zaterdag 27 december. Woensdag 31 december zijn de gemeente en haar onderkomens vanaf 12.30 uur gesloten. Rond nieuwjaar Vrijdag 2 januari 2009 is het gemeentehuis gesloten. De Afvalbrengplaats is op 2 januari 2009 wel gewoon geopend van 8.00 uur tot 15.45 uur. Maandag 5 januari kunt u vanaf 10.00 uur terecht in het gemeentehuis en de Afvalbrengplaats in verband met de nieuwjaarsbijeenkomst voor het gemeen- tepersoneel. Wijziging legen rolemmers De gewijzigde ophaaldata voor de rolemmers staan elders op de HeilooContact pagina's. I I.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 15