Heiloocontact Alle glas hoor in de glasbak! 17 Belangrijke nummers nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen www.fteiloo.nl UITKIJKPOST 23 DECEMBER 200 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 - iSl^i - 1 December is een maand van feestdagen. Het aanbod van eenma lige glasverpakkingen bij de glasbak is in december altijd groot. De gemeente en de glasinzamelaar doen er alles aan om deze drukte bij de glasbakken op te vangen. Zo worden de glasbakken extra vaak geleegd. Toch kan het gebeuren dat hier en daar glasbakken vol raken met als gevolg dat de omgeving vol komt te staan met dozen en tassen met glas. Dit komt de veiligheid niet ten goede. Wij verzoeken u daarom vriendelijk om wanneer een glasbak vol is uw glas niet bij de container achter te laten maar naar een glasbak elders in het dorp te brengen of weer mee naar huis te nemen. Wanneer u een paar dagen wacht met het bezoek aan de glas bak, worden de problemen al voor een groot deel voorkomen. En mocht een glasbak toch nog vol zitten, bel dan de gemeente zodat de glasbak zo snel mogelijk geleegd kan worden. Hieronder nog wat belangrijke glasbak-tips. Alleen glas hoort in de glasbak. Gooi geen plastic, porselein, aardewerk, kristal, vuurvaste ovenschalen, gloeilampen, TL-buizen of spiegels in de glasbak. Klein glas is ook glas. Vergeet niet de potjes van babyvoe ding, sambalpotjes, kruidenpotjes, parfum- of deodorantfles jes, koffiemelkflesjes, enzovoort naar de glasbak te brengen. Doppen, deksels en kurken. Verwijder deze van tevoren en gooi ze in de grijze rolemmer. Glasbak vol? - De bovengrondse glasbakken hebben meer dan één opening. Als de ene opening 'vol' zit, probeer dan eens de andere kant. - Als de glasbak echt vol zit, bel dan even met de gemeente, afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68. Waar staan de glasbakken? Parkeerterrein 't Loo, noordzijde (ondergronds) Parkeerterrein 't Loo, westzijde (ondergronds) Van Aostastraat (ondergronds) Parkeerterrein De Loet, plan Oost (ondergronds) Werkendelslaan hoek Zevenhuizerlaan (ondergronds) Stationsplein (ondergronds) Ewislaan, muziekschool (ondergronds) Parkeerterrein Het Hoekstuk Parkeerterrein zwembad 't Baafje (ondergronds) Parkeerterrein Sportpark Het Vennewater (ondergronds) Rosendaal Albert Heijn (ondergronds) Sportpark Maalwater, voetbalvereniging HSV- Afvalbrengplaats Rosendaal 2 (zie openingstijden) De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen. De Brink 31, reg.nr. 2008/0418 vergroten woning ontvangstdatum: 17 december 2008 Hoog en Laag 32 - 38, reg.nr. 2008/0415 ged. vergroten gezondheidszorggebouw (vestigen huisartsenpraktijk) ontvangstdatum: 12 december 2008 Munnickenhof 22, reg.nr. 2008/0413 plaatsen bouwwerk (balkonhek op dak aanbouw woning) ontvangstdatum: 10 december 2008 Pastoor van Muijenweg 84, reg.nr. 2008/0417 bouwen overkapping (veranda aan garage) ontvangstdatum: 15 december 2008 Bouwplan via procedure art 19 lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschre ven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bouwvergunning te verlenen voor het vergroten van de woning (badkamer) op het adres Kennemerstraatweg 242. Dit plan zal worden behandeld volgens de uniforme openbare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemde plan ligt met de daar bij behorende stukken vanaf maandag 29 december 2008 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplan voorschriften gemotiveerd een zienswij ze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Bouwplan met vrijstelling Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne- mens zijn om vrijstelling te verlenen van de geldende bestemmingsplanvoor schriften op basis van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening alsmede bouwvergunning te verlenen voor het vergroten van de woning op het adres Rector Frederiklaan 25. Dit plan zal worden behandeld volgens de uniforme openbare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemde plan ligt met de daar bij behorende stukken vanaf maandag 29 december 2008 gedurende zes wekemvoor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan ontheffing te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplan voorschriften gemotiveerd een zienswij ze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermelde bouw- en sloopvergunningen verleend. 't Loo 30, reg.nr. 2008/0414 ged. slopen winkelgebouw (winkelinteri eur, incl. asbesthoudende materialen) verzending: 18 december 2008 Bestevaerslaa n 17, reg.nr. 2008/0255 vergroten woning (dakopbouw) verzending: 18 december 2008 Holleweg 44, reg.nr. 2008/0086 veranderen winkelgebouw (vergroten kantoorruimte op verdieping) verzending: 17 december 2008 Stationsweg 27, reg.nr. 2008/0171 vergroten woning verzending: 17 december 2008 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders.van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van verzen ding vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een-bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kgnt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningen- rechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht ver schuldigd. Meer informatie De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opne men met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 17