Open huis in het julianaklooster Spannende finaledag Schoolvoetbal Rotonde kruising Zeeweg officieel geopend Shona Smit (12) wint Nationale Leesvertelwedstrijd Bijzondere open dag voor Baduhenna Radioloog uit Heiloo ontvangt 'Topzorg Award' Postkantoor gesloopt PostcodeStraatprijs valt in Akersloot Rik Smit uit Heiloo stopt mef roken in 'Ik Wed Dat Ik Het Kan!' Eerste paal Maalwater geslagen Koninginnedag in Heiloo: een gezellig feest! Vier Koninklijke Onderscheidingen voor inwoners van Heiloo Limmen 1 welverdiende kampioen Gezellig Oranjefeest gevierd in Limmen Nederlands record bij Hemelvaartwedstrijd van Trias Grote belangstelling bij dodenherdenking Heiloo Foresters Ei hofleverancier voor Ajax en AZ Amateurgolfer slaat tweemaal hole-in-one HEILOO - Op zondag 13 april hielden de 'Blauwe Zusters' van het Julianaklooster aan de Hoogeweg de maandelijks terugkerende open dag, bedoeld om jongeren enthousiast te maken en uitleg te geven over het leven in de verschillende geestelijke ordes. HEILOO - Van 4 tot 11 april speelden de basisscholen in Heiloo het jaarlijkse schoolvoetbaltoernooi op het sportcomplex van de Foresters. Bij de meisjes waren de verschillen erg klein, maar na een enorme penaltyreeks mocht de Paulusschool de prijs in ontvangst nemen. Bij de jongens werd het eerste team van de Elckerlyc terechte kampioen. HEILOO - Zaterdag 5 april werd tijdens de open dag van Baduhenna een bijzondere vondst gedaan. Niet door de archeologen zelf, maar door de slechts 2-jarige Isabella Zuurbier. Zij ontdekte in de putwand de rand van een uitstekend bord. De leden van Baduhenna kwamen erbij en haalden al gauw drie complete kruiken troffelend naar boven. Isabella mag zich vanaf nu erelid voor het leven van de Stichting Regionale Archeologie Baduhenna noemen. H El LOO - Woensdagmiddag 16 april werd de nieuwe rotonde op de Zeeweg door wethouder Rob Opdam samen met jan Folkerts, directeur van Ballast Nedam, officieel geopend door het symbolisch plaatsen van een rotondebord. HEILOO - Sinds vrijdag 25 april behoort het postkantoor aan de Matthijs Zonderhuisweg definitief tot de geschiedenis van Heiloo. Even kunnen de bewoners van het Dirk Bakkerhof enieten van een vrij uitzicht. HEILOO-Zaterdag 19 aprjl was de finale van de Nationale Leesvertelwedstrijd. De Nationale Leesvertelwedstrijd is een variant op de Nationale Voorleeswedstrijd. Alleen is nu de 'voertaal' de Nederlandse Gebarentaal! Voor haar vertelkunst in gebarentaal kreeg ze een enorme beker, uitgereikt door kinderboekenschrijfster Maren Stoffels. HEILOO - De 43-jarige Rik Smit uit Heiloo is de uitdaging aangegaan om te stoppen met roken. Hij doet samen met drie collega wegenbouwers mee aan het nieuwe tv- programma 'Ik Wed Dat Ik Het Kan!', dat 26 april zijn primeur had en nog zes weken lang te zien was bij RTL4. HEILOO - De eerste officiële paal van nieuwbouwproject het Maalwater is geslagen. Dinsdag 29 april nam wethouder Rob Opdam op het voormalig sportpark plaats in de cabine van de heimachine. Onder toeziend oog van een groot aantal belangstellenden sloeg hij de spreekwoordelijke eerste paal. Heiloo - Traditiegetrouw was het koninginnedagfeest in Heiloo weer erg gezellig voor de kinderen én hun ouders. Rondom winkelcentrum 't Loo werd er een gezellige vrijmarkt gehouden, in Plan Oost deden de kinderen mee aan de versierde fietsoptocht en Ypestein stond in het teken van muziek met een.playbackshow en het gezellige Oranjebal. In Baetenburgen Boekenstein werd een gezellige Koninginnedag gevierd met spelletjes. HEILOO - De Ei van Foresters, kersverse kampioen van de hoofdklasse A, promoveerde in april tot hofleverancier van de Noord- Hollandse profclubs. Inmiddels hebben m de scouts van AZ en Ajax de kweekvijver ontdekt. Melle Kruit koos voor de beroemde jeugdopleiding in Amsterdam. Stan de Boer en Daan Boerlage trainen en voetballen sinds vorig seizoen bij AZ. Ondertussen maken Ted Amson, Jur Bruin en Thomas Ouwejan nog steeds deel uit van de Alkmaarse talentenopleiding. HEILOO - Dit jaar werd voor het eerst de Topzorg Award uitgereikt aan huisartsen.en specialisten in Alkmaar en omgeving, als blijk van waardering voor hun bijdrage aan de ontwikkeling van de gezondheidszorg. Radioloog Paul Algra ontving de oorkonde voor de meest innovatieve arts. AKERSLOOT - In week 14 viel de Postcodestraatprijs in Akersloot op postcode 1921XJ. De oneven huisnummers van de Chopinstraat met Postcodeloten waren goed voor€ 12.500,- per lot. Hoofdwinnares Yvonne van Stiphout Boos, ontving bovenop haar drie winnende loten ook nog een glanzende, nieuwe BMW! LIMMEN - Door een overtuigende 0-8 overwinning in de laatste competitiewedstrijd tegen het al gedegradeerde DTS, heeft Limmen 1 zondag 26 april het felbegeerde kampioenschap behaald in de vierde klasse A. LIMMEN - Tegen alle verwachtingen in bleef het droog op woensdag 3"ö april en werd het jaarlijkse Oranjefeest op de Vuurbaak in Limmen weer een fantastische happening. (B HEILOO - Bij de Hemelvaartwedstrijd die atletiekverenging Trias donderdag 1 mei organiseerde, heeft jan Pronk een nieuw Nederlands record discuswerpen voor Masters 70+ geworpen. Bij zowel de heren als de dames was er bovendien een dubbele overwinning op de 100 en 200 meter voor respectievelijk Youssef el Rhalfioui van Phanos en Lisanne de Witte van Trias. HEILOO - Zondag werd ook in Heiloo de jaarlijkse dodenherdenking gehouden. Onder grote belangstelling vond de herdenking zoals elk jaar plaats bij het monument 'de man van Vught'. HEILOO - Vrijdag 25 april heeft burgemeester Romeyn Koninklijke onderscheidingen uitgereikt aan drie inwoners van Heiloo: mevrouw Kalter-Groot en de heren Rijneveld en Calf kregen het versiersel opgespeld. De lintjes zijn uitgereikt tijdens de Algemene Gelegenheid 2008 in de Witte Kerk. Op Texel is aan de heer van Walree, eveneens inwoner van Heiloo, een onderscheiding uitgereikt door burgemeester mevrouw Geldorp - Pantekoek. HEILOO - Binnen een week heeft amateurgolfer Douglas Roos van Raadshooven tweemaal op hole 8 (een par 3 van 165 meter) van de Golf en Country club Heiloo een hole-in-one geslagen. Beide keren gebeurde dit tijdens het lopen van een wedstrijd/qualifiing kaart. De eerste hole- in-one was op maandag 28 april, de tweede ging er strak in op donderdag 1 mei.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 25