JUNI Jg il Icizzlifcilft Gemeente herroept besluit over fietssluis Butterlaan Goud van Oud zaalvoetbaltoernooi Magisch Heiloo afgesloten met spektakel Terriërs Dames 1 naar Overgangsklasse Ton en Ton fietsen geld bij elkaar voor goede doel Derde editie Akerpop festival Scholen Heiloo - West slachtoffer van vernielingen Turner Visser 't Hooft Nederlands kampioen Kampioenschap voor dames 1 VV Limmen Companeros bestaan twintig jaar FC NH traint in Heiloo Boscrossers Nederlands kampioen fietscross Operettevereniging HOV huldigt jubilarissen Eerste damesteam van Golf Country Club kampioen De Duif winnaar bij het Schoolschaken Buitensportdag biedt gehandicapte sporters gezellige dag Weer Jazz walk in Heiloo Staking bij Campina Vierdaagse Limmen Robin Martens speelt rol in film HEIIOO - De gemeente Heiloo besloot in mei om het verkeersbesluit over de aanleg van een fietssluis aan de Butterlaan herroepen. Aanleiding daarvoor waren de 115 bezwaren van omwonenden die de gemeente ontving. De gemeente organiseerde daarop een hoorzitting waarin zowel voor- als tegenstanders van het plan hun argumenten kenbaar konden maken. HEILOO - Zondag 1 juni speelden acht teams met spelers van boven de veertig jaar het Goud van Oud zaalvoetbaltoernooi in sporthal 't Vennewater. Het was een geweldige dag voor de deelnemers en hun gezinnen, die in grote getale waren meegekomen om van het toernooi en de gezelligheid te genieten. LIMMEN - In navolging van de heren van Limmen 1, zijn op zojidag 4 mei ook de dames 1 van VV Limmen kampioen geworden. HEILOO - Op een zonovergoten GGZ terrein werd woensdag 21 mei het grote eindfeest van het scholenproject Magisch Heiloo gehouden, waarin de archeologie en geschiedenis van Heiloo centraal stonden. HEILOO - Met champagne, bloemen en het 'K-tje' vierde Dames 1 van hockeyvereniging De Terriërs zondag 25 mei hun promotie naar de Overgangsklasse'. Een unieke prestatie voor de club en bovendien, geen enkele club boven het Noordzeekanaal speelt op dit niveau. HEILOO - Zaterdagmorgen 31 mei vertrokken Ton Tervoort en Ton Ruis vanaf het plein bij de Willibrorduskerk voor een fietstocht van ruim 2500 kilometer met bestemming Santiago de Compostella. Ton en Ton fietsten 12.200 euro bij elkaar voor De Klompenhoeve, een zorgboerderij in Egmond aan den Hoef voor mensen met een verstandelijke beperking. AKERSLOOT - Goede muziek en veel gezelligheid voor jong en oud. Akerpop, Akersloots enige openlucht popfestival op het Wilhelminaplein zorgde daar het weekend van 28 mei voor. Ondanks het tegenvallende weer op zondag hebben jong en oud erg genoten van deze editie van Akerpop. HEILOO - In april en mei werden OBS De Zuidwester en de in hetzelfde pand gevestigde Elckerlyc, alsmede de op vijftig meter afstand liggende Willibrordschool herhaaldelijk slachtoffer van vernielingen of baldadigheid. HEILOO - De 17-jarige Ruben Visser 't Hooft uit Heiloo werd in het weekend van 31 mei en 1 juni Nederlands kampioen bij de junioren 2 - derde divisie turnen in Bergen op Zoom. Ruben is lid van gymnastiekverenigingTurnlust uit Alkmaar, welke in totaal negen medailles wist te behalen tijdens dit kampioenschap. HEILOO - Op vrijdag 16 mei heeft FC NH (een selectie van de beste amateurvoetballers uit Noord-Holland onder leiding van Karei Bonsink) om 18.00 uur een openbare training gehad op het sportpark van voetbalvereniging HSV. Tijdens deze avond registreerde een televisieploeg van TV Noord Holland de training en de vereniging. HEILOO - Bij fietscrossclub De Boscrossers in Heiloo, is 18 mei onder gunstige weersomstandigheden, het Nederlands kampioenschap fietscross verreden. Tijdens dit kampioenschap was de gehele top van fietscrossend Nederland aanwezig. Robin en Sharon van der Kolk uit Heiloo waren beide zeer succesvol. HEILOO - Tijdens de ledenvergadering van de Heilooër Operette Vereniging werden er maar liefst vier leden gehuldigd in verband met hun jubileum bij de vereniging. Marry van Dijk en-Riet Hogerheyde ontvingen namens de Bond van Opera- en Operettegezelschappen een zilveren speld en oorkonde voor hun veertigjarig lidmaatschap. HEILOO - De Companeros bestonden dit jaar twintig jaar en dat vierden ze in mei groots met hun brothers op de 'Haciënda' aan de Kanaalweg. Tot grote spijt van Doe en zijn Companeros werd het feest ernstig verstoord toen een 36-jarige man uit Broek op Langedijk ernstig gewond raakte bij een handgemeen op het terrein van de Companeros. HEILOO - Voor het tweede jaar heeft het eerste dames team van de Golf 81 Country Club Heiloo de strijd om het kampioenschap gewonnen. HEILOO - Het was gezellig druk op sportpark Het Vennewater woensdag 27 mei. Zo'n veertig deelnemers met een verstandelijke beperking deden mee met alweer de vierde buitensportdag van Sportlijf. Jaarlijks organiseert Patrick Rupsam van de stichting Sportlijf samen met een groot aantal vrijwilligers deze sportdag. HEILOO - Van donderdag 29 mei tot en met zondag 1 juni vond de tweede editie van het I jazzfestival plaats onder de noemer 'Jazz Walk'. HEILOO - Bij de Jan van Rijckenborghschool in Heiloo was het op 22 mei een drukte van jewelste. Veertig kinderen van in totaal tien scholen, en hun aanhang, waren gekomen om de titel van schoolschaakkampioen voor hun school binnen te halen. Dit jaar heeft De Duif met een overtuigende 3-1 in de laatste ronde gewonnen van de Elckerlyc, waarmee de Elckerlyc op de tweede plaats belandde. LIMMEN - De allereerste avondvierdaagse in Limmen die van 27 tot en met 29 mei plaatsvond was een grandioos succes: maar liefst 320 deelnemers liepen mee! De organisatie, jongerencentrum Conquista, spreekt dan ook van een zeer geslaagd wandelfestijn die volgend jaar zeker weer plaatsvindt. HEILOO - Zaterdag 31 mei blokkeerde een twintigtal melkveehouders met hun tractoren de ingang van zuivelfabriek Campina Heiloo aan de Kanaalweg. De melkboeren, aangesloten bij de belangenorganisatie Dutch Dairymen Board, staakten net zo lang, tot er naar hen geluisterd werd. LIMMEN - Woensdag 28 mei vonden er filmopnamen plaats voor de verfilming van het boek Radeloos op het strand van Egmond. De 16-jarige Robin Martens uit Limmen speelt hierin, te midden van onder andere Renée Soutendijk, Aart Staartjes en Hugo Haenen, het verwende en manipulerende meisje Floor.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 26