Wat kunnen wet verweckten In 2©09? U ITKI J KPÖST 23 DECEMBER 2008 Ram: 21 maart t/m 20 april Je voelt je dit jaar meegesleurd door de gebeurtenissen. Het is alsof alles je overkomt en je er zelf geen grip op hebt. Dit jaar kunnen vrienden invloed uitoefenen op je stemming en beslissingen. Blijf wel bij jezelf en neem al leen de adviezen aan die bij je passen. Het kan een in spannend jaar worden, waarin je weinig ontspanning in het werk hebt. Je bent erg betrokken, waardoor je ook een groot verantwoordelijkheidsgevoel hebt. Je bent in 2009 wat meer stress- gevoelig dan je gewend bent. Om de stress goed aan te kunnen, is het raad zaam om je op gezette tijden te ontspannen. Sport kan daar heel heilzaam voor zijn, omdat je dan op een andere manier je energie kwijt kunt. Voor de uitgebreide jaarhoroscoop bel: 0909 - 2027034 (80 ct p/min). Tweelingen: 22 mei t/m 21 juni Je bent wat meer naar binnen gekeerd en je hebt moeite om emot*es te uiten. Pas ervoor op dat je dingen niet op- kropt, maar wel onder ogen ziet en aanpakt. Het is een jaar waarin het goed is om je hart te volgen. De ingevin- gen die je krijgt zijn vaak de juiste. Het is niet gezegd dat H dit zo vloeiend en gladjes zal gaan. Je moet wel doorzet ten, maar die kracht heb je. In je werk en in je studie zal j je nog wel eens gestrest kunnen zijn, omdat je het niet aankunt of omdat het allemaal zo veranderlijk is. De stabiliteit die je misschien gewent bent is eruit. Je moet je steeds weer aanpassen. Dat is wel een sterk punt van Tweelingen, dus het hoeft niet tot problemen te leiden. Voor de uitgebreide jaarhoroscoop bel: 0909 - 2027034 (80 ct p/min). Leeuw 24: juli t/m 23 augustus Dit wordt beslist geen jaar om op je lauweren te gaan rus ten. Niet alleen het dagelijks leven en werk vreet energie, ook jouw relationele leven eist veel aandacht. Je lijkt voortdurend op zoek naar een voor jou acceptabele ma nier om je aan te passen aan jouw dierbaren. De trend van het afgelopen jaar dat je jezelf vooral via werk ontwik kelt, zet dit jaar door. Vooral jouw mentale ontwikkeling kan in een stroomversnelling terecht komen. Dit lijkt een soort beloning voor de energie die je het afgelopen jaar in jouw geestelijke ontwikkeling hebt gestopt. Leeuwen kunnen dit jaar heel slecht tegen rommel. Je zult er alles aan doen om meer structuur in jouw huishouden aan te brengen. Voor de uitgebreide jaarhoroscoop bel: 0909 - 2027034 (80 ct p/min). Weegschaal: 24 september t/m 23 oktober Het lijkt een jaar te worden waarin het jou heel duidelijk wordt dat een mens vanuit zijn hoofd of vanuit zijn hart kan reageren. Jij probeert als geen ander altijd het even wicht hier tussen te vinden, maar dat kan je dit jaar meer energie kosten dan anders. Zoek zo snel mogelijk een hob by of een andere manier om je creatief te uiten. Als je het gevoel krijgt geleefd te worden door de omstandigheden kan het bezig zijn met creatieve zaken een reddingsboei voor je zijn. Tijd nemen voor jezelf is geen kwestie van onbeleefd zijn: je mag je best wat minder aantrekken van de sociale conventies. Sommige Weegschalen kun nen dit jaar waanzinnig verliefd worden! Voor de uitgebreide jaarhoroscoop bel: 0909 - 2027034 (80 ct p/min). Stier: 21 april t/m 21 mei Je merkt dat je verantwoordelijk bent voor je eigen geluk. Het is belangrijk om vast te houden aan de plannen die je maakt en om niet al te veel de welgemeende adviezen van anderen op te volgen. Er komt veel verandering in je ma nier van leven. Daar waar je in voorgaande jaren nog zoe kende was naar je identiteit, ben je dit jaar veel zekerder over je bestemming en plannen. Wat dit betreft is het een jaar waarin je veel meer jezelf kunt worden. Het is goed om gevoelens met vertrouwde personen te delen. Je hebt ook behoefte aan stabiliteit in je le ven. Dat vind je voornamelijk binnen de kleine familiekring en in je eigen privé-omgeving. Voor de uitgebreide jaarhoroscoop bel: 0909 - 2027034 (80 ct p/min). Kreeft: 22 juni t/m 23 juli Dit jaar neem je de verantwoordelijkheid voor je leven in eigen hand. De adviezen die je van anderen krijgt, zul je' minder snel overnemen. Door deze houding kunnen er men sen uit je leven verdwijnen. Als je geregeld op hun mening bent afgegaan en altijd hun advies opgevolgd hebt, wordt het je nu niet in dank afgenomen. Je zult nog wel eens de verkeerde beslissing nemen, maar omdat deze echt van je zelf is, neem je dat niet te zwaar op. Het geeft je een vrij gevoel. Je kunt dit jaar onverwachts op reis gaan. Een verhuizing is ook niet uitgesloten. Veranderingen doen je misschien in eerste instantie pijn maar op de duur zal het je goed doen. Voor de uitgebreide jaarhoroscoop bel: 0909 - 2027034 (80 ct p/min). Maagd: 24 augustus t/m 23 september Je voelt je prettig, omdat je veelal goed gedijt bij een ze kere regelmaat in je leven. Je kunt wel nog af en toe het gevoel hebben dat het hard werken is om jouw leven in goede banen te leiden. Je toont dit jaar een sterke socia le betrokkenheid bij collega's en intieme vrienden. Dit zal zich niet uiten in klef of betuttelend gedag: je bent meer geneigd de ander met een soort koele nuchterheid bij te staan. 2009 wordt het jaar van de zelfontplooiing voor jou! Hoe toon jij je als individu en hoe weet jij je geestelijk en creatief te ontwikkelen. Dit kan een zeer intensief proces voor je worden, maar je kunt er als een an der mens uit tevoorschijn komen. Voor de uitgebreide jaarhoroscoop bel: 0909 - 2027034 (80 ct p/min). Schorpioen: 24 oktober t/m 22 november Je kunt jezelf dit jaar een aantal belangrijke vragen stel- len waarvan de antwoorden een grote invloed op je toe komst hebben. Door belangrijke gebeurtenissen kun je je zelf opeens gaan afvragen of je nog wel op de juiste koers zit. Iets in je leven is erg toe aari een transformatie. Je denkt nu waarschijnlijk al vaak aan allerlei mogelijke toe komstscenario's. Je komt er dit jaar steeds meer achter wie je eigenlijk zelf bent. Er kunnen zich nog een aantal ontwikkelingen voordoen in werk of privé die je echt niet had verwacht. Juist doordat het er dit jaar af en toe heftig aan toe kan gaan, moet je je rug recht houden en vooral niet twijfelen aan je eigen intuïtie. Vöor de uitgebreide jaarhoroscoop bel: 0909 - 2027034 (80 ct p/min). Boogschutter: 23 november t/m 22 december Je hebt een enerverende tijd achter de rug die je waar schijnlijk veel energie heeft gekost. Dit jaar kun je je blik weer op de wereld buiten je richten en wat meer ontspan nen. Je hebt behoefte aan nieuwe mensen om je heen. Je hebt de afgelopen tijd veel geleerd over jezelf en die zelf kennis gebruik je nu om eens grondig opruiming te houden. Als je nadenkt over wat je allemaal doet in het dagelijks le ven dan realiseer je je dat ëen aantal activiteiten alleen maar energie kos ten en verder niets opleveren. Die activiteiten of situaties kun je beter beëindigen. Dit jaar staat dus in het teken van opruiming. Je weet aan het eind van dit jaar uitstekend wat nu werkelijk bij je past en wat niet. Voor de uitgebreide jaarhoroscoop bel: 0909 - 2027034 (80 ct p/min). Waterman: 21 januari t/m 18 februari Je bent voornamelijk op jezelf gericht. Afstand nemen van een bepaalde druk van buitenaf is goed, maar je hebt je zelf waarschijnlijk in een lastige positie gemanoeuvreerd. Hierdoor kan je soms niet meer voor- of achteruit. Daardoor kan je teleurstelling ervaren in persoonlijke contacten. Kijk in de spiegel en vraag jezelf af wat je anders zou kun nen of moeten doen. Diep van binnen weet je het. Dit jaar komt er een oplossing voor een probleem. Aan het einde van het jaar valt er een last van je schouders en je voelt je steviger in je schoenen staan. Activiteiten op sportief gebied is iets waar je je graag aan over geeft. Blijf dus niet in huis hangen, maar kom in beweging! Voor de uitgebreide jaarhoroscoop bel: 0909 - 2027034 (80 ct p/min). Steenbok: 23 december t/m 20 januari Misschien voel je dat er verandering in de lucht hangt. Dit jaar kan wel eens gevuld zijn met bijzondere uitdagingen. De manier waarop je altijd tegen een aantal dingen aan keek verandert. Sommige dingen lijken hun tijd gehad te hebben in je leven. Dan kun je nog wel enorm je best doen om de bestaande situatie te handhaven, maar er gaat heel duidelijk een nieuwe cyclus aanbreken. Dat kan spannend voelen en spanningen oproepen, maar stilstand is achteruitgang moet je maar denken. Wees niet al te bang dat je van je pad afdwaalt, uiteindelijk loop je in je leven toch waar je lopen moet. Probeer af en toe een paar da gen leeg te houden in je agenda. Zo houd je de harmonie in je leven. Voor de uitgebreide jaarhoroscoop bel: 0909 - 2027034 (80 ct p/miri). Vissen: 19 februari t/m 20 maart Je gaat meer energie steken in sociale contacten en vriend schappen. Zeker de tweede helft van het jaar. Het zullen meer de serieuze ontmoetingen zijn die je aanspreken. Mensen die wat te vertellen hebben en waar jij meer op dieper niveau kan communiceren. Nieuwe ontwikkelingen in je privé-leven maken dat je de prettige kanten van het leven meer waardeert. Je gaat meer van jezelf laten zien en wordt zelfs af en toe een ontmoetingsplaats voor interessante activi teiten. Als je met een nieuwe baan begonnen bent is het behoorlijk hectisch in het begin. Alles moet geleerd worden en dat heeft zijn tijd nodig. Maar geen zorgen, je groeit er vanzelf in. Voor de uitgebreide jaarhoroscoop bel: 0909 - 2027034 (80 ct p/min).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 33