Heiloo contact Omruilen bromfietscertificaat mogelijk tot 1 oktober I HEILOO fll i Verleende collectevergunning GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo mjïïiïmjljppu Openingstijden Burgerzaken Raad en (raads)commissies Welzijn Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 16 SEPTEMBER 2009 >3 Het bromfietscertificaat verdwijnt, ledereen die een bromfiets wil besturen, moet vanaf 1 oktober 2009 een rijbewijs AM hebben, speciaal voor bromfietsen. Als u een bromfietscertifi caat heeft, kunt u dit tot 1 oktober 2009 omruilen bij de gemeente voor een rijbewijs in de categorie AM. Na 1 oktober vervalt de geldigheid en moet u eerst een theorie-examen doen, voordat u weer op de bromfiets stapt Certificaat omruilen U kunt uw bromfietscertificaat omruilen in het gemeentehuis. Bij het aanvragen moet u het bromfietscertificaat, een pasfoto en een identiteitsbewijs meenemen. Het aanvragen van een rijbewijs AM duurt vijf werkdagen. De kosten voor een nieuw rijbewijs zijn 38,00. Na 1 oktober theorie-examen Omruilen na 1 oktober 2009 is niet meer mogelijk. U moet dan eerst theorie-examen doen bij het Centraal Bureau voor Rijvaardigheidsbewijzen (CBR). Heeft u naast uw bromfietscer tificaat ook een rijbewijs voor motor (A) of auto (B), dan hoeft u uw certificaat niet om te wisselen. Met het rijbewijs A of B mag u ook een bromfiets, snorfiets of brommobiel besturen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Burgerzaken, telefoonnummer 072 535 67 22. Informatie over het bromfietsrijbewijs vindt u op www.cbr.nl GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Burgerlijke stand tot en met 10 sep tember Geboren Sydney Vermeulen d.v. G.M. Vermeulen en M.A. Vleugel Lieuwe Visser z.v. W.A. Visser en M. Brouwer Jasmijn Hamzaoui d.v. M. Hamzaoui en M.V. Winder Elders geboren Guusje D. Bakker d.v. S.C. Bakker en D.H.J. van der Veer Eja M. Mahdaoui d.v. H. Mahdaoui en F. Mesman Taeke C. Leek z.v. B. Leek en V. van de Wint Sem de Haan z.v. M. de Haan en A.M. de Wit Huwelijksaangiften aangiften gereg. partnerschap J. Bouws en M.J. Molenaar B. van Loon en I.M. de Groot Huwelijken gereg. partnerschappen D. Schaap en C.H. Dekker M. Groeneveld en D. Eenhoorn Overleden A.H. Klitsie ev Opdam A. Postma wv Meurs N.M. van der Woerdt wv Bulte C.B. Seton wv Schutte Elders overleden G. Takken wv Degeling A.M. Oostveen wv van Rooijen M.W. van Arkel ev Brouwer M.S. Galama Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 21 september hoor zittingen voor de behandeling van bij burgemeester en wethouders ingedien de bezwaarschriften tegen de volgende besluiten: 20.00 uur: verlenen bouwvergunning voor bijkeuken en dakkapel voor De Biender 11; 20.30 uur: weigeren van een bouwver gunning voor het verande ren van een erfafscheiding op het voorerf van Dokterslaan 2; 21.00 uur: toewijzen van planschade vanwege verleende vrijstel lingen voor 20 dakop- bouwen aan Alle Hospervijver en de Jan Schuijtlaan. Deze hoorzittingen worden gehouden in het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn in beginsel openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zitting om persoonlijke of andere bij zondere redenen besloten worden gehouden. Meer informatie Voor meer informatie over de genoem de hoorzittingen of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u contact opnemen met mevrouw C. Klein Holte, secretaris van de com missie, telefoon 072 535 66 45. Brunch voor mantelzorgers, bent u er bij? Als u langdurig en onbetaald zorgt voor een ander, nodigen wij u als mantelzor- ger van harte uit om gratis deel te nemen aan een brunch. Wij willen man telzorgers waardering tonen voor hun belangeloze inzet en hen in het zonne tje zetten. De brunch vindt plaats op zondag 8 november van 11.00 tot 12.30 uur in restaurant Klein Varnebroek aan De Omloop 22 te Heiloo. Voor deze brunch moet u zich aanmelden. U kunt tijdens de brunch praten met andere mantelzorgers, maar ook con tact leggen met organisaties, die hulp en ondersteuning kunnen geven. Op 8 november zijn behalve twee wethouders ook medewerkers aanwe zig van het loket MO, Stichting Welzijn Heiloo (voorheen Ouderenwerk), het Mantelzorgcentrum en het Steunpunt Mantelzorg Noord-Kennemerland. Samen doen De landelijke Dag van de Mantelzorg is op 10 november. Veel organisaties, die mantelzorgers ondersteunen, organiseren activiteiten op of rond de Dag van de Mantelzorg. De slogan van de Dag van de Mantelzorg 2009 is Mantelzorg? Doe het samen! Mantelzorgers kunnen een beroep doen op hulp van buren, familie, vrijwilligers, organisaties en bedrijven. Zo kunnen mantelzorgers de last van de zorg verdelen en een netwerk vor men rond degene die verzorgd wordt. In de praktijk blijkt dit lastig en veel mantelzorgers hebben het gevoel er alleen voor te staan. Als het niet lukt om zelf mensen te vinden, die kunnen helpen, zijn er organisaties die daarbij een helpende hand kunnen bieden. Aanmelden en meer informatie Uw aanmelding kunt u doen door te bellen met een medewerker van het loket MO van de gemeente, telefoon nummer 072 535 67 00 of door een e- mail te sturen naarwmo@heiloo.nl. U kunt hier ook terecht voor meer infor matie. Als u hulp nodig heeft voor de uren dat u van huis weg bent, dan kunt u voor 15 oktober contact opnemen met mevrouw M. van Dam van de Stichting Welzijn Heiloo, telefoonnum mer 072 533 12 97. Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door Nierstichting Nederland in de periode van 20 tot 26 september. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 11