Heiloocontact Grof huis- en tuinafval Meer informatie? Bel! 12 Burgerzaken Sport en recreatie 16 SEPTEMBER 2009 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Grof huisafval Het normale grof huishoudelijke afval kunt u brengen naar de Afvalbrengplaats van de gemeente. Bruikbare spullen kunt u een nieuwe bestemming geven door ze naar een kringloopwin kel te brengen. Grof huisafval wordt ook op afspraak opge haald. U kunt hiervoor bellen op werkdagen tussen 08.00 en 15.45 uur, telefoonnummer 072 535 68 68. Wat is géén grof huisafval? Bedrijfsafval, bouw- en sloopafval, grond, graszoden, puin, asbest en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk is géén grof huisafval. Ook al het huishoudelijk afval wat in een rolemmer past wordt niet door de grof huisafval ophaaldienst meegenomen. Bouw- en sloopafval U kunt gratis 0,5 m? bouw- en sloopafval per maand bij de Afvalbreng- plaats brengen. Onder bouw- en sloopafval valt alles dat u sloopt in en om uw huis of overblijft na (ver)bouw- werkzaamheden. Voorbeelden zijn o.a. gipsplaten, dakplaten, isolatie, dakpannen, zachtboard plafonds en rachels, wc's, fon teinen, gipsblokken, B2 blokken, wand- en vloertegels, binnen muren, stenen met cement, schroten van diverse materialen, kozijnen, schuren, kippenhokken, konijnenhokken e.d., schut tingen, pergola's, deuren, keukens. Als u meer aanbiedt dan 0,5 m3 per keer, wordt u doorverwe zen naar de Regionale Stortplaats G.P. Groot, Boekelerdijk 13a te Alkmaar (telefoonnummer 072 541 35 50). Hier kunt u uw afval storten tegen betaling. Openingstijden van G.P. Groot zijn maandag tot en met vrijdag van 07.00 en 16.00 uur en iedere eerste zaterdag van de maand van 08.30 tot 12.30 uur. Puin U kunt 'schoon puin', straatstenen en/of straattegels, tot maxi maal een 0,5 m3 gratis brengen naar de Afvalbrengplaats. Wit- en bruingoed Met wit- en bruingoed worden grofweg alle elektrische appara ten bedoeld, ook de kleinere. Deze kunnen gratis worden afge geven aan de winkelier die u de nieuwe apparatuur verkoopt. Zij zijn verplicht het oude apparaat weer in te nemen. U heeft er namelijk voor betaald via de verwijderingsbijdrage. Wanneer géén nieuwe apparatuur wordt gekocht, kunt u het oude apparaat brengen naar de Afvalbrengplaats. Wilt u wit- of bruingoed laten ophalen, belt u dan op werkdagen met de grof huisvuil ophaaldienst van 08.00 en 15.45 uur, telefoonnummer 072 535 68 68. Tuinafval Klein snoeiafval en bladeren kunt u in de groene rolemmer doen. Het liefst met zo min mogelijk zand, omdat dit minder goede compost oplevert. Als het afval te groot is voor de rolemmer, kunt u dit wegbrengen naar de Afvalbrengplaats of u kunt het laten ophalen door de gemeente. U kunt niet alles als tuinafval aanbieden, er zijn een aantal spelregels: Oude schuttingen, verhardingen, bielzen, graszoden, over tollige grond, boomstronken en -stammen en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk zijn géén grof tuinaf val, maar 'bouw en sloopafval'. Gooi geen bloempotten (steen of plastic), kartonnen dozen, klein puin en dergelijke in de groene rolemmer. Gooi geen tuinafval in de grijze rolemmer. Als er tuinafval in de grijze rolemmer wordt gevonden, wordt deze niet geleegd. De verwerkingskosten voor het afval uit de grijze rolemmer zijn namelijk aanzienlijk hoger dan voor de groene rolemmer. Bundels grof snoeiafval kunt u tot 2 m?, niet zwaarder dan 12 kilo, niet langer dan 1,5 m en met een doorsnede niet groter dan 20 cm als grof tuinafval aanbieden via telefoon nummer 072 535 68 68 op werkdagen van 08.00 tot 15.45 uur. U kunt dit grof tuinafval ook zelf brengen naar de gemeentelijke Afvalbrengplaats aan het Rosendaal 2. Afval zelf wegbrengen en lenen aanhangwagen Wanneer u zelf uw afval wegbrengt heeft dit tot voordeel dat het afval beter gescheiden wordt, de verwerking van het afval goedkoper wordt en u bovendien uw afval gelijk kwijt bent. Als extra service bieden wij u ook de mogelijkheid een aan hanger te lenen om uw grof huis- en tuinafval zelf weg te brengen. Het is raadzaam de aanhanger van tevoren te reser veren. Wij vragen u 50,00 borg, een kentekenplaat en uw rijbewijs mee te nemen. De aanhanger kan slechts gebruikt worden om grof huis- en tuinafval naar de Afvalbrengplaats te brengen. Het is niet toegestaan om de aanhanger voor ande re doeleinden te gebruiken. Afvalbrengplaats gemeente Heiloo Rosendaal 2 (hoek Kanaalweg), Heiloo, telefoonnummer 072 535 68 68. Openingstijden Maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 15.45 uur en iedere zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Als u uw afval komt brengen op de Afvalbrengplaats kan naar uw legitimatie worden gevraagd! Gehandicaptenparkeerplaats Het college van burgemeester en wet houders heeft besloten tot: - het realiseren van twee algemene gehandicaptenparkeerplaatsen in de directe omgeving van de Ter Coulsterkerk gelegen aan de Holleweg 111. Dit wordt bij de Ter Coulsterkerk ken baar gemaakt door een blauw bord met aanduiding gehandicaptenparkeer plaats (verkeersbord E6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990). De gemeente heeft deze maatregel genomen om de toegankelijkheid van de kerk te verbe teren voor mensen met een beperking en voor de hulpdiensten. Ter inzage Dit besluit ligt gedurende zes weken na publicatie ter inzage bij de publieksba- lie Bouwen en Wonen in het gemeen tehuis. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit kunt u, binnen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethou ders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Het bezwaarschrift moet schriftelijk worden ingediend, zijn ondertekend en moet ten minste bevatten: a. naam en adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, ook om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Zwembad Het Baafje De Omloop 11,1852 RJ Heiloo informatie zwembad, mevrouw A. Busso-Besseling of e-mail Sportcentrum Het Vennewater Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo inlichtingen verhuur sporthal b.g.g. de heer G.J. Wolven of e-mail Gymzalen inlichtingen verhuur, mevrouw A. Busso-Besseling of e-mail www.heiloo.nl/zwembad 072 533 39 09 072 535 66 82 zwembad@heiloo.nl 072 533 31 52 06 10 53 47 64 sporthal@heiloo.nl 072 535 66 82 gymzalen@heiloo.nl www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 12