Nieuw bij TCH: Zumba Dansles voor scholieren bij Luut Griffioen Nieuwe leraren bij judo vereniging Dojo 't Loo Mandy Schouws beste meisje Nederlands Kampioenschap jeugdvissen SPORT 23 INGEZONDEN MEDEDELING UITSLAGEN KORTOM Bewegen in het bos De Wildt tweede tijdens Ierse wielerkoers Klaverjassen bij Handbal Meervogels Darten in het Oosthonk UITKIJKPOST 16 SEPTEMBER 2009 HEILOO - TCH is gestart met Zumba! De lessen worden gegeven op dins dag om 18.45 uur, op woensdag om 20.00 uur en op zaterdag om 10.30 uur. Op donderdag is er een Zumba-les voor jongeren, deze begint om 17.45 uur. Zumba is dansen en trainen tegelijk! Het is een fitnessprogramma geba seerd op Latijns-Amerikaanse dans. Bij Zumba doet men fitness-oefeningen op muziek vergelijkbaar met aerobics. Met elke swingende Zumba beweging werkt men aan benen, billen, buik, taille en bovenlichaam. Zumba is een aerobe intervaltraining (een combinatie van snelle en langzamere ritmes) en vormt een verslavende high-energy workout: Zumba is goed voor de lijn: men verbrandt vet en calorieën vanaf het moment dat men eraan begint. Zumba is geschikt voor mensen van alle leeftijden: het maakt gebruik van aanstekelijke muziek en gemakkelijk te leren danspassen. Zumba is een combinatie van salsa, merengue en een klein beetje rock 'n roll. Wie mee wil doen aan één van de drie Zumba uren kan bellen met tel. 072-5337788 om zich op te geven of langs komen aan de Zevenhuizerlaan 116. Meer informatie over het uitgebreide fitness, Spinning® en aerobics aanbod van TCH en de concurrerende prijzen kan men ook vinden op www.trainingscentrumlTeiloo.nl. In de maand september kan men bij inschrijving gebruik maken van de Uitmarktactie, waarbij kortingen tot 35% gelden. CASTRICUM - Aan de Dorpsstraat in Castrieum wordt al jaren dansles verzorgd door Danscentrum Luut Griffioen, voorheen welbekend als Peter Verbiest. Als je dit seizoen op dansles wilt, maak dan de keuze voor dansen bij Luut: De duidelijke uitleg, de gevarieerde muziek, de nieuwste danspas sen en met al je vrienden een swingend uurtje. De lessen zijn weer rookvrij, er is een gezellige bar en de lesprijs is voor het derde jaar gelijk gebleven. De entree naast Corso bioscoop is niet zo groot, maar ben je eenmaal binnen dan vind je twee mooie danszalen, waar naast stijldanee ondere andere ook Zumba, Salsa en HipHop/Streetdanee en Breakdance geven. Je ziet: dansen is niet stoffig, kijk maar op televisie naar America's Next Dance Crew of So You Think You Can Dance. Het professionele geluids systeem, de intelligente LED verlichting (House Shot!) en de mooie grote dansvloer staan garant voor een perfecte les. Check de website voor het les rooster en de gratis proeflessen! Op de proeflessen worden rustig twee dan sen behandeld, en leer je al diverse handgrepen hoe je met een danspartner danst. Inschrijven kan op schooldagen van 12.00 tot 16.00 uur en op vrij dag en zaterdag van 19.00 tot 20.00 uur. Wees er wel snel bij, want er wordt gestart op 18 september. Voor informatie en inschrijven Luut Griffioen, tel. 0251-655060 of 0251-672192. Check de website: www.danscentrumluut- griffioen.nl. Mailen mag ook info@danscentrumluutgriffioen.nl. JUDO HEILOO - Voor het komend sei zoen heeft Dojo 't Loo haar lerarencorps versterkt met drie nieuwe aanwinsten. Het instroom-uur op de zaterdag voor de judokaatjes vanaf ongeveer 4 jaar blijft verzorgd worden door meervoudig Nederlands jeugdkam pioene Karen Stevenson. De oudere jeugd wordt op de zaterdag onderwezen door de dit seizoen aangetrokken Francisco Galarce Morale. Francisco wordt zelf nog wekelijks bijgeschoold door zijn leraar, de zesde danner Ton Huijbers. Twee andere nieuwe lera ren gaan een nieuw uur op starten op de donderdag. Deze lessen zullen worden verzorgd door Tirno Lesterhuis en Kars Zoon, beiden zeer ervaren wedstrijdjudoka's die zowel nationaal als internationaal actief zijn. Kars is student aan de Academie voor Lichamelijke opvoe ding. Timo behaalde dit jaar een zil veren medaille bij de Nederlandse kampioenschappen tot 20 jaar en tot negentig kilogram. Voor meer informatie kunt u kij ken op www.dojotloo.nl. Twee van de nieuwe judoleraren, met links Kars Zoon en rechts Timo Lesterhuis. Foto: Menno Lesterhuis HENGELSPORT LIMMEN - Jeugdvisclub Samen Beet is supertrots om te kun nen melden dat haar jeugdlid Mandy Schouws (14 jaar) twee de is geworden op het Nederlands Kampioenschap jeugdvissen in de leeftijdsklas se tot 15 jaar. Zaterdag 12 september werd het Nederlands kampioenschap Jeugdvissen gehouden in de Arkervaart te Nijkerk. In de leef tijdsklasse 15-18 jaar visten 66 deelnemers die vanuit het hele land waren geplaatst via voorselecties. Namens Limmen viste Sander Schouws hier mee. Sander werd vorig jaar tweede van Nederland in deze klasse, maar had deze keer moeilijker. Met een zesde plaats in zijn vak en dertigste overall eindig de hij in de middenmoot. In de leeftijdsklasse tot 15 jaar viste Mandy Schouws mee. In deze klasse visten 42 deelnemers om de prijzen en eeuwige roem. Mandy was eerste geworden bij de voorse lectie en wist ook nu een uitsteken de wedstrijd te vissen. Mede dankzij een goede training en kijken bij enkele topwedstrijden (onder ande re het Wereld Kampioenschap in Almere) was ze super gemotiveerd om goed te presteren. 'Meiden aan de top' is haar slo gan, en dat heeft ze volledig waar gemaakt. Mandy wist haar vak te winnen en legde, dankzij een vangstgewicht van 678 gram aan kleine vis, beslag op de tweede plaats in de ranglijst. De zilveren medaille en een mooi delfts blauw bord waren haar deel. Tevens was ze het beste meisje van Nederland in deze leeftijdscatego rie. Haar trotse vader Nico Schouws wist te melden dat vooral het uitste kende haakaas, dat ze van een top- wedstrijdvisser hadden gekregen tij dens het WK te Almere, de doorslag heeft gegeven in de grootte van de vangst. Ondanks dat het een hele moei lijke visserij was, wist Mandy de beet er goed in te houden. Nauwkeurig voeren, secuur vissen en geconcentreerd blijven brach ten uiteindelijk deze geweldige uit slag. Zowel Mandy als Sander vis sen in competitieverband mee bij jeugdvisclub Samen Beet in Limmen. Damclub Heiloo HEILOO - De uitslagen gespeeld door Damclub Heiloo op 3 september tijdens ronde 1 zijn als volgt: F. Schouten - A. Valkering 1-1, A. Stegeman - C. van Lieshout 0-2. Ronde 2 gespeeld op 10 september: A. Valkering - A. Stegeman 2-0, T. Heyne - F. Schouten 0-2, C. Lieshout- W. Solleveld 2-0. Schaakclub Oppositie HEILOO - De uitslagen van de door Oppositie gespeelde ronde 1 van 8 sep tember zijn als volgt: 1. Simon Smit - Eric Huffnagel 1-0, 2. Jan Jonkheer - Cor van Etten 0-1,3. Albert Bouma - Kees Jongkind 1-0, 4. Paul Vonk - Peter Folkertsma 1-0, 5. Fred Smith - André van der Ark 0-1, 6. Harry de Jager - Herman Limmen 0-1, 7. Indriaas Booij - Wim Blom 0-1, 8. Dick van Roemburg - Gerard Rump 1-0, 9. Arie Roozing - Dik Kraayenbrinki-o, 10. Timardi Verhoeff- Jan de Jong 1-0,11. Folkert Smoor - Matthijs Mühren 1/2-1/2. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 14 september gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. Dolmans - Schouten 63.9, 2. Dijkema - Kemper 56.9,3. van Duijn - Kaashoek 55.6,4. familie Schatter 55.2; B- lijn 1. Bijlsma - Rijpkema 60.4,2. Familie Mooij 58.2,3. Coebergh - Kuiper 56.4,4. van Baar - Haan 52.9, C-lijn 1. Crabbendam - Weel 65.0,2. Kooij - van Twuyver 59.2,3. Pohley - Witting 55.8,4. Brandt - van Diest 54.6. Sans Atout HEILOO - De uitslagen van damesbridge club Sans Atout gespeeld op 9 septem ber zijn als volgt: A-lijn: 1. Dames Middelbeek- Daudeij 64,58; 2. Vecht - Bakker 55,00. B-lijn: 1. Kuiper - Kuiper 57,81; 2. Hoogland - Mulder 56,25, C-lijn: 1. Blankendaal - Brandt 61,81; 2. Kager - Ernsting 61,11. Bridgeclub 't Oosthonk HEILOO - De uitslag van woensdag 9 september bij bridge club 't Oosthonk is als volgt: A-lijn: 1. Dames Gemma van Lochem - Elma Motta 64,58, 2. Dorotea Klerk - Jan Beerse 61,98, 3. Dames Ria Hogeslag - Gre Voskuil 57,81. B-lijn 1. Henriette Beemsterboer - Karin Kamphuis 58,85, 2. Dames Marion Vasbinder-Joke van Leeuwen 58,33, 3. Frida Duin - Jan kaandorp 55,73. Double Stars HEILOO - De uitslagen bij Double Stars zijn als volgt: Hb 1 - Alc.Victrix 2 - 7, hb 4 Beagles, 15-8, Bears - hb jun 5-14, Herons - Hb asp 2 4-1 en 7-6, hb asp 2 - Alc.Victrix4-4, Rooswijk- hb pup 1 6-24, Vitesse - hb pup 2 17-2, Peanuts - Herons 28-20, Ban Topa - sb 1 3-6, Onze Gezellen -sb jun 2-9 en 1-15. Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 9 september als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. Pots - Verleun 64.58, 2. van Baar - Mooij 55.42, 3. Keijzer - Keijzer 53-75. B-Lijn: 1. Familie Witters 62.50, 2. Willig - van Charldorp 60.42, 3. Kerkvliet - van Duijn en Limmen - Min 59.17, C-Lijn: 1. Beunis - Endei 59.38, 2. Lighthart - Hennaiia 58.35, 3. Balkenende - Vasbinder 52.60, D-Lijn: 1. Huisebosch - de Vre 64.58, 2. de Graaf - Kaandorp 61.11, 3. Verbeek - Kieuver 60.42. HEILOO - Het gemengde wandel en trimgroepje van de Stichting Ouderenwerk Heiloo kan nog wel wat versterking gebruiken. Elke woensdag van 14.00 tot 15.00 uur gaan zij het Heilooërbos in voor een wandeling. Heerlijk gezond bewegen in de buiten lucht. In een ontspannen sfeer krijgt u een gevarieerd program ma met oefeningen om lelcker fit te blijven. Het startpunt is bij de Tennis en fitnesscentrum De Dors, vertrek 13.55 uur. Voor meer informatie: het Trefpunt, Abraham du Boishof 2, Heiloo. HEILOO - Anne de Wildt, rijdend voor Batavus Ladies Cycling team, heeft bij de Ras na mBan in Ierland de tweede plaats behaald in het algemeen klassement. Het was een vrouwenkoers van 11 tot en met 12 september en bestond uit vier onderdelen. De eerste wedstrijd was een sprint, waarna zij als derde eindigde. De tweede was een wegwedstrijd, deze bestond uit vier rondes van elk 25 kilometer. In de tweede ronde kon ze wegkomen en de tweede plek bereiken. Daarna volgde een tijd rit bestaande uit een ronde van twee kilometer door het gebergte. Hier behaalde zij weer een ver dienstelijke tweede plaats. De laatste dag bestond uit een rit van honderd kilometer. Hier ging ze als eerste weg in een massasprint en werd zij derde. AKERSLOOT - Vrijdag 25 sep tember wordt gestart met het nieuwe seizoen klaverjassen in het Boshuis in Akersloot. Vanaf 20.15 uur zullen de kaarten weer geschud worden. De vereniging hoopt op een goede opkomst, net als dit vorig jaar het geval was. Men zorgt voor leuke prijzen en lekkere hapjes en u zorgt voor een gemoedelijke sfeer aan de speeltafels. Vanaf 19.30 uur bent u welkom en de koffie met een koekje staat dan al Maar. De andere data van dit seizoen zijn: 23 oktober, 20 november, 18 december, 15 januari, 12 februa ri, 12 maart en 9 april. HEILOO - Maandag 21 septem ber worden de eerste dartcompe titiewedstrijden gegooid in het Oosthonk. Dit gebouw ligt aan de Oostkanter nummer 14a in Plan Oost, maar bij nieuw talent is het nog niet erg bekend dat er daar wordt gedart. Het Oosthonk is dan ook hard op zoek naar aan vulling van de dartteams en aan staande zaterdag 19 september is een goede gelegenheid om kennis te maken. Het Oosthonk 501 wordt dan gespeeld en daar zijn leuke prijzen te winnen. Vooral gezellig een pijltje gooien en ook de score bijhouden van een ande re wedstrijd is een goede oefe ning voor de deelnemers. Om 19.00 uur gaat de zaal open. Het inschrijfgeld bedraagt vier euro per persoon. U kunt ook op de maandagavond langskomen, dan is de aanvang 19.30 uur. Op ieder toernooi krijgt u punten voor gewonnen partijen en op het laat ste toernooi is de winnaar van de OosthonkranMng bekend en deze wint een verrassende prijs. Voor vragen kunt u bellen met Paul Pesser, tel. 072-8505126.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 23