De Vroegte Wint oefent Clubkampioenschappen TV Het Vennewater Kuyper Blom Bijt uw tanden niet stuk. t. "m Stationsweg 102, Heiloo Telefoon 072 - 532 24 20 www.kuyperblom.com u gecertificeerd 24 Dat vissen een mooie sport is hoefje vissers niet te vertellen De 270 deelnemers samen maakten het toernooi tot een groot succes Bij de mannen kreeg Marc van Tuin onverwacht tegenstand SS ■'.v-vr;,;;' Als u uw huis zelf wilt verkopen kunt u de plank lelijk misslaan. Bij Kuyper Blom Makelaars staat een enthousiast team voor u klaar om ervoor te zorgen dat u straks niet op een houtje moet bijten. U kunt daarbij rekenen op de expertise van onze Register Makelaars/Taxateurs, een heldere aanpak, de kracht van onze website én de goed bekeken presentaties in onze etalages. Een open huis of een buurtmailing? Het kan geregeld worden. Kijk op www.kuyperblom. com of loop binnen bij ons moderne kantoor tegenover het NS-station in Heiloo. Ook op zaterdag! makelaars vastgoedcert 1 6 SEPTEM BER 2009 UITKIJKPOST HENGELSPORT EGMOND - Mede ter voorberei ding van de landelijke wed strijd die over twee weken plaatsvindt, hebben 17 deelne mers van zeevisvereniging DVW afgelopen zaterdag een wed strijd gevist op het strand van Groote Keeten. Daar wordt over twee weken een officiële landelijke wedstrijd gevist waar zeker honderd deelnemers aan mee zullen doen, waaronder de nationale top. Elf vissers van DVW Heiloo hebben zich hier ook voor ingeschreven en zo konden ze in wedstrijdverband een goede indruk krijgen van de situatie. Doordat de wind uit het noordoosten kwam, moesten de vissers niet te veel ver wachten van de vangst. Desondanks konden al na een kleine tien minu ten de eerste vissen op het strand worden gehengeld. Hier zaten een paar mooie plat vissen van boven de 35 centimeter tussen. Doordat het water in razend tempo op kwam, kon er eigenlijk niet of nauwelijks vanaf de dammet jes gevist worden. Maar met het opkomende water kwamen ook de vissen meer onder de kant zitten. En zo werd in het laatste half uur onder andere zeebaars gevangen van rond veertig centimeter op nog geen vijftien tot twintig meter uit de kant vandaan. Dat vissen een mooie sport is hoefje de vissers zelf niet te vertellen, maar je bent ook nog eens een paar uur één met de natuur. Zo zagen de jongens een zeehond tot vlak bij het strand, werd er een gewonde zee-eend door één van de DVW vissers mee gegeven aan de opgebelde dierenambulance. De broeders mochten ook nog een leuke donatie van DVW in ontvangst nemen en er werd op weg naar huis ook nog een schaap van zijn rug afgehaald. Een mooie omschrijving hoe leuk en veelzijdig een dagje zee vissen eigenlijk kan zijn. Totaal werden er 43 vissen gevan gen, waarvan er 27 ter weging wer den aangeboden. Emil Wijekelsma was de beste visser van deze dag. Met vier gevangen vissen en 2300 punten werd hij eerste. Tweede werd Arjan Duijnmeier met 1850 punten en derde Ramon Vader met 1550 punten. Doordat de nummer twee van het klassement Mark Tervoort de poedelprijs in ont vangst mocht nemen liep de num mer één; Jos van Dijk verder uit en wordt het met nog twee wedstrijden te gaan, een lastig verhaal om hem nog van de troontrede te verstoten. De volgende wedstrijd wordt gevist vanaf het strand in Egrnond aan Zee. Dit betreft een avondwedstrijd. Iedereen kan zich opgeven via zee vissen® devroegtewint. nl. TENNIS HEILOO - Op het feestelijk aan geklede tennispark van TV Het Vennewater hebben zich de afgelopen 14 dagen de jaarlijk se clubkampioenschappen afge speeld. De 270 deelnemers maakten samen met vele vrijwilligers het toernooi tot een groot succes. De tapas avonden en de barbecue in de weekeinden vielen in de smaak. Dankzij de sponsors konden dagelijks drie prijzen verloot wor den. Natuurlijk werd er ook nog getennist. De toernooieommissie onder leiding van Heidi ten Kroode en Cor van Etten hadden het toer nooi opgesplitst: de eerste week was gereserveerd voor de dubbels, de tweede week waren de mixen en de enkelaars aan de beurt. Opvallend was het grote aantal bles sures, waardoor veel partijen niet konden doorgaan of moesten wor den verplaatst. De damesfinale in de hoogste categorie ging tussen Linda Nelissen en Margot van der Helm. Verlamd door de spanning begon Linda aan haar partij. Margot profi teerde en won de eerste set. In de tweede set wist Linda de partij te keren. Haar hoge snelheidsservice liet haar steeds minder in de steek en haar forehand werd steeds betrouwbaarder. De derde set ging gelijk op, maar uiteindelijk bleek de servicekracht van Linda de doorslag te geven. (1-6, 6-1, 6-3). Bij de mannen kreeg Marc van Tuin onverwacht grote tegenstand van Maehiel van den Hoonaard. Maehiel verraste zijn tegenstander in de eerste set compleet. De twee de set was voor Mare. In de derde set bleek Maehiel toch de sterkste (6-3, 2-6, 6-2). Na vier eerdere pogingen was het hem nu eindelijk gelukt om Mare te verslaan. De reeordpoging van Mare om voor de negende keer kampioen te worden, werd hierdoor wreed ver stoord. Voor Mare blijft voor vol gend jaar dus nog wat te wensen over. Voor de uitslagen kijkt u op www.toernooi.nl. Voor foto's zie www.tvhetvennewater.nl. (vlnr): De kampioenen van TV Het Vennewater: Mare, Maehiel en Linda. Aangeleverde foto Op eigejihoutje?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 24