MOOI Parfumerie opent in winkelcentrum 't Loo Interieur Strego geheel vernieuwd Eensgezindheid start projectkoor 7 INGEZONDEN MEDEDELING Na het succes van vorig jaar wordt weer gestart met het projectkoor Mandala tekenen Frans voor beginners Dialezing Frans Liszt Abonnement Acryl en aquarel Creatieve workshop Filosofie Klassiek ballet Dineren Internationale dansen Website UITKIJKPOST 16 SEPTEMBER 2009 HEILOO - Op 23 september opent Mooi van Komen een luxe parfumerie in 't Loo 5. Mooi is een nieuwe, moderne parfumerieketen, die is gespeciali seerd in huidverzorging, make-up en parfums van de belangrijkste merken op dit gebied, zoals Dior, Chanel, Clinique, Estée Lauder, Clarins, en Laneöme. Ondertussen zijn er bijna 25 Mooi winkels in Nederland. Mooi gelooft dat iedereen mooi is of kan zijn. Daarom organiseert Mooi elke week speciale workshops, de Mooi Beautysehool. Iedereen kan meedoen. Tijdens deze workshop leert men alles over het eigen huidtype. Wat de optimale ver zorging is voor dag en nacht. Welke make-up het beste past en hoe deze aan te brengen. Alle producten zijn vrij om te proberen. De merken die tijdens de workshops gebruikt worden, wisselen wekelijks, zodat iedereen zelf kan kiezen welk merk de voorkeur heeft. Mooi parfumerie is een groot succes en dat heeft het afgelopen jaar de retail jaarprijs 2009 opgeleverd voor beste nieuwe retailstarter in Nederland, www.mooiparfumerie.nl. HEILOO - Het klassieke interieur van Strego in winkelhof 't Loo heeft zo'n 15 jaar dienst gedaan; tijd voor een flinke opfrisbeurt. Met man en macht is keihard gewerkt om dit in korte tijd te bewerkstelligen. Sandra, al bijna twintig jaar werkzaam bij Strego, en haar collega's Linda, Necla en Lia zijn trots op het eindresultaat; een eigentijds en strak interieur uitgevoerd in zwart-wit tinten, waarin de collectie sieraden nog beter tot zijn recht komt. Sandra: „De nieuwe herfst/wintercollectie is net binnen, met hierin heel veel trendy items, zoals horloges van Armani, Guess, Diesel en Michael Kors. Ook de sieradeneolleeties van Tisento en Pandora en de grote zilvercollectie bieden aan ieder wat wils." En voor wie de keuze uit zoveel moois moeilijk is, die kan voor een vakkundig advies altijd één van de vriendelijke mede werksters van Strego aanspreken. HEILOO - Muziekvereniging Eensgezindheid start binnen kort weer met het project waar bij er in groepsverband gezon gen kan worden door mensen uit Heiloo en omstreken. Na vijf repetities zal er op 19 december opgetreden worden tij dens het kerstconcert van de vereni ging in Heiloo. Na het succes van vorig jaar gaat er bij voldoende belangstelling ook dit jaar weer gestart worden met het projectkoor, bedoeld voor iedereen vanaf 18 jaar, die het fijn vindt een aantal sfeervol le Engelse, Duitse en Nederlandse Carols te zingen met anderen. Om deel te kunnen nemen hoeft men geen koorervaring te hebben, hoe wel koorzangers uiteraard ook wel kom zijn. Gezien het succes van voorgaande jaren wordt er gestreefd naar een gemengd koor van minimaal zestig mannen en vrouwen in diverse leef tijdscategorieën. Het repertoire zal naast enkele bekende en sfeervolle kerstsongs ook bestaan uit enkele nieuwe composities, ondermeer van de befaamde eigentijdse Engelse componist John Rutter. De repetities vinden plaats in de aula van de Muziek- en Dansschool Heiloo op zaterdagmiddagen van 15.30 tot 17.30 uur op zaterdag 7 november, 14 november, 21 november, 28 november en 12 december. Het pro jectkoor en het orkest van Eensgezindheid zullen een gezamen lijk kerstconcert verzorgen op zater dagavond 19 december vanaf 20.00 uur in de grote zaal van de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg 111 te Heiloo. Het koor zal gedirigeerd worden door Cees Brugman uit Alkmaar en zal worden begeleid op piano door Laura Aberkrom uit Heiloo. Verdere informatie is te ver krijgen via tel. 072-5334851 of www.mv-eensgezindheid.nl. De inschrijving eindigt op 30 oktober. Maandag 21 september aanvang beginners- en maandag 28 septem ber van 10.00 tot 12.00 uur aanvang vervolgcursus Mandala's tekenen (om de week). Tien lessen voor 82,-. Dinsdag 22 september van 19.30 tot 21.00 uur Frans voor beginners. De cursus, twintig lessen voor 90,-, is bedoeld voor mensen die weinig of geen kennis hebben van de Franse taal. Zondag, 27 september om 14.00 uur: muzikale dialezing in het Trefpunt door J. van der Schee over het leven van Frans Liszt, virtuoos pianist,componist, pedagoog, diri gent en priester. Entree 4,-. Voor vervoer per buurtbus op zondag naar en van het Trefpunt op Zondag kunt u tot vrijdag 11.30 uur, tel. 072- 5331297 bellen. Neem nu een abonnement op de zondagmiddagvoorstellingen. U kunt kiezen uit een abonnement voor vijf voorstellingen voor 22,50 negen voorstellingen voor 44,-. Bel meteen onze receptie 5331297 en geef u op. Donderdag 24 september van 13.30 tot 15.30 uur cursus acryl en aquarel, 25 lessen voor 134,-. Een proefles volgen is ook moge lijk! Zondag 27 september van 13.30 tot 16.30 uur kunt u niet alleen kla verjassen, bridgen of deelnemen aan de andere spellen in ons zon dagmiddagcafé (entree 1,-) in het Trefpunt, maar ook voor 5,- een creatieve workshop volgen. We maken met 3Dplaatjes, theezakjes en chocolade een cadeauverpak king in de vorm van een theepot Opgave vóór donderdag 24 septem ber, tel. 072-5331297. Dinsdag 29 september 13.30 tot 15.30 uur. Cursus door Ton Grooteman van 12 lessen voor 78. Onderwerpen: bezit, geven en loslaten, verantwoordelij kheid, medeleven en mededogen, vrijheid, liefde en dankbaarheid. Donderdag 1 oktober 10.00 tot 12.00 uur. Cursus algemene filosofie door Ton Grooteman voor iedereen. Twaalf lessen voor 78,-. Donderdag 8 oktober van 10.30 tot 11.30 uur Hofdijk in Mariënstein klassiek ballet voor beginners. 65,- voor tien lessen. Altijd al willen proeven aan klassiek ballet? Dan is dit uw kans! Vrijdag 16 oktober vanaf 18.00 uur kimt u voor 12,- weer heer lijk dineren in het Trefpunt Op het menu staat een goed gevulde groentesoep, daarna hachee met gekookte aardappelen, rode kool, stoofpeertjes en ijs toe. Bent u alleen? Geen probleem: aan lange tafels in het midden van de zaal schuift u gezellig aan. Reserveren tot 14 oktober, tel. 5331297. Tot 18.00 uur kunt u bij de bar een drankje vooraf drinken. Geen ver voer? Geef dat ook even aan de receptie door. De buurtbus haalt u graag gratis van huis en brengt u weer terug. Wel even dus reserveren. Dit geldt alleen voor inwoners van Heiloo. Zie ookwww.welzijnlieiloo.nl Dinsdag's van 10.00 tot 11.30 uur in het Open Huis. Dansen is niet alleen leuk, het is ook gezond en maakt gelukkig. De dansen zijn afkomstig uit de Balkan, Israël, Europa en Amerika. Informatie en opgave bij Marianne Knip, tel. 0226-345677 Onze website is volledig ver nieuwd. U vindt al onze diensten, cursussen en activiteiten, agenda en nieuws op www.welzijnlieiloo.nl. Meer informatie: Stichting Welzijn Heiloo, Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 Heiloo, tel. 072-5331297, www.welzijnheiloo.nl e-mail: stichting® ouderenwerkheiloo.nl Omdat de Uitkijk post erg blij is met de trouwe bezorgers van het weekblad, en wij begrijpen dat het vak van bezorger niet altijd meevalt, kent de krant vanaf deze week een nieuwe rubriek: Bezorger van de Week. Elke week wordt daarin een bezorger van de Uitkijkpost - van jong tot oud en van kleine bezorgroutes tot driedubbele wijken - in het zonnetje gezet. Om jullie te bedanken dat de Uitkijkpost weke lijks weer huis aan huis wordt bezorgd op zo'n 18.500 adressen! Ook bezorger worden van de Uitkijkpost? Kijk op www.rodibezorger.nl en meld je aan! HEILOO - De bezorger van deze week verdient eveneens een flinke pluim. Dorus Bak ker woont aan de uiterste rand van Limmen en be zorgt daar sinds een paar maanden de Uitkijkpost. Hij heeft dan ook een hele grote wijk en brengt in totaal 255 kranten rond: een aantal dat niet in één keer in zijn kranten- tassen past. De te bezorgen Uitkijkposten worden bij hem thuis afgele verd. „Ik moet wel een aan tal ke ren terug naar huis fietsen om weer een flinke stapel kranten op te halen. De meeste huizen in de buurt zijn vrijstaand en liggen soms ver uit elkaar." Dorus begint iedere woensdagmiddag rond de klok van drie met zijn krantenwijk. Hij is daar vaak tot etenstijd mee bezig. Zijn moeder helpt hem met het laatste gedeelte. Voor de bezorging van zoveel kranten heb je een extra stevige fiets nodig. En goede kleding voor als het regent. Maar Dorus heeft het er allemaal graag voor over, want zo kan hij een extra zakcentje verdienen!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 7