Unieke wedstrijd de Foresters tegen Miniprofs 'Voetbalhelden' unieke spaaractie Meervogels Superdag voor Condor Club Techniekkampioenschappen HSV 0 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Afscheid van twintig jaar tradities en saamhorigheid Techniektrainers zijn door Meulensteen speciaal opgeleid Het allerbelangrijkste is dat alle kinderen meedoen .A1.ABC0UWER, ■R.H0UTEWB08 ■r.vwmmur t&cMiuvu> KAREL&F.RS cppit tftWS •*o4STBec#fr Golfer Bart Tijm (rechts) won afgelopen zaterdag met 65 slagen over 18 holes de Henk Kaandorp Cup. VOETBAL HEILOO - Komende zondag wordt er op Sportpark Het Vennewater een unieke wed strijd gespeeld die zal gaan tus sen een elftal van jeugdspelers van de Foresters uit de leef tijdscategorie onder 14 jaar (eerstejaars C junioren) en een elftal dat is samengesteld uit spelers die de Foresters in de afgelopen jaren verruilden voor een betaald voetbal club. Door de goede voetbalopleiding weten de scouts van betaald voetbal clubs al jaren de weg te vinden naar de Foresters. Het leidde afgelopen jaren tot het vertrek van een groot aantal talenten aan clubs als AZ, Ajax, Haarlem en Stormvogels Telstar. Bij die clubs ontwikkelen zij zich verder en misschien kunnen zij ooit de stap maken naar het echte betaalde voetbal. Het elftal van de miniprofs zal bestaan uit: Thijmen de Vries (Telstar)Stan de Boer, Jur Bruin, Joris Kramer, Daan Boerlage, Thomas Ouwejan, Ted Amson, Robin Schouten, Patrick Grossat (allen AZ), Melle Kruit en Richonel Margaret (beiden Ajax). De wed strijd begint om 15.45 uur na de competitiewedstrijd tussen de Foresters 1 en VSV 1 die om 14.00 uur start. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Golfer Bart Tijm won afgelopen zaterdag met 65 slagen over 18 holes de Henk Kaandorp Cup. Daarmee versloeg hij 59 andere spelers van de Condor Club op de 20ste en laatste editie van dit speci ale invitatietoernooi op golfbaan Spaarnwoude. Het was een span nende dag met harde windstoten, veel losse bladeren en steeds wisselende omstandigheden op de baan. Lex van de Aat werd tweede en de derde prijs ging naar Toine van der Veldt. In het clubhuis werd er met veel plezier afscheid genomen van twin tig jaar tradities en saamhorigheid. De spelers bedankten de vrouwen van het bestuur met prachtige bos sen bloemenen, een heerlijke ver wenbon en een mooie fotocompila tie. Henk Kaandorp zelf bedankte zijn drie medebestuursleden met een handgemaakte miniatuur versie van het winnaarsbord voor thuis aan de wand. Het was een geslaag de dag, met een verdiende winnaar en een rake eindtoespraak. Zo vier den alle gasten het einde van het toernooi op passende wijze. VOETBAL HEILOO - In de komende herfstvakantie wordt voor de derde maal de Nederlandse Techniekkampioenschappen Voetbal georganiseerd, het grootste voetbalevenement ter wereld. De organisatie verwacht dit jaar 10.000 kinderen bij honderd deel nemende voetbalclubs. Voor de regio Heiloo is voetbalclub HSV op woensdag 21 oktober gastheer van dit leuke en sportieve evenement. Het basisprincipe van de dag ligt in de Moves Skills, zoals René Meulensteen (assistent-trainer van Alex Fergusson) deze aanleert bij alle spelers van Manchester United. Iedereen die meedoet krijgt een voetbal, een voetbalshirt, een lunch, het voetbalmagazme ELF] een diplo ma op naam én een speciale Moves Skills-trofee mee naar huis. Deze hele dag kost veertig euro per deel nemer, inclusief alle genoemde extra's. De landelijke finale is op 1 november te Papendal. Alle kinde ren worden bij HSV op sportpark Het Maalwater ontvangen. Ook jon gens en meisjes van andere clubs uit Akersloot, Heiloo, Limmen en de Egmonden zijn van harte welkom. In de ochtend worden de kinde ren in kleine groepjes verdeeld van maximaal twaalf kinderen. Onder begeleiding van de techniektrainers (die door Meulensteen speciaal hiervoor zijn opgeleid) gaan ze trai nen op techniek in oefenvormen. Na een goede lunch gaan ze in de middag beginnen met Moves&Skills - wedstrijdvormpjes, waarbij uitslui tend zal worden gelet op de tech niek. Maar het allerbelangrijkste is dat alle kinderen meedoen en zij de Moves Skills gaan aanleren. Elke voetballer(-ster) is welkom en niet AKERSLOOOT - Meervogels'31 komt met een unieke spaaractie genaamd 'voetbalhelden'. Er zijn verzamelplaatjes gemaakt van alle jeugdleden van s.v. Meervogels'31 en hun trainers. Op zaterdag 10 oktober start s.v. Meervogels'31 deze unieke actie in samenwerking met de winkeliers van Akersloot. Alle jeugdleden ont vangen van de vereniging een schit terend spaaralbum en het eerste zakje voetbalplaatjes gratis tijdens de 'aftrap'-presentatie te Cloppen- burgh. Deze aftrap wordt gedaan door een bekend persoon rond AZ (wie zal het zijn?). Vanaf 12 oktober starten de deelnemende winkeliers met de unieke actie. Je ontvangt de plaatjes als je bij de winkeliers aan kopen doet. Je kunt ook een zakje voetbalplaatjes kopen voor 1,- bij onder meer Veldt's Toko en Novy. Ieder zakje bevat vier voetbalplaat jes. Naast de 370 voetbalplaatjes die je kunt verzamelen zijn er drie gou den, vijf zilveren en tien bronzen kaarten in het spel. Deze kaarten kunnen bij Nico Adrichem, Bachstraat 19 worden ingewisseld tegen mooie prijzen. Natuurlijk kun nen degene die geen lid zijn van s.v. Meervogels'31 meesparen. Voor 5,- kun je een spaaralbum kopen bij Veldt's Toko en Novy. Van de opbrengst van deze unieke spaarac tie worden nieuwe speeltoestellen gekocht voor de allerkleinste jeugd! De actie loopt in ieder geval tot en met 5 december. alleen maar de 'goeie'. De deelne mers aan de dag zijn een 'kampi oen', trainen als een 'kampioen' en spelen als een 'kampioen'. Uiteindelijk kiest de organisatie per locatie de beste teehniekspeler(s) die op het NSC. Papendal tijdens een fmaledag op 1 november mogen gaan strijden wie de beste teehniekspeler(-ster) van Nederland is in zijn of haar leeftijdscategorie. De landelijke winnaars bezoeken als hoofdprijs twee dagen de groot ste voetbalclub van de wereld, Manchester United! Daar gaan ze meetrainen met hun leeftijdsgeno ten en bezoeken ze een training van het eerste team op trainingscom plex Carrington. Ook brengen ze een bezoek aan de Hall of Fhme en gaan naar de Fhnshop van 'the Theater of Dreams'. Natuurlijk gaan ze ook naar Old Trafford voor het bekijken van een wedstrijd uit de Premiership. Voor opgave voor de Nederlandse Techniekkampioen schappen bij HSV en verdere infor matie kijk op: www.whsv.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 21