Zakelijk Loket van start Woonboek cadeau bij hypotheekgesprek Rabobank Eerste Week van de Coöperatie een groot succes! Hoera, het is weer spaarweek Activiteiten en evenementen Rabobank zet verbondenheid met de samenleving in de spotlights Jaarlijks spaarfeest van 19 t/m 23 oktober 12 www. ra bo ba n k.n l/n kl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Samen maken we de mooiste bank boven het Noordzeekanaal. 14 OKTOBER 2009 UITKIJKPOST Rabo Journaal:;,u Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Akerhof 1Akersloot Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Herenweg 73, Egmond-Binnen Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, Limmen Heereweg 56, Schoorl T (072) 507 33 33 E communicatie@ nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl Elke Inloopspreekuur voor donderdagavond startende ondernemers, Castricum (18.30 - 20.30 uur, zie www.rabobank.nl/nkl) Expositie van bronzen beelden van Henny Zwart in kantoor Bergen, in het kader van de KunstlOdaagse Spaarweek in al onze kantoren voor kinderen t/m 12 jaar 23-28 oktober Kunststof IJsbaan in Schoorl, gesponsord door de Rabobank Vanaf 26 oktober Start van de Energiebus tour langs basisscholen in de gemeente Castricum, gesponsord door de Rabobank Onze bedrijvenklanten gaven aan behoefte te hebben aan dienstverlening waarbij gemak, eenvoud en snelheid centraal staan. Per 1 oktober heeft dit geleid tot de komst van ons Zakelijk Loket. Via dit loket helpen we bedrijvenklanten razendsnel met alle vaak voorkomende handelingen. Ons motto hierbij: "directe afhandeling, in een keer goed". Binnenkort leest en hoort u hier meer over! Neem contact op via zakelijkloket@nkl.rabobank.nl of bel (072) 507 32 80. Alstublieft. Dit prachtige woonboek krijgt u cadeau wanneer u in oktober of november een hypo theekafspraak maakt met een van onze financieel adviseurs. Om met schrijf ster en styliste Marie-Gon te spreken: "Wat je nodig hebt om mooier te wonen is een klein beetje lef". En voor een gezonde financiering natuurlijk een hypotheek op maat van de Rabobank! Bel voor een afspraak (072) 507 33 00. "Wat bijzonder dat de Rabobank dit doet"! Dit hoorden we meer Onze rekeninghouders t/m 12 jaar ontvingen een uitnodiging voor de spaar week. Deze houden we op alle werkdagen in de herfstvakantie, in al onze kantoren. Dit jaar is er een kleurwedstrijd voor de jongsten, de oudere kinderen ontwerpen een bankbiljet. Natuurlijk ligt er een cadeautje klaar vooralle kinderen die langskomen en een bedrag storten op hun rekening. Heb jij nog geen rekening, maar wil je wel meedoen? Kom dan snel langs met een van je ouders om een rekening te openen! dan eens tijdens onze Coöperatiedag op 25 september. In de vorm van vrijwilligerswerk keerden we die dag 'coöperatief dividend' uit aan tal van organisaties in de regio. Onze kantoren waren gesloten, zodat ruim 175 Rabobank medewerkers als vrijwilliger aan de slag konden. Dit varieerde van werken in de natuur en het doen van klussen in en om verenigingsge bouwen, tot het verzorgen van egeltjes. Ook deden we goed werk in de zorg door bewoners van verzorgingshuizen mee te nemen voor een uitstapje. De bewoners genoten van een wandeling in de herfstzon, samen koffie drinken of een lekkere pannenkoek eten. Aan de slag bij Stichting Egetopvang 'Dikke Prik'. "Is dit een echte Appel"? Zaterdag 3 oktober organiseerden we 'Tussen Prul en Pronkstuk' in Klein Varnebroek in Heiloo. Hier lieten 900 leden van de bank kunstvoorwerpen taxeren. De zes taxateurs zagen een keur aan kunstvoorwerpen voorbij komen: schilderijen, sieraden, serviezen, beelden, boeken, etc. De taxateurs waren verrast door de hoge kwaliteit. Er zaten boeiende objecten bij en de eigenaren waren regelmatig verbaasd over de waarde, zowel in positieve als negatieve zin. Uitschieter was het afgebeelde schilderij, waarover de taxateurs Geen prul maar pronkstuk! zeiden:"Dit is waarschijnlijk een echte Karei Appel"! De waardering van de bezoekende leden was hoog, evenals het aantal aanmeldingen. Dit overtrof de beschikbare capaciteit, vandaar dat we dit evenement in 2010 gaan herhalen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 12