Laatste kantwedstrijd DVW mannen Zwembad Loos Evean sportaanbod speciaal voor vrouwen Uitbreiding kleedkamers voetbalvereniging Limmen gestart Terriërs Jongens Dl in Topklasse jeugd SPORT 23 INGEZONDEN MEDEDELING Geslaagden bij UITSLAGEN UITKIJKPOST 14 OKTOBER 2009 HEILOO - Evean Ledenvereniging biedt in samenwerking met Fit4Lady een leuke en effectieve manier van bewegen speciaal voor vrouwen van alle leeftijden. Met een compleet programma wordt de conditie verbeterd en werken vrouwen aan een slank en gezond lichaam. Het alternatief voor dië ten en de sportschool. Fit4Lady biedt persoonlijke begeleiding speciaal voor vrouwen die fitter willen worden en op een verantwoorde en gezellige wijze aan een gezonder lichaam willen werken. De training duurt per keer maar 30 minuten in een afwisselende vorm met steps en fitnessapparatuur op prettige muziek. Dit resulteert uiteindelijk ook in gewichtsverlies en is goed vol te houden. Fit41ady biedt indien gewenst ook medisch fitness. Leden van Evean Ledenvereniging kunnen gebruik maken van een speciaal aanbod van Fit41ady. Wie nu een jaarabonnement afsluit, betaalt geen inschrijfgeld van 40,- en kan onbeperkt trainen. Dit aanbod van Fit41ady geldt tot en met december 2009 en alleen in de vestigingen in Noord-Holland in Alkmaar, Amsterdam, Avenhorn, Den Helder, Hoorn, Limmen, Grootebroek, Haarlem, Heemskerk, Heerhugowaard en Volendam. Voor vragen of meer informatie, bel dan Evean Ledenvereniging via tel. 0900-9897 0,10 per minuut). Meer informatie is ook te vinden op www.fit41ady.nl. HENGELSPORT LIMMEN - Afgelopen zaterdag avond visten de mannen van DVW de laatste kantwedstrijd van het seizoen 2009. Dit werd gedaan op het strand Noord van Egmond aan Zee. Nadat de maai' liefst 25 man zich om 17.30 uur hadden verzameld op het parkeerterrein voor het strand en de pieren waren uitgedeeld begon de reis naar een juiste plek op het strand. De meeste deelnemers waren een beetje verbaasd over de toch wel vrij harde wind die er stond, terwijl de weerdeskundigen dit niet helemaal hadden voorspeld. Samen met de harde stroming kwa men de meesten tot de conclusie dat het nog wel eens een avond hard wer ken kon worden. Omdat het water in razend tempo op kwam en de vissers zeker 100 meter weer terug het strand op joegen en door de harde wind die van zee afkwam was het lastig te zien of men wel of niet beet had. En zo kwamen er ook maai' heel mondjes maat de eerste visjes op de kant. Net nadat de eerste mensen had den besloten de handdoek in de ring te gooien en de boulevard op zoch ten begon de wind het rustiger aan te doen. De ergste stroming raakte eruit en zo kon er nog een mooie zeebaars op de kant worden getrok ken en werden hier en daar nog wat wijting en platvis gevangen. Rond 22.30 ging de toeter en dat bracht de mannen weer terug op de boulevard. Daar bleek dat de vangst toch wel heel karig was. Er werden totaal maar 12 vissen gevangen waarvan er vijf ter weging werden aangeboden. Nu werd ook duidelijk dat er maar 1 man absoluut recht had op de prachtige kantenkampioen beker. Jos van Dijk die al met een ruime voorsprong begon aan de wedstrijd, was wederom dagwinnaar met vier gevangen vissen. Een derde van wat er totaal werd gevangen door 25 vissers. Tweede werd Remmert Blakbom met een mooie zeebaars van 700 gram. Met drie gevangen vissen, die weer terug werden gezet, eiste Frank van Dijk de derde plek op. Met de laatste wed strijd in het vizier, een bootwedstrijd op het wad, is de overall kampioen van 2009 al eigenlijk bekend. De num mer twee van de lijst Ramon Vader staat op staat op maar liefst 29 punten achterstand, een puntenaantal dat niet meer ingehaald kan worden. Er zal dus alleen voor het boten- klassement en voor het dagklasse ment worden gestreden maai' dat zal het aantal deelnemers er niet van weerhouden om aan deze populaire wedstrijd mee te doen. Opgeven kan via www.zeevissentSdevroegtewint.nl Informatie en foto's zijn te zien op de site www.dewoegtewint.nl HEILOO - Zaterdagmiddag 3 oktober werd er weer afgezwom men door de leerlingen van zwembad Loos. 33 Leerlingen mochten het felbegeerde A, B of C diploma, van de Nationale Raad Zwemdiploma's, en de daarbij behorende felicitaties in ont vangst nemen. Woensdagmiddag 7 oktober mochten de jongste kinderen in eigen bad examen doen voor het Teddybeer- of Kikker diploma. Iedereen is blij met zijn/haar diploma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Esmée Beentjes, Donna Deijlen, Finn Duijvesteijn, Tim Gooyer, Koen van Haaren, Cintha Nadort, Aaron van Riet, Pippi Rozemeijer, Annabel Sep, Thomas Sep, Mees Ter Buurkes, Max Vreeswijk, Haizhen Zhao, Loek Zoon. Diploma B: Owain Boyd, Amelia Buur, Kim Drost, Bo Groen, Fierke Kooien, Tatum van Leijden, Siem Mulder, Jesse Oomen, Lars Oortwijn, Jordi Quinten, Paula Raap, Milo Smit, Diesel Wijn. Diploma C: Ramon van Bennekom, Julian Blaauboer, Inez Bruin, Nikki Hopman, Stein Liefhebber, Nora Opdam. Teddybeer: Iris Kramer, Marit van der Steen, Amber Wijdenes. Kikker: Britte Simons. VOETBAL LIMMEN - Afgelopen woensdag heeft Coby van Kessel, die veel voor de jeugd van wLimmen betekent, de eerste paal de grond ingeslagen met betrekking tot de bouw van zeven nieuwe kleedka mers achter de hoofdtribune. Daarmee is officieel een start gemaakt met de werkzaamheden die uitgevoerd zullen worden door vele vrijwilligers en bedrijven die nauw aan de voetbalvereniging Limmen zijn verbonden. Door de grote groei van het aantal jeugdle den de laatste jaren is het noodzake lijk om deze uitbreiding van de kleedkamers te realiseren. De ver wachting is dat de kleedkamers in het voorjaar van 2010 zullen wor den opgeleverd. Daarna zal aan de tweede fase worden begonnen, welke bestaat uit het vergroten van de kantine, realiseren van extra ver gaderruimte, een tweede ingang naar de kantine en een extra toilet- HOCKEY HEILOO - Na vele jaren in de eerste klasse voor de jeugd gespeeld te hebben, startten dit seizoen de jongens Dl van de Terriërs de voorcompetitie in de topklasse. Een klasse waar ze spelen tegen 'hoekeyreuzen' als HBS, Bloemen- daal en Rood Wit. Aan het begin van het seizoen leek dit een zware klus te worden. De eerste wedstrijd tegen Strawberries JD1 werd ruim gewonnen, met een eindstand van 9-2. In de wedstrijden daarna tegen Bloemendaal, Rood Wit en HBS konden ze geen echte vuist maken. Afgelopen weekeinde werd de laat ste wedstrijd van de voorcompetitie gespeeld tegen Alliance JD1. De beide teams stonden op een gedeelde vierde plaats en dat beloofde dus een spannende wed strijd te worden. In de eerste helft en het begin van de tweede helft gingen beide teams gelijk op. Er werd hard gewerkt en halverwege de tweede helft was de stand 2-2. Via een strafcorner wist Alliance toch 3-2 te scoren. Hoewel Terriërs uit alle macht probeerde gelijk te komen, wist de tegenstander van Terriërs toch nog een keer te scoren en ein digde de wedstrijd in een 4-2 over winning voor Alliance. De hoekeyreuzen van Terriërs JD1 moesten helaas het onderspit delven tegen Alliance. Aangeleverde foto groep voor zowel dames als heren. Hiermee zullen drie 'oude' kleedka mers en de huidige kopieerruimte verdwijnen. De voortgang van het project is te volgen via de website wlimmen.nl. Coby van Hessel slaat de eerste paal voor de nieuwbouw van W Limmen. Aangeleverde foto Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 12 oktober gespeelde wedstrijden zijn ais voigt: A-iijn 1. hr. Schipper -Schipper 65.6, 2. fam. van Diepen 57.6, 3. mw. Visser - hr. Boeihouwer 51.0,4/6. fam. Hoogland, fam. Schaffer hr. van Duijn - Kaashoek 50.0; B-iijn 1/2. mw. Coebergh- hr Kuiper ds Mooij - Haan 62.2, 3. fam. Kuyt 58.0,4. ds. de Bruyckère - Stark 57.6; C-iijn 1. mw. Crabbendam - hrWeei 64.0, 2. ds Kooij - van Twuyver 63.1, 3. hr. Theune - de Vries 59.2,4. mw. Bakker - hr. Staats 58.3. Heilooër Bridgeclub HEILOO - De uitslagen van de dinsdag en donderdagavond gespeelde wedstrij den in de vierde zitting van de eerste competitieronde zijn als volgt: dinsdag A lijn: 1. dames Lodder -Schaaper 60,42; 2. J. Grootjens - B. Hurkmans 57,92; 3. G.Bes - M.Hendrikse 56,25. B-lijn: Poulissen-Verhey 61,81; 2. dames v.d. Mark- R. Ribberink 57,64; 3. dames Molenaar- Nijman 56,25. Donderdag: A- lijn: dames de Bruyckere-Stark 61,67; 2. C. Coebergh - K.Tiel 57,08; dames Haan - Van Loon 54,58. B-lijn: Koot - Spruit 59,90; 2. E. Koenders- G. v.d. Wardt 59,38; 3. dames Haanstra-Rutjes 53,13. C-lijn: Roozen - Sprenkeling 58,85; 2. fam.J. en C.Piet 54,17; 3. Evers - Lampe 53,65. D-lijn: 1. Deitmers - Hutten 66,88; 2. A. Brandt- G. van Diest 57,15; 3. dames Dunselman- Schmidt 49,31. Verdere uitslagen op de website www.heilooerbridgeclub.nl. Uitslag DVW HEILOO - Onder goede weersomstandig heden werd afgelopen zondag de derde baarswedstrijd gevist, met goede opkomst. De uitslag is ais voigt: 1. R Biackborn, 2. Co Bakker, 3. J Waita, 4. S Blokkeren 5 H Kaandorp. De komende zondag wordt gevist om de Wiiiem Mooi beker, vertrek om 08.00 uur bij het Witte Kerkje. Damclub Heiloo HE0L00 - Uitslag van 1 oktober, vijfde ronde: P Heyne - W Soiieveid 2-0, A Stegeman - A Vaikering 0-2.8 oktober zesde ronde: F Schouten - A Stegeman 2- 0, S Kierk - W Soiieveid 2-0, C van Lieshout - P Heyne 1-1. Bridgeclub 't Oosthonk HEILOO - Woensdag 7 Oktober A. iijn 1. G. v. Lochem-J. kuyt 67,08% 2. M. Hendriks - G. Bes 57,92%, 3. A. Kemper-P. v. Lochem 55% B. iijn 1. Frida Duin - J. Kaandorp 59,17% 2. Fam Eeitink 55% 3. G. de Vries - H. Koomen 53,75%. Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 7 oktober ais voigt gespeeld: A-Lijn: 1. Pots - Verleun 61.67, 2. familie Hoogland 56.67, 3. Landstra - Straathof 56.25, B- Lijn: 1. van Baar - Mooij 63.75, 2. familie Morcus 60.00, 3.Dijkman - Meijne 59.58, C-Lijn: 1. Hennaiia - Limmen 62.92, 2. Vasbinder - van Someren 57.50, 3. Baas - Kemmere 57.08, D-Lijn: ï.famiiie Nierop- Groot 67.71, 2. Beentjes - van der Horn 56.77, 3. Huisebosch - de Vré 54.69. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - Uitslagen 09 oktober: A-iijn: 1. vd Linden-Bruyckere 61,67; 2. Vaik - Vos 59,58 B-iijn: 1. Hoogiand-Muider 62,08; 2. Rosioot - Sanches 57,08. C- lijn:i.v.Baarsen-vd Veidt 55,21; 2.Schmersal - v.Veen 54,69. Oppositie HEILOO - De uitslagen van Oppositie: Cor van Etten-Paui Vonk: 1-0; Herman Maas- Aibert Bouma: 1-0; Timardi Verhoeff- Simon Smit: 0,5-0,5; Gerard Heeringa- Richard Sauer: 0-1; Frits vd Werff-Kees Jongkind: 0,5-0,5; Gerard Rump-Piet Manni:: 1-0; Wim Blom-André vd Ark:o-i; Matthijs Mühren-Fred Smith: 1-0; Jan de Jong-Peter Foikertsma: 0,5-0,5; Foikert Smoor-Mohammad Hotaki: 0-1; Wiiiem van Giist-Jan Jonkheer: 0-1; Harry de Jager-lndriaas Booij: 1-0. Vredeburg HEILOO - Uitslagen: Groep A. D. Aatjes -J. Borst 0-1, B. Hollander- C. Dinkia 1-0, R. Rommel-W. vd Buit 1-0, J. de Graaf- G. Pouw 1-0, P. Zwart -J.Tebbens 0-1, M. Krom - R. Termes 0-1, H. Levering - B. van Diermen 0-1, A. Termes - B. Biekemoien 0- 1, M. Wester - P. de Ruijter 0-1, M. Kos -T. Komin 0-1, E. van Duin - S. Twaaifhoven 0-1, J. Brantjes - F. van Zanten 0-1, J. Noordeioos - R. Aatjes 0-1, K. Voorwalt- M. Sturk 0-1, P. vd Heijdt - M. vd Buit 0-1, S. Hollander - A. de Vries 1-0 Groep B. SanderVeter- Ozair Dahi 0-1, Peiie Ebeis - Rene Voorwait 0-1, Patrick Wempe - Thijs van Viiet 1-0, Kevin Hes - Siike Ebeis 1-0, Rob vd Heijdt - Levi van Duin 0-1.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 23