Tïoostdag voor nabestaanden Man de week Gall Gall in het nieuw Parfumerie Mooi voor alle cosmeticaproducten H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING --i®. i Lezing von Stichting Merkawah over Bijna Dood Ervaringen Houtd raaien Dineren Grootouders en kleinkin deren Cabaret Zondagmiddag Mantelzorg Exposeren Geld Vrijwilliger? welzijnheiloo.nl Maaltijd thuisbezorgd UITKIJKPOST 14 OKTOBER 2009 Omdat de Uitkijkpost erg bly is met de trouwe bezorgers van het week blad, en wij begrijpen dat het vak van bezorger niet altijd meevalt, kent de kant vanaf deze week een nieuwe rubriek: Bezorger van de Week. Elke week wordt daarin een bezorger van de Uitkykpost - van jong tot oud en van kleine bezorgroutes tot driedubbele wijken - in het zonnetje gezet. Om jullie te bedanken dat de Uitkijkpost weke- lyks weer huis aan huis wordt bezorgd op zo'n 18.500 adressen! Ook bezorger worden van de Uitkijkpost? Kijk op www.rodibezorger.nl en meld je aan! EGMOND-BINNEN - Jordi Jungerius uit Egmond-Binnen is dé bezorger van deze week! Hij gaat naar de middelbare school in Castrieum, naar het Jac. E Thijsse. Verder voetbalt Jordi in de achterhoede van C2 bij St. Adelbertus. Sinds een paar maanden brengt hij de Uitkijkpost rond in zijn eigen buurt, waarvan de laatste week op een wel heel speciale manier. Via via heeft hij een schitterend oud melkflessen-handkar retje op de kop kunnen tikken, die ergens bij het grof huisvuil was gezet. De kar behoeft nog wel een opknapbeurtje, zoals een bandje plakken en een likje verf. Maar het bezorgen van 230 Uitkijkposten gaat op deze manier van een leien dakje. Alle kranten kunnen in één keer mee op de kar. Geen op- en afstappen en parkeren van de flets: Jordi wandelt fluitend langs de deuren, waarbij hij soms wordt vergezeld door zijn grote witte vriend King! HEILOO - De Troostdag voor nabestaanden zal dit jaar op zaterdag 24 oktober van 10.00 tot 18.00 gehouden worden. Er is weer voor de kapel van de GGZ in Heiloo, Kennemer- straatweg 464 gekozen van wege de bijzonder warme sfeer van deze kerk. Initiatiefneemster Gijsje Teunissen wil graag iedereen, die een dierbare verloren heeft een dag aanbieden om in liefde te gedenken. Er zullen diverse stichtingen, verenigingen, bedrijven en kunstenaars aanwezig zijn welke praktische en emotionele hulp na een overlijden aanbieden. Wie wil, mag een foto van zijn geliefde mee nemen en deze bij het podium in het licht zetten. Wie afgelopen jaar deze dag bezocht heeft weet hoe bijzonder de tafel met al die verlichte foto's van dierbare overledene is. Om 14.30 uur is er zoals elke jaar een bijzon dere lezing van Stichting Merkawah over Bijna Dood Ervaringen. Voor kinderen zijn diverse activiteiten om hun oma of opa, vader of moe der, broertje, zusje of vriendje te herdenken. De Troostdag wordt geopend door Lin Klaassen-Zwarnborn met een voorstelling van Het Winterkoninkje, waarna Gijsje Teunissen haar eerste boek zal pre senteren: Afscheid nemen met je hart'. Wie wil mag na aloop aan schuiven voor het eten en in gesprek komen met lotgenoten en hulpverleners. Toegang is gratis. HEILOO - De Gall Gall winkel in 't Loo in Heiloo tapt uit een nieuw vaatje. Want zowel interieur als exterieur hebben afgelopen week een meta morfose ondergaan. „We hebben de zaak stevig onder handen genomen", aldus Gall Gall winkelmanager Frans van Leeuwen. „Op de gevel en in de winkel prijkt het kersverse logo. Het vertrouwde bordeauxrood heeft plaats gemaakt voor de nieuwe huiskleuren oranje en grijs. Sfeerbeelden maken het plaatje compleet. De heldere 'navigatie' maakt het zoeken voor de klant een stuk makkelijker. En - last but not least - is het Gall Gall personeel ook letterlijk in een nieuw jasje gestoken. De stijlvolle grijze outfit onder streept onze service", zegt Frans van Leeuwen trots. Het resultaat van de Gall Gall make over is een toegankelijke en inspirerende drankenspeciaal zaak. Nieuwsgierig geworden naar de nieuwe eigentijdse en frisse uitstraling van de Gall Gall winkel in 't Loo? Dan is het tijd voor een hernieuwde ken nismaking. Iedereen uit Heiloo is welkom. En wie snel is, staat een verras sing te wachten. Want de eerste 200 klanten krijgen op vrijdag 16 oktober aanstaande een 'Gall Gall in 't nieuw' boodschappentas mét een handige fleshouderlus cadeau. HEILOO - Parfumerie Mooi opende 23 september haar deuren in winkel hof 't Loo. Om dat te vieren loopt tot en met zaterdag 17 oktober de actie, waarbij men 25% korting ontvangt op alle geuren vanaf 75 milliliter. Maar behalve geuren van bekende merken als onder meer Dior en Chanel, bestaat het uitgebreide assortiment tevens uit allerlei andere producten van de bekende topmerken voor huid- en lichaamsverzorging. Eigenaar Kees Komen: „We hebben alles in huis om mooi te zijn, mooi te worden en mooi te blijven. Al onze medewerksters zijn gespecialiseerd en zeer bekwaam op het gebied van huidverzorging. Ze volgen de nieuwste ontwikkelingen op de voet. Geïnteresseerden kunnen zich in de winkel opgeven voor de Beautysehool, waarbij voor groepjes van maximaal vier personen om de week een ander cosmeticamerk wordt belicht. Na ontvangst met een drankje krijg je in ongeveer twee uur uitleg over de diverse producten van dat merk en kun je vervolgens alles uitproberen. Ook kan men op aanvraag een workshop nagelverzorging volgen, waarbij technieken van vijlen en diverse producten worden uitgelegd. Bovendien kan men bij Parfumerie Mooi altijd terecht voor handige verzorgingstips!" Meer informatie: www.mooiparfumerie.nl. Vrijdag 16 oktober vanaf 18.00 uur kunt u voor 12,-weer heerlijk dineren in het Trefpunt. Bent u alleen? Geen probleem: aan lange tafels in het midden van de zaal schuift u gezellig aan. Reserveren kan vandaag nog! (tel 072- 5331297). Woensdag 21 oktober van 10.00 tot 11.30 uur sprookjes in het Trefpunt. Sprookjes van alle tijden. Grootouders beleven met hun klein kinderen in de schoolvakantie een spannende en vrolijke ochtend als zij samen een bekend sprookje naspelen en uitbeelden. Entree: 3,50 per volwassene 1,- per kind (leeftijd vanaf 4 jaar). Woensdag 28 oktober van 14.00- 16.00 uur cursus Houtdraaien door Niek Morsch. In drie lessen leert u de techniek en draait u een eigen werk. Deelname 25,- inclusief materiaal. Zondag 1 november om 14.00 uur treedt in het Trefpunt Bastiaan Verhorst (bekend als collega van Jos Brink) op met zijn programma 'Het meisje van de zangvereniging'. Zijn nieuwe voorstelling is een soort the aterversie van Adres onbekend'. In de voorstelling wordt op zoek gegaan naar 'het meisje van de zangvereniging'. Entree 5,50. Houdt u van lachen? Dan is deze voorstelling een echte aanrader. Zondag 1 november van 13.30 tot 16.30 uur klaverjassen, bridgen en andere spellen in het zondagmid dagcafé in het Trefpunt, en deelne men aan een creatieve workshop. Bent u alleen, geen probleem, u bent welkom! Geen vervoer? Tot vrijdag 11.30 uur kimt u 072-5331297 bel len om de buurtbus te reserveren. Deze haalt en brengt u gratis (alleen voor inwoners van Heiloo). Entree zondagmiddagcafé 1,-. Zondag 8 november van 11.00 tot 13.00 uur is er een brunch voor mantelzorgers in restaurant Klein Varnebroek ter gelegenheid van de Nationale Mantelzorgdag in Heiloo. Opening door wethouder Jacob Ouderkerken. Deelname voor man telzorgers gratis. In het Trefpunt vinden regelmatig exposities plaats van werk van ama teur- en semi-professionele kunste naars op allerlei gebied. Het Trefpunt is een druk bezocht gebouw. Daardoor kunnen de kunst werken veel aandacht krijgen. Bent u creatief en wilt u uw werk tonen, neemt u dan contact op met Anne- Marie Voigt, tel. 072- 5337195. Donderdag 5 november om 14.00 uur in het Trefpunt is er een lezing over geld en geldzaken. Spreker is Pim Zijp. Kan ik mijn financiële speel ruimte vergroten en wat zijn daarvoor de mogelijkheden? Deze lezing geeft u praktische tips om een persoonlijk budget ruimer te maken en daardoor meer armslag te hebben. Entree: 3,- inclusief een kopje koffie/thee. Maandag 7 december van 10.00 tot 12.00 uur in het Trefpunt inloop ochtend voor vrijwilligers, in het kader van de Dag van de Vrijwilligers. Speciaal voor diegenen die vrijwilligerswerk willen gaan doen. Wij bieden iedereen het gemak van heerlijke thuisbezorgde vries- verse maaltijden, soepen en des serts, vegetarisch, vetarm en voor diabetici. Lang houdbaar in het vriesvak; u verwarmt ze kort voor het eten in de magnetron. Op maan dag bij u thuisbezorgd, maar wilt of kunt u er niet voor thuisblijven, dan kunt u ze ook (later) ophalen bij het Trefpunt. Een maaltijd kost 4,95. Vraag vrijblijvend de uitgebreide informatiemap aan. Meer informatie: Stichting Welzijn Heiloo, Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 Heiloo, tel. 072-5331297, www.welzynheiloo.nl e-mail: stichting® ouderenwerkheiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 7