Arno MossinkofF wint negende Akerslootsche Baarsdag in de Limmerpolder Hakkeloren weer zeer geslaagd Zeevogels klopt koploper SPORT 25 Winnaar herhaalt zijn winst van 2001 Gerrit Tuin wist een uitstekende prestaatie neer te zetten Met 300 inschrijvingen goed gevuld toernooi Handbal Meervogels houdt klaverjasavond KORTOM SVVredeburg start jeugdopleidingen Prijzenregen Funakoshi in Eindhoven Geslaagden bij Zwembad Loos UITKIJKPOST 21 OKTOBER 2009 De golfwedstrijd om de Akerscup werd goed bezocht door gol fend Akersloot. Aangeleverde foto HENGELSPORT LIMMEN - Vissen op baars en herfstachtig weer is een combi natie die uitsteken samengaan. Met name in Noord-Holland wordt veel op baars gevist. Ook de kleine sloten lenen zich uit stekend voor deze bezigheid. De Limmerpolder bevat een grote variëteit van deze wateren. Zondag 25 oktober staat de jaarlijkse baars dag van HSV Limmen op het pro gramma. Normaal gesproken wordt deze wedstrijd in de kop van Noord- Holland gevist. Omdat de vangsten de laatste jaren wat teleurstellend waren, zoekt de club het dit jaar dichter bij huis en zal in eigen water vissen. Er worden zeven stekken bevist die op dit moment nog niet definitief zijn. Er wordt een keuze gemaakt uit wateren van Akersloot, Heiloo, Uitgeest, Alkmaar en Limmen. Tussen de middag zal de inwendige mens worden aangesterkt in café het Pondje te Akersloot. Verzamelen voor deze wedstrijd is om 08.00 uur bij de lokale grootgrutter, deelname is gratis en het bestuur wil de deel nemers er nog even op attenderen dat aankomend weekend de winter tijd ingaat. Na drie wedstrijden is het tussenklassement als volgt: 1. Gerrit Tuin 10 wedstrijdpunten, 2. Ton Bolten, Jan Walta 20 punten, drie Gerrit Boer 23 punten. Tuin is goed op dreef. Hij wist bij voorselectie een uitstekende presta tie neer te zetten en zo een deelna mebewijs voor het Nederlands kam pioenschap baarsvissen te bemachtigen. Deze is inmiddels gevist. Hier was de vangst niet noemenswaardig, de complete uitslag vindt u op www.baarsvisservanhetjaar.nl. AKERSLOOT - Onder werkelijk prachtig najaarsweer werd het negende Akerslootsche Golf- kampioenschap gewonnen door Arno Mossinkoff met 39 sta- blefordpunten. Het bleek een herhaling van zijn winst in de allereerste Akerslootsche uit 2001. De tweede plaats was met 36 stablefordpunten Sjaak Stadegaard en derde was voor Ed Gans. De wedstrijd om de zoge naamde Akerscup werd dit jaar goed bezocht door golfend Akersloot, 29 golfers gingen van start op de banen van de Golf- Countryclub Heiloo. Gespeeld werd om de meeste stablefordpunten na 18 holes. Tijdens de prijsuitreiking memoreerde organisator Jos Wijte nog het feit dat vele Akersloters gedurende de afgelopen jaren in hun handicap behoorlijke voort uit gang hadden geboekt en dat dit ver moedelijk ook het hoge aantal sta blefordpunten tot gevolg had. Door de vele sponsoren waren er veel prijzen beschikbaar gesteld, deze werden dan ook uitgebreid edankt voor hun bijdrage. Tijdens het traditionele diner na afloop, werd alvast een voorproefje genomen op de tiende Akerslootsche van volgend jaar, een jubileum wat zeker gevierd mag worden. EGMOND - Het Hakkeloren tennistoernooi is weer achter de rug. Ook deze editie was weer zeer geslaagd. Met 300 inschrijvingen was het toernooi zeer goed gevuld en geluk kig bleven we gevrijwaard van al te ernstige blessures, zodat praktisch alle partijen ook gewoon gespeeld konden worden. Het weer zat het eerste weekend geweldig mee, als je windkracht 9 niet meetelt tenmin ste, zodat er toen al heel veel wed strijden gespeeld konden worden. In het tweede weekend natuurlijk de regendag, maar gelukkig deze keer op zaterdag. Met behulp van onze goede buren Wimmenum en Heiloo United kon den de wedstrijden die op Hogedijk niet gespeeld konden worden van wege de nattigheid, op hun park wel doorgang vinden, zodat er voor de finalezondag ook daadwerkelijk alleen maar finalepartijen overble ven. Mooie partijen op de laatste dag, een flauw zonnetje, redelijk veel publiek, een goede sfeer, de Skarrebekken die de dag opluister den, een leuke verloting, een vlotte prijsuitreiking, kortom een perfecte afsluiting van een geslaagd toer nooi. De prijzen werden dit jaar gewonnen door: Dames dubbel 4: Netty Bak - Marijke ter Heerdt. Dames dubbel 5: Lia Duin - Antoinette Groenewegen, Gemengd dubbel 5: Delia Appelman - Robert Prins, Heren dubbel 6: Frank de Lange - Ronald van Weelderen, Dames dubbel 6: Corina Kalis - Inge Vollenbroek, Gemengd dubbel 6: Joke Zuur - Theo Spijkerman, Heren dubbel 7Nico Out - Jos van der Voort, Dames dubbel 7Nelleke Koopman - Anoushka van Rijn, Gemengd dubbel 7Rona van Beieren - Jan Beintema, Heren dub bel 8: Nico Out - Jan Brink, Dames dubbel 8: Anjo Delville - Ellen Popma, Gemengd dubbel 8: Carola Röpke - Erik Röpke. AKERSLOOT - Vrijdag 23 okto ber is de tweede klaverjasavond van het seizoen in de handbalkan tine. De eerste avond bleek zeer goed bezocht en natuurlijk hoopt men ook deze keer op een goede opkomst. Vanaf 20.15 uur worden de kaarten geschud en het Boshuis zal vanaf 19.30 uur open zijn om u te verwelkomen. Voor diegenen die niet kunnen of wil len kaarten bestaat de mogelijk heid om op deze avond het gezel lige Noord-Hollandse Keesspel te beoefenen. Borden zijn aanwezig en bij voldoende deelname kan er ook om prijzen gespeeld worden. Gerrit Tuin (rechts) wist in de voorselectie een uitstekende prestatie neer te zetten en zo een deelnamebewijs voor het Nederlands kampioenschap baarsvissen te bemachtigen. Eigen foto VOETBAL EGMOND - Zeevogels heeft zichzelf verrast door te winnen bij koploper BKC. Hoewel de thuisclub een groot deel van de wedstrijd veel beter was wisten zij het net niet te vin den. Eén beveiliging van Dennis de Waard was genoeg voor drie punten. BKC liet Zeevogels het eerste halve uur alle hoeken van het veld zien. De withemden liepen achter de feiten aan door veel te veel ruim te weg te geven en daardoor de duels ook niet goed aan te kunnen gaan. Omdat de gastheren de moge lijkheden niet wisten te benutten en doelman Joris de Waard enkele keren goed ingreep ontsnapten de Hoevers aan een achterstand. In het laatste kwartier van de eerste helft kwam de equipe van trainer Ranzijn beter in de wedstrijd. De 0-0 rust stand was voor Zeevogels, op dat moment, het best mogelijke resul taat. Na de pauze bleef BKC de betere ploeg. Bij Zeevogels ging Rafi Habib laatste man spelen en Brain Tromp schoof door naar het middenveld. Habib revancheerde zich goed voor zijn ongelukkige invalbeurt bij SRC door als een echte ausputzer de bal te ruimen en rugdekking te geven waar nodig. Na een uur spelen kwam Zeevogels uit het niets op voorsprong. Dennis de Waard startte randje buitenspel of volgens velen zelfs daarover heen. Een bal net over de verdediging heen beoordeelde hij prima. De Waard zag de doelman uit zijn hei ligdom komen en lepelde de bal over hem heen. De grensrechter van BKC hield zijn vlag omlaag en de scheidsrechter zag ook geen reden om het doelpunt te annule ren; 0-1. Vanaf dat moment probeerde de thuisclub het tempo en de druk weer op te voeren. In al hun ijver liepen zij zichzelf meer voorbij dan dat het écht zoden aan de dijk zette. Een paar keer had er voor het vijf tien wedstrijden achter elkaar onge slagen BKC meer ingezeten. Zeevogels kreeg nu meer dan dat het recht op had maar dit was een compensatie voor de averij die eer der was opgelopen. Op zondag 1 november spelen de withemden tegen de buren uit Egmond Binnen. Sint Adelbert doet het uitstekend in de vierde klas en zal een taaie tegenstander zijn voor de Vogels. LIMMEN - Hoewel de jeugdoplei dingen op zaterdagmiddag zijn begonnen is er nog ruimte voor nieuwe kinderen vanaf 7 a 8 jaar. Ouders kunnen hen aanmelden bij D. Aafjes, tel. 072-5054239, meer informatie is te vinden op www. sv-vredeburg. nl. In de interne ronde vier dacht J. de Graaf dat Admiraal in de war was na in de opening een pion en toren te hebben weggegeven, maar besefte enige zetten later dat hij in een geraffineerde mat- aanval was beland. B. Hollander stuntte tegen kampi oen B. Stolp door hem geweldig partij te geven en een gewonnen eindspel af te dwingen, helaas zag hij de juiste voortzetting niet en accepteerde het remiseaanbod. Sturk had geen medelijden met de spartelende K. Aafjes en joeg zijn koning naar het midden van het bord, waar hij niet meer ontsnap te aan schaakmat. Nieuwkomer S. Veter deed het goed tegen R van der Heijdt, hij zag het mat in één zet over het hoofd en pakte een toren, waarna van der Heijdt met remise weg kwam. Van Vliet won de kwaliteit tegen van der Bult maar miste voldoende eindspeltechniek om het af te maken, dus remise. HEILOO - Het Elhatri toernooi in Eindhoven is de laatste jaren uit gegroeid tot één van de grootste karate evenementen in Nederland. Voor het eerst moest het toernooi zelfs over twee dagen gespreid worden om de vele deelnemers uit alle delen van het land te herbergen. Voor Funakoshi werd een bijzonder succesvol weekend want er wer den in het sterke deelnemersveld maar liefst twaalf podiumplaatsen behaald. Eerste plaatsen gingen naar Fabrice de Boer, Dong Tsang, Lavinia Bijl en Daniël de Zeeuw. Tweede plaatsen waren er voor Celine Nguyen, Joshua Quick, Daniël Binnekamp en Reijer Leijsen. Beau Zwierenberg, Pamela Inostroza, Wesley Kalkhoven en Alex van Haaster legden beslag op brons. HEILOO - Woensdag 14 oktober was het al vroeg in de ochtend druk bij zwembad Loos. 28 kinde ren stonden in T-shirt, korte broek en waterschoenen klaar om te laten zien dat ze zich zowel op hun buik als op hun rug al goed in het water kunnen redden. Ze hebben dan ook allemaal hun 'Red jezelf'-brevet dik verdiend. De geslaagden zijn: Matz van Haperen, Isabel Dekker, Thijmen Bonhoff, Elise Rijnbeek, Bor Voet, Pam Herman, Iggy van Bersword, Lucas van der Horst, Laila Molhoek, Isa Venneker, Stan Bonhoff, Iris Staartjes, Ronja Bloot, Quino Moes, Sara Bolten, Joeri Moes, Roos Poldervaart, Ayla van der Raay, Iris Meijering, Mees Broekema, Jasmijn Admiraal, Tijmen de Langen, Nadja Boersen, Quin Weijkamp, Roxy Schneider, Dewi Haanstra, Renske Visser, Jasper Kooij.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 25