BJ Autoservice Workshop 'Sax voor starters' bij Muziek- en Dansschool Heiloo Videoclub verwacht grote toestroom van reis- en vakantiefilms H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 Eerste paal geslagen voorde renovatie van winkelcentrum Het Hoekstuk winkelcentrum 't HOEKSTUK UITKIJKPOST 21 OKTOBER 2009 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 150 euro ex. BTW. Vooraanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus68,1850AB Heiloo. Of pere-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Weg over de Bisschop 10a, 1934 CS Egmond aan den Hoef, tel. Jeroen Bakker: 06-51610648, tel. Arnold Jensch: 06-18129589, www. bjautoservieenlinfo @bj autoservicenl. EGMOND - Op het voor de wijde omgeving gemakkelijk bereikbare en centraal gelegen bedrijventerrein in Egmond aan den Hoef is sinds 1 sep tember een nieuw autoreparatiebedrijf gevestigd; BJ Autoservice voor alle voorkomende reparaties en APK-keuring, van zowel personenwagens als van bedrijfswagens en campers tot en met een gewicht van 3500 kilo. Eigenaren Jeroen Bakker en Arnold Jensch hebben bij elkaar zo'n veertig jaar ervaring in het autovak en zijn beiden werkzaam geweest als chef werkplaats bij verschillende garagebedrijven. Bakker heeft de afgelopen negen jaar bovendien les gegeven op een opleidingsinstituut voor auto monteurs. Beiden hadden al lang de droom om ooit voor zichzelf te begin nen. Door deze bundeling van ervaring hebben ze het aangedurfd de grote stap te wagen. Ze hebben er bewust voor gekozen om zich te rich ten op allround autoreparaties en onderhoud van alle merken, om hoge kwaliteit te kunnen waarborgen. Voor eventuele ver- of aankoop van een auto kan er echter wel bemiddeld worden. BJ Autoservice is gespeciali seerd in storingsdiagnose in elektronische systemen van auto's en moto ren. Bakker: ,,Onze voorkeur viel op deze locatie, niet alleen vanwege de centrale ligging, maar ook vanwege de hoogte van het pand. Zodoende voldoet de werkplaats aan de APK-eisen om tevens hogere bedrijfswagen en campers op de daarvoor aangeschafte speciale brug te kunnen keuren, onderhouden en repareren. We werken nauw samen met het naastgelegen automaterialenbedrijf; zij kunnen het gevraagde onderdeel terstond leve ren." Jensch vult aan: „BJ Autoservice denkt met de klant mee en zal dan ook bij een APK-keuring, waarvoor we een gangbaar standaard tarief rekenen, geen onnodige vernieuwingen van onderdelen verrichten. Iedere reparatie wordt met veel aandacht en nauwkeurigheid uitgevoerd; als iets nog te repareren is, zullen we dus niet overbodig tot vervanging over gaan. We willen netjes en eerlijk zaken doen, hoge kwaliteit leveren tegen een gangbaar tarief en de klant niet voor verrassingen laten staan. Daarom geven we vooraf telefonisch door, wat de kosten voor de repara tie worden. Ook melden we wat de klant in de nabije toekomst eventueel nog meer aan reparaties kan verwachten, omdat we verder kijken en zien dat sommige onderdelen over een tijdje aan reparatie of vervanging toe zijn. We leveren liever in één keer goed werk af dan halfbakken en kiezen daarbij voor de beste oplossing, niet voor de makkelijkste!" De moderne wagen is doorspekt met elektronica, van automatische deurvergrendeling tot en met een boardcomputer in een luxe auto. Dit is een gebied waar Bakker en Jensch zeer goed thuis in zijn. Bakker: „We hebben zowel de kennis en techniek als de meest geavanceerde meetap paratuur in huis; van aircoservice apparatuur, apparatuur om uit te lijnen tot en met diagnoseapparatuur. We kunnen elk automerk via de computer uitlezen en eventuele storingen in het systeem opsporen en repareren. HEILOO - Het zal vrijdag 30 oktober een interessante film- ochtend worden in Het Trefpunt. De meeste leden van de Videoclub Heiloo zullen hun zomer se reisverslagen op video hebben uitgewerkt en komen die tonen aan hun clubleden. Het is elke laatste vrijdag van de maand een gezellige toestand in de filmzaal van Het Trefpunt. De onderwerpen voor video zijn legio: sommige films zou den niet misstaan in tv-progranuna- 's als Vroege vogels, Man bijt Hond, of Jeugdjournaal. De videoclub heeft ook al enkele documentaires gezamenlijk tot stand gebracht. Er zijn momenteel 27 trouwe vaste leden, er is nog uitbreiding mogelijk tot 35 dames/heren die hun camera wat meer in actie willen laten komen. Support genoeg in de Videoclub, ook als het gaat over montage, projectie, dvd-branden en andere video onderwerpen. Kom eens vrijblijvend kennis maken op vrijdag 30 oktober vanaf 09.30 uur in het Trefpunt in Heiloo. HEILOO- Het opknappen van winkelcentrum Het Hoekstuk is van start gegaan. Vrijdag 16 oktober hebben de heren R. van Holland (voorzitter winkeliersvereniging), A. Huges (directeur Segesta) en wethouder Rob Opdam hiervoor de eerste paal geslagen. Het verouderde winkelcentrum wordt behoorlijk opgeknapt. De buitenkant wordt helemaal vernieuwd, er komt een prachtige winkelpassa ge en meer winkelruimte. Naast de AH-supermarkt zal ook Lidl zich hier vestigen. Ook de openbare ruimte om het winkelcentrum heen krijgt een facelift. Er komen meer parkeerplaatsen en fietsenrek ken, het groen langs de sloot wordt nieuw ingeplant. Waar dat mogelijk is, komen leilinden langs de gevels. Het is de bedoeling dat alles voor de zomer van 2010 klaar is. Foto: Ricardo Marcker HEILOO - Maandag 2 november om 20.00 uur vindt een kennis making plaats van de work shop: 'Sax voor starters'. Deze workshop is bedoeld voor leer lingen die ouder zijn dan 18 jaar, en nog niet of nauwelijks, of heel lang geleden, saxofoon hebben gespeeld. Al jarenlang is er op Muziek Dansschool Heiloo een enthousiaste groep saxofoonleerlingen die naast de wekelijkse lessen meespelen in bigbands, saxofoonkwartetten en die meedoen aan workshops en jamsessions. Deze workshops en sessies worden georganiseerd door saxofoondocent Jack Kat. Deze nieuwe workshop is voor mensen die nog niet eerder de stap hebben genomen, maar bij wie het al een tijdje kriebelt. Soms door een zoon of dochter die al sax speelt of gewoon omdat het zo'n schitterend instrument is. Leeftijd hoeft niet snel een reden te zijn om er van af te zien. Leerlingen tussen de 5 en 80+ hebben al succesvol en met veel plezier lessen gevolgd. Tijdens de workshop wordt geleerd om geluid uit de saxofoon te halen en een aantal grepen wordt aange leerd. Vervolgens worden een aantal simpele songs ingestudeerd. Het is niet nodig om noten te kunnen lezen. Er zullen een aantal gevor derde saxofoonleerlingen aanwezig zijn om te assisteren. Op maandag 2 november 20.00 uur is er een gratis kennismaking. Mensen die interesse hebben kun nen zich aanmelden per e-mail Qacobuskat@gmail.com) of telefo nisch bij de administratie van Muziek Dansschool Heiloo 072- 5332460. (In verband met de herfstvakantie is de administratie gesloten tot en met 25 oktober.) Bij voldoende aanmeldingen wordt een vervolgafspraak gemaakt. De saxofoonleerlingen die ook meespelen in bigbands, saxofoon kwartetten en meedoen aan workshops. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 5