Stichting Vrienden Ouderenwerk doet donatie aan Hospice Alkmaar Model in één dag bij Shoeby Meet Eat in Rescafé Ereburger E3n de week L H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Houtdraaien Cabaret Creatieve workshop Mantelzorg welzijnheilo Maaltijd thuisbezorg Samen uit eten Zondagmiddag Geld De opbrengst wordt voor 75% gebruikt voorouderen Exposeren .nl UITKIJKPOST 21 OKTOBER 2009 HEILOO - Ben jij een vrouw van 16 jaar of ouder en wil jij ook Model in één dag worden? Kom dan op donderdag 22 of vrijdag 23 oktober na 18.00 uur naar Shoeby (tijdens de koopavond van jouw Shoeby store). Je wordt helemaal in Shoeby kleding gestoken en gefotografeerd. De winnaar krijgt een professionele fotoshoot! Doe mee en wie weet word jij ook Model in één dag! Tevens krijg je 10% korting* op de kleding die je tijdens de fotoshoot draagt. Shoeby sponsort dit seizoen het succesvolle tv-programma Model in 1 dag op NET 5. In elke uitzending staat er een nieuw thema uit de collectie van Shoeby centraal. De presentatie van het programma is in handen van Robine van der Meer, daarnaast maakt Mieke van Deursen, directrice van Shoeby, deel uit van de jury. Kijk voor meer informatie over de actie en waar jouw dichtstbijzijnde Shoeby store is op shoebyfasliion.com. Twee keer per week worden de nieuwste fashion-items aangeleverd. Daarnaast biedt Shoeby een uitstekende service en mode voor een vriendelijke prijs. De dameslabels Zoï en Eksept vind je exclusief bij Shoeby. Voor heren zijn er de eigen labels Third Republic en Cult Edition. Ten slotte zijn er voor de kids de eigen labels Jilly Mitch (maten 92 tot en met 176). Daarnaast heeft Shoeby een uitgebreid assortiment basics, jeans en aeeessoires.Kijk voor meer infor matie over de actie op shoebyfashion.conVword-zelf-model-in-l-dag. ALKMAAR - Horeeaman in hart en nieren, Frans Abou Dzaki, bekend van onder andere restaurant La Maneha in Bergen en café De Overkant en het voormalig restaurant Lars van Bennekom in Heiloo, is trotse eigenaar van het onlangs geopende rescafé Ereburger aan de Dijk 21 in Alkmaar. Frans: „Rescafé Ereburger is van dinsdag tot en met zaterdag van 08.30 tot 22.00 uur en zondag vanaf 12.00 uur geopend. Voor een ontspannen begin van de dag zonder alle rompslomp thuis kun je voor een paar euro uitgebreid ont bijten. Evenals brunch, lunch, borrel of 's avonds een hapje eten met vrien den, familie of collega's onder het motto 'meet eat'. Rescafé Ereburger biedt de service en kwaliteit van een restaurant; de sfeer daarentegen is ongedwongen, net als in een café! Naast gerechten van de maandelijks wisselende menukaart bieden we ook een weeksehotel. Iedere zondag vanaf 16.00 uur is het La Maneha zondag: borrelen, tapas en Zuid-Amerikaanse muziek!" Rescafé Ereburger, Dijk 21 in Alkmaar, tel. 072-5203098. Ngizorger Omdat de Uitkykpost erg blij is met de trouwe bezorgers van het week blad, en wy begrypen dat het vak van bezorger niet altyd meevalt, kent de kant vanaf deze week een nieuwe rubriek: Bezorger van de Week. Elke week wordt daarin een bezorger van de Uitkykpost - van jong tot oud en van kleine bezorgroutes tot driedubbele wyken - in het zonnetje gezet. Om jullie te bedanken dat de Uitkykpost weke- lyks weer huis aan huis wordt bezorgd op zo'n 18.500 adressen! Ook bezorger worden van de Uitkykpost? Kyk op www.rodibezorger.nl en meld je aan! LIMMEN - De spotlights zijn deze week gericht op toekomstig zang- en dans talent Monique Groot, geroutineerd bezorgster van de Uitkijkpost. Zij begon namelijk vier jaar geleden, toen zij een enorme krantenwijk van haar oudere broer overnam. Vanwege tijdgebrek door meer huiswerk van school verkoos zij een kleiner wijkje dicht in de buurt. Het vouwen van de kranten gebeurt uitgebreid op de eettafel. Zo kan ze al vouwend ge zellig even de schooldag met haar moeder doornemen. In haar vrije tijd doet Monique aan voetbal en jazzballet. Mo nique, die heel goed kan dansen, wil ook graag op zangles of theaterles. En na de havo het liefst naar de kleinkunstacademie. Wie weet, schittert deze vrolijke krantenbezorgster in de toekomst op het podium! Woensdag 28 oktober van 14.00 -16.00 uur cursus Houtdraaien door Niek Morseh. In drie lessen leert u de techniek en draait u een eigenwerk. Deelname 25,- inclu sief materiaal. Woensdag 28 oktober om 17.30 uur gaat de eetgroep van de Gezelsehapsbank uit eten in het Hof van Sonoy te Alkmaar. Er is een heerlijk 3-gangen menu besproken voor slechts 14,- per persoon. Ook als u geen lid bent van de Gezelsehapsbank kimt u vrijblijvend een keer meegaan. U kunt u uiterlijk tot dinsdag 27 okto ber opgeven via 072-5331297. De Gezelsehapsbank brengt mensen vanaf 55 jaar die gezelligheid zoe ken en samen activiteiten willen ondernemen met elkaar in contact. Zondag 1 november om 14.00 uur treedt in het Trefpunt Bastiaan Verhorst (bekend als collega van Jos Brink) op met zijn programma 'Het meisje van de zangvereniging'. Zijn nieuwe voorstelling is een soort theaterversie van 'Adres onbekend'. Entree 5,50. Zondag 1 november van 13.30 tot 16.30 uur klaverjassen, bridgen en andere spellen in het zondag middagcafé in het Trefpunt, en deelnemen aan een creatieve work shop. Bent u alleen, geen pro bleem, u bent van harte welkom! Geen vervoer? Tot vrijdag 11.30 uur kunt u 072-5331297 bellen om de buurtbus te reserveren. Deze haalt en brengt u gratis (alleen voor inwoners van Heiloo). Entree zondagmiddagcafé 1,-. HEILOO - De maandelijkse boe kenmarkt in het Trefpunt, A. Dubouishof 2 in Heiloo is een bij boekenliefhebbers goed bekende activiteit. Een tiental vrijwilligers maakt de boekenuitstalling klaar voor de bezoekers en een aantal boekdes- kundigen selecteerden vooraf het aanbod van boeken zodat iedere bezoeker wat van zijn gading kan vinden. De Stichting Vrienden van het Ouderenwerk is verantwoordelijk voor de boekverkoop-activiteiten en beslist over de toewijzing van aan- Zondag 1 november om 13.30 creatieve wokshop door Wanda Vasbinder in tijdens het ZondagmiddagCafé in het Trefpunt. We gaan notitieboekje en post-it blaadjes op een creatieve manier versieren. Deelname 5,- inelusief materiaal. Aanmelding niet nodig. Donderdag 5 november is er om 14.00 uur in het Trefpunt lezing over geld en geldzaken met spreker Pim Zijp. Kan ik mijn financiële speelruimte vergroten en wat zijn daarvoor de mogelijkheden? Deze lezing geeft u praktische tips om een persoonlijk budget ruimer te maken en daardoor meer armslag te hebben. Entree: 3,- inclusief een kopje koffie/thee. vragen en giften. De opbrengst wordt voor 75% gebruikt voor doe len die gerelateerd zijn aan activitei ten voor ouderen en het overige gaat naar algemene goede doelen. Vorige week overhandigde de voorzitter van de stichting, mevrouw Rietje Terol aan de diree- Zondag 8 november van 11.00 tot 13.00 uur: brunch voor man- telzorgers in restaurant Klein Varnebroek ter gelegenheid van de Nationale Mantelzorgdag in Heiloo. Opening door wethouder Jacob Ouderkerken. Deelname voor mantelzorgers gratis. Meer informatie en opgave: gemeente Heiloo 5356666. In het Trefpunt vinden regelma tig exposities plaats van werk van amateur- en semi-professionele kunstenaars op allerlei gebied. Het Trefpunt is een druk bezocht gebouw. Daardoor kunnen de kunstwerken veel aandacht krijgen. Bent u creatief en wilt u uw werk tonen, neem dan contact op met Anne-Marie Voigt, tel. 5337195. teur van Hospice Alkmaar, mevrouw Jonker, een cheque van 1000,- ten behoeve van de gebruikers van het Hospice. Mevrouw Els Jonker bena drukte nog eens dat de terminale zorg in het Hospice Alkmaar voor iedereen toegankelijk is en dat daar om deze giften van groot belang zijn voor de extraatjes die het Hospice zijn gasten geeft en ook onmisbaar zijn voor de scholing van de 110 vrijwilligers die werkzaam zijn in het Hospice. Ook u kunt helpen door uw overtollige boeken door de Stichting te laten verkopen. Bel daarvoor naar het Trefpunt, tel. 072-5331297. Welzijn Heiloo biedt iedereen het gemak van heerlijke thuisbezorgde vriesverse maaltijden, soepen en desserts, vegetarisch, vetarm en voor diabetici. Lang houdbaar in het vriesvak; u verwarmt ze kort voor het eten in de magnetron. Op maandag bij u thuisbezorgd, maar wilt of kunt u er niet voor thuisblij ven, dan kunt u ze ook (later) ophalen bij het Trefpunt. Een maal tijd kost 4,95. Vraag vrijblijvend de uitgebreide informatiemap aan. Meer informatie: Stichting Welzijn Heiloo, Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 Heiloo, tel. 072-5331297, www.welzijnheiloo.nl e-mail: stichting® ouderenwerkheiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 7