Rembrandt actie Zonneveld Optiek Winnaars Trollbeadsdag Peek Kids lifestylebeurs in Heiloo 0 Woningverkoop CAL en Heiloo gestegen H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELING KERK DIENSTEN INGEZONDEN BRIEF Defribillator I Defrillator II DIERENBESCHERMING 0 u PAPIER UITKIJKPOST 21 OKTOBER 2009 HEILOO - Onder het motto 'Ik zie, ik zie wat jij niet zag' start Zonneveld Optiek een bijzondere najaarsactie, die in het teken staat van de schilder Rembrandt. Wie in de actieperiode tot 28 november een bril met Varilux glazen koopt, krijgt de Rembrandt Experience Box cadeau. Deze box bestaat uit een exclusief boek, een dvd en twee kaartjes voor een tentoon stelling met reproducties van Rembrandt schilderijen. Met Varilux kijkt u met heel andere ogen naar de bekendste Nederlandse schilder. Het thema van de Varilux najaarsactie 'Ik zie, ik zie wat jij niet zag' heeft een dubbele bodem. Het thema verwijst niet alleen naar de schilderijen van Rembrandt, die er aanvankelijk vaak heel anders uitzagen dan wij ze kennen. Sommige werken werden bijvoorbeeld door zijn leerlin gen overschilderd. Maar moderne technieken maken het mogelijk om de schilderijen weer te laten zien, zoals Rembrandt ze ooit zelf heeft geschil derd. De keuze voor deze beroemde schilder heeft bovendien veel te maken met de belangstelling voor kunst en cultuur bij de belangrijkste doelgroep van Varilux, namelijk mensen van 40 jaar en ouder. Varilux bril lenglazen zijn bedoeld voor mensen die problemen hebben met lezen én veraf zien. Deze combinatie van oogproblemen, ook wel presbyopie genoemd, uit zich vooral na het 40ste levensjaar. De beste oplossing voor presbyopie zijn brillenglazen van Varilux. Om goed zicht te houden en klachten door vermoeide ogen te voorkomen, is het verstandig de ogen regelmatig te laten controleren. Voor een deskundige oogmeting en de échte Varilux brillenglazen kunt u bij Zonneveld Optiek BV terecht. De complete lijst van deelnemende opticiens vindt u ook op www.varilux.nl. HEILOO - Peek Juwelier hield op de Trollbeads Rabinoviehdag op 4 oktober een loterij. Winnaar van een leren armband met zilveren sluiting is mevrouw Wessendorp, de Trollbeads Unique set ging naar mevrouw van Eist, de Trollbeads glasset naar mevrouw R. Gerritse en het I love Trollbeadsboek met zilveren bedel wasvoor mevrouw M. Nuijens. Op de foto overhandigt Rita Peek het Trollbeads boek met zilveren bedel aan mevrouw M. Nuijens. HEILOO - Op zaterdag 24 oktober kunt u kennismaken met een nieuw evenement in winkelhof 't Loo in Heiloo en uniek voor Noord Holland. Deze Kids Lifestyle beurs is bedoeld voor jonge en aanstaande ouders en hun kinderen maar uiteraard zijn opa's, oma's en andere belangstellen den welkom. Op de beurs vindt u ondernemers van winkelhof 't Loo en daarbuiten met een zeer gevarieerd aanbod van alles wat met kinderen te maken heeft. Op een van de pleinen wordt een meubelshow ingericht, waar u beddengoed en accessoires vindt van de merken Koeka, Colorique, Cotton baby en Dynamic Comfort. Diverse kramen staan opgesteld met kinder kleding, cadeaus en kraamcadeaus. U kunt kennis maken met diverse kin derdagverblijven uit de omgeving, met kunst Vansam en prachtige kinder fotografie. De kinderen kunnen komen knutselen met playmais en kunnen worden geschminkt. Alle vragen op het gebied van kraamzorg kunt u stellen en de allerleukste geboortekaartjes zijn op de beurs te vinden. Op deze dag kunt u uiteraard profiteren van aanbiedingen, zoals: bij aankoop van 75,- bij De Gelaarsde Kat krijgt u een shopper van Colorique cadeau. Degene die binnen de snelste tijd een Trip Trap stoel kan monteren, wint op deze dag een nieuwe trip trap stoel. Ook is er nog steeds mogelijkheid om de aller leukste foto van uw kind in te leveren en mee te dingen naar een prijs. Het promotieteam van Winkelhof 't Loo doet er alles aan om er een gezellige kleurrijke dag van te maken op zaterdag 24 oktober van 10.00 tot 16.00 uur. Een bezoek meer dan waard! Wat een schande voor de gemeente Heiloo om zo slordig om te gaan met de door NCPN raadslid Willem Gomes geschonken AED. In het voorjaar de euforie omdat de heer Gomes de aanzet gaf om op ieder sportveld een AED te monteren, nu de schande, de geschonken AED in een afgesloten ruimte waar nie mand bij kan, zonder de heer Gomes daar van in kennis te stellen. Zo'n misser van de gemeente Heiloo schreeuwt om excuses! G. Kaandorp Heiloo De door de heer Willem Gomes voor eigen kosten gekochte defibril lator, is een kast beland. Dit is toch wel een schandaal van de eerste orde. De gemeente, die beweert op de kleintjes te moeten passen, smijt zo een bedrag van 1537 euro weg. Als dit al uitkomt, wat gebeurt er dan wel niet allemaal achter de schermen? De gemeente zal ook best wel heel goed werk verrichten, maar onlangs werd ik ook nog geconfronteerd met het volgende: de badkamer van een kennis van mij moest vanwege een handicap worden aangepast. Mijn kennis vroeg hiervoor een offerte bij een normale loodgieter. De prijs zou hiervoor 2305,- zijn. Aangezien de aanpassing onder de WMO viel werden de werkzaamheden door een bedrijf uitgevoerd, dat hiervoor door de gemeente wordt ingehuurd. De rekening bedroeg voor hetzelfde werk 4404,95. Zou de gemeente wel eens verschillende offertes opvragen? Als dit werk meer dan 2000,- scheelt ga ik me toch wat afvragen. In ieder geval hoop ik dat de defibrillator van de sporthal een ander goed plekje krijgt. In de Woonheuvel de Westerzij willen ze een defibrillator aanschaffen voor eigen kosten. Misschien wil de heer Gomes deze ter beschikking stel len? G. Prins Heiloo Maandag t/m vrijdag - Sportvereniging Dojo 't Loo, contai ner bij Bergeonstraat 28. - Stichting Hobbyfarm container bij de Westerzij (Woonheuvel). - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag - Stichting Ouderenwerk Heiloo, con tainer naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. - De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. - Container op de parkeerplaats bij zwembad het Baafje. Dagelijks - Papiercontainer achter de Ter Coulsterkerk, beheerd door Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo. - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater, Badmintonvereniging Het Vennewater. - HSy container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds. F.J van der Wind. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. Blaauw, koffie drinken. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur, woord- en commu nieviering Wijkerkoor uit Egmond aan Zee, voorganger Theodora Klaver. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, voorganger H. Hudepohl. Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering met Herenkoor, voorganger J. Oiling. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Zondag 09.00 uur: Gelezen eucharistie viering, 10.30 uur eucharistieviering, celebrant: Rector M.A.L. Wagemaker, koor: Ubi Caritas, 15.00 uur lof Maandag 12.00 uur eucharistieviering Dinsdag 12.00 uur eucharistieviering Woensdag 09.00 uur eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: Meditatieve viering met alle koren, voorganger J. Oiling. Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering met samenzang en orgel, voorganger pastor J. Veldt. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zondag 10.00 uur Communieviering met samenzang. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering met St. Caecilia. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur: Eucharstieviering met samenzang. Zondag 10.00 uur: Communieviering met Soli Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.30 uur Gregoriaans avond gebed, zaterdag 19.00 uur vespers mmv het Mannenkoor, zondag 10.00 uur hoogmis, woensdag 09.00 uur Stille Mis. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: REGIO - Na een dramatisch aantal woningverkopen in het tweede kwartaal is in de Duinstreek (Castricum, Akersloot, Limmen, Bergen, Egmond, Schoorl en Heiloo) alsmede Uitgeest het aantal van 189 verkochte woningen ten opzichte van 152 in het tweede kwartaal aanzienlijk gestegen met 24%. Maar toch ligt dit nog steeds 14% lager dan een jaar terug. In Heiloo is beter verkocht, maar ligt het aan tal verkopen toch nog 25% onder het niveau van een jaar terug; in de CAL is dit 20% onder het niveau van het derde kwartaal 2008. Conclusie: De markt voor eenge zinswoningen herstelt zich in deze regio goed. Er worden aanzienlijk meer woningen verkocht dan in het voorganger ds J.L. Oosterhoff. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7510700/ www.ekvriendschap.nl. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: geen viering. Zondag 10.00 uur: familieviering met kinderkoor. Voorganger H. Hudepohl. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur Castricummerweg Uitgeest, voorganger ds. B. Appers (Castricum). Monastiek centrum Zeeveld: Dagelijks 08.30, 12.30 en 20.30 uur: gebedsdienst; 09.00: stiltemeditatie. Monastiek centrum Zeeveld/Stichting Jan XVII, Noorderstraat 2, 1901 MT Castricum, www.janl7.nl. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbeschermingnhn.nl, www.dierenbeschermingnhn.nl. Vogelopvang De Strandloper: 0226- 343495 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 (E 0,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e- mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info@vissenbescherming.nl, internet: www.vissenbescherming.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Dierenbescherming meidnummer misstanden jacht: 072-5323411 Vermist Cyperse kater, gec., gechipt, 2 jr, loopt met staart over zijn rug, Krommelaan Heiloo Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. eerste en tweede kwartaal van dit jaar, doch op lagere prijzen. Een groot deel van de huidige verkopers zal echter nog behoorlijk veel water bij de wijn moeten doen om de prijs van hun woning aantrekkelijk te maken voor een koper. Als men daartoe bereid is, wordt de woning verkocht en kan de verkoper door stromen naar een andere woning. Veel starters staan te trappelen om een huis te kopen, maar zijn vanwe ge de hoge financiële eisen - zij krij gen gewoon minder krediet van de bank - eenvoudig niet meer in staat een woning te kopen. Zij staan aan de zijlijn te wachten tot de prijzen op een voor hen aanvaardbaar niveau zijn aangeland, waarna zij weer een woning zullen kopen. De huidige huiseigenaren zijn nog voorzichtig om een andere woning te kopen. Zij gaan voor zekerheid.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 9