Seizoen vol uitdagingen voor Styles-Hair 25 Het team van Styles-Hair gaat, na een relatief rustige periode waarin werd gewerkt met vertrouw de concepten in een stevige basis, weer een jaar tegemoet vol veranderingen, nieuwe ontwikkelin gen, trends, shows en volop uitdagingen. Voor Marieke en Annelot uit het team van Styles- Hair worden het ook spannende tijden. Zo krijgt Marieke de geweldige kans om een training te doen voor Sebastian, een gerenommeerd merk op het gebied van hair fashion. Sebastian staat voor über creativiteit die al meer dan drie decennia duurt. Fearless styling noemt Sebastian het zelf, style-un- iek en onverschrokken. Dat dit staat voor extreem en over de top moge duidelijk zijn. Rob Offerman, eigenaar van Styles-Hair: „Deze training is dan ook niet bedoeld om Marieke nieuwe technieken bij te brengen, die vervolgens in de praktijk zouden kun nen worden gebracht. De basis staat tenslotte al als een rots, doordat zij al 12,5 jaar werkt in het team van Styles-Hair. Maar wat kun je met haar, hoe reageert het materiaal als je er dit mee doet en wat gebeurt er als je er weer wat anders mee doet? In de training wordt haar behandeld als ma teriaal waar een haarkunstenaar mee werkt, zoals een kunstenaar werkt met klei. Dit levert een totaal andere kijk op haar op, waardoor het soms tot bi zarre proporties wordt gebracht. Haar wordt tegen de haargroei opgetist, met bleek behandeld, en gekleurd in uitzinnige kleuren. Totaal ongeschikt als salontechniek, maar daar is het ook niet voor bedoeld. Marieke zal worden getriggerd om buiten de kaders te denken van wat ze is gewend als hair stylist. Het gaat even niet om wat mooi of goed is is, maar veel meer over grensverleggend met haar bezig zijn, om de creatieve geest helemaal los te schudden. Marieke zal vijf dagen in Florence zijn, totaal door elkaar worden geschud en op haar kop worden gezet, om vervolgens vol ideeën en inspiratie weer lekker aan het werkte gaan." Annelot gaat naar een ateliertraining, om zich te ontwikkelen op vaktechnisch gebied. Ge woon in Nederland, maar daarom niet minder in spirerend. „Annelot zal een training gaan volgen om kennis te vergaren op het gebied van de tailor made collectie; hairstyling toegesneden op de indi viduele klant met zijn of haar wensen, voorkeuren en natuurlijk haarsoort. Tailor made houdt zich bezig met de manier om tot een bepaald kapsel te komen en is daardoor technisch zeer leerzaam en praktisch van aard. Annelot kan mij en de rest van ons team straks haarfijn uitleggen wat de laatste trends zullen zijn voor winter 2009 en hoe we deze toepassen in de kapsalon." Ook Rob zal zich gaan richten op de nieuwe ontwik kelingen op het gebied van hairstyling. Bovendien doet hij eind november weereen show voor collega kappers voor Davines, waar hij al jaren meesamen- werkt. „Aan het eind van dit jaar zal ik naar het Ital iaanse Parma afreizen waar deze grote show op het gebied van knippen en kleuren wordt gehouden, voor Italiaanse kappers. Er wordt onder andere een wedstrijd gehouden waarin kappersteams tegen elkaar strijden en de nieuwste trends volgens Da vines worden er gepresenteerd. Ik zal er mijn ogen goed de kost geven, lekker veel rondlopen om de sfeer te proeven en te praten met collega's om zo ervaringen uit te wisselen. Deze Italiaanse show is extra leuk en interessant omdat Davines steeds kiest voor mooi en elegant, waar Sebastian vooral voor extreem en over the top gaat. In Italië zie je daardoor prachtige elegante kapsels, mooi glan zend haar en stijlvolle kapsels." Styles-Hair pakt de basis en de extremen van de shows en trainingen en gaat vervolgens ergens in het midden zitten. Rob: „Waar Davines gaat voor schoonheid, voor mooi en voor pure producten die verzorgen en stimuleren, gaat Sebastian voor extreem, voor rauw, heftig en onverschrokken. Ergens in het midden ontstaat een perfecte mix die wij dan weer overbrengen op onze De klant van Styles-Hairverwacht, eist bijna, dat wij constant ideeën hebben, voortdurend creatiever zijn dan de rest en durven te doen waar zij slechts van dromen. Maar altijd met kwaliteit en profes sionaliteit voorop. Daarom ga je steeds weer naar Styles-Hair!" Styles-Hair beleeft deze week bovendien een primeur. „Sebastian brengt een salonproduct op de markt dat revolutionaire resultaten behaalt bij mensen met fijn en dun haar. Het is een kleiachtige crème dat in het haar wordt gekneed waarna een magistraal effect wordt bereikt en het volume verdubbelt. Deze In-Salon Texture mix is aan je persoonlijke wensen aan te passen, en heeft een uitspoelbare formule, die met toepassing van warmte tot een hard pantser opdroogt. Voor een pakkende, dikke textuur en gehydrateerde zacht heid. Het is een behandeling die je in de salon ondergaat, waarna je het ongeveer eens in de drie maanden moet herhalen. Je kunt je haar dus gewoon wassen, er blijft niets achter als je je han den door je haar haalt en je haarvoelt stevig en vol aan!" Styles-Hair, Kennemerstraatweg388, Heiloo, tel. 072-5331078, www.styles-hair.nl. Openingstijden: dinsdag, woensdag en donderdag van 09.00 tot 18.00 uur, op vrijdag van 09.00 tot 21.00 en op zaterdag van 08.30 tot 16.30 uur. t-/

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 25