Heiloocontact vereniging m <te spotlight Controleur Wet op de Kansspelen 56 Meer informatie? Bel! Mededeling Verleende collectevergunning Voor informatie: advertenties@uitkijkpost.nl of bel 072-5330175 m/v nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Om uw vereniging de gelegenheid te geven zich te presenteren via het weekblad Uitkijkpost bestaat natuurlijk de mogelijkheid om redactionele stukjes in te sturen. Deze artikelen zijn echter gebonden aan een maximaal aantal woorden en plaatsing ervan is afhankelijk van verschillende factoren. Daarom hebben wij gemeend de verenigingen de gelegenheid te geven om een royaler artikel te plaatsen. Hierbij kan de vereniging van meerdere kanten worden belicht. Kortom: u kunt uw vereniging tegen een zeer gereduceerd tarief op een door ons te bepalen moment in de Uitkijkpost extra onder de aandacht brengen. C T 28 OKTOBER 2009 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Inloopavond Oosterzij 5 november De gemeente Heiloo en Industrieterrein Oosterzij C.V. (een ontwikkelcombinatie van Henselmans Ontwikkeling en Dekker Projectontwikkeling Krabben dam) werken samen om de herontwikke ling van bedrijventerrein Oosterzij te Heiloo, deel "De Lus'Vorm te geven. In het afgelopen jaar is er gewerkt aan een stedenbouwkundig ontwerp met bij behorend programma. Daarom is er donderdag 5 november een inloopavond. U bent van harte wel kom tussen 18:30 en 20:30 in de kantine van het gemeentehuis aan het Raadhuisplein 1 te Heiloo. Tijdens deze inloopavond laten wij u het stedenbouw kundig ontwerp zien om u een indruk te geven van de invulling die wij voor ogen hebben. Ook informeren wij u over de procedures en de planning. Tijdens deze avond is er gelegenheid om vragen te stellen aan medewerkers van zowel de gemeente Heiloo als van Industrieterrein Oosterzij C.V.. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Leeuwenkamp, projectassistent van de gemeente, telefoonnummer 072-535 67 56. Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door Diabetes Fonds Nederland in de periode van 1 tot en met 7 november. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te heb ben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. www.heiloo.nl Voor onze activiteiten t.b.v. het Toezicht Wet op de kansspelen in de regio Noord-Holland zijn we op zoek naar een enthousiaste collega, woonachtig in genoemde regio, die ons controleteam fulltime wil komen versterken in de functie van: Verispect BV is een middelgroot, modern, technisch inspectie- bedrijf met werkzaamheden op het gebied van Toezicht op de Metrologiewet, Toezicht Wet op de kansspelen en Toezicht Waarborgwet. Verispect verricht jaarlijks duizenden controles bij allerlei soorten bedrijven. Professionaliteit, overtuigings kracht, kwaliteit en soepel inspelen op telkens weer andere situaties is de kracht van onze dienstverlening. Integriteit staat daarbij voorop Uw werkgebied Als controleur verricht u, voornamelijk zelfstandig, een reeks van controleactiviteiten op speelautomaten die in horecabedrijven, speelhallen en casino's staan opgesteld. Tevens voert u controles uit bij bedrijven die de speelautomaten exploiteren. U beoordeelt ter plaatse of de speelautomaten voldoen en/of de speelautomatenexploitanten zich houden aan de gestelde eisen in de Wet op de kansspelen. Daar waar nodig maakt u een proces-verbaal op, zonodig in samenwerking met politie. Uw kwaliteiten U heeft tenminste een diploma HAVO of een gelijkwaardig opleidingsniveau, met daarbij affiniteit met techniek. Bij het controleren van speelautomaten wordt steeds meer gebruik gemaakt van computers/ software. U bent bereid tot het volgen van interne en externe opleidingen. Het behalen van de bevoegdheid Buitengewoon Opsporings Ambtenaar (BOA) is daarbij een voorwaarde. U bent flexibel, kunt goed met mensen overweg en beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Met een dosis gezond verstand weet u in problematische omstandigheden uw doel te bereiken. U bent goed in staat zelfstandig te werken. Uw beloning De werkomgeving van een controleur is dynamisch en uitdagend. Verispect biedt u daarnaast een leuke werkkring met gezellige collega's. Verispect volgt de arbeidsvoorwaarden van aandeelhouder TNO en kent een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket a-la-carte met de mogelijkheid een goede balans te vinden tussen werk en privé. Het maximum jaarsalaris voor de functie bedraagt EUR 41.000. U werkt vanuit uw eigen woonplaats en krijgt de beschikking over een leaseauto. Uw reactie Stuur uw sollicitatie naar Robert van den Bold, afdeling P&O, Verispect BV, Postbus 654, 2600 AR Delft. Als u meer informatie wilt over deze functie, kunt u contact op nemen met Marcel Keijzer, Hoofd afdeling Toezicht Kansspelen (015-2691611). Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Verispect bv Thijsseweg 11 Postbus 654 2600 AR Delft Tel. 015 - 269 16 02 Fax 015 - 261 29 71 www.verispect.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 56