Vrouwen worden fit bij Fit4lady Terriërs jeugd naar NK Hockey Techniek Body-Scan spoort pijnklachten op SPORT 23 INGEZONDEN MEDEDELING Trainingsmethode moet toonaangevend worden Verrassingen bij SV Vredeburg Bridgeclub Limmen UITSLAGEN Voetbaljeugd neemt deel aan voorronde Nederlandse Techniek Kampioenschappen UITKIJKPOST 28 OKTOBER 2009 LIMMEN - De komende maand organiseert Flt41ady een fitmaand. Deze fitmaand is voor alle vrouwen in de omgeving die willen ervaren hoe het is om te trainen bij Fit41ady in Limmen. De fitmaand vind plaats in de herfst, een moment waarop veel vrouwen graag energiek willen blijven en het bui ten bewegen minder aantrekkelijk is. De fitmaand begint met een intakegesprek, waarna een persoonlijk advies volgt. Vervolgens wordt er gedurende een maand bij Fit41ady getraind en de periode wordt afgesloten met een eindgesprek en een advies voor de toe komst. Tijdens de fitmaand trainen de vrouwen twee keer per week, op elk moment dat het hen schikt, onder begeleiding van de trainsters. Dit pro gramma is geschikt voor alle vrouwen die hun conditie willen verbeteren en lekker fit willen blijven of worden. Het programma wordt verzorgd en uitge voerd door Flt41ady. De kosten voor de intake en metingen, het advies en trainingsprogramma bedragen 49,-. Vrouwen die willen deelnemen kun nen zich opgeven tot en met zaterdag 14 november. Telefonisch aanmelden kan op 072-5054605 of per e-mail op limmen@fit41ady.nl. Er kunnen vijftig dames deelnemen aan deze fitmaand. Flt41ady (de fit nessclub exclusief voor vrouwen, gevestigd in Limmen aan de Drie Linden 2, naast Univé) is sinds januari 2007 geopend en inmiddels trainen vele dames uit de omgeving op de club. De leeftijd varieert van 18 tot jaar. Het grote voordeel van Flt41ady is dat de training maar dertigO minuten duurt en effectief is en dat training plaatsvindt onder continue begeleiding. De sfeer valt te omschrijven als gezellig en laagdrempelig. Twaalf jongens en meisjes hebben leuke technische trucjes geleerd in Amsterdam. Aangeleverde foto HOCKEY HEILOO - Dinsdag 20 oktober moest het gebeuren, twaalf jon gens en meisjes van Hockey- vereniging de Terriërs hadden zich opgegeven voor het NK Hockey Techniek in Amsterdam. De hockeyers, in de leeftijdscate gorie van acht tot en met 14 jaar kre gen een dag lang techniektraining en wedstrijdvormen. Nederland is een van de beste hoc- keylanden ter wereld. Doelstelling van het NK Hockey Techniek is de technische ontwikkeling van Nederlandse kinderen te stimuleren door middel van een uniek, innovatief programma. De technische trainings methode van de Nederlandse jeugd moet toonaangevend worden in de wereld. Het Techniekprogramma dat de kinderen van de Terriërs volgende, was speciaal ontwikkeld door Hockey- school Panasj. „We hebben 's morgens een paar hele leuke trucjes geleerd," aldus één van de kinderen. „Deze trucjes kon den we 's middags bij een wedstrijd in praktijk brengen." Uit iedere leef tijdscategorie werd een jongen en een meisjes geselecteerd voor de eindron de in november. Helaas is van de Terriërs niemand door. Maar, ze gin gen allemaal naar huis met een medaille! LIMMEN - Ronde 5 leverde veel verrassende schaakpartijen. Outsider Tebbens versloeg routi nier Hafkamp en Ebels jr had weinig bedenktijd nodig om de zwakke basispion van van der Storm onder vuur te nemen, de diep nadenkende van der Storm zag geen oplossing en verloor. S. Hollander steeg naar de vijfde plaats door weer te winnen, nu van Blekemolen. Brantjes zette maar liefst twee paardvorken tegen van Duin die tegen zoveel geweld niet opge wassen was. Wester profiteerde bekwaam van de torenwinst tegen Noordeloos en liet zijn voordeel niet meer glippen. B. Hollander kwam niet goed uit het konings gambiet tegen Rommel en ont wikkelde traag, waardoor Rommel gehakt van hem kon maken. Afberiehten voor komen de vrijdag moeten worden gemeld bij C. Dinkla, tel. 072-5335883 of via de website. LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 21 oktober als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. Jelsma - Valkering 54.69, 2. familie Hoogland 54.17, 3. Familie van Ladesteijn 53.13, B-Lijn: 1. fami lie Moreus 57.08, 2. Dijkman - Meijne 55.00, 3. Bekkers - van BergenHenegouw 54.28, C-Lijn: 1. Starink - Kemmere 60.00, 2. Kiebert - Schram 56.25, 3. familie Maas en Vasbinder - van Zomeren 55.42, D-Lijn: 1. Oosterling - Slemmer 65.10, 2. de Graaf - Kaandorp 56.77, 3. Hulsebosch - de Vré 56.25. HEILOO - Het bedrijf Body-Scan van Ir Olga Vogel-Andreyeva gevestigd aan de Westerweg 389B te Heiloo heeft in nog geen vijf jaar een welge- waardeerde reputatie op het gebied van Natuurgeneeskunde opgebouwd. Mede dankzij geavanceerde bodyscan apparatuur waar vele patiënten over tuigd zijn geraakt met Hightech apparatuur. Met haar zesjarige opleiding aan de technische universiteit te Kiev in de Ukraine en haar opleiding als natuurgeneeskundige, is zij in staat patiënten op een dusdanige wijze te hel pen en te verlossen van hun klachten door hen aandacht te geven bij het opsporen van de oorzaken. Voor meer informatie kijk op www.body-scan.nl of bel mobiel, tel. 06-22869186. Schaakvereniging Oppositie HEILOO- De uitslagen bij Oppositie zijn ais voigt: Groep A. L. Weiiink - J. Admiraal 0-1, H. Ebeis - H. Levering 1-0, R. Van der Storm - H. Ebeis jr 0-1, D. Aatjes - T. Ai 1-0, K. Voorwait - J. Borst 0-1, R. Rommel - B. Hollander 1-0, P. van der Heijdt - P. de Ruijter 1-0, M. Krom - G. Pouw 0-1, T. Komin -J. Limmen 0-1, R. Aafjes-A. Weiiinko-i, M. Wester-J. Noordeloos 1- 0, E. van Duin -J. Brantjes 0-1, S. Veter - N. Pepping 1-0, G. Hafkamp - J. Tebbens 0- I, M. vd Buit - A. Termes remise, J. van Viiet - M. Voorwait 0-1, S. Hollander - B. Biekemoien 1-0, P. vd Heijdt-A. de Vries 0-1 Groep B. Kevin Hes - Ozair Dahi 0-1, Siike Ebeis - Peiie Ebeis 0-1, Levi van Duin - Rene Voorwait 1-0, Thijs van Viiet - Tom Weiiink remise. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van Sans Atout gespeeld op 21 oktober zijn ais voigt: A-iijn: 1. Middelbeek - Daudeij en de Waai - Debets 61,46; 2. Stark-van der Kiis 56,25. B-iijn: 1. Oosterwijk - Warmenhoven 64,06; 2. Bennen -Stierp 61,46. C-iijn: 1. Kuit - Berkhout 62,50; 2. Van Baarsen - van der Veidt 55,73. Damclub Heiloo HEILOO- De uitslagen van de op 15 okto ber gespeelde 7de ronde zijn ais voigt: W. Soiieveid - Heyne 0-2, S. Droog - F. Schouten 0-2, C. van Lieshout-A. Stegeman - 2-0. Achtste ronde: F. Schouten - S. Kierk 2-0, A. Vaikering - S. Droog 1-1, A. Stegeman -T. Heyne 1-1. Heilooër Bridge Club HEILOO - Dinsdag A-iijn: 1. Jan en Roei Huting 64,17; 2. Truus Kierk - Nei Stark 57,50; 3. Ria Oosterwijk-Annie Warmenhoven 57,08. B-iijn: 1. To Geeriing - Ge Noordenbos 65,63; 2. Thecia Nieie - Gre Voskuil 56,77; 3. Renny Kramer - John Biommert 55,21. Donderdag: A-iijn: 1. Riet Koot - Anje van der Viies 59,38; 2. Henk Leering - Aiex Turk 58,85; 3. Taetske Haan - Irma van Loon 56,77. B-iijn: 1. Mieke Hendrikse - Gerard Bes 71,88; 2. Tiny Oigers - Gert Weei 53,65; 3. Jan en Rie Leek Ans en Chris Buijs 52,60. C-iijn: 1. Paui Deitmers - Gerrit Huten 56,94; 2. Jan en Cocky Piet 56,25; 3. Riet en Anne Haanstra 53,47. D-iijn: 1. Truus en Piet de Graaft 60,42; 2. Martha Dunselman - Erna Schmidt 59,72; 3. To Geeriing - Riet Ooyevaar 54,86. Meer uitslagen op de website www.heiiooerbridgeciub.ni. HBC speelt haar wedstrijden in het zalencen trum 't Loo. HEILOO - Woensdag 21 oktober werd op de velden van HSV de voorronden van de Nederlandse Techniek Kampioenschappen gehouden. Ruim zeventig kinderen van diverse voetbalverenigingen hadden zich aangemeld. Onder leiding van vijftien gediplomeerde clubtrainers moesten de kinderen flink aan de bak. De hele dag werd er getraind op allerlei techniekonderdelen en tussendoor werden er partijvormen gespeeld. Het was een zeer geslaagde dag. Heerlijk weer, goede sfeer, gezamenlijk gegeten in het clubhuis, alles was prima verzorgd. Van alle leeftijdscategorieën ging een speler door naar de landelijke finale gehouden op 1 november in Papendal. De winnaars waren: Hidde Postma (de Foresters), Lloyd van Wees (Meervogels), Tobias Apeldoorn (HSV) en Jesper de Vré (HSV) De hoofd prijs is een trip naar Manchester United. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 63