Bruisend Najaarsconcert Eensgezindheid goed bezocht Gratis brood bij Kees Zoon! Veel winnaars op de Kids Lifestylebeurs Firma Laan in de limolunch E3n de week H E I L O O 4 NOVEMBER 2009 UITKIJKPOST Naast het leerlingenorkest trad ook het opstaporkest op met 17 kinderen. Aangeleverde foto HEILOO - Op zaterdagavond 31 oktober vond in de Ter Coulsterkerk het Najaars concert plaats van Muziekvere niging Eensgezindheid en de Chicago Jazz band onder lei ding van Leo Bogaarts. Onder toeziend oog van een goed gevulde zaal met enthousiast publiek wisten beide orkesten het publiek meerdere keren te verras sen met enkele bijzondere muzikale werken. Het concert begon met een optreden van de Heilooër Muziek vereniging Eensgezindheid onder leiding van dirigent Cees Brugman. Gespeeld werden onder andere composities en arrangementen van Beethoven, Hammerstein, Spark en Jacob de Haan. Een uitbundig applaus gaf aan dat het publiek zeer onder de indruk was van Ros Roy. Deze boeiende en technisch veeleisende compositie van Jacob de Haan werd op fascinerende wijze gespeeld door het orkest. Ook het solowerk voor trompet en orkest James van Ben Haemhouts viel goed in de smaak bij het publiek evenals een medley van verschillen de hits van Stevie Wonder. Naast het leerlingenorkest trad ook het pas opgerichte opstaporkest op met 17 kinderen. Zij speelden deze avond twee nummers die ze de afgelopen weken hadden ingestudeerd. In dit orkest spelen kinderen die nog maar kort geleden zijn gestart met muziekles bij de vereniging. Deze avond verzorgde zij onder leiding van Martine Vrielink hun eerste optreden op blokfluit. Eensgezindheid bereidt zich teza men met het kerstprojeetkoor nu voor op het kerstconcert dat op 19 december zal plaatsvinden in de Ter Coulsterkerk. Informatie over dit concert en het kerstprojeetkoor is te lezen op www.mv-eensgezindheid.nl. HEILOO - Tot met 14 november is het de Week van het Brood. Voor Bakkerij Kees Zoon reden om eens flink uit te pakken. Tot en met 14 november krijgt u bij aankoop van twee broden het derde brood helemaal gratis! De bakker wil iedereen mee laten genieten van de week van het Brood. Elke ochtend bakt bakker Walter (foto) van bakkerij Kees Zoon ze weer heerlijk bruin en hangt de geur van vers gebakken brood in en om 't Loo. Als iedereen nog heerlijk ligt te slapen, gaat bij hun het eerste brood de oven in. En vanaf 08.00 uur elke morgen, kunt u bij Kees Zoon terecht voor vers brood. Van een gewoon pan bruin tot een heerlijk donker meerzaden brood, en ook wit brood is er in soorten en smaken. Kortom: reden genoeg om even langs te gaan, en mee te profiteren van deze actie. Bakkerij Kees Zoon vindt u in winkelcentrum 't Loo 25, Heiloo. HEILOO - 24 oktober werd in win- kelhof 't Loo voor de eerste keer de Kids Lifestylebeurs gehouden. Alle stands zagen er prachtig uit en de bezoekers waren erg enthousiast. Tijdens de Kids lifestyle beurs in 't loo schreef de Gelaarsde Kat een wedstrijd uit. Wie binnen de snelste tijd een trip trap stoel kon monteren, kreeg een gratis trip trap stoel mee naar huis. Opvallend genoeg waren het vooral de vrouwen die zich hier aan waagden. Mevrouw Zwaan uit Heiloo won uiteindelijk deze stoel. Ook kreeg de jury de zeer lastige taak om de liefste baby van Heiloo' te kie zen. Uiteindelijk kwamen er drie prachtige baby's als winnaar uit de bus: Danique Lammers, Jibbe Kuijper en Hidde van Velzen. Zij wonnen alle drie een bon van de Gelaardse Kat en een prachtige knuffel. HEILOO - Francis Peeman is werkzaam bij de firma Laan in Heiloo. Op 14 september deed hij op Radio 538 mee met het spelletje: de limolunch. „Via internet moest ik opgeven wat voor een bedrijf wij zijn en wie de leuk ste collega is en ik moest een leuk voorval noemen op de werkplek. Door het raden van de laatst gedraaide plaat op die ochtend van 14 september bij het programma Greatest Hits wonnen wij de Limolunch! Donderdag 22 oktober kwam de Hummerlimo voorrijden. Wauw wat een ding! Samen met zeven collega's kreeg ik een heerlijke lunch; pistoletjes, bolletjes, fruit, diverse drankjes, kortom het buikje was weer goed gevuld! We reden naar het stadion van AZ om nog even met het D SB-logo op de foto te kunnen - is toch historisch - en vervolgens gingen we na een klein rondje Alkmaar weer terug naar onze thuisbasis. Het was een heel gezellig teamuitje en chauffeur Hans wordt bedankt voor deze leuke rit!" Laan Nglzorger Omdat de Uitkykpost erg blij is met de trouwe bezorgers van het week blad, en wy begrypen dat het vak van bezorger niet altyd meevalt, kent de kant vanaf deze week een nieuwe rubriek: Bezorger van de Week. Elke week wordt daarin een bezorger van de Uitkykpost - van jong tot oud en van kleine bezorgroutes tot driedubbele wyken - in het zonnetje gezet. Om jullie te bedanken dat de Uitkykpost weke- lyks weer huis aan huis wordt bezorgd op zo'n 18.500 adressen! Ook bezorger worden van de Uitkykpost? Kyk op www.rodibezorger.nl en meld je aan! EGMOND AAN DEN HOEF - Zonder een leger van trouwe bezorgers is de Uitkijkpost niet af, want er kan met nog zoveel zorg en enthou siasme aan gewerkt zijn, als het niet bij de lezers in de brievenbus valt, is alle moeite tevergeefs! Deze week wordt Uitkijkpostbezorg- ster Janneke de Ridder dan ook flink in het zonnetje gezet. Zij is al twee jaar bezorgster van de Uitkijkpost in Egrnond aan den Hoef. Ook voor de superdikke, speciale jubileumuitgave van de Uitkijkpost van afgelopen week draait zij haar hand niet om. De 200 kranten worden zonder morren in de tas geladen en anderhalf uur later zijn even zoveel huishoudens in het dorp weer blij om van alle weetjes en nieuwtjes in de omgeving op de hoogte te worden gehouden. Jan neke geeft er de voorkeur aan om doordeweeks te bezorgen, want buiten het feit dat ze op woensdagmiddag vroeg uit is van school, heeft ze zo in het weekeinde de tijd aan haarzelf om lekker te kunnen voetballen. Ze speelt namelijk verdienstelijk als aanvallende middenvelder in MB 1 van Zee vogels. Wie weet, komen we haar naam in de toekomst tegen als talentvol speelster van het nationale dames voetbalteam?! Aan gebrek aan doorzettingsver mogen zal het niet liggen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 10