Unieke derby voor Flashing Heiloo A-pupillen Dojo 't Loo scoren op districtskampioenschappen i ij ••n ■f: TjjLr Dramatisch Zeevogels afgebluft door Adelbert s 21 Na de rust sloegen de Ui8 meiden meteen weer toe HH s sdr UITSLAGEN KORTOM Klaverjassen in het Oosthonk Kienavond Meervogels '60 Najaarskampioenen TCHU UITKIJKPOST 4 NOVEMBER 2009 BASKETBAL HEILOO - Dit seizoen komen de Noord-Hollandse U18 en U20 damesteams in een gecombi neerde poule uit en dus leverde dat op zaterdag 31 oktober een unieke derby op tussen het Flashing dames U18 en U20 team. Al van tevoren werd door insiders voorspeld dat het jongere UI 8 team makkelijk zou gaan winnen. Toch waren er na afloop van vier keer tien minuten fanatiek basketballen uiteindelijk twee winnaars. De sup porters hadden ondanks de vroeg geprogrammeerde wedstrijd al plaatsgenomen op de F-side. Vak 18 zat helemaal vol, maar vak 20 liet des te meer van zich horen. Iets waar de scheidrechter zo vroeg nog even aan moest wennen. Conform verwachting namen de meiden van UI8 in de eerste periode eenvoudig de leiding. In no-time was een voor sprong van ruim twintig punten gecreëerd. U20 leek kansloos tegen het jonge en snelle team van Marloes Rottier. Goed samenspelen, continu nieuwe posities innemen en aanvallend spel wordt de UI8 mei den dan ook twee keer per week bij de trainingen aangeleerd. Selectiespeelster Charlotte Knegt verdeelde het UI 8 spel vanuit haar middenpositie en wist ook zelf regelmatig te scoren. In de bucket was UI 8 door de lengte van Beatrijs Koet en Rianne Laan sterker en beide basketbal- sters konden regelmatig scoren. Een rebound consequent goed afvangen is overigens bij veel teams geen sterk punt. Toch herpakten de U20 meiden van trainer/coach Arjen Boekei zich net op tijd en wisten met uitstekende inzet verde re schade te voorkomen. Hierdoor kon UI 8 hun comfortabele voor sprong in de volgende drie perio den nauwelijks verder uitbouwen. Vooral het door U20 toegepaste felle, dicht op de man, verdedigen resulteerde effect. Aan deze U20- inzet hing echter wel een prijskaar tje. Al vrij snel beschikten sommige U20 speelstere over twee of drie fouten en moesten zij noodgedwon gen gas terugnemen. De ruststand was 27-15 in het voordeel van de UI 8 dames. Na de rust sloegen de UI 8 mei den direct weer toe zodra hun oude re clubgenoten even minder alert waren. Maar ook Nienke van Schilt (U20) wist een paar keer onge stoord door het midden te scoren en haar teamgenoten Robin Besseling en Nadine Gronert scoor den fraai van afstand. Doordat de U20 meiden in deze wedstrijd niet mochten beschikken over hun drie bankspeelsters uit de UI 8, was de reserve beperkt tot slechts 1 wissel. Vermoeidheid was van de gezichten af te lezen, maar er werd gestreden tot het bittere end: UI8 won ver diend de wedstrijd met 54-32. U20 dwong echter respect af door haar vechtlust en kon met opgeheven hoofd de kleedkamer in. HEILOO - Om uit te mogen komen op de Noord Hollandse judokampioenschappen moet je je kwalificeren op de District kampioenschappen. Daarbij is Noord Holland verdeeld in drie districten. Afgelopen zondag deden vijf A-pupillen van Dojo 't Loo mee aan de districtskampi oenschappen in Nieuw Vennep. Als eerste kwam Bas de Lalijne op de mat. Met een goede pakking wist hij zijn eerste tegenstander te bedwingen. Na verlies in de tweede partij was het erop of eronder in de derde partij. Aan het begin van de partij bouwde Bas een voorsprong op, maar hij liet zich later helaas verrassen en kwam in een houd greep terecht. Daarmee was het toernooi over voor Bas. Ploeggenoot Nick van der Zwet ging voortvarend van start met een hele sterke partij waarbij zijn tegenstander geen enkele kans kreeg. De tweee pot was tegen één van de favorieten. Ze hielden elkaar goed in evenwicht. Pas vijf secon den voor het einde moest Nick capituleren. Ook voor Nick moest de derde partij uitkomst bieden. Met een prachtige o uchi gari kwam Nick op voorsprong. Daarna dacht hij een ippon te scoren. In de verwarring die onstond rolde hij ongelukkig in een houdgreep en was verslagen. De middagploeg bestond uit Coosje Boom, Romy van Diest en Bruno van Beek, allen uitkomend r.i-'trK Adelbert laat Zeevogels letterlijk en figuurlijk haar hielen zien in een fel duel. Foto: Monica van Hemert in de klasse tot 34 kilogram. Met nog haar witte band judo stapte Romy onvervaard op al haar tegen standers af. Op karakter gejudood, maar helaas geen winstpartijen kunnen afdwingen. Volgend jaar opnieuw kansen voor deze jonge judoka. Coosje Boom wist in haar klasse een hele goede reeks neer te zetten waarmee ze overtuigend een knappe derde plaats afdwong. Bruno van Beek is bezig aan een zeer sterk seizoen. Nog geen enke le partij ging verloren, zo ook in Nieuw Vennep. Met overmacht werd hij kampioen van het district. Volgende week vertegenwoordi gen Bruno en Coosje de kleuren van Dojo 't Loo op de Noord-Hollandse kampioenschappen in Beverwijk op jacht naar een medaille. VOETBAL EGMOND - Waar vooraf bij Zeevogels niemand rekening mee hield is toch gebeurd. Verliezen van Adelbert kan, maar niet op de manier zoals dat nu gebeurde. De Binders waren de hele wedstrijd greti ger en feller dan de thuisclub. Onder moeilijke omstandigheden, veel wind en regen, konden de wit- hernden geen moment de wedstrijd naar zich toe trekken. De bezoekers waren dan ook terecht blij met deze dik verdiende overwinning. Adelbert begon goed aan de wed strijd. De aanhang van de thuisclub verwachtte dat het eigen team wat moeite had om in de wedstrijd te komen maar dat weldra het tij zou keren. Dat leek ook te lukken. Tegen de verhouding in wist Hans van der Werf, Adelbert goalie Weijere koel tjes te passeren; 1-0. Voor de rust wisten de bezoekers de score om te draaien. Uitblinker Nick Kramer maakte de 1 - 1Vlak voor de pauze was het Adelbert dat met een terech te voorsprong ging rusten; 1-2. In de tweede helft gaf Zeevogels weliswaar beter partij maar bleven echte kansen heel lang uit. De bezoekers kregen deze wel maar lieten de mogelijkheid om de voor sprong te vergroten liggen. Eén grote mogelijkheid kreeg Zeevogels op de gelijkmaker. Raoul Zwaga mocht van dichtbij uithalen maar zag zijn inzet prima gekeerd door doelman Weijers. Toen Zeevogels goalie Joris de Waard de doorgebroken Nick Kramer in het zestienmetergebied tegen hield was de wedstrijd gespeeld. Met rood voor de keeper en een strafschop voor Adelbert wist aanvoerder Nick Kramer wel raad; 1-3. Na de offday voor Zeevogels staat komende zondag de ontmoe ting tegen WMC op het program ma. De ploeg uit Heerhugowaard heeft slechts vijf punten en kan een succesje wel gebuiken. Trainer Ranzijn van de Hoevers zal zijn hele ploeg weer messcherp aan het beginsignaal moeten krijgen. Zonder dat stapje extra zijn de wit- hemden ook nu kansloos. Heilooër Bridge Club HEILOO - Door is HBC dinsdag- en don derdagavond weer gebridged. Dit zijn de uitslagen: dinsdag: A-iijn: Jan en Roei Huting 58,33; 2. Aad-Kemper- Harrie Koomen 57,50; 3. Rie Oosterwijk-Annie Warmenhoven 56,25. B-iijn: ï.Thecia Nieie- Gre Voskuil 64,06; 2. To Geerling- Ge Noordenbos 60,42; 3. Wii Molenaar- Anneke Nijman 59,90. Donderdag, A-iijn: 1. Henk Leering- AiexTurk 58,75; 2. Afra Boukens- Ria Neefjes 56,67; 3. Tinie Schreiber-Anje v.d.Viies 53,33. B-lijn:i. Eioy Koenders- Jan Sprenkeiing 60,83; 2. Jan Huting-Aad Kemper 60,42; 3. Piet Roozen-Toon Sprenkeiing 52,50. C- lijn:i.Agnes Brandt-Ger van Diest 57,29; 2. Roos Rohn-Cor Zuurbier 56,77; 3. Eiiy van Kappel-Lieke Oei 55,73. D-iijn: 1. Aieid v.d. Noord- Gitta Rotteveel 64,06; 2. Martha Dunselman- Erna Schmidt 63,02; 3. To Beentjes- Ans Nieien 56,77. Meer uitslagen op www.heiiooerbridgeciub.ni. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 2 november gespeelde wedstrijden zijn ais voigt: A-iijn 1. fam. Mak 65.2, 2. hr. de Groot - Laan 60.7, 3. hr. Dijkema - v. Heivoort 58.3,4. fam. Schaffer 58.0; B- iijn 1. hr. Koot - v.d. Kiis 65.4, ds. Doornbos - van Es 57.3, 3. ds Kooij - v. Twuijver 56.2,4. mw. Visser - hr. Boeihouwer 56.1; C-iijn 1. ds. v. Toornburg - de Vries 62.2, 2. fam. van Wiechen 61.5, 3. fam. Koekkoek 61.1,4. hr. Bijisma - Roeiofs 54.9; D-iijn 1. fam. Heimus 62.8, 2. fam. W. Schotvanger 55.9, 3. ds. Cops - Boomsma 54.4,4. ds. Veer - van Zutphen 47.5. Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 28 oktober ais voigt gespeeld: A-Lijn: 1. van Buytenen - Mooij 63.75, 2. Limmen - Min 58.33. 3. Landstra - Straathof 53.75, B-Lijn: 1. familie Morcus 62.50, 2. van Straaten - Buit 62.08, 3. Jeisma - Min 59.17, C-Lijn: 1. Vaikering - van Charidorp 59.90, 2. de Bioois - Vendei 57.66, 3. Baitus - van der Moien 54.79, D-Lijn: 1. Goedhart - de Wit 65.47, 2. Beentjes - van der Horn 54.79, 3. Beentjes - Duindam 51.98. SchaakverenigingVredenburg LIMMEN - Uitslagen Vredenburg: Groep A. G. Hafkamp - S. Hollander 1-0, J. Borst -T. Komin 1-0, C. Dinkia - C. Pepping 1-0, M. Sturk- L. Weiiinki-o, H. Ebeis- B. Hollander 1-0, H. Levering - F. van Zanten 1-0, B. van Diermen - H. Ebeis 0-1, A. Termes-J. Limmen 0-1, D. de Vries- P. Zwart 1-0, M. Kos - T. Voorwait 0-1, E. van Duin - S. Veter 0-1, J. Brantjes -J. de Graaf 0-1, J. Tebbens - B. Stoip 0-1, J. Noordeioos-T. Ai 0-1, P. de Ruijter- R. Aafjes 0-1, J. Heckers - P. van der Heijdt 0-1, A. de Vries-J. Min 1-0, K. Voorwait - K. Aafjes 1-0, Groep B. Rene Voorwait - Tom Weiiink 1-0, Peiie Ebeis - Sewints Dahi 0-1, Ozair Dahi - Levi van Duin 1-0, Patrick Wempe - Kevin Hes 1-0, Rob van der Heijdt - Siike Ebeis remise. HEILOO - Op vrijdag 13 november is er een klavetj as- avond in het Oosthonk. Het Oosthonk is gelegen aan de Oostkanter nummer 14A (Plan Oost). Een gezellig avondje klaverjassen in competitie ver band, waarbij leuke prijzen zijn te winnen. Voor de kosten hoeft u het niet te laten deze zijn namelijk voor leden 2,50 en niet leden 3,50, inclusief koffie of thee. Voor opgave en/of meer informatie, tel. 072-5333931. AKERSLOOT - Vrijdagavond 13 november vindt weer de jaarlijkse kienavond plaats bij handbalvereniging Meervogels '60 in Akersloot. Deze avond begint om 20.00 uur en de kantine aan Boschweg 3 gaat om 19.30 uur open. De toe gang is 2,- en het eerste kopje koffie of thee is gratis. Iedereen is welkom. HEILOO - Na een gedegen voorbereiding onder leiding van trai ner Maarten, hebben Nick, Bas, Cas en Douwe de afgelopen zes weken gestreden om het kampioenschap van de najaarscompeti tie. De wedstrijden in Groet, Schoorl, Oudorp en Heiloo werden gewonnen met hier en daar bloedstollende partijen met tie-bre- aks. Teamcaptain Aty, bijgestaan door Christel, Jeroen en Luc, zorgde ervoor dat de concentratie niet verloren ging. Afgelopen woensdag was de finale. Na spannende partijen werd de kampi oensbeker onder daverend applaus door de jongens in ontvangst genomen. De huldiging werd verricht door wethouder Sport Rob Opdam, die de trotse overwinnaars hun welverdiende bekers overhandigde, waarbij hij opmerkte dat het tennis in Nederland zeker toekomst heeft met dit talent. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 21