Rutgers Hoortechniek officieel geopend Bakfiets weer terecht Mesotherapie, revolutie in anti-aging Willibrordschool op tv Dekatuin opent kerstmarkt H E I L O O KORTOM Verkoop Rode Kruis Techniek van het wolvilten INGEZONDEN MEDEDELING INGEZONDEN MEDEDELING Expositie Huisconcert Lezing over geld Excursie Tapas maken Sinterklaas Sportief bewegen Lotgenotencontactgroep Kerstdiner Benefietconcert GGZ Rijbewijs kwijt welzijnheiloo.nl Watergymnastiek UITKIJKPOST 4 NOVEMBER 2009 HEILOO - De afdeling Heiloo van het Nederlandse Rode Kruis heeft het afgelopen weekend in 't Loo haar 75ste verjaardag gevierd. Met de verkoop van de mooiste handwerken van de Sociale Activiteiten, de presentatie van de Speel-o-theek, een heuse kraslo terij en zelfs een minitentoonstel ling van een verzameling uit bijna 150 jaar internationale Rode Kruis geschiedenis, heeft men meer dan 1500,- opgehaald, vooral bestemd voor de bestrij ding van malaria in Afrika. HEILOO - Donderdag 29 oktober vond de verlate opening plaats van Rutgers Hoortechniek, de nieuwe en tevens enige hoortoestelspeeiaalzaak in Heiloo. Rutgers Hoortechniek was reeds gevestigd in Heerhugowaard. De vestiging aan Kennemerstraatweg 91 is al een jaar in bedrijf, maar door drukke omstandigheden werd de officiële opening uitgesteld. Arjan en Lilian Rutgers hadden Tom Hofstede, een begrip op het gebied van hoorap- paraten, uitgenodigd om de opening te verrichten. In zijn openingswoord prees hij audieien Rutgers, die na zijn opleiding jaren werkzaam was bij het gerenommeerde bedrijf in hoorteehnieken Aeoustieon, en later bij Hofstede Hoorapparaten en Wouda audieiens in Alkmaar, om zijn kennis en kwaliteit. Bovendien om zijn enorme geduld en vakkundigheid om voor slechthoren den het best passende hooroplossing aan te meten. Met een goed draaiend en ervaren team van medewerkers is Rutgers Hoortechniek een aanwinst voor Heiloo. Het leveren van hoogstaande kwaliteit, persoonlijke service en toepassing van de nieuwste technieken op het gebied van hoorapparaten staan bovenaan bij Rutgers Hoortechniek. Meer informatie: www.rutgers- hoortechniek.nl. HEILOO - Afgelopen zondag is door de wind en oplettende Heilooërs de bakfiets van de Ontdekking terug gevonden. De onder dekzeil verscholen bakfiets kwam weer te voorschijn! Het fietsen wordt op dit moment nog bemoeilijkt door de gedemonteerde beugel waar mee gestuurd kan worden maar hij komt uiteraard weer snel terug op de plek waar hij hoort! Diverse reacties en tips heeft de Ontdekking de afgelopen week ontvangen van klan ten en mensen uit Heiloo. Gelukkig is de bakfiets gevonden en weer terug bij de rechtmatige eigenaar. HEILOO - Wilt u uw huid weer in een optimale conditie krijgen? Mesotherapie is de nieuwste behandelmethode in de anti-ageing. Deze behandeling zorgt voor een stevigere en gezondere huid, waardoor u er jaren jonger uitziet. Met minuscule prikjes in de huid worden werkzame stoffen, waaronder vitaminen en hyaluronzuur, op de plek gebracht waar ze het hardst nodig zijn. Door de zuivere en hoog geconcentreerde stoffen van 2M heeft u slechts vijf behandelingen nodig voor het beste resultaat. Nu in Salon Studio Dryade voor huidverbetering. Nieuwsgierig geworden? Bel voor een afspraak of voor informatie tel. 072-5325920. Groep 8 van de Willibrordschool was in Hilversum voor opnames van een nieuw spannend kinderprogramma. Aangeleverde foto HEILOO - Op vrijdag 6 november opent DekaTuin om 18.00 uur een grandioze kerstmarkt. Klanten kunnen zich laten inspireren door de nieuw ste trends en alvast in de kerststemming komen. Met een fotosessie met de kerstman en onder andere een optreden van streetband Caeeilia uit Heiloo belooft het een sfeervolle start te worden. Het tuincentrum ademt een tradi tionele authentieke sfeer uit aangevuld met het beste kerstgevoel uit het bui tenland. Goud, zilver, ossenbloedrood, kerstgroen en champagne: alle kleu ren zijn vertegenwoordigd. Echt alles is te vinden om huis en tuin helemaal in de kerstsfeer te brengen zoals decoraties, kerstbomen, kransen, sfeerarti kelen en boeketten. Voor de liefhebbers van ornamenten is er een ruim assortiment van Kurt Adler. In de weken na de opening van de kerstmarkt zal de streetband uit Heiloo nog een aantal keer optreden net als een zang koor, een accordeonist en een muziekvereniging uit de regio. Kinderen kun nen zich bovendien laten schminken en krijgen een traktatie. Creatieve klan ten kunnen deelnemen aan een kerstworkshop op 9, 10, of 11 december. Inschrijven kan via internet of de winkel. Meer informatie over de diverse activiteiten is vanaf 5 november te vinden op www.deka-tuin.nl Ook na het openingsweekend kunnen klanten uiteraard de kerstmarkt bezoeken. Deze is zelfs op zondag 6 en 13 december geopend. DekaTuin is gevestigd aan de Vennewatersweg 15 in Heiloo. Algemene informatie staat op www.deka-tuin. Tot donderdag 19 november exposeert het echtpaar Jan en Joline Everwijn in het Trefpunt. Van Jan konden wij vorige maand al zijn keramiek bewonderen in de vitrine, nu laat hij daarin zijn bronzen beel den zien. Joline schildert met acryl. Zij is zeer maatschappelijk betrok ken en dat is te zien aan de onder werpen die zij kiest. Bij een aantal heeft zij bijpassende gedichten gemaakt. Woensdag 11 november van 14.00 tot 16.00 uur huisconcert Jacques Brei Chansons door Robert Valter, zang^piano, en Brelvertolker en Jasper Teule, contrabas. Robert Valter is al vele jaren geïnspireerd door het repertoire en het leven van de geniale rebelse Belg. Wilt u dit bijzondere huisconcert bijwonen? Bel naar Stichting Welzijn Heiloo 5331297. De entree is 10,- en er zijn een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Donderdag 5 november om 14.00 uur in het Trefpunt lezing door Pirn Zijp over geld en geldza ken. 'Kan ik mijn financiële speel ruimte vergroten en wat zijn daar voor de mogelijkheden?' Praktische tips om een persoonlijk budget rui mer te maken en daardoor meer armslag te hebben. Entree: 3,- inelusief consumptie. Donderdag 12 november om 10.00 uur gaat de De Museumgroep van de Gezelsehaps- bank naar de expositie van Jos de Puysseleire (Aquarel - Acryl - Olieverf) in de Oosterkerk te HEILOO - Dinsdag was groep 8 van de Willibrordschool in Studio 24 in Hilversum voor opnames van een nieuw span nend kinderprogramma. Met vijf andere scholen werd gestreden om de titel 'De Slimste School' Van Noord-Holland. Per school stonden twee kinderen ach ter een desk. Zij waren de teamcap tains en speelden de hele quiz mee. Daarnaast waren er drie kinderen die de techniekopdracht voor hun Amsterdam. Met rondleiding door de nieuwe Bibliotheek van Amsterdam. Tijdens de wandeling naar de expositie vertelt Joop over de historie van Amsterdam. Vertrek om 09.45 uur bij het Station Heiloo. Opgave bij c.spit@welzijn- heiloo.nl of 072-5331297 Dinsdag 17 november van 18.00 tot 21.00 workshop Tapas maken. Kosten 27,50 inclusief eten, drie glazen wijn, koffie na afloop en recepten. Locatie Breedelaan 127, Heiloo. Zaterdag 28 november van 10.00 tot 12.00 komt Sinterklaas naar het Trefpunt speciaal voor grootouders en hun kleinkinderen. Er wordt gekleurd, liedjes gezongen, Marlise Mantel vertelt een mooi verhaal en rekening namen. De overige kinde ren mochten de teamcaptains ondersteunen. Er werden tien ver schillende rondes gespeeld. Na ronde zeven vielen drie scholen af. De Willibrordschool stond toen nog op een mooie tweede plek, die helaas in de achtste ronde verloren ging, waardoor ze de grote finale op een haar na miste. Toch is het voor de kinderen een onvergetelijke dag geworden. De quiz wordt vanaf 7 november op RTV Noord-Holland uitgezonden. u krijgt de mogelijkheid om een foto te maken van uw kleinkind op schoot bij Sinterklaas. Elk kind krijgt van de sint een cadeautje. Elke woensdagmiddag van 13.55 tot 15.00 uur gaat men het Heilooër bos in voor een wandeling met oefeningen om lekker fit te blij ven. Startpunt tennishal de Dors. Informatie: mevrouw Van het Hof, tel. 072-5051696 De eerstvolgende bijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 8 december, dus niet de le maar de tweee dinsdag van de maand! Vrijdag 11 december vanaf 18.00 uur: kerstdiner met muzikaal optre- HEILOO - Het Nivon Heiloo houdt een minicursus wolvilten. Tijdens deze cursus op donder dagmiddag 12 en 26 november van 13.30 tot 15.30 uur of don derdagavond 5 en 19 november van 19.30 tot 21.30 uur leert u de techniek van het wolvilten. Beide cursussen staan onder leiding van docente Nely Tegelaers en vinden plaats in het Open Huis. Cursuskosten zijn 15,25 exclu sief materiaal welke de docente verzorgt. Opgave/informatie bij Reina Mulder, tel. 072-5333127, Daisy Groenland, tel. 072- 5330088. HEILOO - Er zijn nog steeds kaarten verkrijgbaar voor het concert op vrijdag 6 november om 20.00 uur in de GGZ NHN Kapel in Heiloo. De entree bedraagt slechts 15,- en de opbrengst is voor het opleiden van pups tot blindengeleidehond. Het koor Bellissimo zal samen met twee landelijk bekende solisten een keur aan licht klas sieke muziek brengen. Kaarten, inclusief programma en koffie/thee zijn vanaf 19.30 uur verkrijgbaar aan de ingang van de kapel. HEILOO - Op vrijdagmiddag 30 oktober omstreeks 12.00 uur reed een 21-jarige man uit Heiloo over de Westerweg in Heerhugowaard. Hij reed 155 kilometer per uur in plaats van de toegestane tachtig kilometer per uur. Omdat hij meer dan vijftig kilometer te hard reed kreeg hij een proces-verbaal en moest hij zijn rijbewijs inleveren. den in de sfeervolle kerstzaal in het Trefpunt. Entree 15,-. Reserveren tel. 072-5331297. Dinsdag van 15.00 tot 15.30 of vrijdag van 11.30 tot 12.00 uur watergymnastiek in zwembad Loos. Watergymnastiek is zeer geschikt voor mensen die begeleiding nodig hebben in het water, bij het omkle den of het vervoer. De begeleiders zijn van de Unie van vrijwilligers. Neem een gratis proefles en kijk of het bevalt. Kosten: 2,- per keer. Informatie Pank Horsting 5338319. Meer informatie: Stichting Welzijn Heiloo, Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 Heiloo, tel. 072-5331297, www.welzijnheiloo.nl e-mail: stichting® ouderenwerkheiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 7