Jongeren centraal bij de Rabobank Zakelijk Loket: 7e aanspreekpunt voor bedrijven Afdelingsbijeenkomst voor leden Investeren in klantcontact Spaarweek groot succes Activiteiten en evenementen 12 www.rabobank.nl/nkl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Rabobank. Een bank met ideeën. Colofon 18 NOVEMBER 2009 UITKIJKPOST Robo ournaal rrra Tijdens de herfstvakantie deden ruim 1.200 kinderen mee aan onze spaarweek. De kinderen kregen een cadeautje en maakten met de kieur- en de geidontwerpwedstrijd kans op een cadeaubon voor de speeigoedwinkei. Op de foto enkeie van de fantastische inzendingen. Aiie winnaars hebben bericht ontvangen. Zakelijke klanten regelen sinds 1 oktober hun bankzaken eenvoudig via het Zakelijk Loket. Voor vragen over betaal- en spaarproducten volstaat nu één telefoontje met de bank. Voor complexe zaken en nieuwe klanten regelt het Zakelijk Loket graag een afspraak voor u. Mirjam Beek, teamleider Zakelijk Loket, is enthousiast."We zijn nu een maand bezig en de eerste resultaten worden al zichtbaar", vertelt ze. "Het team, waarin veel kennis samenkomt, is inmiddels goed op elkaar ingespeeld en we helpen de klanten snel en goed". Het telefoonverkeer op de afdeling Bedrijven is door de snelle afhandeling van het Zakelijk Loket afgenomen. Hierdoor kunnen de adviseurs meer tijd en aandacht besteden aan de meer uitgebreide vragen van klanten. Het Zakelijk Loket is op werkdagen bereikbaar van 8.30 tot 17.30 uur op (072) 507 32 80 en via zakelijkloket@ nkl.rabobank.nl. Tijdens de gecombineerde afdelingsbijeenkomst op maandag 23 november zal het New Classic Quartet optreden. Dit viertal, dat zijn sporen verdiend heeft in de musical- en operawereld, brengt bekende klassieke en musicalmuziek. Tijdens het informatieve deel informeren de afdelingsvoorzitters John Hopman (Bergen- Egmond-Schoorl) en Guus Molenaar (West- Kennemerland) de leden over de activiteiten van de ledenraad. Onze directie geeft een toelichting op de resultaten van 2008. Daarnaast is er ruim aandacht voor het Coöperatief Dividend. We maken o.a. bekend welke organisaties een bijdrage ontvangen uit ons Coöperatiefonds. Het New Classic Quartet Onze betrokkenheid bij de maatschappij maken we o.a. zichtbaar door sponsoring van educatieve projecten op scholen. Zo ondersteunen we de Energiebus Tour langs basisscholen. Daarnaast zijn we sponsor van de Rabobank Bizzgame op het Jac. P.Thijsse College. Dit is een online ondernemerswedstrijd voor 5 havo en 6 vwo. Onze adviseurs Janine Vermeulen en Wienhar Smedeman verzorgden hiervoor gastlessen over goed ondernemerschap. Jan Klaver reikt cheque uit op het Jac. P. Thijsse College Onze Directeur Bedrijfsmanagement Jan Klaver mocht vorige week cheques uitreiken aan de twee winnende teams (zie foto). Ook kregen de winnaars een bioscoopbon. De winnende teams mogen het geld van de cheques inzetten om het gezamenlijke eindexamenfeest extra aan te kleden. Onze klanten bankieren steeds meer via de computer, de telefoon en de geldautomaat. En steeds minder via de kantoren. Directeur Commercie Erik Minnema hierover: "Dit zijn ontwikkelingen waarop we moeten inspelen. We kiezen hierbij voor kanalen die aansluiten bij de wens van onze klanten om modern te bankieren. Steeds meer vanuit huis, op momenten dat het hen uitkomt. We hebben daarvoor flinke 'bereikbaarheidsknopen' doorgehakt. Over het moderniseren van kantoren. Over de verhuizing in Schoorl. Ook hebben we fors geïnvesteerd in het klantcontactcentrum in Heiloo. Dit is ons nieuwe 'virtuele hart', van waaruit onze adviseurs steeds meer telefonische en online vragen beantwoorden. Rechtstreeks en in één keer, op alle werkdagen van 's ochtends 8 tot 's avonds 8. Dat is echt een toevoeging aan onze dienstverlening. Een beslissing die we moesten nemen, is de sluiting per 1 januari van de kantoren Egmond- Binnen en Akersloot. Het aantal bezoekers staat hier niet meer in verhouding tot de kosten van een kantoor met alle uitrusting en bemensing. Uiteraard blijven we ook de inwoners van deze kernen een zo goed mogelijke Directeur Commercie Erik Minnema service bieden. Een 'mobiele adviseur'zou hier een bijdrage aan kunnen leveren. Dat onderzoeken we op dit moment". Meer informatie over dit onderwerp vindt u op www.rabobank.nl/nkl, onder nieuws. Elke Inloopspreekuur voor donderdagavond startende ondernemers, Castricum (18.30 - 20.30 uur, zie www.rabobank.nl/nkl) 23 november Gecombineerde Ledenbijeen komst in hotel Zuiderduin, Egmond aan Zee 1-31 december Tentoonstelling Rabobank Foundation en winnende foto's fotowedstrijd Rabobank/ Landschap Noord-Holland in O.L.V. ter Nood, Heiloo 4 december Open Huis nieuw kantoor Schoorl, Heereweg 34 (15.00 -19.00 uur) 28 december Noord-Hollands Wintercircus "Circus Revue" in Heiloo, voor leden van de bank. Zie www. noordhollandswintercircus.nl Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Akerhof 1, Akersloot Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Herenweg 73, Egmond-Binnen Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, Limmen Heereweg 56, Schoorl T (072) 507 33 33 E communicatie@ nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 12