Onderlinge wintercompetitie TC Heiloo United Ontwikkelingstoemooi Dojo 't Loo groot succes Springwedstrijd GTH op een hoog niveau SPORT 25 Voorde nieuwe poule indeling begin 2010 is nog ruimte bij de herenteoms Iris Lemmen tweede op Nederlands kampioenschap UITSLAGEN Het was een supergezellige en heel geslaagde avond KORTOM HSV Limmen nieuws Quinten Zwaga derde Schaken met Vredeburg UITKIJKPOST 18 NOVEMBER 2009 r ROTTERDAM - In het topsportcenter in Rotterdam wist Iris Lemmen uit Heiloo beslag te leggen op de tweede plaats tijdens het Nederlands Kampioenschap dames. De 20-jarige judoka kwam uit voor de sportschool van Ben Rietdijk uit Velsen-Noord in de klasse tot 78 kilo. Aangeleverde foto TURNEN HEILOO - Op zondag 15 novem ber vond de jaarlijkse spring wedstrijd van GTH plaats. Bij deze wedstrijd wordt een onderdeel van het turnen, de sprong, extra belicht. Middels een plank of mini tram poline wordt er op en over een kast of een pegasus gesprongen. De och tend begon met de jongste jongens en meisjes onder leiding van Leontine en Mariska Warmer en Linda de Jong. Sommige deelne- mertjes zitten nog meer net op gym, maar lieten wel zien dat zelfs in die korte tijd er al heel wat geleerd was. Deze groep werd gevolgd door de meisjes die er al wat langer op zit ten en onder leiding staan van Liesbeth Oonk. Halverwege de dag zorgde de twee streetdaneegroepen onder leiding van de enthousiaste Marissa Santibanez Vargas voor een muzikale en swingende onderbre king. Een ding is zeker: van street- dance krijg je een behoorlijke con ditie en ook je geheugen wordt behoorlijk op de proef gesteld met veel afwisselende dansbewegingen. Schaakvereniging Oppositie HEILOO - De uitslagen van SV Oppositie: Paui Vonk-Timardi Verhoeff remise, Richard Sauer-Corvan Etten o-i, Simon Smit- Frits van der Werft ï-o, Fred Smith -Albert Bouma remise, Bob Bosma - Matthijs Mühren ï-o, Peter Foikertsma - André van der Ark remise, Johan van der Wai- Harry de Jager ï-o, Gerard Heeringa -Jan Jonkheer ï-o, Wim Biom - Foikert Smoor o-i, Mohammed Hotaki- Erik Huffnagei remise, Indriaas Booij - Arie Roozing o-i. Heilooër Bridge Club HEILOO - In het zalencentrum van 't Loo is dinsdag- en donderdagavond gebridged door HBC. Dit zijn de uitslagen: dinsdag: A-lijn: M. Ringewaard - G. Noordenbos 58,75; 2. R. van Leyden - Th. Schaaper 57,50; 3. R. Kramer-J. Blommert 58,25. B- Na deze flitsende demonstratie was de springgroep onder leiding van Melanie Tabak en Inge de Moor aan de beurt. Melanie en Inge hebben het plan opgevat om dit seizoen met een deel van de springgroep mee te gaan doen aan het Nederlands kam pioenschap voor teams. Het publiek kreeg een voorproefje te zien van wat de dames in hun mars hebben en de trainsters zagen de onderde len waaraan nog gewerkt moet wor den. Ook de jongere leden van de beginnersspringgroep heten een goed niveau zien, zodat de term 'beginners' niet meer op hun van toepassing is. Tegelijkertijd werd er gesprongen op de grote en op de dubbele trampoline, want sinds dit seizoen heeft GTH weer een echte trampolinegroep onder leiding van twee succesvolle trampolinesprin gers: Patrick Warmer en Inge de Moor, beiden zelf actief trampolin- espringers bij Triffis. Ondanks het feit dat er pas sinds september gestart is met dit trampoline-uur op de woensdagmiddag, werd er al behoorlijk gesprongen. Foto's zijn binnenkort terug te vinden op www. gth-heiloonl. lijn:i. C. Coebergh - N.Stark 62,50; 2. D. Grootjen - J.Hurkmans 57,50; 3. Familie Elsman 55,83. Donderdag: A-lijn: 1. C. Coebergh - K.Tiel 60; 2. J. Boukens - J.Neefjes 57,50; 3/4. T. Schreiber - A. van der Vlies en A. Plas - L. Schoute 53,75. B- lijn: 1. M. Hendrikse - H.Uijl 61,98; 2.Familie Van Os 58,33; 3. Familie Leek 57,29. C-lijn: 1. Familie van der Wuip 61,88; 2. A. Brandt - G. van Diest 55,73; 3. A. Haanstra - H. Rutjes 55,47. D-iijn: 1. M. Snijders - C. Theune 60,42; 2. Familie Soeters 57,92; 3. Familie De La Porte 56,25. Meer uitslagen www.heilooerbrid- geciub.nl. Schaakvereniging Vredeburg LIMMEN - Uitslagen: Groep A. G. Hafkamp - R. Rommel 1-0, R. van der Storm - C. Dinkia 1-0, J. Borst-J. Limmen 1-0, L. Weiiink- M. Krom 0-1, B. Hollander - R. Termes 0-1, G. Pouw - P. van der Heijdt 0-1, W. van der Buit - M. Sturk 0-1, TENNIS HEILOO - Vrijdag 13 november 19.00 uur: regen, een wolk breuk. Juist op het moment dat de derde avond van de winter competitie zou beginnen. Om 19.20 uur werd het sein 'droog' gegeven en konden de partij en om 19.30 uur van start gaan. In de dames D poule hebben Anja- Martine en Leontine weer goede zaken gedaan, met een ruime over winning. Vanaf 20.15 uur stond het hele park weer vol. Negen banen competitie en de rest vrij spelen. Bij de heren A gaat Caspar nog steeds aan kop. Mede doordat vader Henk even uit de roulatie is en Caspar daar een goede vervanger I U D O HEILOO - Zondag was alweer het zesde Ontwikkelings toemooi bij Dojo 't Loo. Dit toernooi is speciaal voor begin nende judoka's die ervaring willen opdoen met wedstrijden. De judoka's draaien allemaal zo'n vijf wedstrijden in hun poule. Na deze partijen worden de prijzen aan de judoka's uitgereikt. Dat dit toer nooi een zeer goede naam heeft opgebouwd bleek wel weer uit de grote belangstelling. Maar liefst 240 kinderen van 21 clubs uit heel Noord-Holland waren voor dit toer- B. Biekemoien - M. Voorwait 1-0, H. Levering- S. Veter 0-1, E. van Duin - N. Pepping 1-0, T. Voorwait - P. de Ruijter 1-0, J. van Viiet - F. van Zanten 0-1, J. Brantjes -J. Levering 0-1, R. Aatjes - A. de Vries 0- 1, T. Komin - D. Aatjes 0-1, K. Voorwait- A. Termes 1-0, M. vd Buit - H. Ebeis jr 1-0 Groep B. Kevin Hes - Levi van Duin remi se, Peiie Ebeis - Thijs van Viiet 1-0, Tom Weiiink- Rob van der Heijdt 0-1, Ozair Dahi- PatrickWempe 1-0. Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 11 november ais voigt gespeeld: A-Lijn: 1. van Ladesteijn - Meijne 58.75, 2. van der Moien - Siob 57.92, 3. Limmen - Min 55.83, B-Lijn: 1/2. Kops - van der Storm en van Beiien - van BergeHenegouw 54.17, 3. Jeisma - Min 53.13, C-Lijn: 1. Vaikering - van Charidorp 58.75, 2. Dekker - de Graaf 58.33, 3. Baitus - van der Moien 57.08, D-Lijn: 1. Goedhart - de voor heeft. Maar Roger en Jos en ook Ab, Willem, Paul en Jos H. zitten hem op de hielen. In heren B staan Andre, Ron en Keat met twaalf punten gelijk met Dick, Jan en Rob. Maar op 27 november strijden zij tegen elkaar en zal er om ieder punt gestreden wor den. Ook Nico en Leon doen nog mee in de strijd, zij hebben negen punten. In de heren C moeten er de komende week nog wat wedstrijden nooi naar de dojo aan de Bergeonstraat gekomen. Van Dojo 't Loo zijn Kira Kuijper, Dirk Nes, Wouter Koops en Ramon van Bennekom kampioen geworden. Tweede plaatsen waren er voor Sophie de Schepper, Romy van Diest, Jasper Avis, Wouter Ligthart, Nick van der Zwet en Nathan Slobben. Derde plaatsen waren er voor Kars Kroon, Jesse Nieweboer, Christiaan Vaan, Tristan Henning en Bow Duinmeijer. Mede dankzij de inzet van de vele vrijwilligers kan de organisatie terugkijken op een geslaagd toernooi. Wit 59.22, 2. Andriessen - van Dam 58.44, 3. Beentjes - Duindam 55.83. Bridgeclub Oosthonk HEILOO- De uitslagen van bridgeclub Oosthonk, gespeeld op woensdag 11 november zijn ais voigt: A-iijn: 1. G. van Lochem - E. Motta 59,58, 2. G. Voskuil - R. Hogesiag 56,67, 3. L. Eveieens - L. Santifort 55,42. B-iijn: 1. Familie Eeitink 67,92, 2. M. Ooteibos - J. Menger 66,67, 3. C. Coebergh - P. Hogesiag 57,92. HSV Limmen LIMMEN - De uitslag van 15 november i.T. van Ewijki34 stuks, 2995 gram, 6345 punten. 2. R. Faasse 117,3200,6125.3. C. Duinmeijer 96,2475,4875.4. P. van der Heijdt 100,2175, 4675.5. R. Droog 67,2625,4300.6. G. Tuijn 59,2500,3975.7. Sander Schouws 74,2100, 3950.8. J. Waita 88,1725,3925.9. Simon Schouws 71,1775,3550.10. S. Schoori 34, 1275,2125.11. P. Pepping 35,875,1750. worden ingehaald. Ook in dames A nog een aantal inhaalwedstrijden. Bij de dames B komen Radha en Monique in de Poule en gaan alle wedstrijden nog spelen. Dames C daar hebben Margreet en Tineke alles gewonnen en al twaalf punten. Het was dus weer een supergezellige en heel geslaagde avond, mede dankzij het prachtige droge weer vanaf 19.30 uur. De volgende vrij dag onderlinge is 27 november. Voor de nieuwe poule indeling voor janu ari, februari en maart is er nog ruim te voor een aantal heren teams (kop pels). Speelsterkte zes tot en met negen deze kunnen we dan over de andere poules verdelen in verband met sterkte. Opgeven bij Jos of mail: tcheiloounited@quicknet.nl. LIMMEN - Zondag 15 november ging de wintercompetitie voor leden van Limmen, Castrieum, DVW en De Sander met elf deel nemers van start aan het Stet. Er werd goed gevangen: 875 vissen met een totaal gewicht van 23,7 kilo in twee uur vissen. De vangst bestond vooral uit veel kleine kol- blei en blankvoorn, met af en toe wat rnaatse vis. Andere soorten waren ruisvoorn en baars. Winnaar werd Theo van Ewijk voor Rien Fhasse en Co Duinmeijer, alle drie vissers van HVCastrieum. Beste Limmer werd drievoudig winterkampioen Peter van der Heijdt op plaats vier. De volgende winterwedstrijd wordt gevist op zondag 20 december. HEILOO - Quinten Zwaga van Trias heeft verrassend gepresteerd door in de Wieringermeer bij de Dijkgatboscross als derde te ein digen op de sterk bezette drie kilometer sprintcross. Quinten hep vanaf de start sterk en hoefde maar weinig op de uiteindelijke winnaar toe te geven. Het afge lopen seizoen maakte Quinten indruk door zich op de achthon derd meter met twaalf seconden te verbeteren tot 2.01.2 minuten. LIMMEN - Vredeburg struikelde in de voorronde van het NHSB bekertoernooi over het sterke Excelsior uit Heemskerk. Het werd 1-3 dankzij remises van Kramer en Stolp en verlies van Admiraal en Ebeis. In ronde acht het Krom zich niet gek maken door het aanvallende spel van Welling en besliste de partij met sterke zetten. H. Levering had zijn avond niet en verloor onge concentreerd van de jeugdige S. Veter. J. Brantjes dacht het wel even te fiksen tegen J. Levering, maar kwam van een koude ker mis thuis. Ebeis jr kon met zijn bekende snelle spel M. van der Bult niet imponeren en werd vak kundig van het bord geveegd. Rommel stond twee pionnen voor, maar liet zich verrassen door de koele Hafkamp die een toren en de partij won. In groep B kwam Levi van Duin goed weg doordat Kevin Hes met twee dames en een toren pardoes pat zette, remi se dus. Kira Kuijper haar tegenstandster stevig in de houdgreep. Zij ein digde in haar categorie als kampioen. Foto: Fred Stevenson

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 25