De Vijfhoek bedankt buurtbewoners Bolten Verf Wand Muziekschoolconcours Heiloo en Castricum H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 Rik Launspach in bibliotheek Benedictusleerlingen nemen cd op UITKIJKPOST 18 NOVEMBER 2009 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 150 euro ex. BTW. Vooraanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus68,1850AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Westerweg 259, 1852 AG Heüoo, tel: 072-5321990, www.boltenverfenwand.nl,info@boltenverfenwand.nl. La Casa Bella, tel: 06-10385420, www.laeasabella.nl, info laeasabella. nl. HEILOO - Bolten Verf Wand, voorheen gerund door Hans en Joke Bolten, is in 2000 overgenomen door Chris Asma en is al jaren voor velen uit Heiloo en omgeving de inspiratiebron voor kleine klusjes tot en met een complete metamorfose. Want hier kan men vrijblijvend advies inwin nen en vindt men een zeer uitgebreid assortiment in kwaliteitsverf van de merken Sigma en Wijzonol, een schitterende eigentijdse behangeolleetie, met ruim 600 mogelijkheden die overzichtelijk zijn gepresenteerd in staande displayrekken, allerlei vormen van op maat geleverde raamdeco- ratie en zonwering, gordijnstoffen, tapijt en zelfs laminaat. Alle woonwen sen worden op afspraak vooraf opgemeten en vervolgens geplaatst, gelegd en/of opgehangen. Ook zorgt Bolten Verf Wand desgewenst voor een betrouwbare bemiddeling omtrent de vakkundige uitvoering van schilder- en behangwerkzaamheden. Onlangs is een extra woondimensie aan Bolten Verf Wand toegevoegd; het shop in shop concept. Het idee is, dat meer interieurbedrijljes zich via dit concept in Bolten Verf Wand kunnen vestigen. Annemiek Hendrikse van La Casa Bella en Chris Asma hebben de handen ineen geslagen. La Casa Bella neemt sinds kort een eigen hoekje met originele en betaalbare woonaccessoires en cadeaus van het grote winkeloppervlak aan de Westerweg in beslag. Bij het betreden van de winkel van Bolten Verf Wand komt een huiselijke, gezellige sfeer je tegemoet. „Een welkome aanvulling op ons brede assortiment met betrekking tot de complete inrichting van een huis aldus Asma. „Want nu kan de klant voor een totaal interieurplan en advies terecht bij Bolten Verf Wand. De woonitems van La Casa Bella sluiten naadloos aan en springen in op de nieuwste woontrends, zoals nieuwe, sfeervolle behang- prints. Deze decoratieve prints, bijvoorbeeld van het merk Eijffinger, geven een wand een levendige uitstraling en zijn nog maar net een half jaar op de Nederlandse markt verkrijgbaar. Veel moderne behangsoorten zijn gedrukt op vlies, wat zorgt voor eenvoudige behangteehniek. Nu hoeft men niet meer eerst het behang in te smeren, maar kan men de banen gemakkelijk op de voorgesmeerde wand bevestigen." Annemiek, helemaal thuis in nieuwe en broeante woon- en tuinaccessoi- res, heeft met La Casa Bella tevens een webwinkel en houdt regelmatig thuisparty's, samen met eonsulentes. Zij heeft op haar beurt weer een goede samenwerking met de meubelontwerper van De Steigerzolder. Om na een opfrisbeurt de inrichting van bijvoorbeeld de slaapkamer geheel af te maken, heeft La Casa Bella ook fleurig beddengoed van Pip Studio en een keur aan mooi afgewerkte quilts in haar collectie. Annemiek: „De samenwerking van La Casa Bella en Bolten Verf Wand geeft de bezoe ker nog meer mogelij kheden om creatief om te gaan met de vele moge lijkheden die er zijn om het huis in te richten. Samen bieden we een mooi totaalpakket voor inrichting aan." HEILOO - De kinderen en medewerkers van orthopedisch dagcentrum de Vijfhoek in Heiloo, onderdeel van de Waerden, beleefden de afge lopen week een aantal bijzon dere verrassingen. Allereerst schonk een buurtbewo ner een leuk financieel bedrag, hier door heeft het dagcentrum een aan gepaste driewieler kunnen bestellen. Later schonk een andere buurtbewoner een trampoline. De medewerkers van De Vijfhoek zijn zeer blij verrast met deze schenkin gen. Op 11 november mochten de kinderen van de Vijfhoek overdag, samen met de kinderen van Jan van Rijekenborgsehool, bij de buurtbe woners langs om iets lekkers op te halen. Dit werd een groot succes. De dag na Sint Maarten kwam een buurmeisje haar opgehaalde snoep goed op een mooie schaal bij ons langs brengen. Een bijzonder gebaar van zo'n jong meisje. De Vijfhoek is alle buurtbewoners zeer erkentelijk voor deze mooie geba ren. Ook aan de eerder geuite oproep om vrijwilligers is goed gehoor gegeven. Sinds kort helpen diverse vrijwilligers de medewer kers bij onder andere knutselen, wandelen en zwemmen. Het dag centrum is nu nog op zoek naar een vrijwilliger voor het tuinonderhoud, voor gemiddeld eenmaal per maand, voor het regulier onder houd. Heeft u interesse of vragen? U kunt langskomen, bellen of mai len: Het vierkant 22, 072-5333366, smandemaker@dewaerden.nl. Dankzij diverse gulle gevers hebben de kinderen en medewerkers van orthopedisch dagcentrum de Vijfhoek de afgelopen week een aantal bijzondere verrassingen gehad. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 21 novem ber wordt het jaarlijkse con cours voor muziekschoolleerlin gen van Toonbeeld in Castricum en de Muziek- en Dansschool van Heiloo gehou den. Er zullen dan 14 leerlingen van de beide scholen op allerlei verschil lende instrumenten optreden in de Hervormde Kerk in Castricum. Jonge amateur muzikanten van allerlei niveaus en leeftijd laten hun kunnen horen op en worden beoor deeld door een deskundige jury. Geen gemakkelijke taak voor de jury die de prestaties moet gaan beoordelen. Er is zoals altijd geko zen voor een jury bestaande uit pro fessionele musici, deze keer: Otto de Jong: dirigent van onder andere het Regionaal Jeugdorkest uit Alkmaar en Leonard van Goudoever componist en dirigent, zij gaan de prestaties beoordelen en een eerste, tweede en derde prijs bepalen. De instrumenten die dit jaar meedoen zijn piano, blokfluit, viool, harp, hobo, dwarsfluit, gitaar. Aanvang 14.00 uur, toegang is gratis. Voor meer info: info@muziekendans- schoollieiloo.nl of tel. 072- 5332460. HEILOO - Rik Launspach won voor zijn rol in de verfilming van Oeroeg een Gouden Kalf voor beste acteur. Hij is naast acteur ook scenario schrijver en schreef bovendien dit jaar zijn succesvolle debuutroman 1953, waarvan de verfilming De Storm kortgeleden in de bioscopen werd vertoond. Op donderdag 19 november geeft Launspach een lezing in bibliotheek Heiloo vanaf 20.00 uur (zaal open vanaf 19.30 uur). Er zijn nog toegangskaarten voor deze avond verkrijgbaar voor 5,- (niet bibliotheekleden: 7,50) bij de klantenservice van Bibliotheek Heiloo. Reserveren kan ook, tel. 072-5330670 en via www.bibliotheekheiloo.nl. HEILOO - Zaterdag 7 november reisden een aantal kinderen van de Benedictusschool af naar Noord- Brabant om het nieuwe schoollied op een cd op te nemen. Een geweldige ervaring! In een echte stu dio zingen is wel heel bijzonder. De kinderen waren erg enthousiast en mochten al een gedeelte van het lied horen. Bent u ook nieuwsgierig geworden naar het eindresultaat? Maandag 30 november tij dens de opening van de nieuwe Benedictusschool kunt u dit lied live horen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 5