Nico Krom bokaal Judoka's Judo Dorssports winnen allemaal prijs Danspaar finalist tijdens Gooiland Trophy Brons en zilver voor Tios turnsters 't Vennewater 6 deelt de punten Vredeburg speelt spannend SPORT 29 p, Op 29 november staat baarswedstrijd gepland De volgende wedstrijd vindt plaats op zondag 17 januari in Beverwijk KORTOM Ruilbeurs plaatjesactie Meervogels'31 succes Verrassingen bij SV Oppositie Afgelopen weekend speeltt Vennewater Badminton 6 tegen Sparta uit Winkel UITKIJKPOST 25 NOVEMBER 2009 i/. - - .- i. „I Rob Jak viste vorig jaar met bamboestok en palingdobber. Dochter Michelle geeft de nodig support. Aangeleverde foto HENGELSPORT HEILOO - Enige jaren geleden heeft Nico Krom het idee geop perd om elk jaar een extra baarswedstrijd te organiseren, waarbij hij de prijzen beschik baar stelt. Deze wedstrijd staat dit jaar gepland op zondag 29 november. Het betreft een baarswedstrijd die zal worden gevist aan het Stet. Elke baars levert tien punten op, alle overige vis geeft één punt. Om 09.00 uur worden de kant nummers uitgereikt op het verza melpunt dat zich op het parkeerter rein aan de Vuurbaak te Limmen bevind. De eerste twee jaren wist Rob Jak deze bokaal te winnen. Vorig jaar besloot hij met aangepast materiaal te hengelen om de moei lijkheidsgraad te verhogen en ande ren meer kans te geven. Drie maal op rij winnen geeft immers het recht om de wisselbeker te houden en het was maar de vraag of Nico weer een nieuwe bokaal zou aanschaffen. Het pakte goed uit: Jak werd tweede en kan dit jaar weer de strijd aanbinden. Na de wedstrijd kunnen de hengelaars gezamenlijk snert eten in het naast liggende café. Uitslag baarswedstrijd 8 novem ber: 1. R. Fhasse 31 stuks, 2 R. Jak 29 stuks, 3. G. Boer 25 stuks, 4. T. Bolten 23 stuks. PURMEREND - Zondag 15 november was er een witte banden toernooi bij Kodokan in Purmerend. Voor velen was dit toernooi de eerste wedstrijd buiten de judoclub. Dit toernooi werd speciaal gehou den voor judoka's met een witte band. Voor de judoka's was dit toer nooi een mooie gelegenheid om ervaring op te doen met judo wed strijden. Voor Judo Dorssports wisten Job Thoes en Bram Brantjes kampioen te worden. Tweede plaat sen waren er voor Jelle Koenders, Levi Legdeur en Kane van Raalte. Derde plaatsen waren er voor Jens Rozenbroek, Tom op de Weegh, Margot van de Bent, Jari Legdeur, Tim Opdam en Maurits van der Bent. Door de prestaties van de judoka's wist iedereen een prijs te winnen. Leuk om te zien was dat de judoka's aanvallend stonden te judoën en met verschillende worpen wisten te score. Coach/Trainer Sander Groefsema kon tevreden terug kijken op een leuke judo ochtend. 29 November zullen alle judoka's weer meedoen aan de tweede ronde van de punten- eompetitie bij Judo Dorssports om met elkaar judo wedstrijden te judo ën. Zie www.judodorssports.nl, voor meer informatie over judolessen in Heiloo bij Judo Dorssports. HILVERSUM - Het Limmer dan spaar Maurice Philipoom en Marieke van Londen stond zon dag 22 november op de dans vloer van de jaarlijkse Gooiland Trophy georganiseerd door Danssportcentrum Alberto in Hilversum Bond. De gehele dag stond in het teken van zowel de Latijns Amerikaanse dansen als de Ballroomdansen. Waren Maurice en Marieke vorige week nog derde geworden op de Grand Prix d'Almere, nu moesten zij hun beste beentje voor zetten om ook nu weer een goed resultaat neer te zetten. Nadat Maurice en Marieke alle voorrondes moeiteloos wisten door te komen, plaatsten de Limmers zich in de grote finale. In deze finale moesten alle deelnemers zich individueel presenteren met een soort demonstratiedans aan de aanwezige jury, welke bestond uit (oud) kampioenen. Na een zinderende finale te heb ben gedanst, wisten Maurice en Marieke een mooie vierde plaats te behalen. Nu gaat het Limmer dan spaar zich concentreren op de Christmas Challenge Trophy welke plaats vindt op 13 december in Dalfsen. TURNEN BEVERWIJK - Afgelopen zater dag turnden de meisjes van sportvereniging TIOS uit Limmen hun eerste competitie wedstrijd in Beverwijk. Het was voor iedereen wennen aan het nieuwe jurysysteem. In plaats van hooguit een tien, kunnen er nu ook vijftien punten gescoord worden. Dit komt doordat er twee cijfers gegeven worden, één voor de inhoud (maximaal vijf) en één voor de uitvoering (maximaal tien). In de eerste wedstrijd kwamen de jongste meisjes en de jeugdmeisjes op de vloer. Teun Rommel, Irene Molenaar en Mei-Lin Bakker vonden het reuze spannend. De sprong ging hun uitstekend af, Mei-lin scoorde zelfs een 13.40! Ook de vloer deed Mei-Lin heel net- jes(13.00) en zij eindigde daarmee op de tiende plaats. Teun turnde een hele mooie brugoefening (13.30) en eindigde op de elfde plaats. Irene bleef mooi op de balk staan (11.90) en belandde op de achtste plaats. Een prima resultaat van deze jonge turnsters. De jeugd meisjes, die aan de andere kant van de sporthal hun wedstrijd turnden, zijn al het één en ander gewend. Een medaille was er voor Han Ying Min. Hoge scores voor balk (11.00) en vloer (11.60) zorgden ervoor dat zij het bronzen metaal in ontvangst mocht nemen. In de tweede wedstrijd werd er weer een podiumplaats door een Tiosturnster veroverd. Dit keer was het Bente Knijnenberg, die er met het zilver vandoor ging mede door een monsterscore op brug (14.00). Brons was er voor haar oudere zus Maaike. Door goede oefeningen op brug (13.85) en balk (12.05) ein digde ze als vierde in het klasse ment. De volgende wedstrijd zal plaatsvinden op zondag 17 januari in Beverwijk. De meisjes van Tios turnden een mooie wedstrijd. Brons was er voor Han Ying Min (balk, vierde van rechts) en Maaike Knijnenberg (balk, in het midden), terwijl Bente Knijnenberg (balk, tweede van rechts) het zilver pakte. Aangeleverde foto AKERSLOOT - De eerste ruil beurs betreffende de plaatjesactie van de Meervogels Voetbalhelden van SV Meervogels'31 afgelopen zaterdag was een groot succes. Meer dan 150 kinderen en ouders probeerden in de kantine plaatjes te ruilen en hun collectie com pleet te krijgen. HEILOO - De negende ronde van de interne competitie bij schaak vereniging Oppositie leverde een aantal aardige verrassingen op. Allereerst was daar de overwin ning van Richard Sauer op oud clubkampioen Albert Bouma. Met listig spel wist Richard het eindspel tot een goed einde te brengen. Timardi Verhoeff liep tegen haar eerste nederlaag aan; Kees Jongkind was degene, die die kunststukje voor zijn rekening nam. Bob Bosnia won al na enke le zetten een stuk van Fred Smith. Kat in 't bakkie, zou je zeggen. Maar Fred verdedigde zich uitste kend en buitte het feit uit dat Bob zijn stukken te weinig ontwikkeld had. Bob zag echter iedere rnat- dreiging en maakte geen fouten. Fred deed dat wel, toen hij op de 46ste zet twee zetten verwisselde. Toen was het ook direct afge lopen. Simon Smit wist Paul Vonk aan zijn zegekar te binden en lijkt de eerste plaats weer in het vizier te krijgen. Arie Roozing haalde een slimmigheidje uit met Eric Huffnagel en liet weer eens zien dat hij dan wel de oudste van de club is, maar zeker niet de min ste. Uitslagen: Paul Vonk - Simon Smit 0-1, Herman Limmen - Herman Maas remise, Timardi Verhoeff - Kees Jongkind 0-1, Albert Bouma - Richard Sauer 0- 1Bob Bosnia - Fred Smith 1-0, Frits van der Werff - Peter Folkertsma remise, André van der Ark - Dick van Roemburg remise, Gerard Heeringa - Johan van der Wal remise, Piet Manni - Harry de Jager remise, Jan Jonkheer- Indriaas Booij 1-0, Mohammad Hotaki - Jan de Jong 1-0, Arie Roozing - Eric Huffnagel 1-0. BADMINTON HEILOO - Afgelopen weekend speelde 't Vennewater badmin ton 6 tegen Sparta uit Winkel. Drie van de acht partijen wer den in een driesetter beslecht. Beide teams waren aan elkaar gewaagd. Aan het eind van de middag ston den zij nog op de baan, terwijl de andere thuisspelende teams al aan de bar zaten. De heren Michel Remelink en Daan Peeters gingen van start en kregen flinke tegen stand. De eerste set ging ruim ver loren. In de tweede set kwamen de heren goed terug met als resultaat een derde set, deze wonnen zij met 21-18. De dames van Sparta pak ten de damesdubbel waardoor de tussenstand 1-1 werd. Karin Kalshoven en Daphne Wiebering wisten de wedstrijd niet in hun voordeel te keren. Michel moest zijn meerdere kennen in de tegenstan der. Daan, de jongste speler van het team, had vele jaren badmintoner- varing tegenover zich staan. De eer ste set won hij in de verlenging met 23-21, waarna de tweede set naar de tegenstander ging met 21-19. In de derde set gaf het uithoudingsver mogen van Daan de doorslag hij won deze met 21-15. Daphne had een blessure waardoor zij niet opti maal kon spelen. Last minute werd Praparat Sookkaew ingezet om de damesenkel te spelen. Een goede invalbeurt want in twee sets won Praparat van haar tegenstandster. Karin won vrij gemakkelijk waardoor het team inmiddels een 4- 2 voorstand had. Beide mixen gin gen helaas verloren. Michel en Karin verloren in twee sets. Daphne en Daan speelden een spannende driesetter die uiteindelijk verloren ging. Met een eindstand van 4-4 deelt team zes dus de punten met tegenstander Sparta. SCHAKEN LIMMEN - Ronde negen gaf een groot aantal spannende partij- N. Hageman verdedigde zich goed tegen K. Kramer, maar kreeg in het eindspel een geraffineerde koningsaanval over zich heen. Ook M. van der Bult speelde gedegen tegen de routinier J. Borst. Lange tijd heerste er een even wicht op het bord maar een kenner zag al dat Borst met kleine zetten zijn voordeel uitbouwde tot winst. De familie Aafjes speelden een har monieuze remise tegen elkaar. M. Krom speelde sterk en gaf van Diermen geen echte kansen op ont snappen. T. Komin lette goed op tegen S. Twaalfhoven en zag plotse ling een toren in de schoot gewor pen. C. Pepping was uiterst voorzich tig met zijn materiële overwicht om pat te voorkomen tegen J. van Vliet, maar zag uiteindelijk de winstzet. P de Ruijter kwam goed weg met het remiseaanbod van P van der Heijdt jr-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 29