Sturk verslaat Van Diermen limmen 2 wint tafeltenniskampioenschap Terriërs heren 1 wint subtopper uit bij Loenen Cursus reanimatie en AED bij Zeevogels geslaagd Jeugd Meertreffers kampioen vijfde klasse sport 21 Ronde 10 bij SV Vredebrug levert spannende partijen Hockeyers herpakken zich na onnodige nederlaag tegen Kikkers SCHAKEN LIMMEN - Dinsdag 24 novem ber verloor Vredeburg de bondswedstrijd tegen het ster ke Bakkum met 2,5 - 5,5 via winst van J. Admiraal, remises van K. Kramer, B. Stolp, E. Stolp en verlies van G. Hafkamp, J. Borst, J. Limmen en B. Hollander. Ronde tien gaf twintig spannende partijen, waarin H. Ebels zich ver giste in de Sieiliaan tegen J. Admiraal en er verder niet meer aan te pas kwam. N. Hageman viel te snel aan in de Slavische opening waar J. Limmen met krachtige zet ten verrassend de winst naar zich toe trok. G. Hafkamp manoeuvreer de secuur in het loper paard eind spel tegen J. Borst en besliste met een stukoffer de mooie partij. B. van Diermen gaf een stuk weg tegen de gelukkige M. Sturk, maar genoot niettemin van zijn partijtje. J. de Graaf zag net toen hij een zet had gedaan dat hij de toren van buurman C. Dinkla met een schaak- je had kunnen winnen, maar praatte aan de bar zijn teleurstelling vrolijk van zich af. J. van Vliet koos eieren voor zijn geld en accepteerde in gewonnen stand de remise tegen K. Aafjes, maar wil toch wat aan zijn eindspeltechniek gaan doen. J. Brandjes had een goed plan in zijn hoofd tegen N. Pepping maar gaf zijn loper zomaar weg waarna het hele plan in duigen viel. Terriërs heren 1, een week eerder in actie tegen Kikkers. Aangeleverde foto LOENEN - Terriërs heeft zich goed herpakt na de onnodige nederlaag van vorig weekend tegen Kikkers. De laatste wed strijd van de eerste competitie- helft was Loenen de tegenstan der. De eerste vijf minuten waren voor Terriërs. Een aantal kansen resul teerden niet in een goal, waarna Loenen het initiatief nam. De daarop volgende periode ging het spel beide kanten op maar was het toch Bas de Graaf die de terech te 0-1 aantekende. Terriërs bleef het initiatief houden, wat vlak voor rust de 0-2 betekende. Uit een uitspeel corner sleepte Tim Sabel vernieti gend raak: 0-2. Na de rust was het Loenen dat wat meer aandrong en kansen kreeg. Uit een snelle coun ter werd de bal via Tjerk van Blaaderen getransporteerd naar wederom Bas de Graaf, die de kee per wist te omzeilen en de 0-3 maakte. De eindfase van de wed strijd werd nog lastig voor Terriërs. Door een dekkingsfout kwam Loenen op 1-3. De 2-3 viel vier minuten voor tijd. Te laat voor Loenen om nog wat terug te doen. De grootste kans voor Terriërs viel in de allerlaatste seconde: Bas de Jong schot rakelings langs. Terriërs heeft nu alle tegenstanders een keer ontmoet in de tweede klasse en staat op een prima vijfde plek. Volgende week is de laatste wed strijd voor de winterstop. Terriërs gaat dan op bezoek bij Reigers. Reigers is de andere promovendus uit de derde klasse van vorig jaar en doet het niet onverdienstelijk: zij bezetten op dit moment de eerste plaats en hebben maar één wed strijd verloren: van Terriërs. EGMOND - Voetbalvereniging Zeevogels heeft een AED aange schaft. Om dit apparaat te kunnen bedie nen is er door EHBO vereniging de Egmonden een aantal avonden cur sus gegeven. In de kantine gaf kaderinstructeur Lida Baltus samen met Kitty Molenaar onderricht aan diverse groepen vrijwilligers. Wamreer iemand onwel wordt en een reanimatie moet worden opge start zijn er bij de Hoever voetbal vereniging nu mensen aanwezig die adequaat kunnen handelen. Een Automatische Externe Defibrillator (AED) is een apparaat die een elektrosehok kan toedienen bij een eventueel circulatiestilstand/ hart stilstand. Wamreer een reanimatie is opgestart en een AED snel ter plaat se komt, kan dit resulteren in een verbeterde, misschien wel een geslaagde reanimatie. Dit moet ech ter binnen zes minuten opgestart zijn. achterstand op de nummer één tweede geworden in de derde klas se. Limmen 3 (Hidde, Emmy, Tom, Bastiaan en Billy) eindigde vijfde in de vijfde klasse. In de laatste wed strijd konden ze net niet genoeg punten halen om te stijgen naar de vierde plek maar hield nummer zes toch knap onder zich. Limmen 4 (Shauny, Sanne, Bastiaan en Feima) eindigde als vijfde in de welpen pupillen Competitie. Afgelopen zaterdag hadden ze een zware wed strijd tegen de koploper, maar ze wisten toch goed weerstand te bie den. Geïnteresseerden zijn welkom om op vrijdag 4 december deel te nemen aan een tafeltennistraining, van 18.30 tot 19.30 uur de sport zaal aan de Hogeweg 61 te Limmen. Geschikt voor kinderen van 8 tot 17 jaar. LIMMEN - Op zaterdag 23 november is Limmen 2 kampi oen geworden van de vijfde klasse. In de laatste wedstrijd moest er slechts nog één punt behaald worden om het kampi oenschap binnen te halen. Het tweede jeugdteam bestaat uit Remeo Bosman, Jasper Linck, Brian de Goede en Thomas van der Graaf. Gisteren wonnen de jongens overtuigend met 9-1. Na de over handiging van de prijzen was er taart om het kampioenschap te vie ren. Het eerste team (Frank Kleef, Tim Wokke, Barry Timmer en Jan Castrieum) won ook hun laatste wedstrijd van de voorjaarscompeti tie overtuigend met eveneens 9-1, ze zijn met slecht zeven punten De kersverse kampioenen van Tafeltennisvereniging Limmen. V.l.n.r.: Brian de Goede, Thomas van der Graaf, Remco Bosman en Jasper Linck. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 19