Heiloocontact KiKa versnelt de overwinning op kinderkanker. STEUN DAAROM KIKA! 14 Meer informatie? Bel! giro 8118 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Woonomgeving Burgerzaken Verkeer Evenementen Raad en (raads)commissies Ga naar en/of geef op Utrecht. 9 DECEMBER 2009 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Verwijderen voertuig Op de openbare weg staat gedurende langere tijd een voertuig, dat daar niet hoort. Burgemeester en wethouders verplichten de eigenaar hiervan uiterlijk 22 december hun eigendom te verwij deren (op grond van artikel 5.1.5 van de Algemene plaatselijke verordening Heiloo). Het gaat om: - een Opel Blitz, op de laadruimte staat een achterkant van een Opel Manta, op beide zit geen kenteken plaat. Deze staat op het parkeerter rein ter hoogte van de Schuine Hondsboschelaan 45. Als na 22 december de auto nog op de openbare weg staat, laat de gemeente deze op kosten van de eigenaar verwij deren en opslaan. Bent u eigenaar van de genoemde auto, dan kunt u uw eigendom uiterlijk 24 maart 2010 opha len. Uiteraard na betaling van de gemaakte kosten. Meer informatie Voor vragen of meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw B. Biersteker van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 53. Verwijderen voorwerpen In de groenstrook bij de garageboxen aan de Geestakkers liggen gedurende langere tijd gewassen grindtegels die daar niet horen. Burgemeester en wethouders verplichten de eigenaar hiervan uiterlijk 22 december het eigendom te verwijderen (op grond van artikel 2.1.5.1 van de Algemene plaat selijke verordening Heiloo). Als na 22 december de stenen en het zand nog in de groenstrook liggen, laat de gemeente deze op kosten van de eigenaar verwijderen en opslaan. Bent u eigenaar van de genoemde gewas sen grindtegels en het zand, dan kunt u uw eigendommen uiterlijk 24 maart 2010 ophalen. Uiteraard na betaling van de gemaakte kosten. Meer informatie Voor vragen of meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw B. Biersteker van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 53. Gratis identiteitskaart voor veertien jarigen vanaf 1 januari afgeschaft Veertienjarigen kunnen nog tot 31 december een gratis identiteitskaart aanvragen bij de gemeente. Vanaf 1 januari 2010 wordt landelijk de rege ling, waarbij veertienjarigen gratis een Nederlandse identiteitskaart konden aanvragen, afgeschaft. Kinderen van 14 jaar of kinderen die uiterlijk 25 februari 2010 14 jaar wor den, kunnen tot en met uiterlijk 31 december een gratis identiteitskaart aanvragen. Met de Nederlandse identi teitskaart kan worden gereisd binnen de Europese Unie en naar Andorra, Liechtenstein, Monaco, Noorwegen, San Marino, Turkije, IJsland, en Zwitserland. Openingstijden kerst Houd bij het aanvragen van een pas poort of identiteitskaart rekening met de gewijzigde openingstijden van de gemeente in de periode van kerst en oud en nieuw. Het gemeentehuis is gesloten op vrijdag 25 december 2009 en vrijdag 1 januari 2010. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Publiekszaken, telefoon nummer 072 535 6720. Vergadering raadscommissie De raad van de gemeente Heiloo heeft drie raadscommissies: Maatschappelijke Zaken, Bestuurlijke Zaken en Openbare Ruimte. Deze commissies geven advies aan de gemeenteraad en kunnen ook uw mening meenemen in het advies aan de gemeenteraad. De commissies ver gaderen in de tweede week van de maand. Deze vergaderingen beginnen in principe om 20.00 uur in de raadzaal en zijn openbaar. In de maand decem ber is er alleen een raadscommissie vergadering Openbare Ruimte. Commissie Openbare Ruimte woensdag 16 december Naast de vaste punten, staat op de agenda: - Structuurvisie Heiloo 2010-2025: Presentatie sociaal-economische foto Heiloo Stand van zaken - Vaststellen bestemmingsplan Noordwest Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan of op onderwer pen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. De leden van de commissies hebben een open oor voor uw mening. Uw mening nemen de commissieleden mee bij de afwegingen die zij maken over onder werpen die de inwoners van Heiloo aangaan. Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de vergadering te melden aan een medewerker van de Griffie van de gemeenteraad. Meer informatie of aanmelden inspreken Voor meer informatie over de agenda of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met een medewerker van de Griffie van de gemeenteraad, telefoonnummer 072 535 6793 of via griffie@heiloo.nl. OV-Taxi tijdens de feestdagen Ook tijdens de feestdagen kunt u gebruik maken van de OV-Taxi. Houd u dan rekening met het volgende: Kerstdagen - Bestel uw rit ruim van tevoren. U kunt nu al boeken. - Uw ritten voor beide kerstdagen kunt u bestellen tot uiterlijk dinsdag 22 december 18.00 uur. - Door de grote drukte kan het voor komen dat er geen rit beschikbaar is op het tijdstip dat u wenst. In over leg kiest u een ander tijdstip. Oud en nieuw - Bestel de rit ruim van tevoren. U kunt nu al boeken. - Op 31 december brengt de OV-Taxi u tot uiterlijk 20.00 uur op uw plaats van bestemming. Nieuwjaarsdag - Op 1 januari 2010 kunt u vanaf 8.00 uur de OV-Taxi gebruiken. Meer informatie Voor meer informatie kunt contact opnemen met een medewerker van OV-Taxi, telefoonnummer 0900 8878. Nieuwe dienstregeling buslijnen Vanaf 13 december gaat er een nieu we dienstregeling in voor het openbaar busvervoer in Heiloo. Er vindt een aan tal veranderingen plaats. Zo wordt lijn 9 geschrapt en verandert de route van lijn 163. De veranderingen die Connexxion doorvoert zijn het gevolg van klachten en wensen van de reizi gers en het aantal reizigers van de ver schillende buslijnen. Gewijzigde buslijnen Lijn 9 wordt geschrapt, omdat er te weinig mensen met deze lijn reden. Lijn 9 is de busverbinding tussen Heiloo NS en Alkmaar NS via de Boekelermeer. Lijn 163 rijdt vanaf 13 december niet meer via Heiloo NS. Vanaf die datum rijdt lijn 163 van Uitgeest via Akersloot naar Alkmaar en stopt niet meer in Ypestein en de Boekelermeer Zuid. Ook op deze lijn reden te weinig mensen mee en was voor reizigers van Uitgeest of Akersloot naar Alkmaar de reis ten opzichte van eerdere dienstregelingen langer gewor den. Ongewijzigde lijnen Lijn 164 blijft tussen Heiloo en Castricum via Egmond binnen en Egmond aan Zee rijden. De bus blijft twee keer per uur rijden. Lijn 167 blijft tussen Alkmaar NS en Beverwijk NS via Heiloo rijden. Ook deze bus blijft twee keer per uur de haltes langs de Kennemerstraatweg aandoen. De nite- liner blijft ook in het weekend 's nachts Heiloo aandoen. Meer informatie Heeft u vragen of wilt u meer informa tie kijk dan op www.connexxion.nl of neem contact op met mevrouw E. Negenman van het Ingenieursbureau, telefoonnummer 072 535 67 63. www.heiloo.nl STICHTING KIKA kinderenkankervrij

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 14