Warme kerst bij Eten Drinken Brasserie In 'tGroen Nieuwe eigenaars L-Arcobaleno ijs bonbons Kerstdiner Dansant bij Brasserie Woudhoeve Wij serveren ook High Tea en High Dinner tijdens de kerst kerst 2009 Herenweg 109, 1934 PB Egmond a/d Hoef (richting Egmond- Binnen, t.o. Stayoke) Tel. 072-507 0009 Fax 072-507 0010 Geopend woensdag t/m zondag vanaf 12.00 uur, ook voor a la carte. Kinderopvang vrijdag t/m zondag van 17.00-20.00 uur. www. creigthonsrestaurantnl info@creightonsrestaurantnl EGMOND - Voor een sfeervolle eerste kerstavond bent u welkom op het kerstdiner Dansant van Brasserie Woudhoeve. HEILOO - Vorig jaar december opende brasserie In 't Groen haar deuren. Schitterend gelegen in een groenrijke omgeving bij de golfbaan in Heiloo. Dagelijks vanaf 09.00 uur bent u welkom voor een drankje, een hapje, een (zakelijke) lunch of voor een culinair diner. Alle gerechten worden dagelijks vers bereid en er wordt uitsluitend met seizoensgebon den producten gewerkt. Het bedienend perso neel zal u gastvrij ontvangen en waar nodig adviseren in de keuze van de bijpassende wij nen bij de gerechten. De brasserie is uiteraard toegankelijk voor leden van de golfclub, maar zeker ook voor mensen van buitenaf. Ruime (gratisparkeergelegenheid, een prachtig uit zicht, een warme ambiance zijn enkele van de vele positieve eigenschappen van de brasserie. Een uitermate geschikte locatie voor het hou den van vergaderingen, feesten en partijen. Tijdens de maand december biedt de bras serie een speciaal driegangen jubileummenu aan voor de prijs van 19,50 per persoon (zie advertentie). Voor reserveringen en informatie, tel. 072- 5051423, www.brasserie-intgroen.nl info@brasserie-intgroen.nl HEILOO - „Ristorante II Corso is 100% Italiaans; zowel de huisgemaakte gerechten die men kan kiezen van de menukaart als het personeel", aldus Giorgio Gatti, eigenaar van het stukje Italië aan de Heerenweg. Zelfs buiten de grenzen van Heiloo heeft het restaurant in drie jaar tijd een goede naam opgebouwd op het gebied van lekker en puur Italiaans eten. Wat te denken van de huisge maakte ravioli, met keuze uit drie verschillen de vullingen? Ook op tweede kerstdag kan men hier feestelijk dineren en heeft men keuze uit de uitgebreide menukaart. „We heb ben ervoor gekozen om dit jaar geen vast kerstmenu te presenteren, maar onze gasten a la carte te bedienen. Buiten de kaart om bie den we bovendien allerlei aparte en feestelijke gerechten aan, zowel bij de voor-, hoofd als nagerechten." Aangezien II Corso werkt met verse producten is het aanbod aan aparte vis gerechten afhankelijk van de aanlevering van dat moment. Ristorante II Corso is gesloten op eerste kerstdag en Nieuwjaarsdag. Giorgio: „Daarom zijn we in de weken van kerst en oud op nieuw wel op dinsdag geopend." Reserveren voor tweede kerstdag wordt aan geraden. Meer informatie vindt men op www.ilcorso.nl. Reserveren kan via tel. 072-5334707. HEILOO - Op 1 december is L-Arcobaleno ijs bonbons aan het Stationsplein in andere handen overgegaan. Jacqueline van Zeist is de nieuwe ondernemer die vol enthousiasme aan de uitdaging gaat beginnen. „We wonen in Alkmaar, maar komen vaak in Heiloo. Daar hadden we de ijssalon al snel ontdekt en kwamen hier regelmatig een ijsje halen", vertelt Jacqueline. Omdat L- Arcobaleno ijs bonbons naast het treinsta tion van Heiloo aan het Stationsplein is gevestigd, gaan met ingang van maandag 4 januari de deuren voortaan op werkdagen al vanaf 07.00 uur open. Daardoor kunnen de vroege vogels voor of tijdens de treinreis genieten van een heerlijke kop espresso of cappuccino, van het kwaliteitsmerk Illy, eventueel samen met een heerlijke muffin, donut of brownie. „We zullen in januari met een hele leuke aanbieding komen om alle treinreizigers te overtuigen van de kwaliteit van onze koffie", vertelt Jacqueline enthousiast. Natuurlijk blijft L-Arcobaleno ijs bonbons het heer lijke ijs verkopen waarom ze wijd en zijd bekend staan. Maar L-Arcobaleno ijs bon bons heeft meer. L-Arcobaleno ijs bonbons biedt een uitgebreid assortiment handge maakte bonbons en chocolade, gemaakt vol gens de Zwitserse methode, wat betekent dat er minder suiker wordt gebruikt en de choco- ladesmaak meer tot zijn recht komt. Wat denkt uvan een heerlijk kopje koffie of warme chocolademelk met slagroom met zo'n heer lijke bonbon erbij, terwijl de kinderen een ijsje uitzoeken of juist iets fris drinken. We hebben uiteraard een openingsaanbieding. Bij aan koop van een doos bonbons van 375 gram geven we een zakje heerlijke kerstchocolade cadeau!" Zie ook de advertentie elders in deze krant. Meer informatie: www.l-arcobaleno.nl. Het diner begint om 17.30 tot circa 21.30 uur. U wordt door de medewer kers ontvangen met een glaasje Kir. Het voor- en tussengerecht wordt aan tafel geserveerd, met als voorge recht een carpaccio gevolgd door een gegrilde gambaspies. Voor het hoofd- en nagerecht kunt u kiezen uit diverse heerlijkheden van het buffet als onder andere tongrolletjes gevuld met zalm, varkenshaas, ossenhaas, hertenragout, groente en een aardappelgarnituur. Ook aan de kinderen wordt gedacht. In overleg wordt iets speciaals voor hen bereidt, maar het is uiteraard ook mogelijk dat zij gebruik maken van het buffet. Prijs 36,50 per persoon, 19,50 per kind tot 12 jaar. Kinderen van 0-2 jaar zijn gratis. Brasserie Woudhoeve, Driehuizerweg 8, Egmond aan den Hoef, tel. 072-5070314 of 06- 53772905- Eten 8e Drinken EGMOND - Ook dit jaar serveert Creighton's Eten Drinken te Egmond aan den Hoef een gezellige High Tea in de warme en sfeervolle omgeving van het restaurant De High Tea vindt plaats van 12.00 tot 17.00 uur. U kunt hiervoor reserveren. Mocht u uw gasten liever thuis ontvangen dan zet u in een handomdraai een overheerlijke High Tea op tafel met behulp van Creighton's ophaalservi- ce. Heeft u meer zin in een ongedwongen samenzijn met meer hartige hapjes, dan heeft Creighton's een unieke High Dinner tijdens de kerstdagen. Op etagières worden allerlei heerlijke hapjes geserveerd, zowel koude als warme gerechtjes, tussendoor wordt nog een kopje soep geserveerd en het geheel wordt afgesloten met een heerlijk Grand Dessert. Dit kunt u zowel voor de middag als de avond reserveren. Ook aan de kleintjes is gedacht, want uiteraard heeft Creighton's een Kids Tea en een Kids dinner en van 15.00 uur tot 19.00 uur worden uw kinderen opgevangen door een lieve oppas. Tenslotte serveert Creighton's beide dagen nog een avondvul lend kerstdiner, aanvang is tussen 19.00 en 19.30 uur. Meer informatie kunt u vinden op www.creightonsrestaurant.nl of via tel. 072- 5070009.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 22