Kerstmis bij de Aalsmeerse Bloemenhal Kerstmarkt bij Tuincentrum de Buitenka(n)s f Voor ieder wat wils bij Merksnacks Drie verswinkels onder een dak Bakkerij Putter voor een sfeervolle kerst KERST 2009 Vanaf 7 december a.s bij Tuincentrum de Buitenkans w -7 j 1?^ Sti HEILOO - Ook dit jaar vindt u de Aalsmeerse Bloemenhal weerbij 't Loo tegenover brasserie Veldt. Er is een verscheidenheid aan kerstbo men te vinden. Fijn spar, blauw spar, Nordmann en Nobilis. Gezaagd of in pot. De bomen zijn zelf uitgezocht bij de kweker in Duitsland en Limburg. Ze zijn van uitmun tende kwaliteit. Zoals u gewend bent scherp geprijsd. Op de Zevenhuizerlaan heerst er op en top kerstsfeer. Keuze uit honderden kerstbo men en picea's. Ze worden voor u in een hoes gedaan en naar de auto gebracht. Binnen is het in de ruim 20orm winkel volop genieten. Uit eigen binderij zijn er prachtige kerststukken. Verder de bekende kerststerren, phalaenopsis, azalea's, et cetera. Dit jaar weer volop kerstde coratie, kranzen en snijgroen voor de doe-het- zelver. Voor een origineel en mooi cadeau voor de kerst slaagt u bij de Aalsmeerse Bloemenhal, halverwege de Zevenhuizerlaan. Er is volop parkeergelegenheid bij de Breedelaan. HEILOO - Tuincentrum de Buitenka(n)s houdt van 7 december tot en met 23 december een gezellige kerstmarkt. De medewerkers en de vele enthousiaste cliënten uit de langduren de psychiatrie van GGZ Noord-Holland-Noord zijn trots op de mooie presentatie van de kerst markt Aan de kerstmarkt werken cliënten mee, die actief zijn in het kader van vermaatschappelij king of dagbesteding. Ook kan het werk in het tuincentrum voor cliënten een opstap zijn naar het reguliere arbeidsproces. Op het buitenter rein staan naast de coniferen, haagbeplanting en diverse soorten potgrond vele soorten kerst bomen met en zonder kluit. Onder andere fraaie Nordmanbomen die hun naalden bijna niet verliezen. De kerstbomen worden profes sioneel verpakt, waardoor er geen dennennaal den in de auto terecht komen tijdens het ver voer. Buiten de kas vindt u een groot assorti ment aan vers kerstgroen, bloeiende heesters en planten met bes voor buitendecoraties. In de warme kas vindt u een uitgebreid assorti ment aan (zelfgemaakte) cadeauartikelen en originele kerstdecoraties, van trendy kerstver siering, houten lantaarns, verlichting en ver schillende modellen kaarsen tot en met exclu sieve materialen voor het zelf creëren van een bijzondere kerstsfeer thuis. Er zijn ook kant en klare kerststukken te koop en vele soorten (bloeiende) kamerplanten. De kerstmarkt is geopend van 10.30 tot 16.30 uur. De kas is ook op zaterdag open van 09.00 tot 17.00 uur. Zondag is de kas gesloten. Tuincentrum de Buitenka(n)s is makkelijk bereikbaar vanaf de Rosendaal (ingang tegeno ver de brandweerkazerne). Bij het tuincentrum is voldoende parkeergelegenheid. Voor inlich tingen kunt u bellen met tel. 072-5352225. ^)oor wat-kunt u bij ens terecbt? ^Kerstbomen kerstballen kerststukken kerstmateriaal kaarsen uerlicbting Zelfgemaakte cadeauartikelen uer/icbting planten i/eer binnen en buiten. f)atuuren kunstmaterialen, kaarsen, kandelaars, windlicbten, sfeerartikelen, vegeldrinkbakken, easis engetterie is eengreeg uit ens assertiment. Openingstijden. Mat/m vr: 10.30 - 16.30 uur, Za: 09.00- 17.00 uur. Voor info: 072-5352225 of 072 5312710 Of bezoek onze web-site www.acnhn.nl Tijdens de kerstmarkt hebben wij scherpe aanbiedingen - Hyacint bloeiend p. stuk 0.59 3 voor 1.60 - Orchidee 1 tak bloeiend p. stuk 4.50 - Takverlichting zeer buigzaam p. stuk 6.95 Voor de kinderen een leuke kleurplaat met voorde 10 mooiste een leuke prijs. (arciCKj tot ziens in Tuincentrum 9e i3uiteni<a(n)s aan 9e 'bul/aan 3> te cKeiloo (tegenover 9e ingang van 9e firan9weer'kazerne HEILOO - Twee bedrijven in één pand gevestigd, aan de rotonde bij het station: Merksnacks Veldt en New York Pizza Heiloo. Merksnacks Veldt is al j aren een begrip voor een lekker portie friet, een kroket of een heer lijke hamburger, maar wat veel mensen niet weten is dat u er ook terecht kunt voor een overheerlijke vers bereide pizzaSmaak, kwa liteit en service, dat is waar New York Pizza voor staat en groot mee is geworden. Daarom werkt het team van New York Pizza uitsluitend met verse en natuurlijke ingrediënten. Al de pizza's worden volgens uw bestelling vers voor u bereid en heerlijk warm bij u thuisbezorgd. Het enthousiaste en servicegerichte team staat voor u klaar, om uw verse pizza binnen dertig minuten heerlijk warm bij u thuis te bezorgen. Afhalen of ter plaatse eten is natuurlijk ook mogelijk. De koffie staat voor u klaar! Team New York Pizza Heiloo Merksnack Veldt, Stationsweg 73, Heiloo, tel. 072-5331862. HEILOO - Aan de Heeienweg, nabij de Zevenhuizerlaan, bevinden zich drie verswin kels met ruime parkeergelegenheid voor de deur. Hier vindt u Houtenbos Bloemenshop, met de mooiste kerstbomen, kerststukken en ker- staccessoires. Uiteraard kunt u ook terecht voor een grote collectie snijbloemen en kamerplanten. Tevens worden er workshops gegeven en informatie kunt u verkrijgen bij de enthousiaste medewerkers in de winkel. De Theeklipper heeft een enorm assortiment aan thee, bonbons en diverse cadeauartikelen. Grijp hier uw kans; in april van het volgende jaar zal mevrouw De Haan haar werkzaamhe den beëindigen en zijn diverse kerstartikelen gunstig geprijsd met 30-50% korting. Bij de Groente- en Fruitspecialist Heiloo treft u verse soepen en rauwkost, groente, fruit en andere lekkernijen. Speciaal voor de feestda gen biedt eigenaar Dennie Bovekerk puntpa- prika's gevuld met kalfsgehakt, portobello gevuld met spinazie, bosui en sjalotjes en als vanouds de overheerlijke hazepeper. Houtenbos Bloemenshop, De Theeklipper en Groente- en fruitspecialist Heiloo, Heerenweg 250, 246A en 246. REGIO - Wist u dat bakkerij Putter, met vestigingen in Uitgeest, Limmen en Krommenie wereldberoemd is geworden met z'n unieke spijsbrood? Dit is namelijk het enige krentenbrood ter wereld met verdeeld spijs, waarop octrooi is verleend! Een ware delicatesse, naar een oud recept van Antoon Putter, die de Uitgeesters lang voor zichzelf gehouden hebben. Verkrijgbaar in de smaken amandel en kaneel is het een exclusieve specialiteit, die bovendien heel lang houdbaar is en daardoor ook een ideaal relatiegeschenk. De kleurrijke verpakking is daarbij mooi en in stijl. Denk dus maar eens extra aan uw familie en vrienden in het buitenland. De bekende specialiteitenbakkerij, die met recht het predikaat Hofleverancier draagt en al meer dan 150 jaar bestaat, heeft nóg iets zeer speciaals, namelijk de Oudhollandse Putter tulband. Gebakken volgens een verfijnd recept met zuiver roomboter, lag de echte oorsprong in een kleine ambachtelijke bakkerij in Akersloot. En nu al meer dan vier generaties verder, wordt deze verrukkelijke tulband nog steeds volgens 'n uiterst geheim recept door de familie Putter gemaakt. De rijke en volle smaak zult u direct ervaren als een zalige streling voor de tong! Ambachtelijke lekkernijen, die ook dit jaar niet mogen ont breken op uw feestelijke kersttafel.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 24