Veel diploma's behaald bij examens van zwembad Loos Deelnemerslimiet Halve Marathon Egmond bereikt Tenniskerst in Dorssports Terriërs heren 1 sluit af op vijfde plaats SPORT Jr Gates D1 57 E F G H M 31 Judotrainers Dojo 't Loo voorstage naar Japan h _*vD^PefrtUreS2-3 *-t Check-ii UITSLAGEN In vier maanden tijd schreven 12.500 lopers zich in Het gezelligste toernooi van het jaar KORTOM Amak wandelt Eerste Heilooër Klaverjasclub Eerste helft van competitie niet winnend afgesloten UITKIJKPOST 9 DECEMBER 2009 HEILOO - Van 5 tot en met 17 december zitten drie trainers van Dojo 't Loo; Timo Lesterhuis en Karen Stevenson voor een trai ningsstage in Japan. Samen met plaatsgenote Iris Lemmen zien zij deze reis als een goede voorbereiding op het komende seizoen. Het drietal traint bij Ben Rietdijk Sport in Velserbroek. Samen met een groep van 16 judoka's en een begeleider zullen zij in Japan trainen op de Tsukuba judo-universiteit, om vervolgens naar de Worldcup judo in Tokio te gaan. Hier zullen de judoka's judo op het hoogste niveau beleven en na afloop van het toernooi trainen met de absolute wereldtop. Het doel van Timo Lesterhuis is om volgend seizoen Nederlands kampioen te worden en zich te kwalificeren voor de Europese Kampioenschappen. V.l.n.r. Karen Stevenson, Iris Lemmen en Timo Lesterhuis. Foto: Menno Lesterhuis Schaakvereniging Vredeburg HEILOO - De uitslagen van Schaakvereniging Vredeburg zijn ais voigt: Groep A. G. Hafkamp - B. Stoip o-i, J. Limmen - K. Kramer o-i, J. Tebbens - J. Admiraal o-i, P. vd Heijdt- R. Aafjes ï-o, B. Biekemoien - A. de Vries ï-o, S. Hoiiander-S.Veteri-o, H. Levering-J. de Graafi-o, D. deVries-T. Ai remise, F. van Zanten - E. van Duin ï-o, J. Brantjes - M. Wester o-i, T. Komin -J. Min ï-o, P. van der Heijdt jr - J. Heckers ï-o, M. Krom - H. Ebeis jri-o Groep B. Siike Ebeis - Rene Voorwait o-i, Ozair Dahi - Peiie Ebeis ï-o, Sewints Dahi - Rob van der Heijdt ï-o, Thijs van Viiet - Levi van Duin ï-o. Schaakvereniging Oppositie HEILOO - De uitslagen van ronde 11, gespeeld door Schaakvereniging Oppositie is ais voigt: Simon Smit - Cor van Etten 1/2-1/2, 2. Herman Limmen - Timardi Verhoeff 1/2-1/2, 3. Peter Foikertsma - Paui Vonki/2-1/2,4. Richard Sauer-Andrévan der Ark 1/2- 1/2, 5. Fred Smith - Gerard Heeringa 0-1, 6. Matthijs Mühren - Albert Bouma 0-1, 7. Mohammad Hotaki- Jan Jonkheeri-o, 8. Foikert Smoor - Harry de Jager 0-1,9. Eric Huffnagei - Jan de Jong 1/2-1/2. Heilooër Bridge Club HEILOO - HBC bridged dinsdag- en don derdagavond in het zalencentrum in het Open huis in 't Loo. Uitslagen dinsdag: A- iijn: 1. T. Geeriing - G.Noorderbos 60,42 2. D. Grootjen - J.Hurkmans 55,83; 3. Chr. Buijs - H. de Jong 55. B-iijn: 1. W. Molenaar-A. Nijman 58,85; 2. W. van der Mark- R.Ribberink 54; 3. familie A. en M. Brouwer 53,13. Donderdag: A-iijn: 1. M. de Bruyckere - N. Stark 62,92; 2. J. Boukens -J. Neefjes 55,42; 3. familie A. en B. Kuijper 55,42. B-iijn: 1. E. Koenders - G. van der Wardt 65,10; 2. Familie R. en O. van Os 60,94; 3. Familie V. en P. van der Wuip 56,25. C-iijn: 1. A. van der Noord - G. Rotteveel 55,73; 2. Familie J.en T. Sprenkeiing 55,21; 3.T. Beentjes -A. Nieien 55,21. D-iijn: 1. M. Dunselman - E. Schmidt 65,83; 2. fam. M. en P.van Wiechen 61,67; 3- fam- C. en J. Piet 52,50. Ook bridgen? Bei secretariaat T. Geeriing, tei. 072-5339056. Kijk op www.heilooer- bridgeciub.ni. Woensdagavond 16 decem ber onze grote Kerstdrive in het Open Huis. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 7 december gespeelde wedstrijden zijn ais voigt: A-iijn 1. familie Schaffer 58.6, 2. Dijkema - van Heivoort 56.2, 3. dames Lind - van Viiet 55.7,4. Koot-van der Kiis 54.2; B-iijn 1. familie van Diepen 66.7, 2. Hansen - de Jong 61.6, 3. Kooij - van Twuyver 60.1,4. Sanders - Hekker 56.2; C-iijn 1. Kuiper - Witting 61.8, 2. Bakker - van Oostveen 58.3, 3. Hommes - Schouten 56.9,4. familie van Wiechen 55-9- Bridgeclub 't Oosthonk HEILOO - De uitslagen van Bridgeclub 't Oosthonk gespeeld op 2 december zijn ais voigt: B-iijn 1. Familie Cnossen 68,33, 2. Tr. de Haas - J. Staphorsius 59,17, 3. B. Geeriings - B. Kos 50,83. Herfstuitsiag: A- iijn: 1. H. Uiji -G. Bes 350,83, 2. Familie Admiraal 347,50, 3. D. de Kierk - J. Beerse 327,08. B-iijn: 1. Familie Turk 359,03, 2. Familie Eeltink345,52, 3. A. Bakker-T. Oostermeier 304,99. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen door damesbrid geclub Sans Atout gespeeld op 2 decem ber zijn ais voigt: A-iijn: 1. de Waai - Debets 62,92; 2. Bennen - Stierp 62,08. B-iijn: 1. Weehuizen - van der Viies 59,38; 2. Werdmuiier - Schreiber 56,25. C-iijn: 1. Kager - Ernsting 53,65; 2. Kromhout - Schoiten 53,65. ZWEMMEN HEILOO - Zaterdag 28 novem ber was het een uitgebreid exa men van Zwembad Loos in de Witte Brug te Castricum. De kandidaten voor het A, B en C diploma beten de spits af. De verplichte banen en vaardig heden werden netjes uitgevoerd. Daarna was het tijd voor het gevor derde werk, het Dolfijn- en Zwaardvis diploma. Het Dolfijn diploma is een overlevingsdiploma. De leerlingen moeten met laarzen en een regenpak aan zwemmen. Bij de techniekdiploma's van Zwaardvis laten de leerlingen vooral mooie zwemslagen en keerpunten zien. Een week eerder kwamen de leerlingen voor het snorkelexamen van de N.O.B. al in actie. Ook hier werden alle onderdelen van bril leegblazen tot onderwater een plat te knoop maken keurig uitgevoerd. Iedereen is dan ook heel verdiend met een mooi diploma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Ties de Boer, Vera Duvekot, Lucas ten Elzen, Max Erich, Zoë Ham, Stijn Jongen, Sofie Klaver, Isa Klous, Merijn Koornen, Sven Kortekaas, Jelle Kramer, Nils Kuiper, Danny Ligthart, Isabel Min, Quino Moes, Isa Mol, Demi Onderwater, Jesse Rinsema, Bram Rühl, Ole van Tiel, Emma van der Veeke, Quinty Weening. Diploma B: Marith Baltus, Sam Brouwer, Donna Deijlen, Koen van Haaren, Carlo Hoed, Jelmer van der Kamp, Aaron van Riet, Aron Schilder, Annabel Sep, Thomas Sep, Airnée HARDLOPEN EGMOND - Nog nooit werd, in de 38-jarige geschiedenis van de PWN Egmond Halve Marathon, de deelnemerslimiet zo snel bereikt. In krap vier maanden tijd schre ven zich 12.500 enthousiaste lopers in voor de halve en de kwart mara thon. Aan beide afstanden nemen zowel individuele lopers als busines- steams deel. Dit unieke evenement staat bekend als de winterklassieker. En dat betekent eigenlijk 'weinig goeds'. Aangezien de deelnemers houden van een uitdaging én van afzien, komt dat bij deze editie weer helemaal in orde. Ongeacht de weersomstandigheden wordt het op zondag 10 januari 2010 een gevecht tegen de elementen. De verwach ting is dat het water vlak voor de start zijn hoogste stand bereikt. Met wat extra windkracht uit zee blijft er dus een extra klein strand over. 'Egmond' belooft weer bar en boos te worden. Op zondagmorgen 11.55 uur is het hoog tij. De start van de PWN Egmond Halve Marathon vindt een half uur later plaats met de wedstrijdlopers. Daarna volgen de businesslopers die deelnemen aan de wedstrijd. Voorts starten om de vijf minuten de recreatieve deel nemers. Om de sfeer te verhogen zijn er dit jaar voor het eerst enkele regionale bandjes uitgenodigd die optreden tijdens het evenement in het centrum van Egmond aan Zee. TENNIS HEILOO - Tussen 19 en 30 december wordt voor de 24ste keer het bekende Open Dubbel Feestdagen Toernooi (ODFT) gehouden. Het gezelligste tennistoernooi van het jaar wat nog steeds aan belang stelling groeit. Zo'n vierhonderd deelnemers gaan de strijd aan in de eategorien 9, 8, 7,6 40+, 5 en 4. Zoals bij veel andere toernooien ligt u er soms al na één ronde uit. Bij het ODFT loopt u dat risico niet. Omdat u wordt ingedeeld in een poule speelt u altijd drie wedstrijden per onderdeel. Daarnaast hoeft u niet ingeschreven te zijn bij een ten nisvereniging en inschrijven kan dus ook zonder lidnummer. Iedereen is welkom. Het ODFT wordt uiteraard weer gehouden in tennisclub Dorssports. Deze mooie locatie wordt ook dit jaar weer omgetoverd tot de huiska mer van Heiloo. Zodoende is het ook voor toeschouwers altijd leuk om naar de wedstrijden te komen kijken. Het team achter de bar doet hard zijn best om u een leuke tijd te bezorgen. Zo zijn er elke avond heerlijk wisselende gerechten om het uw verblijf nog aangenamer te maken. Om de kerstkilo's er weer af te krijgen schrijft u zich natuurlijk gewoon in. Dit kunt u doen door naar de website www.dorssports.nl te gaan. Heeft u zin in een feestje? Kom dan ook op maandag 28 december naar dorssports. Live muziek is één van de vaste ingredi ënten van het feest. van Tuin. Diploma C: Sam de Boer, Annika Brink, Thyeho Cornet. Zwaardvis Brons: Nadeeh van Alphen, Niels van Marion, Anna Hartman, Emma Daarnen. Zwaardvis Zilver: Mare Edelenbos, Eiliseh Schoemaker. Zwaardvis Goud: Maura Sintemaartensdijk, Emma Henriet, Pieter de Boer, Vincent Koot. Dolfijn Brons: Brent van Leeuwen, Eke van Leeuwen, Tabitha van Alphen, Anna Verkuijl. Dolfijn Zilver: Romme Bakker, Lysanne Holenberg. Dolfijn Goud: Willem van Diernen, Caya van der Sluis. Dolfijn Diamant: Maura Sintemaartensdijk, Sander Schaap. N.O.B. A: Lente Blok, Laurens de Boer, Iris de Boer, Sybrand Rosier. N.O.B. B: Eilish Schoemaker, Lesley Cornet. AKERSLOOT - Zondag 13 decem ber wordt de NHWB Winterwandeltoeht in Sehagen gelopen over een afstand van 15 kilometer. Op dinsdag 15 decem ber is er een verrassende doorde weekse wandeling, die u langs de prachtigste plekjes van Noord- Holland brengt. Voor beide wan deling vertrekt u om 09.30 uur vanaf Het Kruispunt Mozartlaan/ hoek Raadhuisweg. Iedereen is welkom. Voor inlichtingen: Tinie Leijen, tel. 0251-315137 of Cock Snijder, tel. 0251-313956. HEILOO - Op 14 december houdt de Eerste Heiloeër Klaverjasclub een Open Drive. U bent allen, met of zonder partner, welkom in het Open Huis in 't Loo. Bent u een regelmatige bezoeker en u kunt een keer niet, meldt dit even bij onderstaande bestuursleden. Zij kunnen daar dan rekening mee houden. Door beperkte ruimte wordt de regel vol is vol. Start is om 19.30 uur tot circa 23.00 uur. Inlichtingen bij mevrouw Geeriings, tel. 072- 5339345 of bij mevrouw Van Toorn, tel. 072-5336038. HOCKEY HEILOO - Op de laatste speel dag van de eerste competitie heeft Terriërs Heren 1 uit bij de Reigers niet weten te win nen. De vijfde plaats is hierdoor niet in moeilijkheden gekomen en blijft dus voor Terriërs. Terriërs begon de wedstrijd ijzersterk. Binnen vijf minuten was het David Thesingh die de 0-1 op zijn naam schreef. Vijftien minuten later werd de score zelfs verdubbeld door een mooie backhand van Maarten Sommeijer. Reigers kreeg weinig kansen en Terriërs had de eerste helft kans op de 0-3. De tweede helft stond er een heel ander Reigers op het veld. Veel feller, effectiever en slimmer dan Terriërs. Terriërs werd grotendeels over lopen en de kon gezien alle krach ten die er in de eerste helft waren verspeeld niet meer aanhaken bij het niveau van Reigers. Twee straf- eorners en twee veldgoals voor Reigers resulteerde in een 4-2 over winning voor de terechte nummer één van de competitie. Terriërs Heren 1 gaat nu zaalhoe- keyen en start op 1 februari 2010 de voorbereiding voor de tweede competitiehelft op het veld. Op zon dag 21 en 28 februari speelt heren 1 een oefenwedstrijd thuis om 14.30 uur. Op 7 maart hervat heren 1 de competitie tegen buurman Castricum, thuis om 14.30 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 31