e contact Heilo m Kerstfeest in 't Beestenboetje HEILOO, Wijziging openingstijden feestdagen gemeentehuis en Afvalbrengplaats nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo GEMEENTE Openingstijden Burgerzaken Veiligheid Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 16 DECEMBER 2009 't Beestenboetje gaat dit seizoen nog één keer open. Op zondag 20 december van 15.00 uur tot 18.00 uur is iedereen welkom op het kerstfeest van de dieren. Wij willen alvast proosten op het nieuwe jaar. Omdat de konijnen en cavia's van hun welverdiende rust genieten, kan er niet geknuffeld worden. Wel komt de Kerstman langs en treden de dames van Les Boutons Joyeux op. Met hun trekzak brengen zij prachtige kerstmuziek ten gehore. Graag tot ziens op zondag 20 december. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 68. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1,1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1,1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Vandalisme kost ons allemaal geld Het vernielen van gebouwen, bushok jes, lantaarnpalen, graffiti en zwerfvuil. Het kost ons allemaal jaarlijks veel geld. De gemeente werkt er samen met politie, scholen en omwonenden aan om deze vorm van ergernis en overlast te bestrijden. We zijn trots op ons dorp en willen graag dat het heel en schoon blijft. Tijdens de feestdagen vraagt de gemeente opnieuw aandacht voor de problematiek rond vandalisme. Scholen hebben regelmatig te maken met vernielingen. Soms komt er tijdens het voetballen op het schoolplein een bal op het dak en klimmen jongeren op het dak. Dit is geen bewust vandalis me, maar heeft wel tot gevolg dat er beschadigingen optreden. In overleg met de scholen bekijken gemeente en politie of er maatregelen getroffen kunnen worden om dit te voorkomen. Wat ernstiger is, dat er expres vernie lingen worden gepleegd: ruiten worden ingegooid, brandjes gesticht of speeltoestellen vernield. Dit is ontoelaatbaar en dat willen we zoveel mogelijk bestrijden. Preventiemaatregelen De gemeente heeft overlegd met de politie en scholen over preventiemaat regelen, met name voor de komende kerstvakantie. De gemeentelijke toe zichthouders en de politie controleren de schoolpleinen extra deze periode. De scholen zorgen ervoor dat afval containers worden binnengezet en brievenbussen worden verwijderd en veel scholen besteden in hun nieuws brief aandacht aan het voorkomen of beperken van vandalisme. Ook besteden scholen in hun lessen aan dacht aan de vernielingen die vuurwerk kan veroorzaken. U kunt als bewoner ook helpen bij het tegengaan van vernielingen door actie te ondernemen in de volgende situaties: Ziet u iets verdachts? Meld het ons op 0900-8844 (lokaal tarief), of als u liever anoniem blijft, via Meld Misdaad Anoniem, 0800-7000. Als u de daders op heterdaad betrapt, belt u 112. Probeer hierbij een zo goed mogelijk signalement te geven van de daders. Meld het als u slachtoffer bent van een vernieling. Dit is belangrijk omdat uw informatie nodig is om een goed beeld te krijgen van wat er gebeurt. De politie kan vernielingen zo effectief aanpakken. Probeer uw straat zoveel mogelijk vernielingvrij te houden. Laat geen losliggende materialen op straat lig gen. Ook kunt u de spiegel van uw geparkeerde auto inklappen. Schoolpleinen zijn na 19.00 uur 's avonds verboden voor onbevoeg den. Als u een hond heeft, kunt u bij het uitlaten langs de schoolpleinen in uw wijk lopen, zodat daar extra toezicht is. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw P. van der Last, veiligheidscoördinator, telefoonnummer 072 535 68 21. Burgerlijke stand tot en met 11 december Geboren Björn A. van der Schaaf z.v. G.R. van der Schaaf en I.C.M. van Noort Elders geboren Jelle van Baar z.v. A.A.J. van Baar en R. Visser Bas Lawant z.v. F.H. Lawant en C.F.J. van Wijaarda Stijn Lenting z.v. E.N. Lenting en S. van der Kaaden Stan Vos z.v. R. Vos en B.A. Schuit Jhon L.H. Schut z.v. R.C.G. Schut en Tiopan Pieralinda Sitinjak Sebastiaan F. van Loon z.v. B. van Loon en I.M. de Groot Huwelijksaangifte aangifte gereg. partnerschap R.S. Tessensohn en E.M. Brinkhof Huwelijken gereg. partnerschappen J.S.J. Wester en A. Voss F. van den Heuvel en M. de Wolf Overleden L.J.J. Helmer wv Kleef M. Bras S.L.G. Bruens S.P. Vader Elders overleden T.R. Molthoff Vrijdag 25 december zijn het gemeentehuis en de Afvalbrengplaats gesloten. Donderdag 31 december zijn het gemeentehuis en de Afvalbrengplaats vanaf 12.30 uur gesloten. Vrijdag 1 januari zijn het gemeentehuis en de Afvalbrengplaats gesloten. Zaterdag 2 januari is de Afvalbrengplaats geopend van 9.00 uur tot 12.00 uur. Maandag 4 januari kunt u vanaf 10.00 uur terecht in het gemeentehuis en de Afvalbrengplaats in verband met de nieuwjaarsbijeenkomst voor het gemeentepersoneel. De gewijzigde ophaaldata voor de rolemmers staan elders op de HeilooContact pagina's.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 11