Heiloocontact Belangrijke nummers Bouwen en wonen Ontspannen op de vrijwilligersavond Sport en recreatie UITKIJKPOST 16 DECEMBER 2009 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 Bouwplan met ontheffing Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend dat zij van plan zijn om met toepassing van de algeme ne buitenplanse ontheffingsmogelijk heid (artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening) een bouwvergun ning te verlenen voor het vergroten van de woning (dakopbouw) op het adres De Laghe Weijdt 6. Dit plan wordt behandeld volgens de uniforme open bare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemd plan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 17 december gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan iedereen tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan ontheffing te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmings planvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burgemeester en wet houders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van artikel 41 van de Woningwet, dat de volgende aanvra gen om een bouwvergunning zijn ont vangen: De Droogmakerij 27, reg.nr. 2009/0258 bouwen bedrijfsgebouw (kavel 129) ontvangstdatum: 9 december 2009 Geestakker 47, reg.nr. 2009/0137 vergroten woning (wijzigen voorgevel) ontvangstdatum: 8 december 2009 Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende bouw- en sloopvergunnin gen verleend: De Rookamer 15, reg.nr. 2009/0214 plaatsen dakkapel achterdakvlak woning verzending: 9 december 2009 Kanaalweg 1, reg.nr. 2009/0193 ged. veranderen bijeenkomstgebouw (kinderopvang Toddie) verzending: 9 december 2009 De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Trompenburg 35, reg.nr. 2009/0253 ged. veranderen woning (berging/ bijkeuken) verzending: 9 december 2009 Vossenakkers 46, reg.nr. 2009/0229 plaatsen erfafscheiding verzending: 9 december 2009 Bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloop vergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, ook om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u van de die mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Ontwerpbestemmingsplan Campina en ontwerp exploitatieplan Campina. Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 1 en artikel 6.14 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat met ingang van donderdag 17 december 2009 voor een periode van zes weken voor een ieder ter inzage liggen: - het ontwerpbestemmingsplan Campina; - het ontwerp exploitatieplan Campina. Inhoud Het plangebied van het ontwerpbe stemmingsplan omvat het noordweste lijk deel van de Kanaalweg en de oost zijde van de Kennemerstraatweg. De bestemming van het voormalige Campinaterrein zal gewijzigd worden van 'industrieterrein' naar 'wonen' en 'gemengd'. Het plangebied is groten deels bestemd als 'wonen'. Een gedeelte van de huidige fabriekshal is bestemd als 'gemengd'. Hier zouden 'wonen, dienstverlening, maatschappe lijke voorzieningen of bedrijven in cate gorie 1' gerealiseerd kunnen worden. Het exploitatieplan biedt de gemeente Heiloo de mogelijkheid om kosten te verhalen en locatie-eisen te stellen. Aangezien het bestemmingsplan een globale status heeft, die nader uitge werkt moet worden, heeft ook dit exploitatieplan een globaal karakter. Bij de uitwerking van het bestemmings plan moet ook het exploitatieplan wor den herzien. Ter inzage Het ontwerpbestemmingsplan en het ontwerp exploitatieplan en de bijbeho rende stukken liggen met ingang van donderdag 17 december gedurende zes weken ter inzage bij de publieks balie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Daarnaast liggen het ontwerpbestemmingsplan en het ont werp exploitatieplan in de genoemde periode eveneens ter inzage in de leeszaal van de bibliotheek Heiloo, Westerweg 250, geopend dinsdag, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 20.30 uur, woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 12.30 uur. Het ontwerpbestemmings plan en het ontwerp exploitatieplan zijn ook te raadplegen op de gemeentelijke website www.heiloo.nl, bij 'Plannen en projecten' onder 'Actueel'. Zienswijzen Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpbestemmingsplan schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen bij de gemeente raad. Uw schriftelijke zienswijze kan worden gericht aan de gemeenteraad van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij verzoeken u boven aan de brief te vermelden 'zienswijze op het ontwerpbestemmingsplan Campina'. Binnen deze termijn kunnen belang hebbenden ook schriftelijk of monde ling zienswijzen ten aanzien van het exploitatieplan kenbaar maken bij de gemeenteraad. Wij verzoeken u dan boven aan de brief te vermelden 'zienswijze op het ontwerp exploitatie plan Campina'. Als u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mon delinge zienswijze naar voren te bren gen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met het stafbureau Projecten, telefoonnummer 072 535 67 79. Voor zowel de schriftelijke als de mon delinge zienswijze geldt, dat gemoti veerd moet worden aangegeven op welke onderdelen van het ontwerp bestemmingsplan of het ontwerp exploi tatieplan de reacties betrekking hebben. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Leeuwenkamp, projectassistente Campina, telefoonnummer 072 535 67 79. Meer dan 200 vrijwilligers kwamen woensdag 9 december aan avond ontspannen in hotel Golden Tulip in Heiloo. De gelegenheid: de jaarlijkse vrijwilligersdag van de gemeente Heiloo. Hiermee toont de gemeente waardering voor het werk dat vrijwilligers belangeloos voor inwoners van Heiloo doen. Op de avond spraken wethouder Jacob Ouderkerken en kersverse vrij- willigerscoördinator Marian van Dam over het belang van vrijwilligerswerk. Sinds vorige week heeft de gemeente Heiloo een nieuw vrijwilligersbeleid. Daarin is onder andere geregeld dat er een coördinator is voor vrijwilligers. Vanuit deze positie wordt het vrijwilligerswerk bekeken en gecoördineerd. Ook heeft de gemeente vanaf 1 januari 2010 een vrijwilligersverzekering afgesloten, zodat ongelukken die tijdens het vrijwilligerswerk gebeuren, verzekerd zijn. Met een lachsessie van Marleen Heeman, het drumoptreden van percussiegroep Oegboega en voldoende gelegenheid om bij te praten en anderen ontmoeten, was de Vrijwilligersavond een groot succes. Meer informatie? Wilt u meer weten over vrijwilligerswerk in Heiloo. Neem dan contact op met mevrouw Y. Kersten, stafbureau Welzijn en Publiekszaken, telefoonnummer 072 535 67 08. Bron: aangeleverde foto Zwembad Het Baafje www.heiloo.nl/zwembad De Omloop 11,1852 RJ Heiloo 072 533 39 09 informatie zwembad, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail zwembad@heiloo.nl Sportcentrum Het Vennewater Het Zevenhuizen 48, 1852 JC Heiloo inlichtingen verhuur sporthal 072 533 31 52 b.g.g. de heer G.J. Wolven 06-1240 44 38 of e-mail sporthal@heiloo.nl Gymzalen inlichtingen verhuur, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail gymzalen@heiloo.nl www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 13