Oliebollentoemooi bij TC Hogedijk Vennewater drie scoort RTA gala avond bij Trias Vol weekend voor judoka's Dojo 't Loo sport 2/ Ten cro ma ijes MSE ongeslagen najaarskampioen ElfDojo judoka's op de mat tijdens Topjudo toernooi in Nieuw Vennep Kars Zoon moest in de halve finale zijn meerdere erkennen Meteen comfortabele5-1 voorsprong ging het team de mixen in HSVF8 is najaarskampioen geworden! 16 DECEMBER 2009 I TENNIS EGMOND - Het jaarlijkse Oliebollentoemooi op het ten nispark van TC Hogedijk in Egmond wordt gespeeld op 27, 28 en 29 december. Er wordt gespeeld in poules. Inschrijving kan tot 20 december in de categorieën heren dubbel, dames dubbel en gemengd dubbel. Elke dag wordt een uur gespeeld. Verhinderingen worden niet geac cepteerd en tennisspelers uit de wijde omgeving zijn welkom. Elke dag is er wel een verrassing en op de laatste speeldag is er een muzi kale afsluiting. De grote animator en organisator van het Oliebollen toernooi, Mous Apeldoorn, is vorige week na een kort ziekbed overle den. Grote wens van Mous was het om het Oliebollentoemooi gewoon door te laten gaan en de organisatie hoopt dat velen van u gehoor zullen geven aan Mous' wens. Inschrijving: willemkooij @quick- net.nl of p.pieterse@planet.nl. HEILOO - Bij de gala avond van het Running Team Appelman van Trias in restaurant Duinvermaak in Bergen kreeg A-junior Edward Appelman de wisselbeker uitgereikt als beste RTA'er van 2009. Hij wist dit jaar voor het eerst de twee minuten grens op de achthon derd meter te slechten. Ook verbe terde hij het clubrecord op de 1.000 meter in 2.35 minuten. Bij de meis jes won A-juniore Eileen Groenland. Zij verbeterde zich dit jaar met zes seconden op de achthonderd meter tot 2.27. minuten. Ook liep zij de halve marathon van Egmond in 1.40 uur. Het RTA team kan terugblikken op een succesvol jaar. Vijf clubre cords werden verbroken. Emiel Admiraal werd Nederlands Kampioen op de drieduizend meter steeple bij de A-junioren. Op de tien kilometer Sehoorl eindigden bij de junioren maar liefst zes atleten van het RTA team bij de eerste zeven. HEILOO - Na een succesvolle competitie is HSV F8 najaarskampioen geworden. De spelertjes, met van links naar rechts namen van link naar rechts: Tessa Ory, Denice Westenborg, Aron Schilder, leider Patricia, Max Gebel, Thom Kuijper, Sem Snijder, Sean Baard, leider Loek, Tiene Hoogland en Jaap Bakkum, zijn maar wat trots op deze welverdiende titel. Aangeleverde foto HEILOO - Op zondag 13 decem ber werd in Nieuw Vennep de tweede editie van het Topjudo toernooi Haarlemmermeer ge houden. Op dit grote toernooi met meer dan zevenhonderd deelnemers was Dojo 't Loo vertegenwoordigd met elf judo ka's. 's Ochtends kwamen Tim Kuipers, Dave Baltus en Tom Diels op de tatami. Dave was op dit vroege uur in goede doen en wist na een aantal spannende wedstrijden een tweede plaats te bemachtigen. De 13-jarige Dave liet hiermee zien zich goed voorbereid te hebben op een teamtoernooi in Fukuoka, Japan waar hij van 21 tot 28 decem ber met een groep Noord-Hollandse judoka's naar toegaat om Nederland te vertegenwoordigen. Voor dit toernooi zijn wereldwijd tien landen uitgenodigd. Ook zal hij vooraf gaand aan het toernooi deelnemen aan een trainingsstage aldaar. Jasmijn Lesterhuis eiste in de vol gende groep een mooie derde plek op en Bruno van Beek werd kampi oen. Jim Baltus en de broers Tim en Nick van de Zwet kwamen helaas niet tot een podiumplaats. Lieke Kampstra behaalde de derde plek in een pittige poule. Thijs Lesterhuis en Martin Brouwer wisten ondanks aanvallend judo niet in de prijzen te komen. Aan het eind van de dag kwamen de judoleraren zelf in actie in de Topklasse; Kars Zoon moest in de halve fina le zijn meerdere erkennen in een sterke Duitse judoka maar won ver volgens uitstekend de wedstrijd om de derde plaats. Jordy Croese, de hele dag al actief als coach stapte als laatste die dag de mat op en wist met een serie mooie technieken de finale te bereiken. Hier kwam hij net tekort tegen de international Maarten van Liempt maar wist toch beslag te leggen op een mooie twee de plek in deze zware poule. Op het Randori toernooi in Assendelft waren de jongste Dojo 't Loo judo ka's actief; Ook daar werden een flink aantal prijzen 'meegenomen'. Bas, Dirk en Wouter werden alle drie kampioen! Romy, Stef en Marijn werden tweede en Matthijs kwam helaas net één plaatsje naast het podium terecht. Dit weekend was De Stolp uit Koedijk hun tegenstander. Een tegenstander waar punten te halen waren en dat heeft het team ook gedaan. De herendubbel verliep stroef en werd verloren. Michel Deguelle en Martijn Muilwijk kwa men niet in hun spel. Vennewater dames Michelle van Dijk en Hester van der Maten hadden in de eerste set ook tijd nodig om in hun spel te komen. Met 18-14 achterstand was er werk aan de winkel. De dames herpakten zich goed en wonnen de set met 21-18, ook de tweede set werd gewonnen. Maurice van der Mey speelde een spannende drieset ter die hij om wist te zetten in een punt. Ook Michel was aan zijn Met een comfortabele 5-1 voor sprong ging het team de mixen in. Maurice en Brenda speelden stabiel en wonnen met 21-15 en 21-14 van de Koedijkers. Ook Martijn en Hester scoorden met hun mix een punt. Al met al een 7-1 overwinning en dus een goed weekend voor team 3. Zondag 20 december spelen team 124 en 6 de laatste thuiswedstrijd vanaf 12.30 uur in de badmintonhal aan het Zevenhuizen. Dave Baltus zet tijdens het duel een mooie Uchi Mata in. Foto: Menno Lesterhuis BADMINTON HEILOO - Het gepromoveerde Vennewater 3 kan goed mee komen in de hoofdklasse. Met nog vier wedstrijden te gaan, staan de Heilooër badminton ners in de top vier. tegenstander gewaagd en won in drie sets. Michelle stond goed te spelen en speelde haar tegenstand ster van de baan. Brenda Mannes gaf haar tegenstandster ook geen kans, met 21-8 en 21-4 won zij haar partij.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2009 | | pagina 25