Januari actiemaand bij TCH Vuurwerk bij toernooi Dojo 't Loo 15-jarige Kim Nap wint kersttoernooi bowling SPORT 19 INGEZONDEN MEDEDELING Trias-deelname aan Nationale Sylvesterloop UITKIJKPOST 6 JANUARI 2010 Winnaars van de wisseltrofee Kim Nap en Ben Cretier. Aangeleverde foto HEILOO - Trainings Centrum Heiloo (TCH) begint het jaar 2010 met een spetterende actie: indien men in januari lid wordt, betaalt men geen inschrijfgeld en ontvangt men als extra nog eens 10% korting op de betaling van de eerste abonnementsperiode. Door de keuze van deze periode bepaalt men zelf de hoogte van de korting! TCH heeft een ruim aanbod aan afwisse lende groepslessen waaronder Spinning® (een uitdagende indoor fietstrai ning op maat), Zumba, Bodyworkout, Aerobics, Circuitraining, Pilates en Flt55+ (een conditietraining speciaal voor 55 'ers). Daarnaast heeft TCH een aantal groepslessen speciaal voor de jeugd zoals FMTeens (een afwisselende training voor tieners met kiekboksteehnieken en gebruik van de (eardio)fitnessapparatuur) en een Zumba uur. Op www.trainingscentrumheiloo.nl kan men alle informatie vinden over fitness, eardiofitness, krachtsport (ook ter ondersteuning van andere spor ten) en de diverse groepslessen. Hier vindt men ook meer informatie over de concurrerende tarieven van TCH en de aantrekkelijke januari-aetie waar bij afhankelijk van het abonnement de korting zo hoog kan oplopen dat het mogelijk is om reeds vanaf een abonnementsperiode van één kwartaal één hele maand gratis te trainen! Het is mogelijk om zich via de vernieuwde website in te schrijven, tevens kan men via de website ook bonnen voor gra tis proeflessen downloaden. Natuurlijk kan men hiervoor ook langskomen bij TCH aan de Zevenhuizerlaan 116. JUDO HEILOO - Woensdag 30 decem ber was er weer het jaarlijkse Oliebollen Team Toernooi bij Dojo 't Loo. Met deelnemers van jong tot oud is dit altijd één van de sportieve hoogtepunten van het jaar bij de vereniging. Bijna zeventig judoka's van Dojo 't Loo waren ingedeeld in zes teams. Met de namen van de teams als: De Sterretjes, De Knalerwten, De Duizend Klappers, De Gillende Keuken Meiden, De Vuurpijlen en de Aamnaaklontjes moest het dit jaar wel weer vuur werk worden in de Dojo en dat werd het ook! Onder aanmoediging van de teamcaptains, teamgenoten en meegekomen familieleden streden de judoka's om te kijken wie er dit jaar in de prijzen zouden vallen. Alle teams waren aan elkaar gewaagd en zo ontstonden er mooie en hele spannende judopartijen. Uiteindelijk werd het toernooi gewonnen door het team De Duizendklappers onder aanvoering van Ingrid Hoefmans. De tweede plaats was voor de Sterretjes en derde werden de Knalerwten. Na afloop kon iedereen genieten van heerlijke oliebollen en glühwein in de kantine van de Dojo. Een uitgebreide fotoreportage is te zien op www.dojotloo.nl. Twee jeugdige deelnemers in een grondgevecht: Bram Schuurman en Casper Kivit. Foto: Fred Stevenson BOWLING HEILOO - Ook dit jaar kende het jaarlijks terugkerende toer nooi van Bowlingvereniging Heiloo weer een onverwachte uitslag en bevestigde het hier mee de bewering dat de bow- lingsport wordt uitgeoefend door mannen en vrouwen van alle leeftijden. Op de finaledag 17 december was het de 15-jarige Kim Nap, die het presteerde om met haar eerste plaats in de B-klasse eveneens de hoogste score (1284 inclusief han dicap) van alle deelnemende vrou wen te behalen. Zij won daarmee de wissseltrofee, die haar werd uitge reikt door de winnares van vorig jaar, de 83-jarige Martha Laan- Dieterman uit Heiloo. De tweede en derde plaats van deze B klasse werden opgeëist door Lisanne Meijer uit Alkmaar en Barbara de Vries uit Heiloo. In de A- klasse was het opvallend hoe Danielle Flseler, met een seratehs- core van 199, 156 en 244, komen de van een achtste finaleplaats als eerste eindigde met een totaal pin- fall van 1253 inclusief handicap. Als tweede en derde eindigden hier Yvonne van de Kommer uit Uitgeest en Patricia Groot uit Schagen. Dat de jeugd van BVH zich steeds meer in de kijker speelt, bewees de 17-jarige Paul IJven uit Heemskerk, die bij de mannen in de B-klasse een mooie derde podiumplaats wist te veroveren. Als eerste eindigde hier Jesse Schouten uit Heerhugowaard gevolgd door Marcel Frens uit Schagen. In de A- klasse van de mannen werd hoog gescoord. In de voorronde werd een game met een pinfall van 277 door Marcel Baukneeht als hoogste van het toer nooi genoteerd. In de finale plaatste hij zich als derde na Edward Ernster uit Heerhugowaard, die 35 pins te kort kwam op de winnaar. Ben Cretier uit Castrieum was die grote winnaar van de A-klasse en van dit toernooi met een scratch score van 234, 200, 203, 189, 234, 180. De wisseltrofee werd hem overhandigd door de winnaar van vorig jaar Frank Hemmekam. Het hoogst scorende trioteam van dit toernooi; B.A.B. na de voorron de, werd gewonnen door Ben Cretier, Ab Bakker en Bram Rodenburg. HEILOO - Op oudjaarsdag vond voor de 29ste keer de Nationale Sylvestercross-loop plaats in de prachtige omgeving van de lichtbesneeuwde Soesterduinen. Celine Ruiter presteerde zeer goed bij de 13 totl4 jarigen en werd dertiende met een tijd van 09.04 minuten over 2000 meter op het zware parcours. Lenneke Beeldman presteerde goed bij de 15 tot 16 jarigen met een 25ste plaats en een tijd van 09.34 minuten over 2000 meter. Quinten Zwaga liep sterk bij de korte cross Heren en werd 45ste in een tijd van 13.47 minuten over 3200 meter. Op de foto: Celine Ruiter (rechts) met de winnares Nasrine Masrhalmi bij de 13-14 jarigen. RLinningshov

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 19