Poging tot overval Acht muzikale avonturen voor kleuters en peuters in Muziek- en Dansschool Kerstboominzameling in Heiloo H E I L O O 3 i Publiek enthousiast over Noord-Hollands Wintercircus Echtpaar belaagd door jongeren Kinderworkshop beeldhouwen in was Burgemeester te gast bij Beat FM UITKIJKPOST 6 JANUARI 2010 Heiloo, maandag 28 december 2009. Rond 19.35 uur kreeg een 19-jarige automobilist uit Heiloo de schrik van zijn leven. Hij kwam vanaf het treinsta tion en liep naar zijn auto die geparkeerd stond op het par keerterrein bij de Kreek. Hij werd vanachter benaderd door twee onbekende mannen die hem aanspraken en ook in de trein hadden gezeten vanaf Amsterdam. Omdat de jongeman het idee kreeg dat ze hem wilden overvallen stapte hij snel in zijn Volkswagen Golf en deed hij de portieren op slot. Hij startte de auto om snel weg te rij den. Op dat moment werd de achterruit van zijn auto door de beide mannen ingeslagen. Bij het wegrijden raakte de man nog een geparkeerde auto en een paaltje. Zijn auto raakte dus flink bescha digd maar het slachtoffer zelf kwam met de schrik vrij en meldde zich bij De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 19.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voorinformatie overtarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 09.00 t/m 14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijkvoor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigi met een waterloos drukproces de politie. De beide verdachten zijn tussen de 1,80 en 1,90 meter lang en hebben een liehtgetinte huids kleur. Ze spraken goed Nederlands en hadden allebei een driekwart jas aan. De ene jas was crèmekleurig en de andere jas zwart. De beide mannen droegen tevens een muts en een pet. Getuigen worden ver zocht te bellen met de politie in Heiloo: 0900-8844. HEILOO - Een echtpaar dat bui ten op De Kloosterhof vuurwerk af wilde steken, werd belaagd door een groep jongeren. Een aantal van hen sloegen de slachtoffers. De groep jongeren ging er vervolgens vandoor met het vuurwerk en ging een woning binnen. Het mannelijke slachtoffer ging naar de woning en kreeg hier een klap van de hoofdbe woner. De slachtoffers hebben zich onder behandeling moeten laten stellen in het Medisch Centrum Alkmaar. De hoofdbewoner van het pand, die het slachtoffer had gesla gen, werd aangehouden. Een onder zoek wordt ingesteld naar de bij de mishandeling en diefstal betrokken jongeren. HEILOO - Voor de kinderen in Heiloo en omstreken begint 9 janu ari de workshop beeldhouwen in was. Antoinette, Truda en Trudy staan al klaar om de kinderen een beeldje uit was te leren maken. Er wordt gewerkt met zwarte bij enwas, die je eerst soepeler gaat maken door te kneden met je han den. Door de warmte van je handen wordt de was zachter en door het knijpen en kneden wordt het soepe ler en kun je makkelijk stukjes aan elkaar plakken. Deze stukjes plak je om een armatuur, zoals dat genoemd wordt, een soort skeletje van het beeld wat je gaat maken. Zo kun je stukje bij beetje een beeld opbouwen. Natuurlijk word je geholpen door de kunstenaars zelf! Als je beeldje klaar is kan je het lang bewaren. Als je tevreden bent (en je ouders ook!) kan je het ook door een bronsgieterij in brons laten gie ten. Het zijn vijf zaterdagen van 16.30 tot 18.00 uur en de data zijn 9, 16, 23 en 30 januari en 6 februa ri. De workshop wordt afgesloten met een echte expositie van de werkstukken, waar je al je vrienden, familieleden en buren voor kunt uit nodigen! De Hofdijk vind je aan de Mariënstein 178 a in Heiloo.Wil je meedoen met deze kunstenaars workshop? Geef je dan vóór 12 januari op bij: Truda Tervoort, tel. 072-5336717, Antoinette Bontje, tel. 072-5338968, Trudy Keyzer, tel. 072-5337293, of gebruik het inschrijfformulier die je kunt vinden op de gang van de Hobbyfarm. HEILOO - Donderdag 7 januari van 20.00 tot 21.00 uur zal pro grammamaker en presentator Bob van Unnik in het programma Heiloo Centraal in gesprek gaan met Rorneyn. Hij zal die toelichting zal geven op het gemeentebeleid wat betreft veiligheid. Besproken zal worden onder andere de onderde len, politie, brandweer en rampen bestrijding. Het geheel zal worden opgeluisterd met een door de bur gemeester samengestelde collage meegenomen muziek. U kunt de uit zending ontvangen via de kabel op 89.- of via de FM band 106.3. HEILOO - In de negen jaar tijd dat het circus van Alex Sijm rond de feestdagen aan de Omloop staat, heeft het zich ontwikkeld tot een bijzonder kerstevenement. Elk jaar weer weten de circusartiesten een nieuwe, boeiende voorstelling neer te zetten. Deze keer kon het publiek van 23 december tot en met 3 januari onder andere genieten van de onderhoudende, zeer verzorgde clownsact, van de ijzing wekkende capriolen op het Dodenrad en aan de trapeze, en de op veler verzoek aanwezige motora crobaat Roberto Lagroni. De blik van het enthousiaste publiek is nu al verlangend gericht op de voor stellingen van het Wintercircus in 2010! Aangeleverde foto HEILOO - Medio januari starten acht muzikale avonturen voor peuters en kleuters bij de Muziek- en Dansschool Heiloo. Muziek maken, zingen, muziek instrumenten knutselen, bewe gen en spelen zijn de elementen om je fantasie vleugeltjes te geven tijdens deze avonturen. Dinsdag 12 januari om 16.00 uur starten de acht muzikale avonturen 'rOndorn Kleutertrein' voor kleuters voor kinderen van 4 en 5 jaar (groep 1 en 2 van de basisschool). Omdat kinderen van bewegen houden, spontaan zijn, boordevol fantasie en leuke ideeën hebben, heeft Evi Velders acht avonturen gemaakt die de kinderen op een uitdagende manier leert om samen te bewegen, muziek maken, spelen en te dansen. Aan de hand van thema's uit de bele vingswereld van kinderen wordt gezongen, ritmes gestampt of geklapt, met en op muziekinstru menten spelen en kleine verhaaltjes uitgebeeld. Woensdag 13 januari om 09.30 uur starten de acht muzikale avontu ren 'Muziekplezier voor Peuters'. Deze cursus is bedoeld voor kinde ren vanaf 2,5 tot 4 jaar met een ouder of verzorger. Tijdens deze avonturen wordt net zoal bij de cur sus voor kleuters gebruik gemaakt van thema's uit de belevingswereld van deze kinderen. Ook hier geldt: samen bewegen, muziek maken, spelen en dansen. Samen met een ouder of verzorger worden hiermee de eerste stappen gezet om de crea tiviteit te ontwikkelen en te beleven. Alle cursussen worden gegeven aan Het Veld 1 te Heiloo. Voor meer informatie kunt u bellen met 072.5332460 of zie www.muzieken- danssehoolheiloonl. Samen bewegen, muziek maken, spelen en dansen! Aangeleverde foto HEILOO - Ieder jaar organi seert de gemeente in het begin van het nieuwe jaar een kerst boominzameling. De ingelever de kerstbomen zijn dit jaar goed voor versnaperingen en tegoedbonnen voor de Bart Smit speelgoedwinkel. Deze keer wordt de inzameling gehouden op woensdag 6 januari tussen 11.30 en 16.00 uur. De kerstbomen kunt u aanbieden op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje, het parkeerterrein bij De Loet, of het parkeerterrein bij de Hueht (Ypsalon). Het is niet moge lijk om uw kerstboom door de gemeente op te laten halen. Voor ingeleverde kerstbomen deelt men versnaperingen en bonnen uit. Wie acht bonnen inlevert, krijgt een bon van 2,50 van Bart Smit, bij 15 bonnen is dat een bon van 5,-. Al vele jaren worden de kerstbo men niet meer verbrand maar ver snipperd. De belasting voor het milieu is zo minder groot. Ook hoopt de gemeente dat er door de geplande inzameldag weinig of geen kerstbomen bij het huisafval of in de plantsoenen terechtkomen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tel 072-5356868.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3