Regel uw bankzaken wanneer het u uitkomt Uw spaargeld moet meer opleveren dan rente alleen. Dat is het idee. Het idee is dat geld weggeven ook winst oplevert Het succes van de coöperatie Rabobank Dien uw Coöperatiefonds aanvraag in vóór 1 maart 10 www.rabobank.nl/nkl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Een spaarproduct waar u met een gerust gevoel van kunt genieten. Rabobank. Een bank met ideeën. 27 JANUARI 2010 UITKIJKPOST Rabo ournaal Sr4- Via internet en de geldautomaat kunt u 24 uur per dag bankieren. Soms heb je echter een vraag waarvoor je iemand van de bank wilt spreken. Uiteraard kan dat tijdens de openingstijden van onze kantoren, maar ook daarvoor en daarna. U kunt ons 6 dagen per week telefonisch bereiken op (072) 507 33 33. Iedere werkdag van 8 uur 's ochtends tot 8 uur 's avonds, en op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Ons eigen team van het Klant Contact Centrum in Heiloo, dat uw telefoontje op werkdagen beantwoordt, kan u meestal rechtstreeks en in een keer helpen. Zodat u niet meer naar het bankkantoor hoeft te komen voor bijvoorbeeld het openen van een rekening of het afsluiten van een verzekering. Het Klant Contact Centrum beantwoordt ook de vragen die u ons online stelt. Verder voeren de KCC medewerkers telefonische adviesgesprekken met klanten en plannen ze afspraken met onze adviseurs in. Kortom, met ons'virtuele hart'in Heiloo hebben we een belangrijke stap gezet in de modernisering van onze dienstverlening. Ook de komende jaren zullen we voorop blijven lopen in het doorvoeren van innovaties. Zodat u kunt bankieren zoals u dat wilt: snel, flexibel en gemakkelijk. Rabobank. Een bank met ideeën. Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E communicatie@ nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl Rabobank Als uw spaargeld vrijkomt heeft u veel mogelijkheden. Spaart u door, gaat u beleggen of wilt u direct over uw geld kunnen beschikken? Rabobank gaat met u op zoek naar een gezonde balans tussen rendementen zekerheid. Want u wilt natuurlijk een goede rente, maar ook een gerust gevoel. Kijk voor meer informatie op www. ra boba n k. n l/vrij va I Kijk voor meer informatie op www.rabobank.nl/vrijval Onze coöperatie is actueler dan ooit. Natuurlijk speelt daarin mee dat we als vereniging zo goed overeind bleven tijdens de bankencrisis. Maar het komt ook door onze activiteiten in het afgelopen jaar. We sloten een dag onze kantoren om met 150 collega's vrijwilligerswerk te doen. We ondersteunden lokale organisaties met een bijdrage uit onze winst. We organiseerden 'Tussen Prul Pronkstuk' en reserveerden, exclusief voor leden, een volledige voorstelling van het Wintercircus in Heiloo. Natuurlijk is de coöperatie meer dan een gezelligheidsclub. Het betekent voor alles dat we met zijn allen de bank zijn. Dat we betrokken zijn en meepraten over de koers die de bank vaart. Omdat steeds meer mensen dit belangrijk vinden, groeiden we in 2009 harder dan ooit. Onlangs hebben we ons tienduizendste lid mogen verwelkomen, Daniëlle Schenk-Bijleveld uit Egmond aan Zee. Voelt u zich ook betrokken? Meld u dan aan op www.rabobank.nl/nkl of loop een van onze kantoren binnen. Als vrijwilliger aan de slag voor zorgboerderij Scorlewald Een deel van onze winst delen we met de lokale gemeenschap. Zo keerden we afgelopen november in totaal 90.000 euro uit aan organisaties in ons werkgebied. Voorheen deden we eens per jaar schenkingen uit ons Coöperatiefonds, vanaf nu hebben we twee uitkeringsrondes per jaar. Voor de volgende ronde kunt u tot 1 maart a.s. een aanvraag indienen. Esther van Schijndel van ons Klant Contact Centrum Een commissie van leden uit de Ledenraad beslist hier in april over. Meer weten? Op www.rabobank.nl/nkl vindt u alle ins en outs, evenals een aanvraagformulier.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 10