contact Heiloo HEILOO GEMEENTE Openingstijden Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 27 JANUARI 2010 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gebruik van computers in het onderwijs wordt steeds belangrijker. Daarom heeft de gemeente voor minimagezinnen met schoolgaande kinderen de computerregeling. Door deze regeling kunnen gezinnen in aanmerking komen om een com puter te krijgen of een computercursus te volgen. Het is belangrijk dat kinderen thuis over een computer kunnen beschikken, omdat zij vooral daar computervaardigheden opdoen. Bovendien kunnen kinderen dan beter aansluiting houden met het onderwijs en uiteindelijk met de arbeidsmarkt. Voor ouders en verzorgers van minimagezinnen bieden wij mogelijkheden voor computercursussen. Wanneer komt u in aanmerking? U komt in aanmerking voor de computerregeling als: - u met uw gezin in Heiloo woont; - uw kind in het schooljaar 2009-2010 de basisschool en/of het voortgezet onderwijs volgt; - uw kind op 1 januari 2010 jonger was dan 18 jaar; - u een netto (gezins-)inkomen hebt van 120% of minder van de bijstandsnorm, dat wil zeggen: - alleenstaande ouder: uw netto maandinkomen inclusief vakantiegeld mag in 2010 niet hoger zijn dan 1.402,97; - gehuwd of samenwonend: uw netto maandinkomen inclu sief vakantiegeld mag in 2010 niet hoger zijn dan 1.558,85. Onder inkomen vallen ook bepaalde heffingskortingen die u van de Belastingdienst ontvangt en ontvangen alimentatie; - u een vermogen hebt onder de bijstandsgrens van 10.960,00 (de overwaarde in een eigen woning wordt beschouwd als vermogen); - u geen PC of een PC ouder dan 5 jaar bezit. Voor welke mogelijkheden kunt u in aanmerking komen? U kunt in aanmerking komen voor: - een computer. Bij een computer met beeldscherm hoort ook een printer en standaardsoftware zoals Excel en Word; - een computercursus. De kosten worden door de gemeente betaald. - alleen een printer. U moet dan aan de voorwaarden voldoen en uw computer mag niet ouder zijn dan 5 jaar. Meer informatie Voor meer informatie of voor het aanvragen van een formulier kunt u contact opnemen met de heer T. Reus, afdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 67 14 (aanwezig op maan dag, dinsdag en woensdag). Een aanvraagformulier kunt u ook afhalen in het gemeentehuis. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1,1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1,1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Welstandscommissie Op maandag 1 februari vergadert de Welstandscommissie. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebbenden kunnen de vergadering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. De goedgekeurde notulen van de behandeling van bouw- aanvragen zijn openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 18 januari 2010. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. Met betrekking tot agendapunt 4 wordt opgemerkt dat de bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, vooraf gaand aan de vergadering in mandaat worden behandeld vanaf 11.00 uur. Wie daar bij aanwezig wil zijn kan tus sen 09.30 uur en 10.00 uur op dezelf de ochtend een afspraak maken met de secretaris, de heer F. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De definitieve agenda staat vanaf vrij dagmiddag 29 januari op de website www.heiloo.nl bij de rubriek Bestuur en organisatie/Agenda's en vergaderstuk ken. De agenda ligt ook vanaf maan dag 1 februari tussen 08.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen en de receptie. >Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maandag 1 februari in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20:00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. De leden van de gemeenteraad hebben oor voor uw mening en betrekken deze bij de afwe gingen die zij maken over onderwer pen die de inwoners van Heiloo aan gaan. Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de raadsvergadering te melden. Agenda 1. Opening 2. Vaststellen van de agenda 3. Inspreekrecht 4 a. Loting voor de volgorde van stemmen over zaken b. Inventarisatie van sprekers over hamerstukken 5. Mondelinge mededelingen 6. a. Vaststellen notulen programma begroting van 2 en 5 november 2009 b. Vaststellen notulen raads vergadering van 9 november 2009 c. Vaststellen notulen raadsverga dering van 7 december 2009 7. Ingekomen stukken Behandelde en verzonden stukken. Bespreekstukken (dit zijn raadsvoor stellen waarover in de raadsvergade ring discussie mogelijk is) 8. Vaststellen verordening Wet gemeentelijke antidiscriminatie voorzieningen gemeente Heiloo. 9. Instemmen met herinrichtingsplan Heerenweg 10. Vaststellen bestemmingsplan Noordoost 11. Vaststellen bestemmingsplan Noordwest 12. Oprichten/deelnemen Stichting ter behartiging publiek belang bij Rijksinpassingsplan Bergermeer Gasopslag. 13. Bespreken en vaststellen Overdrachtsdocument voor de raad van 2010-2014 14. Sluiting. Meer informatie of aanmelden inspreken Voor meer informatie over de agenda of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met de Griffie van de gemeenteraad, telefoonnummer 072 5356792 of via griffie@heiloo.nl. Red levens, meld u aan als AED- vrijwilliger via www.heiloo.nl/aed. Als AED-vrijwilliger: - volgt u een cursus Automatische Externe Defibrillatorbediening; - wordt u opgeroepen om te helpen bij een hartstilstand. U bent onmisbaar.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 11