Heiloocontact Inloopavond Oosterzij 5 november 2009 Meer informatie? Bel! nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen 27 JANUARI 2010 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Bouwplan via procedure art. 19 lid 2 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschre ven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vergunning te verlenen voor het realiseren van een woongebouw met twee appartementen op het perceel kadastraal bekend gemeente Heiloo, sectie D 956 en plaatselijk bekend Tulpencroftlaan 18. Dit plan wordt behandeld volgens de uniforme openbare voorbereidingspro cedure uit de Algemene wet bestuurs recht. Ter inzage Bovengenoemde bouwplan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf don derdag 28 januari gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmings planvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk en te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de volgende aanvragen om een bouwver gunning zijn ontvangen: Cruijscamplaan 18, reg.nr. 2010/0013 vergroten woning (dakopbouw) ontvangstdatum: 18 januari 2010 Raadhuisplein (naast Kruidvat), reg.nr. 2010/0011 bouwen winkelgebouw ontvangstdatum: 14 januari 2010 Schapenweijdt 11, reg.nr. 2009/0233 vergroten woning (voorzijde) ontvangstdatum: 20 januari 2010 Westerweg 44, reg.nr. 2009/0230 vergroten woning en bouwen overkapping ontvangstdatum: 20 januari 2010 Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende bouw- en sloopvergunnin gen verleend: Raadhuisweg 3 a, reg.nr. 2010/0005 ged. veranderen kantoorgebouw (seal- bagautomaat en brievenbus) verzending: 22 januari 2010 Schapenweijdt 11, reg.nr. 2009/0233 vergroten woning (voorzijde) verzending: 22 januari 2010 Spiegellaan 97, reg.nr. 2009/0128 bouwen woning met garage/berging (kavel 8) verzending: 22 januari 2010 Stationsweg 82-84, reg.nr. 2010/0006 ged. veranderen horecagebouw (spoel keuken en terras) verzending: 21 januari 2010 Westerweg 98, reg.nr. 2010/0004 plaatsen dakkapel linkerzijdakvlak woning verzending: 21 januari 2010 Zevenhuizerlaan 72, reg.nr. 2009/0265 vergroten woning (woonkeuken) verzending: 21 januari 2010 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Afgegeven bouwvergunning na onthef fing bestemmingsplan Burgemeester en wethouders hebben met toepassing van artikel 3.22 of 3.23 Wet ruimtelijke ordening de volgende bouwvergunning verleend: Westerweg 119, reg.nr. 2009/0146 vergroten woning en oprichten garage/berging (verzending: 21 januari 2010) Beroep Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw vergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de rechtbank Alkmaar, sector bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. De datum van ver zending vindt u onder de omschrijving van het bouwplan. Een beroepschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een beroepschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Bij het indienen van een beroepschrift of het vragen om een voorlopige voorziening bent u griffie recht verschuldigd. Voorgenomen projectbesluit Burgemeester en wethouders maken bekend dat een voorontwerp-projectbe- sluit wordt voorbereid voor een perceel grond ten oosten van de woning Krommelaan 1, Heiloo. Het projectbesluit is er op gericht om de bestemming, die nu op het perceel ligt, te wijzigen in een woonbestem ming, zodat het mogelijk wordt om op het perceel, na afgifte van een bouw vergunning, één woning te bouwen overeenkomstig de bij het vooront- werp-projectbesluit behorende verbeel ding en regels. Ter inzage Het betreffende voorontwerp-projectbe- sluit met bijbehorende stukken ligt vanaf donderdag 28 januari gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Deze bekendma king, de verbeelding, de ruimtelijke onderbouwing, de regels en het con cept ontwerp-besluit met bijbehorende stukken kunt u ook digitaal inzien en downloaden op www.heiloo.nl onde plannen en projecten/bestemmingsplannen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn van terinzageleg- ging wordt aan een ieder de mogelijkheid geboden bij voorkeur schriftelijk een inspraakreactie kenbaar te maken aan burgemeester en wethouders, Postbus 1,1850 AA Heiloo. De mogelijk ingeko men inspraakreacties worden, voor zover nodig, verwerkt in het ontwerp-projectbe- sluit, nadat ook de reacties uit het wette lijk vooroverleg zijn binnengekomen. De gemeente Heiloo en Industrieterrein Oosterzij C.V. (een ontwikkelcombi- natie van Henselmans Ontwikkeling en Dekker Projectontwikkeling Krabbendam) hebben een samenwerkingsovereenkomst gesloten om de herontwikkeling van bedrijventerrein Oosterzij te Heiloo, deel "De Lus" vorm te geven. In het afgelopen jaar is er gewerkt aan een stedenbouwkundig ontwerp met bijbehorend programma. Op 5 november 2009 hebben wij een inloopavond gehouden voor bedrij ven, omwonenden en belangstellenden. Tijdens deze inloopavond is het concept stedenbouwkundig ontwerp getoond, zodat bezoekers een indruk konden krijgen van de invulling die wij voor ogen hebben. De inloopavond is goed bezocht en de plannen werden over het algemeen goed ontvangen. Zowel tijdens de avond als via het reactieformulier zijn veel vragen gesteld en opmerkingen gemaakt. De bezoekers hebben positieve reacties en ook knelpunten aangegeven. Reacties op ontwerp De reacties zijn grotendeels onder te brengen in de volgende aandachts punten: - verkeersveiligheid op de kruising Nijverheidsweg/Warmoezierslaan; - afstand, hoogte en volume van de bouwblokken in relatie tot bestaande bebouwing en de mogelijke gevolgen voor inkijk, bezonning en privacy voorde omliggende bebouwing; - afwijkingen ten opzichte van het bestaande bestemmingsplan in het ontwerpplan; - parkeergelegenheid in relatie tot de combinatie wonen/werken; - gevolgen verkeersafwikkeling door de afsluiting van Industrieterrein Oosterzij naar de Oosterzijweg. Deze aandachtspunten nemen wij mee in het proces om tot een definitief ontwerp te komen. Wij moeten verschillende afwegingen maken voordat de gemeente een besluit kan nemen over een definitief stedenbouwkundig plan. Naar verwachting stelt het college dit medio mei vast. Wij willen daar na weer een inloopavond organiseren. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Kraakman- Leeuwenkamp, projectassistent van de gemeente, telefoonnummer 072 535 67 79 (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag). www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 12