Heiloocontact Uw Frisse school Belangrijke nummers Voorinformatie: advertenties@uitkijkpost.nl of bel 072-5330175 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Verkiezingen Afval en milieu Om uw vereniging de gelegenheid te geven zich te presenteren via het weekblad Uitkijkpost bestaat natuurlijk de mogelijkheid om redactionele stukjes in te sturen. Deze artikelen zijn echter gebonden aan een maximaal aantal woorden en plaatsing ervan is afhankelijk van verschillende factoren. Daarom hebben wij gemeend de verenigingen de gelegenheid te geven om een royaler artikel te plaatsen. Hierbij kan de vereniging van meerdere kanten worden belicht. Kortom: u kunt uw vereniging tegen een zeer gereduceerd tarief op een door ons te bepalen moment in de Uitkijkpost extra onder de aandacht brengen. U levert ons voldoende tekst en foto's digitaal aan Wij maken een HELE PAGINA in kleur voor u op U krijgt vóór plaatsing de opmaak te zien en kunt alleen tekstcorrecties nog doorgeven £- De kosten van deze hele pagina bedragen 175 euro (exclusief 19% BTW) De plaatsing zal door ons worden bepaald, zorg dus voor niet datum gerelateerde teksten UITKIJKPOST 27 JANUARI 2010 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 Gemeenteraadsverkiezingen Op 19 januari hebben de politieke partijen die meedoen aan de gemeen teraadsverkiezingen van 3 maart hun kandidatenlijst ingeleverd. Vrijdag 22 januari heeft het hoofdstembureau de kandidatenlijsten geldig verklaard. De lijsten liggen ter inzage in het gemeentehuis en worden uiterlijk 24 februari huis aan huis bezorgd. De nummering van de partijen is als volgt: 1. Heiloo-2000 2. WD 3. Christen Democratisch Appèl (CDA) 4. Partij van de Arbeid (P.v.d. A.) 5. Nieuwe Communistische Partij NCPN 6. Democraten 66/ GROENLINKS De stempassen krijgt u uiterlijk 17 februari in de brievenbus. U kunt op woensdag 3 maart uw stem uit bren gen bij een willekeurig stembureau in Heiloo. De tien stembureaus zijn open van 7.30 uur tot 21.00 uur. >Meer informatie Voor meer informatie kunt kijken op www.heiloo.nl/verkiezingen en voor vragen kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Publiekszaken, telefoonnummer 072 535 67 20. Containers voor plastic afval De containers voor uw plastic afval staan bij de milieuparkjes waar u ook bijvoorbeeld uw glas kunt weggooien. U vindt de containers op de volgende plaatsen: - sportpark Het Vennewater - Ewislaan, muziekschool - sportpark Maalwater - parkeerterrein De Loet - parkeerterrein Het Baafje - Werkendelslaan - Stationsplein (bij parkeerterrein De Kreek) - Afvalbrengplaats, Rosendaal - Rosendaal, Albert Heijn - Van Aostastraat - parkeerterrein 't Loo, west - parkeerterrein 't Loo, noord. Op het parkeerterrein van Het Hoekstuk komt een container voor plastic afval na de herinrichting van dit terrein. Op dit moment is er namelijk niet genoeg ruimte voor. Meer informatie Op onze website www.heiloo.nl vindt u meer informatie over het inzamelen van plastic afval en wat u wel en niet mag inleveren. U kunt ook terecht op de website www.plasticheroes.nl. U kunt uw vraag ook stellen aan een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 68. Ophalen oud papier De Fanfare Showband Heiloo haalt iedere laatste zaterdag van de maand oud papier op (in de met een F aange geven straten). In de Afvalkalender staat foutief dat zij iedere vierde zater dagochtend van de maand ophalen. Het oud papier is daarom niet afgelo pen zaterdag opgehaald. Leden van de Fanfare Showband gaan wel zaterdag 30 januari op pad om oud papier op te halen. Wij vragen u uw oud papier zaterdag opnieuw buiten te zetten. Onze excuses voor het ongemak. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 68. Het is een van de meest energiezuinige scholen van Nederland, de nieuw bouw van de Benedictusschool. Daarom kwamen maandag 18 januari minister Cramer van VROM en staatssecretaris Dijksma van Onderwijs naar Heiloo om de school vol nieuwe snufjes te bewonderen. Ze kregen een rondleiding door de school, zo bezochten Jacob Ouderkerken en Sharon Dijksma een kleuterklas. De gemeente heeft 2,5 miljoen euro bijge dragen aan het nieuwe schoolgebouw. www.heiloo.nl spotlight vereniging m

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13