Nieuwe bestemming pand Winder Limmen Trouwen op de boot in Akersloot! Oude Knegt op zoek naar molenaar Jarige scouting trakteert op het gemeentehuis Concert De Vredeburgers in Comeliuskerk REGIO i: n i 21 INGEZONDEN MEDEDELING KORTOM Verkoop Discokaarten bij Uylenspieghels Klaverjasdrive in Akersloot voor KI KA Simone Awhina in Hervormde kerk UITKIJKPOST 27 JANUARI 2010 LIMMEN - Na een paar jaar van leegstand heeft het voormalige kantoor pand van Winder Limmen een nieuwe bestemming gekregen, dat van bedrijfsverzamelgebouw. Letterlijk het meest in het oog springende bedrijf in het pand aan de Rijksweg is De Huisdrukker, het beeldmerk hiervan siert al enkele weken prominent de gevel. Rasondernemer Hans Baltus is eige naar van De Huisdrukker Limmen en richt zich met full colour drukwerk speciaal op de kleine en middelgrote ondernemer. Het bedrijf is echter meer dan een drukkerij. Het is een full service reclamebedrijf, met een showroom vol voorbeelddrukwerk en promotionele artikelen. Het bedrijf biedt een volledig assortiment aan drukwerk, in oplages vanaf één exemplaar, tegen vriendelijke tarieven. Ook het ontwerp of de restyling van drukwerk, huisstijlen, websites en reclame wordt in huis gerealiseerd; men beschikt over een eigen ontwerpafdeling met deskundige grafisch vormgevers. Tekstschrijvers verzorgen indien gewenst de tekst. Tot slot wordt zelfs de verspreiding door De Huisdrukker verzorgd, zowel huis aan huis als naar geselecteerde adressen. Door de grote hoeveelheid expertise die De Huisdrukker Limmen in huis heeft, hoeft een startende of gevestigde ondernemer niet meer te zoeken naar verschillende partijen voor ondersteu ning, advies en het ontwerp van zijn DM- of andere campagne. De Huisdrukker biedt snelheid, zekerheid en een hoge kwaliteit van werken tegen voor iedereen vriendelijke tarieven. Een persoonlijke benadering en een betrouwbaar adres dus. Elders in deze krant is een advertentie te vinden met openingsaanbieding. Meer informatie is te vinden op www.dehuisdruk- kerlimmen.nl of 072-5054957. REGIO - Iedereen zoekt naar een unieke trouwlocatie. Een huwelijksdag om nooit meer te vergeten. Zij of hij heeft ja gezegd op het huwelijksaan zoek. Dan begint de voorbereiding van de mooiste dag van uw leven. Deze locatie kan een kasteel, een gemeentehuis of een buitenhuis in Frankrijk zijn, zolang het maar een locatie is die bij het aanstaande bruidspaar past. Horeca- en recreatiebedrijf 't Hoorntje en gemeente Castrieum bieden de unieke mogelijkheid om officieel te trouwen op één van onze sfeervolle schepen, partyschip Claes Horn of salonboot de Neseh. Op deze manier kunt u de mooiste dag van uw leven op een originele manier aan boord van één van de schepen vieren. Eenmaal afgevaren kunt u in een romantische omgeving, omringd door alle mensen die u lief zijn elkaar het Ja-woord geven. De ambtenaar van de burgerlijke stand is aan boord en zorgt ervoor dat de ceremonie op plechtige wijze plaatsvindt. Na de huwelijksvoltrekking heft u een glas champagne en varen we over het Alkmaardermeer, terwijl het landschap, de skyline en de polders tijdens de huwelijks-cruise aan u voorbijtrekken kunt u genieten van een diner of een koud-warm buffet. Aansluitend kunt u uw dag compleet maken met een spetterend feest in één van onze sfeervolle partyzalen 't Achterom of Op Zolder. Bij 't Hoorntje, gelegen in het hart van Akersloot aan het Alkmaardermeer, wordt geluisterd naar uw wensen en onder het genot van een kopje koffie of thee wordt samen met u een arrangement gemaakt dat bij u past. Voor meer informatie, tel. 0251-312120, www.hoorntje.nl. AKERSLOOT - De Stichting Uitgeester en Akersloter Molens (Suam), die zich bekommert om de instandhou ding van zeven molens in de regio, is op zoek naar een tweede molenaar voor de korenmolen De Oude Knegt in Akersloot. Het gaat om vrijwilligerswerk op de zaterdag. De eerste mole naar Christiaan de Groen zal zijn nieuwe tweede man of vrouw ver trouwd maken met het laten draaien van de molen en het malen van graan. Ervaring met dit werk is dus niet noodzakelijk. De Oude Knegt is een gemeentelijk monument. Met vrijwilligers wordt de molen in stand gehouden. In het mole naarshuisje worden elke zaterdag meelprodueten verkocht. Bezoekers kunnen er ook terecht voor toeristische informa tie. Belangstellenden voor de vacature tweede molenaar kun nen een briefje sturen naar de secretaris van de Suam Harry Lamers, Molenweg 18 in Uitgeest. Voor nadere inlichtin gen kunt u bellen met de bedrijfs leider van de Oude Knegt: Theo Visser, tel. 0251-312148. Meer info over de molen op www.suam.nl. Wethouder Hes snijdt samen met de scouts de taart aan. Eigen foto LIMMEN - Scouting Nederland bestaat dit jaar al honderd jaar en in het hele land wordt dit gevierd. Als je jarig bent is het de gewoon te om te trakteren, daarom zijn op woensdag 20 januari een afvaardi ging van de scoutinggroepen van Castrieum, Akersloot en Limmen naar het gemeentehuis gegaan om een prachtige taart aan te bieden. Zij werden hartelijk ontvangen door wethouder B. Hes en samen met één van de seoutingleden heeft hij de taart aangesneden. Iedereen kreeg een stukje taart en ook de andere wethouders werden niet vergeten. Ondertussen wapperde de specia le honderd jaar scouting vlag, die we ook meegebracht hadden, in de vlaggenmast en bleef daar de hele week hangen. Het was een leuke manier om het feestjaar te beginnen en wat de scouting groepen betreft zijn ze klaar voor de volgende hon derdjaar. De Vredeburgers zullen een gevarieerd concert geven onder lei ding van Gerard Leegwater. Aangeleverde foto Eerste molenaar Christiaan de Groen voor De Oude Knegt. Aangeleverde foto LIMMEN - Op zondag 7 februari geeft het gemengd koor De Vredeburgers onder leiding van Gerard Leegwater een gevari eerd concert in de Corneliuskerk te Limmen. Aan dit concert wordt medewer king verleend door de sopraan Sabine Kirsten. Emma Ulrieh bege leidt de soliste en het koor aan de vleugel samen met een strijken- sernble. De Vredeburgers brengen traditiegetrouw licht klassieke koorwerken die toegankelijk zijn voor een breed publiek. Zij onderscheiden zich door het accent op operamuziek te leggen. Op het programma staan dit keer onder andere een selectie uit de opera Dido and Aeneas van Henry Pureell, liederen uit de opera Aleina van Georg Fr. Handel en uit de opera Iphigénie en Tauride van Christoph W von Gluek. Ook wer ken van Gabriël Fauré en liederen van Felix Mendelssohn-Bartholdy worden gezongen. De Vredeburgers besluiten met een selectie uit de vrolijke opera Martha van Friedrieh von Flotow. De aanvang van het concert is 15.00 uur. De entreeprijs bedraagt 10,-, inclusief thee of koffie. Kaarten kunnen telefonisch wor den besteld bij Clementine Brusehke, tel. 072-5052087 en bij Ria Hooijboer, tel. 072-5052235. Tevens zijn kaarten verkrijgbaar op de middag van het concert bij de ingang van de kerk. De kerk is open vanaf 14.30 uur. Na het concert is er gelegenheid om in De Burgerij even na te pra ten onder het genot van een drank je en eventueel gebruik te maken van een heerlijke stamppotmaaltijd naar keuze tegen de prijs van 7,50 per persoon. Wel tevoren reserveren bij De Burgerij, tel. 072-5051519 of bij bovengenoem de personen. LIMMEN - Nog enkele weken en dan barst het carnaval in Limmen, Gorteldonk, los. Voor de jeugd is er op zondag 14 februari 's avonds de disco. De disco valt dit jaar op Valentijns-dag en dus hopen de Uylenspieghels een hoop glitter en glamour hartjes deze avond te mogen bewonderen. De muziek wordt verzorgd door Dj Harold van Event4all. Omdat de Uylenspieghels dit jaar hun 44- jarig jubileum vieren is er ook een extra gast dj. Op deze avond komt Jeroen van Feestcafé Boes-Boes langs om plaats te nemen achter de draaita fels. In de voorverkoop kosten de toegangskaarten 7,50 inclusief garderobe). Men kan er maximaal twee per persoon kopen. Vrijdag 29 januari start in Conquista aan de Kerkweg in Limmen om 20.30 uur de voor verkoop van de toegangskaarten. Op de avond zelf is de toegang inclusief garderobe 10,-. AKERSLOOT - Zondag 31 januari wordt in café De Vriendschap in Akersloot een klaverjasdrive geor ganiseerd. Deze klaverjasdrives worden eenmaal per maand gehouden. Een geweldige prijzentafel ken merken deze drives, prijzen zoals Senseo koffiemachines, reiskof fers, levensmiddelen pakketten, paling, radio's, het is er allemaal. Hoofdprijs ditmaal een dvd speler van Aristona. Naast het klaverjas sen natuurlijk ook een super ver loting met daarin dezelfde prijzen als met het klaverjassen. Een deel van de opbrengst gaat naar de Stichting KIKA die de belangen van kankerpatiëntjes behartigt. Vanwege het dertigjarig jubileum van de familie Levering in De Vriendschap hebben zij besloten deze stichting in 2010 te gaan steunen. Men kan zich van tevoren telefo nisch opgeven 0251-312866 om zeker te zijn van een plaatsje. De kosten van deelname bedra gen 4,50 per persoon. De aanvang van deze drive is 15.00 uur. De vorige drive was de opbrengst die naar Stichting Kinder Kankerfonds is overge maakt 198,-. LIMMEN - Op zaterdagavond 6 februari neemt zangeres Simone Awhina uit Limmen u mee op een bijzondere muzikale pel grimstocht naar Santiago de Compostella. Een ervaring die inspireert, beroert, in vervoering brengt en bijblijft. Locatie: Nederlands Hervormde Kerk, Zuidkerkenlaan 25 te Limmen. Aanvang: 20.00 uur. Kaarten 12,- inclusief koffie en thee. Kaartverkoop in de kerk, voorverkoop, tel. 06-15008232. Voor meer informatie www.simo- neawhina.com. Tijdens het concert neemt Simone de luisteraar, door middel van haar wonderschone stem, sprankelende uitstraling, gevoeli ge teksten en inspirerende woor den, mee op een buitengewone pelgrimstocht. Haar warme, passionele stem komt prachtig tot zijn recht in diverse genres van gevoelige bal lads, luchtige jazz en mooie origi nele nummers.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21