Burgemeesters voetballen voor goede doel Doe mee met Limmer Tafeltennistoemooi Vier turnsters van GTH door naar finale en regiokampioenschappen Spanning in top SV Vredeburg SPORT 24 HSV Limmen nieuws UITSLAGEN 27 JANUARI 2010 UITKIJKPOST LIMMEN - Zondag 31 januari staat de derde winterwedstrijd van de HSV Limmen gepland. Vanwege de winterse omstandig heden wordt de wedstrijd ver plaatst van de Casimirvijver in Castrieum naar het Stet in Limmen. Over de doorgang van deze wedstrijd zal vrijdag een beslissing worden genomen. Opgeven kunt u tot vrijdag 20.00 uur bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056. Verzamelen 08.30 uur op het haventje van het Stet, aanvang wedstrijd 09.00 uur, einde 11.00 uur. Deelname bedraagt kost 3,- per persoon en is toegankelijk voor leden van HSV Limmen, HVCastrieum, DVW en De Sander. Eenmaal per maand neemt het burgemeesterselftal het op tegen een businessteam. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Eenmaal per maand neemt op zondagmorgen, voor afgaand aan een wedstrijd uit de eerste of eredivisie, het bur gemeesterselftal het op tegen een businessteam. Zo'n 26 burgemeesters uit heel Nederland doen hier geregeld aan mee, als hun drukke agenda het toelaat. Zo ook burgemeester Hans Rorneyn. Elke wedstrijd wordt voor een bedrag van mini maal 1.500,- gesponsord door het betreffende bedrijf of club. Dit bedrag wordt na de wedstrijd geschonken aan een goed doel: de Leprastichting. Inmiddels is er sinds de start van het elftal ruim 350.000,- bij elkaar gevoetbald. Hans Rorneyn: „Het is vooral heel leuk om mee te doen, zo kom je op een infor mele manier in contact met colle ga's uit het hele land. Ik zie het ook als een dagje uit. Na de wed strijd en de lunch bezoeken we de voetbalwedstrijd uit de ere- of eerste divisie. In het businesste am staan regelmatig bekende oud-voetballers opgesteld; om van hen te winnen is dan ook een hele klus. Maar zo af en toe lukt het ons, zoals de wedstrijd tegen het businessteam van Feyenoord op zondag 23 augustus van vorig jaar, waarin oud-international Benny Wijnstekers meespeelde. We hebben toen met 3-2 gewon nen!" De eerstvolgende wedstrijd van het team is in Waalwijk op 7 februari om 11.00 uur tegen Eairplay Casino's, daarna wordt de wedstrijd RKC - NEC bezocht. Het team wil natuurlijk ook graag in (de buurt van) Heiloo spelen. Mochten er sponsors voor deze wedstrijd zijn, dan kunnen die zich melden bij de burgemeester van Heiloo. Meer informatie is te vinden op www.nederlands-burge- meesterselftal. nl. LIMMEN - Tafeltennis vereni ging Limmen nodigt alle jeugd uit Limmen en de omliggende gemeentes uit om vrijdag 29 januari mee te doen met het open Limmen Tafeltennis kam pioenschapen 2010. Ben je tussen de 8 en 17 jaar en vind je het leuk om te tafeltennis sen, dan is dit je kans. De deelnemers worden op leef tijd ingedeeld. Je hoeft dus geen lid te zijn of al vaak te hebben geoe fend. Het toernooi van komende vrijdag begint om 18.45 uur en duurt tot 20.00 uur. Dit toernooi vindt plaats bij de sportzaal aan de Hogeweg 61 te Limmen. Voor de winnaars zijn er per leef tijdscategorie bekers te winnen. Er zijn op de vereniging balletjes en batjes aanwezig. Deelname aan dit toernooi is gratis. Omdat we rekening moeten houden met een maximaal aantal deelnemers is van te voren inschrijven nodig. Je kunt je inschrijven door een mailtje te sturen op naar ttvlim- men@gmail.com. Dit is mogelijk tot uiterlijk vrijdagmiddag 13.00 SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 22 januari bracht Hafkamp de spanning in de top terug door in een lange partij Admiraal te verslaan. Admiraal offerde een pion in de opening voor een ontwikkelings- voorsprong maar durfde niet ook zijn paard te geven, waarna Hafkamp een goede verdediging vond, degelijk naar een beter eindspel afwikkelde en onder grote belangstelling fraai won. A. de Vries zag mat in een zet op het kwetsbare f7 over het hoofd tegen de slimme W van der Bult. H. Ebels jr opende na de lange roehade de koningsvleugel van D. Aafjes, die niet meer kon ontsnap pen. T. Voorwalt was trots op de overwinning op zijn vader M. Voorwalt, die dit verklaarde door de stap-5 lessen van zijn zoon. R. Aafjes schaakte heel secuur tegen de argeloze D. de Vries, die te laat merkte dat hij ging verliezen. TURNEN HEILOO - Zaterdag 16 januari hebben Yara Struijs en Patricia Mulder zich weten te plaatsen voor de finale van de vierde divisie op zaterdag 13 maart te Beverwijk. Raquel Schouten had de eerste wedstrijd gemist vanwege ziekte en kon door het missen van de eerste wedstrijd helaas niet doorstromen. Wel turnde Raquel een stabiele wedstrijd, maar liet hier en daar nog wat steekjes vallen. Alle drie de mei den kunnen tevreden zijn over de resultaten. Ook zondag 17 januari was GTH vertegenwoordigd met twaalf turnsters. In de eerste wed strijd kwamen de instappers Kileen Smit en Breehtje van Haneghem aan de beurt. Kileen en Breehtje begonnen alle bei sterk op sprong, Breehtje 13.50. Na sprong werkte de meisjes de oefeningen op de andere onderde len keurig af, zo haalde Kileen een 12.55 op brug! Uiteindelijk wist Breehtje een zesde plaats op te eisen, en zich hiermee te plaatsen voor het regio- kampioensehap op zaterdag 10 april te Amsterdam. Gelijktijdig waren in de andere baan de jeugd- turnsters hun wedstrijd aan het tur nen; Demi de Visser, Jessie Metselaar, Noortje Houtenbos en Bonnie Olij. Geen van allen wist zich te plaatsen voor de regiokam pioenschappen. In wedstrijd twee kwamen de pupillen 1 en de junioren in actie. Nina Lute en Dewi Zentveld turnden overal keurig hun oefeningen uit. Dewi liet op balk nog wat steekjes vallen, beide meisjes turnden een keurige brugoefening, Nina 12.75 en Dewi 12.60. Hannah Min en Laura Witteveen turnden in een sterk deelnemersveld keurig hun wedstrijd, met voor beide dames een 10.00 voor sprong, Hannah behaalde een 10.55 voor haar balk- oefening en Laura een 10.20. Hannah plaatste zich met een acht ste plaats voor het regiokampioen schap. In de laatste wedstrijd werd door Myrthe Wols en Romy van Dijk keurig geturnd. Beide dametjes kunnen terugkijken op een goede wedstrijd. De vloeroefeningen van zowel Myrthe als Romy werden keurig uitgevoerd en straalden tijdens hun oefening. Op de brugoefening van Myrthe was weinig aan te merken, zij behaalde een 13.60! Voor Romy was het de eerste wedstrijd, en wist een supereijfer voor sprong neer te zetten, 12.95. Voor de uitslagen kunt u kijken op www.gth- heiloo.nl. GTH turnsters Breehtje en Kileen scoorden goed tijdens de wedstrijden in Beverwijk. Aangeleverde foto Schaakvereniging Vredeburg LIMMEN - De uitslagen van de door SV Vredebrug gespeelde partijen zijn als volgt: Groep A. R. van der Storm - M. van der Bult ï-o, J. Admiraal- G. Hafkamp o- E. Stolp - A. Termes ï-o, J. Borst - H. Ebels o-i, C. Dinkla - B. Hollander ï-o, R. Termes - K. Kramer o-i, W. vd Bult-A. de Vries ï-o, P. vd Heijdt - N. Hageman o- T. Al - J. Levering o-i, B. Blekemolen - S. Hollanden-O, P. Zwart-J. Min ï-o, H. Ebels jr - D. Aafjes ï-o, H. Levering - G. Pouw o-i, D. de Vries - R. Aafjes o-i, E. van Duin - M. Wester ï-o, T. Voorwalt- M. Voorwalt ï-o, J. van Vliet - P. de Ruijter ï-o, J. Noordeloos - W. Mijnsbergen o-i, J. Heckers-J. Brantjes o-i, T. Kom in - J. de Graaf o-i, S. Veter- K. Voorwalt remise, M. Kos - P. van der Heijdt ï-o. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 24 januari gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. van Diepen - Pippel 64.5, 2. de Groot - Laan 59.8, 3. familie Kuyt 56.0,4. de Waal-van de Bogaerde 54.7; B-lijn 1. de Ruijter de Wildt - Tromp 69.8, 2. Beerepoot - Daudey 65.8, 3. familie Mooij 57.3,4. Doornbos - van Es 56.2; C- lijn 1. familie Koekkoek 72.9, 2. familie van Lochem 57.5, 3. familie Keesen 57.1, 4. Schuijt - Wegewijs 55; D-lijn 1. Andeweg - Snel 66.7, 2. ds. Scholten - van der Zee 63.0, 3. familie Schotvanger 56.5, 4. van Houten - Sprengers 55.6. Bridgeclub 't Oost honk HEILOO - De uitslagen van bridgeclub 't Oosthonk van 20 januari: A-lijn: 1. L. Eveleens - L. Santifort 61,25, 2. T. Woldendorp - H. Fransen 60,00, 3. G. Voskuil - R. Hogeslag 56,25, B-lijn: 1. C. Theune - R. Walree 62,50, 2. Familie Keesen 57,29, 3. T. van de Zande - M. Blom 56,88. Heilooër Bridge Club HEILOO - Leden van HBC hebben dins dag- en donderdagavond weer gebrid ged in het Open Huis in 't Loo. De uitsla gen van de twee lijnen op dinsdag: B-lijn: 1. A. Lodder - M. Schaaper 59,90; 2. W. Molenaar - A. Nijman 59,38; 3. familie Graas 57,81. A-lijn: 1. R. Oosterwijk - A. Warmenhoven 57,92; 2. A. Kemper - H. Koomen 57,92; 3. E. Brokx - M. Hendrikse 54,58. In de vier lij nen op donderdag is als volgt gespeeld: A-lijn: 1. J. Huting -A. Kemper 61,98; 2/3 M. Hendrikse - H. Uijl en C. Coebergh - K. Tiel. B- lijn: 1. B. Koot - A. Spruit 57,03; 2. R. Haanstra - E.Rutjes 55,05; 3. familie Van Os 54,32. C-lijn: 1. J. Evers - P. Lampe 63,28; 2. P. Roozen -T. Sprenkeling 60,42; 3. T. Beentjes -A. Nielen 55,21. D- lijn: 1. familie Soeters 58,85; 2. familie De Haan 57,81; 3. familie Rey 54.17. Alle uitslagen en competitiestanden op www.heilooerbridgeclub.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 24