Ttoee kampioenen bij 't Vennewater badminton Veilig leren duiken bij Aqua Plus Druk weekend voor Judo Dorssports Kampioenschap driebanden Akersloot Dojo 't Loo pakt prijzen op wit en gele bandentoemooi SPORT eens op onze website www.uitkijkpost.nl 25 Volgende week nog meer kansen op kampioenen Duikvereniging houdt open avond in zwembad van Motel Akersloot Alle judoka's deden voor het eerst mee aan teamwedstrijd Komend weekend strijden zij tegen Heerhugowaard De vereniging heeft een kern van enthousiaste en ervaren duikers De judoka's kunnen terugkijken op een geslaagd toernooi Judoka's deden mee in de Ontwikkelingsklasse Vorig jaar werd Lau van Roon kampioen In Beverwijk vonden de districtskampioenschappen tot 20 jaar plaats UITKIJKPOST 27 JANUARI 2010 Vanaf de paasdagen begint het buitenduiken in open water in de regio's Zaanstad, Vinkeveen, Amsterdam en in Zeeland. Aangeleverde foto BADMINTON HEILOO - Volgende week maken nog twee teams kans om kampioen te worden. Officieel zouden vandaag de laatste wed strijden van het competitiesei zoen gespeeld worden. Door het weeralarm eerder deze maand zijn er nog een aantal teams die nog één wedstrijd moeten spe len. Vennewater 4 speelde vrijdag avond in Hilversum tegen 't Gooi. Tom, Martijn, Rong, Sanne, Laura en Anouk wonnen 8-0 en werden kampioen. Volgend jaar spelen zij hierdoor le klasse distriet! Zondag won team 5 met 6-2 van Heemskerk. Ook Erie, Marcel, Eric, Marije, Daphne en Cynthia zijn hier mee kampioen geworden. Komend seizoen zullen zij tweede klasse district gaan spelen. Team 1 heeft een zwaar seizoen achter de rug in de tweede divisie landelijk. Zondag pakten zij drie punten tegen Slotermeer maar dat mocht niet meer baten. Het team degradeert en zal komend seizoen derde divisie landelijk spelen. Vennewater 3 staat met nog één wedstrijd te gaan tweede in de JUDO HEILOO - Op zaterdag 23 janu ari werd er een teamtoernooi gehouden door het CIOS in Haarlem, bij dit teamtoernooi waren de teams in drie klassen ingedeeld. Judo Dorssports deed mee in de Ontwikkelingsklasse. De volgende judoka's stonden in het team: Bart Opdam, Kane van Raalte, Xander Sehoemaker, Jelle Koenders, Job Thoes, Tim Opdam, Margot van der Bent en Hidde Heekers. Dit was voor alle judoka's de eer ste keer met een teamwedstrijd meededen. Er moesten totaal vier wedstrijden worden gejudood. Ondanks een goede inzet, kwamen helaas de kinderen een wat wed- strijdervaring tekort. Van de vier BILJARTEN AKERSLOOT - Zaterdag 30 januari gaat voor de 21ste keer het driebanden kampioenschap van Akersloot van start. Ruim zestig deelnemers voor de avondwedstrijden en bijna twintig senioren die hun wedstrijden op een aantal dinsdagmiddagen spelen. Vorig werd Lau van Roon kampi oen na een zeer spannende finale hoofdklasse poule. Dit weekend ver loren zij met 6-2 van de ongeslagen nummer 1. Team 7 staat eveneens tweede, zij wonnen vandaag met 8- 0. Beide teams spelen 4 februari hun laatste partij. Team 7 heeft nog promotiekansen. Volgend weekend spelen team 2 en 6 hun beslissende wedstrijd. Team 2 die uitkomt in de hoofdklasse won dit weekend met 5-3 van Castrieum. Om kampioen te worden moeten zij komend weekend 8-0 winnen van de onderste uit de poule. Team 6 speelde dit weekend uit in Grootebroek. Zij wonnen met 5-3 van de Flinters. Komend weekend strijden zij tegen Heerhugowaard om de eer ste plaats. Dit seizoen mogelijk vier maar in ieder geval twee kampioe nen bij de senioren van het Vennewater badminton! wedstrijden werden helaas drie helaas verloren en een gelijk gespeeld. Wel zijn alle judoka's weer een ervaring rijker en is de verwachting dat het volgend jaar beter gaat. De volgende dag op zon dag was er in Alkmaar het wit/gele banden toernooi bij Sport Instituut Tom van der Kolk. Totaal deden twaalf judoka's van Judo Dorssports mee. Voor een aantal was het ook echt hun eerste wedstrijd buiten de club. 's Ochtends mochten Aaron Wesselius, Casper Tolsma, Xander Schoenmaker, Jens Rozenbroek, Bram Brantjes, Kane van Raalte en Bart Opdam de mat betreden. Bram wist als enige een prijs te halen en werd derde in een hele grote poule, 's Middags moesten Tim Opdam, Job Thoes, Jelle Koenders, Jetske Dunnewind en Youri van Dijk hun partijen spelen. Deze groep haalde helaas net niet het podium, maar heeft over het algemeen prima gejudood. De vol gende wedstrijd waar alle judoka weer in actie komen is zijn de pun- tenwedstrijden van 7 februari bij Judo Dorssports. en hij behoort zeker tot een van de kanshebbers. Grote concurrentie mag hij ver wachten van onder andere Theo Oud, Gerard Oud, Rob Levering, Piet Weber en Han Duin. Het kampioenschap begint met de poule wedstrijden, die beginnen aanstaande zaterdag deze strijd duurt tot half maart. Daarna de halve finales en ten slotte de finale in april. DUIKEN AKERSLOOT - Zondag 7 februa ri houdt duikvereniging Aqua Plus een open avond in het zwembad van Motel van der Valk in Akersloot. Altijd al willen leren duiken? Of het duiken in verenigingsverband weer op willen pakken in combina tie met conditietraining in de wintermaanden? Door zelf te water te gaan, te snorkelen en het uitproberen van een persluchtset, wordt de basis gelegd voor mooie duikervaringen in Nederland en daarbuiten. Aqua Plus is opgericht in 1986 en circa 45 leden. Dames en heren, jong en oud. De vereniging heeft een kern van enthousiaste en ervaren dui- J U D O HEILOO - Met een groep van zeven judoka's reisde Dojo 't Loo afgelopen zondag af naar Alkmaar voor het wit en gele banden toernooi van Tom van der Kolk. 's Ochtends moesten Mats Kroon, Dirk Nes en Ramon van Bennekom op de mat verschijnen. Mats was goed op dreef en won drie van de vier wedstrijden met ippon. In de kruisfinales won hij ook zijn finale en eindigde op een fraaie eer ste plaats. Dirk stond ook goed te judoën en won drie van de vier wed strijden met een ippon. In de kruisfinales kon Dirk zijn finale niet naar zijn hand zetten en behaalde een tweede plaats. Ramon bereikte ongeslagen de kruisfinales en was ook hier zijn tegenstanders te slim af en mocht zich de kampi oen noemen. 's Middags moesten Romy van Diest, Wouter Lighthart, Nick van der Zwet en Mike Teilekamp. Romy had een poule vol sterke tegenstan ders en wist zich ondanks twee winstpartijen niet te plaatsen voor de kruisfinales. Wouter was goed op dreef en bereikte de kruisfinales kers. De clubavonden zijn in Motel Van der Valk in Akersloot op zondag vanaf 20.30 uur. Het trainingssei zoen binnen loopt van september tot en met april. Op de clubavonden wordt een gevarieerd programma duikgerela- teerde trainingen gegeven. Voorbeelden hiervan zijn adernha- lingsbeheersing, zwem- en snorkel- technieken, monovinzwemmen, conditietrainingen in spelvorm (waterpolo, onderwaterhoekey), met maar één verliespartij. Wouter wist zich ook door de kruisfinales heen te knokken en behaalde een eerste plaats. Nick was goed bezig en wist ongeslagen de kruisfinales te behalen, waar hij zijn goede reeks voortzette en beslag legde op de eerste plaats. Mike stond vol enthousiasme te judoën hetgeen ook resulteerde in een welverdiende eerste plaats. Onder leiding van de coaches Jasper Henselmans en Thijs Lesterhuis konden de judoka's van Dojo 't Loo tevreden terugkijken op een geslaagd toernooi met veel mooie prijzen. In Beverwijk vonden de distriektskampioensehappen tot 20 jaar plaats. De eerste twee prijswin naars per gewichtsklasse gaan door naar het Nederlands kampioen schap dat over twee weken in Nijmegen wordt gehouden. In een loodzware poule wist Martin reddingszwemmen en Eerste Hulp bij DuikOngevallen. Vanaf de paas dagen begint het buitenduiken in open water in de regio's Zaanstad, Vinkeveen, Amsterdam en in Zeeland. De vereniging hecht naast het duiken veel belang aan een goede sfeer. Belangstellenden zijn welkom op 7 februari om 20.30 uur in het zwembad. Minimale leeftijd voor deelname aan de vereniging is 16 jaar. Voor verdere informatie kunt u kijken op www.aqua-plus.nl of con tact opnemen met Arjan Heijne, tel. 0251-319300 of Hans van de Vooren, tel. 0251-658824. Een e-mail sturen kan naar aqua_plus_duikvereniging@hot- mail.com. Brouwer (-73 kilo) niet tot echte resultaten te komen. Kars Zoon (-66 kilo) moest helaas de strijd staken met een gebroken enkel. Karen Stevenson (-78 kilo) wist ondanks een recente knieoperatie kampioen van Noord Holland te worden. Zij mag samen met Tirno Lesterhuis (- 90 kilo) Heiloo vertegenwoordigen op het NK. Tirno was met zijn twee de plaats op het NK in 2009 auto matisch geplaatst voor het NK van dit jaar. A

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 25