Heiloocontact Politiek Café voor ondernemers Heiloo Vrijwilligersmarkt in 't Loo Vrijwilligersmarkt Rotary film steunt Kunst6daagse EI Belangrijke nummers 13 Woonomgeving INGEZONDEN MEDEDELING KERK DIENSTEN ierenbescherming Het Scheepvaarthuis in Amsterdam UITKIJKPOST 10 FEBRUARI 2010 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 Verwijderen fietsen Op de openbare weg staan al langere tijd twee damesfietsen die daar niet horen. Burgemeester en wethouders ver plichten de eigenaar hiervan uiterlijk 24 februari hun eigendom te verwijderen (op grond van artikel 5.1.5 van de Algemene plaatselijke verordening Heiloo). Het gaat om: - een groene damesfiets van het merk Batavis Traffic in het fietsenrek tegenover Heerenweg 74 en - een grijze damesfiets van het merk Rih Columbus in het fietsenrek tegenover Heerenweg 74. U kunt uw eigendom(men) tot uiterlijk 23 februari weghalen. Als na 24 februari de damesfiets(en) nog op de openbare weg staan, laat de gemeente deze op kosten van de eigenaar verwij deren en opslaan. Bent u eigenaar van deze damesfiets(en), dan kunt u uw eigendom(men) tot drie maanden daar na ophalen. Uiteraard na betaling van de gemaakte kosten. >Meer informatie Voor vragen of meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw B. Biersteker van de afdeling Handhaving, telefoonnummer 072 535 67 53. Verbod op hinderlijk drankgebruik Op 2 februari hebben burgemeester en wethouders besloten om het grondge bied van Heiloo aan te wijzen als gebied waar het verboden is om alcohol op straat te drinken, of aange broken flessen of blikjes alcohol bij zich te hebben, waardoor overlast ont staat. Dit besluit is genomen op grond van artikel 2.4.8 van de Algemene plaatselijke verordening Heiloo 2008. van de Drank- en Horecawet geldt, bijvoorbeeld tijdens een evenement. Het verbod treedt in werking op de dag van deze bekendmaking op woensdag 10 februari 2010. Het college heeft besloten dit verbod in Meer informatie Heiloo in te voeren, omdat de politie dan kan optreden tegen hinderlijk alcoholgebruik op straat en ook vanwe ge de recente overlast in het stations gebied. Het verbod geldt niet voor het drinken van alcohol op een horecater- ras of op plaatsen waar een ontheffing Voor meerinformatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het team Juridische Zaken, telefoonnummer 072 535 6647. www.heiloo.nl HEILOO - Voor wie nog wil weten wat de lokale politieke partijen u als ondernemer te bieden hebben, is het goed om op 18 februari om 20.00 uur langs te komen in het Golden Tulip Hotel Heiloo. Daar houdt Ondernemend Heiloo in samenwerking met de Heilooër winkeliersverenigingen een Politiek Café. Als gespreksleider zal Léon Bouwman optreden, hij is Heilooër en in het dagelijks leven hoofdredacteur van het vakblad Adformatie. Aan de hand van een zestal stellingen, die met name de onder nemers van Heiloo na aan het hart liggen, zal hij de Heilooër politici het spreekwoordelijke vuur aan de schenen leggen. Uiteraard worden de onder nemers uitgenodigd om mee te discussiëren. De zaal is open vanaf 19.45, het debat begint om 20.00 en zal duren tot circa 22.00 uur. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds EJ. van der Wind. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. C. Baljeu uit Alkmaar. GGZ Wïllibrorduskapel Zondag 10.00 uur voorganger ds. M. Braamse, H.A. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met dameskoor, olv parochianen. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met herenkoor. Voorganger J. Oiling. OL Vrouw ter Nood Donderdag 12.00 uur: eucharistieviering, 18.30 uur: Rozenkrans, 19.00 uur: eucharistieviering met Volendams Vocaal Ensemble, aansluitend kaarsenprocessie en ziekenzegen. Vrijdag 09.00 uur: eucharistieviering. Zaterdag 12.00 uur: eucharistieviering. Zondag 09.00 uur: Gelezen eucharistieviering, 10.30 uur: eucharistieviering, voorganger rector M.A.L. Wagemaker, koor Ubi Caritas, 15.00 uur Lof. Maandag 12.00 uur: eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: presentatie Eerste Heilige Communieviering. Gezins-, woord- en communieviering met kinder koor, voorganger J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met gemengd koor, voorgegaan door eigen woord en communiegroep. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking serv ice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crè che facilities. Info: 072-5325720. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: Eucharistieviering. Woensdag 19.15 uur Aswoensdag met kinderkoren. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur Communieviering met St. Caecilia. Woensdag 19.15 uur Aswoensdagviering in Egmond Binnen. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met kinderkoor. Woensdag 19.15 uur Aswoensdag in Egmond Binnen. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 15.00 uur: Mis Prins Hendrikstichting. Zaterdag 19.00 uur: Taize avondgebed. Zondag 10.00 uur: gospel-mis mmv de Seasingers. Woensdag 19.00 uur Gregoriaans Avondgebed. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7510700/ www.ekvriendschap.nl. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering met Intermezzo, voorganger pastor H. Helsloot. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur Castricummerweg Uitgeest, voorganger ds. G.J. van Aller, Thomasviering mmv de Canto rij. HEILOO - Zaterdag 13 februari is er van 10.00 tot 16.00 uur een vrijwilligersmarkt in win kelcentrum 't Loo in Heiloo. Op de markt presenteren zich vrijwilligersorganisaties die werk zaam zijn in Heiloo en die zich heb ben verenigd in het Platform Vrijwilligersorganisaties Heiloo, te weten: Humanitas, Rode Kruis, Samenwerkende Bonden van Ouderen (ANBO en KB O), Stichting Welzijn Heiloo, Stichting Rolstoelbus Heiloo, Stichting Unie van Vrijwilligers, VivaiZorggroep, Vrijwillige Palliatieve Terminale Thuiszorg Heiloo, De Zonnebloem en sinds november 2009 de eerste sportclub: Het Vennewater badmin ton. Op de markt willen de organi saties het vrijwilligerswerk promo ten. Er ligt een vaeatureboek met een grote diversiteit aan aantrekke lijke vrijwilligervaeatures. Het Platform heeft ook een prijsvraag aan de markt verbonden: Degene die het juiste aantal vrijwilligers weet te raden dat voor de organisa ties van het Platform actief is, ont vangt een heerlijke slagroomtaart. Voor informatie kunt u bellen met Marian van Dam, vrijwilligerseoör- dinator voor Heiloo, tel 072- 5331297. X, oil Voor informatie kunt u bellen met Marian van Dam (rechts op de foto), vrijwilligerscoördinator voor Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - Inmiddels is het een traditie geworden; de filmcom missie van Rotary Club Heiloo zoekt ieder jaar een tweetal films uit die in Theater de Beun worden vertoond. De netto opbrengst van de twee avonden gaat naar een goed doel. Dit jaar is door de Rotary Club gekozen voor hulp aan de organisa tie van de Kunstbdaagse die van 22 tot en met 27 juni in Heiloo wordt gehouden. Vele kunstenaars, bekend of onbekend, professioneel of amateur, zullen hun schilderijen, beelden, sieraden of anderszins, onder de aandacht van het Heilooër publiek weten te brengen. Maar nu gaat het erom de begroting rond te krijgen, en Rotary Club Heiloo wil daar bij helpen. De Rotaryfilm-eom- rnissie heeft gekozen voor de thril ler Terug naar de kust, te zien op 5 maart. Deze thriller is van Nederlandse bodem en speelt in deze omgeving. Alle reden dus voor filmminnenden in Heiloo om kaar ten te kopen en daarmee de organi satie van de kunst zesdaagse moge lijk te maken. Dat kan ook door de tweede film te gaan zien: In The Hangover op 31 maart, gaan alle remmen los. Amusant voor mannen, leerzaam voor vrouwen. Kaarten kunt u kopen bij Theater De Beun, op werkdagen tussen 13.30 en 17.00 uur en bij Drogisterij Jef Letsehert voor 10,- per plaats. Vermist Zwarte ongec. kater met witte vlekken op de rug en witte staartpunt, gechipt, 8 maanden, Clazinus, Westerweg/ Rechte Hondsbosschelaan Heiloo. Zwarte labrador reu, brede halsband met metalen noppen, gechipt, 6 jr, Tim, Verdistraat Akersloot., laatst gezien omg. jachthaven. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. HEILOO - Op zaterdag 13 februa ri geeft Jan van Wier voor het Nivon Heiloo een presentatie over het Scheepvaarthuis in Amsterdam. Van Wier zal in het bijzonder ingaan op de architectuur van dit bijzondere en opvallende gebouw en van de maritieme geschiedenis van Amsterdam. Het opvallende gebouw op de Prins Hendrikkade hoek Binnenkant was ontworpen voor en bestemd als gezamenlijke huisvesting van de Amsterdamse scheepvaartmaatschappijen. Later diende het als kantoor van het Gemeentelijk Vervoerbedrijf en is thans in gebruik als een vijf-sterren- hotel. Tijdens de lezing wordt aan de hand van een virtuele presentatie een wandeling rond het gebouw gemaakt en het interieur bekeken. Aansluitend zal op woensdag 14 april een excursie worden gehouden naar het Scheepvaarthuis zelf. De lezing vindt plaats in Het Trefpunt, Abraham Du Boishof 2, Heiloo. Aanvang: 20.00 uur. Bijdrage: leden 3,-; anderen 4,-. Voor info/opgave: Reina Mulder tel. 072-5333127. Zie ook www.nivon- heiloo.punt.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13