TUINEN Kapsalon Annemiek Apeldoorn Specialisten in veelzijdigheid CAPEILI in CAL gemeente Werkzaamheden Dorpsstraat van start tuinonderhoud, tuinafscheidingen, sierbestrating, tuinontwerp, tuinaanleg. i »X HOVENIER fljni) BOOMVERZORGING Peter Schouten Deining bouwbedrijf Herenweg 40 - 42 1935 AG Egmond-Binnen 072-5061351 www.gebr-apeldoorn.nl O mjj Djembe cursussen W in Heiloo en Egmond a/d Hoef Voor ons team zijn wij op zoek naar collega's die ons dit seizoen willen helpen, zowel fulltime als parttime. Wij zoeken: t gebroeders Cu W H i6 Bel vrijblijvend voor prijsopgave of info! Bisschopskroft 48,1934 DG Egmond ad Hoef tel. 072 506 63 00 mobiel 06 22569123 www.boomentuinverzorging.nl Elke woensdagavond beginnerslessen vanaf 19:00u in Dorpshuis Hanswijk te Egmond a/d Hoef. Elke donderdagavond vanaf 19:00u Doundounlessen (Afrikaanse basdrums) en vanaf 20:00u djembe/doundoun in de Tendenz (naast de Bukbuk) in Heiloo. Djembe-starters kunnen het beste in Egmond beginnen om vervolgens door te stromen naar de lessen in Heiloo voor de lichtgevorderde tot gevorderde speler met de mogelijkheid doundouns te le ren spelen op West-Afrikaanse traditionele wijze. De lessen lopen het hele jaar door en kosten per tien 100. Een djembe kunt u voor 2,50 p/les van ons gebruiken. De lessen zijn erg populair door de geweldige dosis positieve energie die u krijgt van het gezamelijk drum men van Afrikaanse ritmes. Voor informatie of aanmelding bel 06-23824316 of stuur een e- mail naar info@worldmusicdepartment.nl KOM OOK EN BELEEF HET MET ONS MEE! "Deining" en "Jaffa" zijn jonge en dynamische strandpaviljoens aan de kust van Castricum. Castricum aan zee Een zelfstandig werkende kok en ander keukenpersoneel Medewerkers voor de spoelkeuken en verhuur Medewerkers voor in de Kiosk Enthousiast bedienend personeel en barpersoneel Jongens en meiden (min. 15 jaar) die op het strand de handen uit de mouwen willen steken. Ben jij gastvrij, een harde werker en heb jij zin in een uitdaging? Neem contact met ons op. Stuur je CV en motivatie naar info@deiningcastricum.nl We zijn weer geopend vanaf 2 januari 2010 na even weggeweest te zijn wegens zwangerschapsverlof. Op de volgende dagen kunt u bij ons terecht: Woensdag: 9:00 t/m 17:30 Donderdag: 9:00 t/m 17:30 Vrijdag: 9:00 t/m 17:30 Zaterdag: 9:00 t/m 14:30 en op maandagavond van 18:30 t/m 21:00. Voor leuke acties en informatie kunt u terecht op onze nieuwe website www.kapsalonannemiek.nl. Graag tot ziens, Annemiek Lenting, Laan van Muijs 8 1852 RD Heiloo, 072- 5090323 POSTBEZORGERS HEILOO Bosrank 28 Koopsom 239.000," k.k. 0900 - 563 83 00 www.stienstra.nl KAPSALON 10 FEBRUARI 2010 UITKIJKPOST Dr1n*en Wij hebben plaats voor die op dinsdag en vrijdag willen bezorgen. Betaling vindt plaats volgens CAO postbezorger. Per direct hebben we plaats voor bezorgers in Heiloo en Bergen. Voor inlichtingen bellen naar Intrapost Alkmaar BV 0226-342990 (niet op woensdag). vragen naar Mevr. Goudsblom, of via mail naar gerda@intrapost.nl s lacZ In plan Boswijk gelegen 4 kamer middenwoning. ^^^^^^Stienstra beleggingen bv Kruisstraat 56 te Heerlen. TULPENCROFTLAAN 36 A 1851 XN HEILOO TEL. 072 - 533 55 14 REGIO - De wereld warmt lang zaam op. In Kopenhagen zijn de wereldleiders er niet in geslaagd om een akkoord te bereiken over het verminderen van C02 uitstoot: de oorzaak van deze opwarming. De C02 uitstoot komt voorname lijk door het gebruik van energie van kolen, olie en gas. Energie die nodig is voor het verwarmen van huizen, het koken, voor transport per auto, bus, trein of vliegtuig en natuurlijk ook voor het gebruik van computers, mobieltjes, televisie, enzovoorts. Men is volkomen afhan kelijk van het gebruik van energie, in welke vorm dan ook. Is de wereldbevolking te afhanke lijk geworden? Wat gebeurt er in de snel ontwikkelende landen als China en India? Maar ook: wat gebeurt er in Europa en in Nederland? En het meest belangrijk voor de regio: wat gebeurt er hier en wat voor invloed heeft dat op de men sen die in onze omgeving wonen, werken en recreëren? Er gaat de komende jaren veel veranderen op energiegebied. Dat zal zijn invloe den hebben maar op welke manier? Op deze vragen kunt u een ant woord verwachten in een avond symposium dat gehouden zal wor den op donderdag 18 maart in Cultureel centrum Vredeburg in Limmen. Op deze avond zal het onderwerp energie en de regio wor den toegelicht door drie prominente sprekers. Dr. Hoff, directie voorzit ter van ECN in Petten zal de achter grond schetsen van de huidige ener gievoorziening en de ontwikkelingen van de nieuwste energietechnologieën, die in de toe komst zal worden gebruikt, toelich ten. Ir. Hamers, directeur European Affairs van Corns in Umuiden zal een beeld schetsen van de gevolgen en acties, die Corns in het verschiet heeft en de invloed daarvan op de leef- en werkomgeving. Verder zal Marcel Meijer, fleetma- nager van Martin Schilder Automobielbedrijven BVj u een blik in de toekomst gunnen met betrek king tot automobiel- en kostenont wikkelingen, zoals die bij de door hen gevoerde merken worden gere aliseerd. Na de presentaties zal er een debat zijn tussen de sprekers en de zaal. Dit zal onder leiding gaan van Ben-Kees Eeltink, lid van de Rotaryelub Castrieum-Limmen- Akersloot. Datum: 18 maart; aanvang 20.00 uur; zaal open om 19.30 uur Plaats: Cultureel centrum De Vredeburg, Dusseldorperweg 64 te Limmen. Toegangsprijs 15,- per persoon. Zie ook www.kleinkopenhagen.nl. CASTRICUM - Wethouder R. Beens verricht op maandag 8 februari om 11.00 uur de offici ële aftrap van de herinrichting van de Dorpsstraat. Daarmee gaan de werkzaamheden offici eel van start. De planning is dat de werkzaam heden half november klaar zijn. Het gehele werk is opgedeeld in vier fases, om zo de overlast te beperken en de bereikbaarheid zo goed moge lijk te houden. De eerste fase is het deel tussen Torenstraat en Verlegde Overtoom. Aannemer Van Vuuren Wegenbouw start met het opbreken van de eerste bestrating op het pleintje tegenover de Burgemeester Mooijstraat. De riolering wordt aan gepast en de bestrating tot de rij baan wordt vernieuwd. Daarna wordt de rest van het deel van fase 1 van nieuwe bestrating en een rode asfaltlaag voorzien en wor den er nieuwe bomen geplant. Wethouder Beens van verkeer geeft het officiële startsein voor de herin richting. Met een shovel zal ze de eerste 'hap' klinkers uit het wegdek halen. Dat doet ze op maandag 8 februari om 11.00 uur op het plein bij Bergers Eten en Drinken en De Balustrade. Aanvankelijk zou begin januari zijn afgetrapt, maar het win terweer maakte dat onmogelijk. Het deel waar gewerkt wordt, is afgeslo ten voor het verkeer. Voetgangers kunnen wel passeren. Alle winkels blijven bereikbaar, zo nodig via loopsehotten. Tijdens de herinrich ting wordt het doorgaande verkeer omgeleid via de Mient, Ruiterweg, Kleibroek en de Oranjelaan. Tijdens de eerste fase is de Burgemeester Mooijstraat alleen bereikbaar vanaf de Stationsweg. Het eenrichtingverkeer in deze straat is dan tijdelijk omgedraaid. Om verkeersproblemen te voorko men wordt er in de Henry Schuytstraat tijdelijk eenrichting verkeer ingesteld vanaf de Burgemeester Mooijstraat. Inrijden vanaf de kruising met de Pernéstraat is dan tijdelijk niet toe gestaan. Tweemaal per week kun nen belangstellenden vragen of opmerkingen kwijt in de bouwkeet op het pleintje naast het Oude Raadhuis. Elke dinsdag en donder dag tussen 10.00 en 11.00 uur zit ten er medewerkers klaar. Half november is de geheel ver nieuwde winkel- en uitgaansstraat een feit. Bijzonder aan dit alles is dat het ontwerp gemaakt is door degenen die het meest te maken hebben met de Dorpsstraat: winke liers, horeca, bewoners en belange norganisaties maakten een ontwerp voor een straat waar het goed win kelen en uitgaan is en waar de ver keersveiligheid voorop staat. De Dorpsstraat wordt een fietsstraat waar de auto te gast is.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 16