GTH en DOS strijden tegen elkaar HSV gaat voor Cruyff Court Gediplomeerde trainers bij Badmintonvereniging Veel Corusdeelnemers bij SV Oppositie SPORT 21 Alle turnsters hebben weer vooruitgang geboekt Mini G-voetballertjes wensen eigen voetbalveld Biljartuitwisseling bij Tikkie Terug KORTOM RECTIFICATIE Winnaar van Limmer tafeltennistoernooi Eerste Heilooër Klaverjasclub Trias atleet wint Corus Cross C-junioren Diploma's Zwembad Loos UITKIJKPOST 10 FEBRUARI 2010 Van links naar rechts: Milou Baarsma (DOS), Raquel Schouten (GTH), Patricia Mulder (GTH). Aangeleverde foto TURNEN EGMOND - Zondag 7 februari was er een turnwedstrijd tus sen GTH en DOS. 's Morgens kwamen de turnsters van de verplichte oefenstof in actie. Het was voor sommige turnstertjes de eerste wedstrijd en dat was erg spannend. Door alle turnsters wer den mooie en goede oefeningen gedraaid. Zo mag Jette Hartman trots zijn op haar balkoefening, het zelfde voor Jena van Ravenzwaaij haar sprong (12.50). Silke Dekker ging in deze groep naar huis met een gouden plak, Sjoukje Pel en Isabella Buijs werden respectievelijk 2 en 3. Ook in groep 2 was het een spannende strijd, Denise Koppes turnde een sterke vloeroefening (12.70) en Yrla van Nooijen behaalde een 12.40 voor haar balk! Laura Arends en Roos Tervoort waren net iets beter, zij werden eerste en tweede. Niveau 11 was in twee groepen verdeeld, Breehtje van Haneghem eerste en Kileen Smit derde. Emma Henriét en Milenka Hoorn werden in de andere groep 1 en 2. Bij niveau 10 was het ook een spannende strijd, Nina Lute behaalde in deze catego rie de tweede plaats, Dewi werd zesde. Myrthe Wols behaalde met een totaalscore van 51,70 de eerste plaats, Romy van Dijk werd vijfde, 's Middags kwamen de turnsters van de keuzeoefenstof aan de beurt. Alle turnsters hebben weer vooruit gang geboekt, dat was te zien aan de mooie resultaten en oefeningen. In alle categorieën was het een spannende strijd, Samantha Robertson (4) en Laura Witteveen (3) lieten beide een mooie sprong zien, Demi de Visser (2) en Patricia Mulder (3) waren sterk op balk, Jessie Metselaar werd derde. Bonnie Olij kwam 0.2 te kort voor een podiumplaats, Ruby Zentveld werd zevende. Chantalle Roetink, Raquel Schouten, Hannah Min en Gaby de By gingen deze wedstrijd in de vier categorieën naar huis met een gou den medaille. HEILOO - Bij HSV heeft men naast de grotere gehandicapte voetballers sinds afgelopen jaar ook mini G-voetballertjes. Voor deze spelertjes probeert men in aanmerking te komen voor een speciaal voetbalveld. Met bijzonder veel enthousiasme leren de mini G's allerlei voetbal spelletjes en spelen partijtjes. Maar aangezien ze op een groot veld trai nen, is het een hele klus voor de trainers om ze bij elkaar te houden. Of de bal rolt constant naar de andere kant van het grote veld. Een eigen veldje, met omheining zal veel rust brengen, ze krijgen dan optimaal de aandacht die ze verdie nen, en worden allemaal superster ren. De Telefoongids en Gouden Gids gaan samen en om dat te vie ren is een actie gestart om goede doelen te ondersteunen. Zij stellen 500.000 euro beschikbaar voor goede doelen in de buurt. Hoe meer nominaties een goed doel krijgt, hoe meer kans op steun. HSV heeft zich aangemeld om een Cruyff Court voor de gehandicapten voetbalspelertjes te krijgen. HSV is niet het enige goede doel in Heiloo, andere verenigingen en stichtingen doen ook mee. In de regio waarin Heiloo valt zijn meer dan 200 goede doelen. Van de goede doelen uit Heiloo gaat het Knaagdierencentrum aan kop met het grootste aantal nominaties. Nomineren kan nog tot 19 februari van dit jaar. BADMINTON HEILOO - Bij de badmintonver eniging zijn veel leden actief, niet alleen recreatief maar ook in de regionale en landelijke competitie slaan de jeugd- en volwassenen teams een goed figuur. Het lijkt makkelijk, maar om het niveau 'eampingbadminton' te over stijgen, is het belangrijk om een goeie basistechniek aan te leren. De vereniging vindt het belangrijk dat met name de jeugd tenminste twee keer per week de gelegenheid krijgt om te trainen. Dankzij de financiële ondersteuning van de Club van 100 hebben vijf badmin- tonliefhebbers afgelopen jaar de gelegenheid gekregen de rijkserken- de opleiding Sportleider 2 te vol gen. Aan het eind van de opleiding hebben de cursisten een drietal proeven van bekwaamheid moeten afleggen: training geven, coachen en het organiseren van een evene ment. Alle vijf de cursisten zijn glansrijk geslaagd en hebben hun diploma uit handen van Bondsvoorzitter Rob Ridder gekre gen. Kersverse trainers Eric Smilde, Laura Duijn, Rong Zwemmer, Matthijs de Moei en Daan Peeters, samen met hun docent Paul Poppenk. Aangeleverde foto SCHAKEN HEILOO - Ook dit jaar hebben veel leden van de schaakvereni ging Oppositie deelgenomen aan het Corns Schaaktoernooi in Wijk aan Zee. Aan het begin van de wekelijkse speelavond zette voorzitter Herman Limmen de deelnemers aan het schaaktoernooi van Corns in het zonnetje. Vooral Albert Bouma heeft het in de zware vierde klasse van de tienkamp goed gedaan. Hij bleef ongeslagen en haalde een gedeelde eerste plaats. Dat betekent ook pro motie naar de derde klasse volgend jaar. In de interne competitie op 2 februari verloor koploper Simon Smit verrassend in een betere stand van Herman Maas door een verwis seling van zetten. Daardoor en door de knappe remise van Timardi Verhoeff tegen Cor van Etten, gaat de eerste posi tie op de ranglijst weer naar Cor, zij het met een banddikte. Timardi ver loor een toren tegen een paard, maar wist door een handige pen ning eeuwig schaak af te dwingen. Kees Jongkind en Albert Bouma streden tot de laatste pion. Ze gaven elkaar geen duimbreed toe, maar moesten uiteindelijk moegestreden berusten in remise. Het nieuwe lid Luea Gandossi heeft direct zijn visi tekaartje afgegeven door op overtui gende wijze te winnen van Indriaas Booij. Jan Jonkheer komt altijd pas goed op stoom als hij de hete adem van de klok in zijn nek voelt. De opening was niet overtuigend, maar in het middenspel en onder tijdsdruk wist hij toch zijn tegenstander Dik van Roemburg in de pan te hakken. HEILOO - Vrijdag 27 januari kreeg Tikkie Terug biljartclub De Rekere uit Alkmaar op visite in Heiloo. De belangstelling was enorm en de wederzijdse strijdlust geweldig. Nadat de eerste ronde toch duide lijk voor Tikkie Terug was, kwam De Rekere in de tweede ronde sterk terug. De spanning werd opgevoerd tot de laatste wedstrijden. Tikkie Terug bleek te sterk voor de ambitieuze biljarters uit Alkmaar. De strijd eindigde met een grandio ze overwinning voor de thuisclub: 52-30. Een prima opsteker voor de Heilooërs. LIMMEN - Vorige week werd door ons een tekst geplaatst van Tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo, over het open tafelten nistoernooi. Hierin werd door de tafeltennisvereniging zelf abusie velijk vermeld dat Björn Valkering de eerste plaats zou hebben behaald. Dit is echter niet juist. Arthur Gonzalez Martinez is namelijk eerste geworden. En hij mocht terecht de winnaarsbeker in ontvangst nemen. HEILOO - Op 15 februari houdt EHK een Open Drive. U bent, met of zonder partner, in het Open Huis in 't Loo. Bent u een regel matige bezoeker en kunt u een keer niet, meldt dit even bij het onderstaande bestuurslid. Door beperkte ruimte wordt de regel vol is vol gehanteerd. Start: 19.30 uur en einde om circa 23.00 uur. Inlichtingen bij mevrouw Verhage, tel. 072-5123271 of bij mevrouw van Toorn, tel. 072- 5336038. HEILOO - Trias C-junior Bastiaan Bouman presteerde sterk in Castrieum door in zijn categorie de Corus Cross te winnen. De afstand was vier kilometer. Bastiaan nam direkt de leiding. Hij bouwde zijn voorsprong gestaag uit om met grote afstand te winnen. Dario Duineveld ein digde als zevende. Eileen Groenland liep dit keer de elf kilometer als voorbereiding op de tien kilometer van Sehoorl. Bij crosscompetitiewedstrijden in Anna Paulowna eindigden tal van Trias atleten vooraan: bij de meis jes B won Lenneke Beeldman, bij de meisjes A werd Roanne Bruin tweede en bij de meisjes C werd Celine Ruiter knap derde. Bij de jongens C werd Dario Duineveld zesde. De derde wed strijd is komend weekend in Castrieum. HEILOO - Zaterdagmiddag 30 januari werd er weer afgezwom men door de leerlingen van zwembad Loos. De geslaagden zijn: Diploma A: Bente Aequoij Hua Andersson, Iggy von Berswordt, Sara Borst, Anna Deitmers, Silke Dekker, Doortje Fhber, Eva Knijnsberg, Tijmen de Langen, Iris Meijering, Casper Peterse, Ayla van der Raay, Jill Roodbol, Roxy Schneider, Auke Straatsma, Lotte Swart, Rosalie Udo, Renske Visser, Bor Voet, Wessel de Wit. Diploma B: Jasmijn Admiraal, Maaike Bakker, Lieke Bitter, Noa Blokdijk, Ronja Bloot, Ties de Boer, Willem Butter, Iris Daman, Vera Duvekot, Max Erich, Jans Flipse, Melle Haanstra, Olivier Haverkamp, Stijn Jongen, Isa Klous, Ruben Kooij, Zeb Koppes, Jelle Kramer, Isabel Min, Sofie van Neer, Demi Onderwater, Jeroen Piet, Jesse Rinsema, Willemijn Smit, Anne Wikje Spaans, Ole van Tiel, Jeroen de Visser, Suzanne de Visser, Emma van der Veeke, Maarten van der Veeke, Quinty Weening, Matthé Zaffora. Diploma C: Fierke Kooien, Aron Schilder, Jaimy Versterre, Malin Verweij, Jennifer de Vries, Selena Zonneveld.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21