Isotechniek Noord-Holland V.O.F. Burgemeester spreekt op radio over belang van saamhorigheid Burgemeester nodigt jongeren met video uit om te stemmen H E I L O O 5 lyiinrKHJjifcRXfcssTT Vriendinnen schaatsen voor Haïti i1# ?8i In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 150 euro ex. BTW. Vooraanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed John en Wayne Scheerman, Oranjelaan 21, 1901 TV Castrieum, tel: 06-13110571 of: 06-13110600, www.isoteehnieknoordholland.nl, info@isoteelmieknoordliolland.nl CASTRICUM - Het vakkundig laten isoleren van een bestaande woning gebouwd voor 1975 levert, naast verhoging van wooncomfort, al gauw een besparing van energiekosten tot dertig procent en tevens een waardestijging van de woning op. Isotechniek Noord-Holland van de broers John en Wayne Scheerman is een zelfstandig werkend isolatiebe drijf, dat nauw verbonden is met de hoofdvestiging Isotechniek Nederland te Spankeren bij Apeldoorn. Dit bedrijf is al dertig jaar specialist op het gebied van isoleren van woningen en gebouwen. John Scheerman, voor heen werkzaam als zzp'er in de bouw, werd halverwege vorig jaar bena derd door het landelijk opererend bedrijf met de vraag of hij regio Noord- Holland voor zijn rekening wilde nemen. Hij besloot samen met zijn broer Wayne de stap te nemen. Na een bijscholing van vier maanden, investeren in geavanceerde apparatuur die is ingebouwd in hun bedrijfswagen, aan schaf van steigermateriaal en dergelijke, zijn ze van start gegaan. Isotechniek Noord-Holland richt zich voornamelijk op de particuliere markt. Of het nu gaat om spouwisolatie, vloerisolatie of dakisolatie; Isotechniek Noord-Holland heeft voor ieder isolatievraagstuk de juiste oplossing paraat en kan kiezen uit een breed aanbod aan verschillende opties. John: „We komen eerst langs om de situatie te beoordelen, de conditie van de spouw te inspecteren en het te isoleren oppervlakte op te meten. Dit gebeurt met behulp van een endoscoop waarmee we in de spouw kunnen kijken. Daarna maken we een vrijblijvende prijsopgave." Wayne legt de werkwijze uit: We boren kleine gaatjes in de voegen van de buitenmuur, zonder de bakstenen te beschadigen. Dit gebeurt volgens een bepaald patroon, wat zorgt voor een betere compactheid. Na het onder hoge druk inspuiten van het isolatiemateriaal worden deze gaatjes weer netjes en bijna onzichtbaar gedicht. We gebruiken bij spouwisolatie piepschuimen korreltjes, Iso-parels, die met lucht en een latex lijmverbin- ding in de spouw worden gespoten. Zodoende zakt het materiaal niet en blijft de geïsoleerde muur toch doorademen. Een extra ventilatierooster onder in de muur zorgt voor ventilatie onder de woning, wat houtrot door vocht voorkomt. Want isoleren is ventileren!" Bij dakisolatie van binnenuit wordt met purplaten gewerkt. John: „Dit materiaal heeft een hoge isolatiewaarde. De platen kunnen geheel afge werkt worden bevestigd; dan hoeft men er niets meer aan te doen. Ook kan men voor onafgewerkte platen kiezen, waar men vervolgens gipspla ten tegenaan plaatst. Bij vloerisolatie werken we, afhankelijk van de hoog te van de kruipruimte, met glaswoldekens die we aan de onderkant van de vloer aanbrengen of met isoparels of isoehips, die onder de vloer worden gespoten." Afhankelijk van de omvang van de woning kan de klus geklaard zijn in één dag. Isotechniek Noord-Holland is gecertificeerd door IKOB-BKB en KOMO, wat een goed eindresultaat garandeert. John: „De klant verdient de investering in twee a drie jaar terug. Wij geven tien jaar garantie op het afgeleverde werk." Debbie Harkmans en Julia Schelhaas uit Heiloo beide 7 jaar, zitten sinds oktober op schaatsles bij juf Anneke. Ze hebben een vriendje in de klas die uit Haïti komt en bedachten dat ze voor Haïti konden gaan schaatsen. Ze hebben sponsors gezocht en een mooi shirt gemaakt. Woensdag 27 januari hebben de vriendinnen 546,70 bij elkaar gereden, doordat ze allebei ruim twintig rondjes op ijsbaan de Meent hebben geschaatst. Aangeleverde foto HEILOO - Heiloo maakt zich op voor de gemeenteraadsverkie zingen van 3 maart. Niet alleen de politieke partijen voeren campagne, ook de gemeente Heiloo maakt zich sterk om mensen naar de stembus te krijgen. Burgemeester Hans Romeyn maakte met jongeren een promo om ook jongeren in Heiloo naar de stembus te krijgen. En op maandag 15 februari komt cabaretduo De Nachtzusters naar Heiloo voor een groot lijsttrekkersdebat. Burgemeester Romeyn maakte samen met Heilooër filmmaker Lucas Bugter en een aantal jonge ren uit Heiloo een videoboodschap om iedereen op te roepen om te gaan stemmen. Daarnaast stuurt hij deze week een brief naar alle jonge ren die dit jaar voor het eerst mogen stemmen. Want, zegt hij in de video, ehillen is gaaf, maar de verkiezingen op 3 maart, dat moet ook natuurlijk. Het filmpje is te vin den op www.liighlow.nu. Vrolijk debat De Nachtzusters zijn bekend van Man Bijt Hond en veroverden tij dens de vorige verkiezingen het hele land met hun verkiezingsshow Kiest! Speciaal voor de gemeente Heiloo komen de Nachtzusters maandag 15 februari naar De Beun om met muziek, cabaret en stellin gen en interviews het lijsttrekkers debat te leiden. Het debat is gratis en begint om 20.00 uur. Wie zelf een vraag heeft voor de lijsttrek kers, kan deze voorafgaand aan de avond aandragen. Naast het debat in De Beun zijn er de komende tijd door heel Heiloo debatten rond de verkiezingen. Voor een overzicht van deze bijeenkomsten kunt u kij ken op www.heiloo.nRverkiezingen. Daar kunt u ook de informatie over de politieke partijen die meedoen aan de verkiezingen in Heiloo vin den. Wachten op uitslag Op de avond van de verkiezingen, 3 maart, wachten de politieke partij en van Heiloo in het gemeentehuis de uitslag af. Dit jaar wordt er weer met potlood gestemd, dat betekent dat de eerste voorlopige uitslagen pas laat op de avond worden ver wacht. Iedereen is vanaf 21.30 uur welkom in het gemeentehuis om de uitslagen te volgen. HEILOO - Het thema veiligheid stond donderdagavond centraal bij Beat FM. Burgemeester Romeyn te gast bij Bob van Unnik in het radioprogramma Heiloo Centraal van Beat FM. Het belangrijkste onderwerp dat ter sprake kwam was veiligheid en de diverse taken die hier onder val len. In een duidelijke omschrijving gaf burgemeester Romeijn uitleg over de samenwerking tussen poli tie, brandweer en rampenbestrij ding, zowel op regionaal- als op gemeente beleid. Besproken werd ook de recente overlast in de stationsomgeving. Burgemeester Romeyn stelde dat hier nu afspraken over zijn gemaakt en nog verder worden uitgewerkt met de betreffende partijen om de overlast terug te dringen. Ook het optreden van politie, brandweer en omwonenden tijdens de brand bij restaurant Wildschut gaf hem een goed gevoel van samenhorigheid. In een onderhoudend gesprek met presentator Bob van Unnik sprak burgemeester Romeyn onder andere over de problemen in het stationscentrum. Foto: Ricardo Marcker

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 5